Een goede bank die geld wat langer voor u laat werken. de ABN LIEFDE DOET WONDEREN een goede grote bank FAMILIEBERICHTEN Algemene Bank Nederland likdoorns COUPEBUS uv Een goede bon voor spaarders. UNIEKE AANBIEDING APPELSCHA Exploitatie Maatschappij De Ommelanden B.V. bloemschikkingen;; in kleur Bloemen schikken va n week tot week TROUW/KWARTET DONDERDAG 28 FEBRUARI 1974 kou Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven In welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Tot mijn diepe droefheid nam de Heer tot Zich mijn geliefde schoonzoon Jan Leendert Bodegom op de leeftijd van 57 jaar. J. S. de Gast-Van de Meeberg Rotterdam, 24 februari 1974 Zij is verlost, God heeft haar welgedaan! Psalm 116, vers 4. Heden behaagde het de Heere, zacht en kalm uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Vrouw en onze Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Maartje dc Jager geboren Jonker in de ouderdom van 80 jaar. J. de Jager E. Kuijt-de Jager C. Kuijt A. Kuijt-de Jager J. Kuijt C. Remmelzwaal.de Jager W. Remmelzwaal A. D. Parlevliet-de Jager D. Parlevliet C. de Jager M. de Jager-Groen J. de Jager M. Verloop-de Jager D. Verloop D. de Jager W. de Jager-v. d. Mey Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 26 febr. 1974. Huize „Salem", Duindoornlaan 34. Rouwbezoek: a.s. donderdag- en vrijdagavond van 79 uur in de aula van Huize „Salem". Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 2 maart 1974, des nam. 1.15 uur in de aula van Huize „Salem", waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.00 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. Vlaardingen, 26 februari 1974. Emm astraat 139. In Jezus ontslapen, onze lieve Broer, Zwager en Oom Bob Buitenhuis op de leeftijd van 67 jaar. Nu blijf ik bij U voor altijd. Vlaardingen: J. A. Buitenhuis N. Buitenhuis-Balsgraaf Zwijndrecht: L. Weststrate-Buitenhuis J. Weststrate Poortugaal: C. A. Bakker-Buitenhuis Den Haag: M. Dl. van Vierzen-Buitenhuis Neven en nichten Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula van de „Maraixflat", Marnixlaan te Vlaardingen. Con- doleantiegelegenheid aldaar vrijdagavond van 7.30 tot 8.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 2 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats Holy te Vlaar dingen. Aankomst aldaar om 12.15 uur. Correspondentie-adres: Dillenburgsingel 188, Vlaardingen. En nu, wat verwacht ik, o Heere? mijne hoop, die is op U. Psalm 39 8 (onber.) Tot onze diepe droefheid, heeft het de Heere behaagd, door een droevig ongeval uit ons mid den weg te nemen onze innig geliefde Zoon en Broer Pieter Verburg op de leeftijd van bijna 17 jaar. D. Verburg A. N. Verburg-Plokker Nelleke Wim Katwijk aan Zee, 26 februari 1974. Secr. Varkevisserstraat 331. Rouwbezoek: des nam. van 35 en 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 2 maart '74, des morgens 11.15 u. in het Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden omstreeks 12 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Psalm 103 vers 8. Tot onze diepe droefheid, heeft het de Heere be haagd, door een droevig ongeval van ons weg te nemen onze innig geliefde Kleinzoon Pieter Verburg op de leeftijd van bijna 17 jaar. P. Verburg W. Verburg-Vooijs Katwijk aan Zee, 26 februari 1974. Secr. Varkevisserstraat 331a. Ik vreesde een vreze, en zij is mij aangekomen; en wat ik schroomde, is mij overkomen. Job 3 25. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden tengevolge van een ongeval tijdens zijn werk onze gewaardeerde medewerker Piet Verburg op de leeftijd van bijna 17 jaar. Mog God zijn ouders, zuster, broer en groot ouders troosten en sterken in dit smartelijk ver lies. Direktie en personeel van de b.v. Katwijkse Bouw-Maatschappij „K.B.M." Katwijk aan Zee. 26 februari 1974. OKKE JAGER 1 Boeiende overdenkingen van een televisiepredikant Over het evangelie en onze menselijke eigenschappen en verlegenheden gebonden 12.90 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING v WAGENINGEN SNELWEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik- doornpleicters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes cn zo. Aanstippen mot NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hygi ënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met jodium en een pijn stillend- middel. NOXA CORN maakt vlug een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver dwijnen met wortel en al. NOXACORN ontsmettend likdoornmiddel. Snel, pijnloos, afdoend. BE OIBEKEIBE Teksten bijeengebracht door Albert Vogel BZ 0I1ZIZIBZ COUPERUS Dit boek, dat geen Couperus liefhebber mag missen, geefteen boeiend beeld van een steeds weerandere Couperus.Gekozen werd uit zijn gehele werk. Frag menten, gedichten, beschrijvin gen, dialogen en gedachten vor men te zamen een kleurrijk Couperus-boeket. f 14.60 In de serio Amstelpaperbacks Verkrijgbaar bij uw boekhandel Algemene kennisgeving. 'Mijn genade is u genoeg' Heden behaagde het de Heere na een langdurig doch geduldig gedragen lijden van ons weg te nemen, mijn ge liefde Man en der kinderen zorgzame Vader en Grootva der Nicolaas Willem van Beelen op de leeftijd van 61 Jaar. Katwijk aan Zee. 27 februari 1974. v. Speykstraat 2. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 3-5 uur en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 2 maart a.s. des nam. 12.15 uur in de zaal van de Ichtuskerk aan de Nachtegaallaan te Kat wijk aan Zee. waarna de be grafenis zal plaats vinden omstreeks 13.00 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duin rust' aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. Zweefvlieger De Spekvan Rijndijk bleek ook een hoogvlieger in zaken. 'Kijk, kerel, een spaardeposito met oplopende rente, dat is wat ik zoek. En die luchtreklame van de ABN bracht me op een idee.' Uitstekende gedachte, geachte zweef- vlieger.U zet bijvoorbeeld f 1.000,-vast. De rente die u van de ABN krijgt, kan dan zelfs oplopen tot 8%%. Een aardige gedachte. Uitgever J. op 't Land, bekend van de serie 'Slim zijn en blijven', kocht van zijn succes ABN Kasbiljetten. 'Kijk, ik ga straks f595,84 naar de ABN brengen. Op 1-3-1980 krijg ik daar dan zomaar f1.000,-voor terug. De ABN heeft trouwens meer uit stekende spaarmogelijkheden. Maar dat is een ander hoofdstuk', aldus J. op 't Land, Apotheker I.A.W. Kervel heeft een uitstekend recept. Je neemt lx per |2 jaar een spaardeposito |met vaste looptijd. Stort daar een rond bedrag op van minimaal f1.000,-. Dan ontvang je per jaar zelfs tot 9% rente. Een gezonde manier van sparen, nietwaar. De heer Jansen heeft deze advertentie ook gelezen. Weet hij nu alles over 'Iangeri sparen? Tuurlijkniet. Daarom is er - ii y de bon. iftlSA Voor meer informatie over'lang'maar ook 'over'kort'sparen bij de ABN. Informeer mij over sparen bij de ABN. Naam Adres Woonplaats T elefoon. Ik heb rekening bij de ABN. Adres bank In.ongefrankecrde envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Antwoordnummer 3502, Amsterdam. .<1 (en niet alléén voor spaarders) Jesaja 49 16a. „Zie Ik heb u in mijn handpalmen gegrift." In ziekenhuis „Overduin" te Katwijk aan Zee is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Lambertus Voorberg weduwnaar van Herraina Nieuwenhuizen in de ouderdom van 89 jaar. Ameide: E. J. van der Grijn- Voorberg Jac. van der Grijn Honselersdijk: L. Voorberg A. C. S. Voorberg-Boon Honselersdijk: J. H. Voorberg Klein- en achterkleinkinderen Honselersdijk, 27 februari 1974. Dijkstraat 83. Condoleantiebezoek donderdag a.s. van 19.30 21.00 uur en vrijdag van 21.0022.00 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. ge houden zaterdag 2 maart a.s. in de Gereformeer de Kerk te Honselersdijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de ter aardebestelling plaatsvindt op de Algemene Be graafplaats te Naaldwijk ca. 15.00 uur. Psalm 31 12 (berijmd). Heden nam de Heere van ons, na een geduldig gedragen lijden, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Pronk in de ouderdom van 78 jaar. Familie Pronk. Scheveningen, 27 februari 1974. Pluvierstraat 5. Condoleancebezoek 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 2 maart te 9.45 uur in de Pniëlkerk. Tesselsestraat 67, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 11 uur. Heden is zacht cn kalm overleden mijn lieve Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Grootmoe der, Zuster cn Tante Johanna Scheurkogel geboren Hemelaar op de leeftijd van 54 jaar A. Scheurkogel Hans en Anneke Scheurkogel-Soethout Hugo Trudi Scheurkogel en verdere familie Dordrecht, 26 februari 1974. Eemsteynplein 1. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 2 maart a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht (ingang Nassauweg), om 11.30 uur vanuit de aula Vertrek vanaf het woonhuis om 11.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden is plotseling midden in zijn werk als huisarts voorgoed ingeslapen, op de leeftijd van 45 jaar, onze innig geliefde Man, Vader, Zoon, Schoonzoon, Broeder, Zwager, Oom en Vriend Frans Brand huisarts te Leiden M. W. Brand-Krijnen Karen Anke Marquerite Frans Arjen en verdere familie Leiden, 27 februari 1974. Zocherstraat 1. Hij die ons dierbaar was is opgebaard in het Rouwccntrum Van der-Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek vrijdag van 19.0019.45 uur. De begrafenis is bepaald op zaterdag 2 maart a.s. om 13.15 uur op de begraafplaats bij de „Groe ne- of Willibrordkerk", Haarlemmerstraatweg 3, Oegstgeest. Mijn hart, o Hemelmajesteit, Is tot Uw "dienst en lof bereid. Psalm 108 1. Van ons is heengegaan naar zijn Heer en Hei land onze lieve Man, Vader, Schoonvader, Groot vader, Broer, Zwager en Oom Sietze van den Bosch in de ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam: Tj. van den Bosch-Bolt jes 's-Gravenhage, 26 februari 1974. Okkernootstraat 123. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Waldeck", Tramstraat 84, Loosduinen. Bezoek 's avonds van 78 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 2 maart om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosdui nen. Vertrek van het rouwcentrum om 11.15 uur. Van bestaande rekreatie bungalows. Deze zijn gelegen nabij het-natuurzwembad in een bosterrein, wat rijkelijk is geacciden teerd met zeer grote variatie van bomen en struiken. Koopsommen vanaf 22.500,inklusief eigen grond. Tevens zijn er nog enkele bouwpercelen met een oppervlakte van plm. 400 m2. Prijs vanaf 9.000, Hoge hypotheek beschikbaar. Bezichtiging a.s. zaterdag 2 en zondag 3 maart van 11 tot 16 uur in Restaurant Hanenburcht, Boerenstreek 17 te Appelscha. Telefonische inlichtingen: Thorbeckelaan 37 BARNEVELD. Tel. 03420-2934 na kantoortijd: 05760-1863-1. Katinka Hendrichs Nieuwe mogelijkheden ter verfraaiing van het interieur. Bloemsierkunst voor ieder een. Met dit boek als leidraad kunt u allerlei sierlijke boe ketten en originele bloemstuk- Jes maken. Voor elke week. En voor feestelijkegelegen heden. Schitterende kleuren- foto's laten u verrassend- mooie voorbeelden zien. Verkrijgbaar in de b H Zomer Keu v j ininger

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 10