I 'Ondernemingsraad en raad commissarissen in één bestuurslichaam' eoeo estword': mensen eenover robots Nog niet voldoende onderzoek naar 'andere' energie Vrouwenbond wil overheidsfonds voor alimentaties Drie jongelui aangehouden na diefstal van auto 'Oplossing voor probleem van medezeggenschap' Familieberichten KOOKSTER i'/KWAiRiTET VRIJDAG 22 FEBRUARI 1974 DHL9/R12 irld is liet oude Wilde van de films, fantastisch akt als vakantieoord in omst. n hoeven het daar niet bij laten. Zij mogen meedoen, en vrijen, vechten en neer- want hun tegenstanders zijn auwelijks van mensen te on- len, zorgvuldig geprogram- oor computers cn bestuurd inici, die in het laboratorium litors al hun doen en laten n regelen. s worden ze weer opgehaald, erd en bijgesteld. De gasten niet getroffen worden (bevei- ir hun lichaamswarmte) en zekere -gevoel worden zij al •keloze vechters en doders. In lord is ook nog een afdeling uwen. voor ouderwets min- zwaard vechten, en een afde- upeii voor romeinse genoe- ar aan het Wilde Westen is de meeste aandacht besteed. Crichton, die al vijftien boe- vele scenario's schreef heeft verzonnen, en zelf nog gere- ook. Hij neemt het georgani- oerisme, de exotische show emdelingen, aardig in de ma maakte de western die toch cht is tot een dubbel onechte hoe romantisch opgepepte Richard Benjamin en Ja- lin als twee zakenlieden uit onder meer in hun jon- ige spelletje snel wennen aan whiskey, vrouwen en manie- plezier in het doodschieten Omdat zij zo graag de held n. Hij maakte nog een paar les op de Middeleeuwen en zoals bepaalde films ons die ren; en op de science fiction- ing met al die geheimzinnige i. Dan wordt hij grimmig. De faalt. De robots krijgen te mperaturen, ze worden meer dus gevaarlijk. Ze gaan zich Yul Brynner is een griezelig nechanische 'gunslinger' met ogen, die het telkens neerge- worden niet meer neemt, en g achter zijn \ijanden aan- wordt menens. Er vallen oden. Alle zekeringen zijn jen. Richard Benjamin is de ichtervolgde, die met zuur en ïl nog net kan vernietigen. is Westworid nog een grie- ook. Met robots als de ver- ilijke gevaren van de toekomst, er, zeggen ze, uit zulke auto- liets komen, dat er niet is in- Als Crichton daar nog aan ge- ad zou hij bij de technici in iratorium ook nog een misda- sterbrein hebben kunnen ver- Dan had hij er nog een film- gehad. Ber- Huising (Amst«rdam-Saskia, 14 j.). arm december in December is een film van, Sidney Poitier, die van vroeg konsekwent. en met persoon ces, geen mindere rollen dan speelde, en dat heeft doorge- tot niets-dan-waardigheid. hij de blanken over het alge- aaf overtreft. Hier is hij weer jze arts, die idealistisch voor lurtnegers irn Washington Haar die komen niet in het vant hij vliegt net, met zijn tje en zijn motorfiets naar En- voor een dure vakantie en dstrijden. De vrouw die hij s jonge weduwnaar, leert ken- niet zomaar een kleurlinge, nicht van een Afrikaanse am- ur. Zodat alles chic verloopt, vertrekken, eersteklas restau- ïet champagne en afrikaanse paard, in een zeilboot of een ter, met whisky bij de open als in het goede leven van in of de advertenties. Zo goed dan ook weer niet. Zij wordt gevolgd door mannen en door iplomatieke verbindingen, met onder meer, lijkt het eerst onnageverhaal te worden.. Maar ij is ongeneeslijk ziek en de lopen haar alleen na om te als het nodig is Die ziekte be de happy-ending. Na het kor- ste gelijk volgt een afscheid, maar uiterst beheerst en be- Want Sidney Poitier als ac- regisseur doet alles even be schaafd. In een (blanke) goede-manie- ren-society- en hollywoodstik. Die net niet echt is, ondanks de gevoelig heden en het aardige acteren van Sid ney, Esther Anderson en het meisje Yvette Curtis. En niet bijster boeiend ook. want een ervaren filmkijker ziet de cliché's vaak van te voren al aan komen. B.H. (Amsterdam-Tuschinski, 14 j.). Shaft in Afrika Een internationale bende te Parijs on der leiding van Amafi ronselt jonge Afrikanen onder mooie beloften naar Europa voor werk. maar de praktijk is dat zij een slavenbestaan tegen hongerlonen lijden. De zoon van Emir Ramila, die er iets tegen wil doen wordt eenvoudig gelikwideerd. Dan haalt de emir Shaft uit Amerika, om tegen een vorstelijke beloning de ben de te ontmaskeren. Shaft ervaart bij de voorbereidingen al dat Amafi geen scrupules kent. zodat hij een paar aanslagen op zijn leven moet afslaan. Vermomd als echte Atrikaan laat hij zich ronselen en in de bus al wordt er een aanslag op hem gepleegd en doodt hij een tegenstander. Hij gaat te voet verder. Met veertig anderen laat hij zich van El Jardia naar Frank rijk brengen en daar weet hij zich mede door hulp van de nymphomane maitresse, bij Amafi in te dringen, hoewel die woedend is dat Shaft de dans nog steeds ontsprong. Na veel le vensgevaren getrotseerd te hebben weet Shaft de politie in te schakelen. Zelf gaat hij Amafi achterna om hem te doden. Richard Roundtree als Shaft laat overtuigend spel zien. Frank Fin- ley als Amafi is sterk zijn sluwe te genspeler. De regie van John Guiller- min is strak en goed. Als geheel is het een spannende film, die wel aan spreekt. Al zijn we getuigen van har de scènes en zijn Shafts methoden cru, zijn ze wel aanvaardbaar gesteld. (Rotterdam. Cinerama, 18 j.). H. St. a la Wijnla Dracula In het kader van de bekende Dracula produkties is de film van Alan Gibson 'De duivelse rituelen van Dracula' misschien niet de slechtste. Niettemin moet men er voor voelen om zich te kunnen amuseren met deze duistere spektakels. In deze film is de steeds weer uit de dood verrijzende Dracula weer bezig, natuurlijk in een eenzaam huis, een catastrofe voor de mensheid voor te bereiden, namelijk een pestba cil die een allergruwelijkse en pijnlij ke dood veroorzaakt bij besmetting en daarbij is het epidemisch karakter angstwekkend groot. Dit alles weet de Britse geheime dienst uit mededelin gen van een zwaar gewonde man die was binnengedrongen in het domein van Dracula en zelfs foto's had ge maakt. Bij de eerste observaties bleek dat voorname Engelse lieden de zwar- Yul Brynner in Westworid te missen van Dracula bezochten. Het was prof. Lorrimer van Helsing, een kenner van de heidense en duivelse riten, die ontdekte dat zijn oude vriend prof. Keely de bacil in het dui velse laboratorium gekweekt had. Op een geheimzinnige wijze wordt Keely gelikwideerd, nog voor hij zijn experi ment heeft voltooid. We worden nu ge confronteerd met alle mogelijke grie zels als Van Helsing met politiever- sterking in Dracula's veste binnen dringt en ook dit verhaal eindigt weer met de dood van Dracula. Voor dit schemerige verhaal is het bekende trio weer verenigd nl. Christopher Lee als graaf Dracula, Peter Oushing als zijn sterke tegenstander, prof. Van Helsing en Michael Coles als Murray van Scotland Yard. Ze bedrijven weer met alle ernst hun spel. Men zou er haast in geloven. Niettemin is er een element dat telkens weer treft in deze films: het kruis en de doornen is een sterkere macht dan die van de boze, een typisch symbool van het onvernie tigbare christendom tegenover de eeuwenoude riten, en zwarte magie van het heidendom. Ook hier raakt Dracula verstrikt in doorntakken en het wordt zijn dood. Niet te ontken nen valt dat deze film uit goed came rawerk is opgebouwd, we zouden haast zeggen: een betere zaak waardig. Wie van spanning en van sensatie houdt, krijgt ook ditmaal weer het volle pond. Cineac en Colosseum. Rotterdam H. St. Van een verslaggever DEN HAAG Minister Trip van we tenschapsbeleid vindt dat er op de universiteiten en hogescholen te wei nig onderzoek wordt gedaan naar al ternatieve energiebronnen. Aan het onderzoek naar kern(splijtings)ener gie en naar de mogelijkheden van kernfusie geeft de overheid de laatste jaren zo'n tweehonderd miljoen gul den uit. Het 'andere' energie-onder- zoek vergt globaal niet meer dan tien miljoen. Maar de universitaire belangstelling voor dit onderzoek is recent sterk ge stegen. aldus de heer Trip. Hij ziet overigens niet direct mogelijkheden cm grotere sommen geld beschikbaar te stellen. 'Voor goede projecten is wellicht aanvullende financiering mo gelijk te maken. Voor zover ik weet, liggen op het ogenblik geen projecten stil omdat men op geld wacht. Ik moet praten over geld dat door ande re ministeries beschikbaar moet wor den gesteld.' De minister verwacht in de eerste plaats veel van de door hem ingestel de stuurgroep, die over niet al te lan ge tijd het energie-onderzoek binnen de overheidsinstellingen, universitei ten en hogescholen moet gaan stimu leren en coördineren. Behalve een na tionaal onderzoekprogramma op te stellen, moet de stuurgroep ook na gaan hce de wetenschappelijke kennis kan worden overgedragen naar de maatschappij toe. Van onze Haagse redactie DEN HAAG De bond van geschei den vrouwen Divortium wil dat er een overheidsfonds komt voor de uit betaling van alimentatie. De geschei den mannen zouden de overeengeko men maandelijkse alimentatiesom in dat fonds moeten storten. Blijven zij in gebreke dan gaat de betaling aan de vrouw gewoon door, terwijl de overheid die kosten dan bij de voor malige echtgenoot gaat verhalen. Op deze manier behoeven de vrouwen niet zelf steeds met deurwaarders te proberen hun geld te krijgen. De overheid zou aan vrouwen die als ge volg van het lage inkomen van hun ex-man te weinig alimentatie krijgen een aanvullende bijdrage moeten ge ven tot het niveau van de uitkeringen aan weduwen. De bond hoopt dat de regering nog dit jaar met een wetsvoorstel in deze zin komt. MAASTRICHT Na een wilde ach tervolging door Maastricht heeft de Maastrichtse politie drie jongelui aan gehouden wegens diefstal van een au to. De politieontdekte de drie jongens bij toeval op het moment, dat zij zich van de auto meester maakten en er mee wegreden. Diverse politiewagens werden ingeschakeld bij de achtervol ging, die eindigde op een fabriekster rein in Maastricht-Oost. Daar konden de autodieven worden gearresteerd. Voorstel CNV-voorzitter Lanser: ikip zout champignons sherry boter bouillon bloem boter ip inwrijven met peper en van binnen. Smoor de ignons in wat boter en vul e de kip. Snipper de ui in de en braad daarin ook de kip aan inten mooi bruin. Giet er, van ur af, een scheut cognac over ek die aan. Blussen met een lerry. Maak een roux van de bo- bloem en giet er net zoveel in bij tot een mooie saus is ont- Giet de saus over de kip en eze hierin nog een kwartiertje (recept van mevrouw J. G. ■Cramer. Ermelo). lp: Kip a Ia Wijnia, gemengde tates frites, moccavla. Van onze soc.-economische redactie DRACHTEN CNN"-voorzitter J. Lanser heeft de samenvoeging van de ondernemingsraad en de raad van commissarissen in één bestuurslichaam voorgesteld. Het probleem van de medezeggen schap van de werknemers kan daardoor mits het nieuwe lichaam voldoendë bevoegdheden krijgt worden opgelost. 'Werkgevers kunnen dit voorstel niet afdoen met dooddoeners als: 'Je kunt geen bedrijf leiden met een werkne mer op elke nie' of 'denken die werk nemers .sorns dat ze betere onderne mers zijn dan wij'. Ook volgens ons moeten er mensen zijn die de dage lijkse leiding van de onderneming hebben en die een slagvaardig beleid moeten kunnen voeren. Wat wij voor staan is de voortbrenging van goede ren en diensten op de meest mens waardige en democratische wijze te organiseren', aldus de heer Lanser gisteravond in een toespraak op een algemene rayonvergadering van het CNV in Drachten. Hij hoopte dat ook anderen over de uitwerking van het idee van een gemeenschappelijk on- dernemingsbestuur willen meedenken. De nog steeds bestaande onrechtvaar dige inkomensverschillen zijn volgens de CNV-voorzitter de bron van veel onrust en ontevredenheid. 'Om die verschillen te rechtvaardigen wordt vaak maar al te gemakkelijk gepraat over bijzondere prestaties, over econo misch nut, over waarde voor de maat schappij. Maar wie, aldus de heer Lanser, zal de inspanning van een ha venwerker afwegen tegen die van een fabrikant? Hoe moet men het maat schappelijk nut van een hoogleraar af wegen tegen dat van een werkman bij de reinigingsdienst of van een ver pleegster tegen een auto-importeur?' Toch zijn er volgens de CNV-voorzit ter mensen die het niet onredelijk vinden dat de een 15.000 gulden en de ander een half miljoen per jaar ver dient. 'Er zou moeten worden gezocht in de richting van een gelijk basis-in komen voor iedereen. Op een hoger inkomen zouden dan bijvoorbeeld mensen aanspraak kunnen maken die: zwaar of gevaarlijk werk doen; onder zeer onaangename omstandigheden dan wel veel langer dan normaal wer ken of werk doen dat grote geestelij ke inspanningen kost of bijzondere opofferingen in het persoonlijke leven vereist. Het gaat erom dat niet alleen een zakenman of een minister, een specialist of een directeur redenen kan aarivoeren voor een extra belo ning. Maar dat dat ook kan gelden Wanneer nu de omstandigheden eer der dan te voorzien was in positieve zin gewijzigd zijn, moeten we zo snel mogelijk terug naar normale verhou dingen en dient de overheid niet lan ger of op beperkter schaal van de machtigingswet gebruik te maken', al dus de heer Lanser, die hieraan toe voegde dat de richting waarin de re gering een oplossing zoekt hem wel aanspreekt. Hij drong er ten slotte rip aan op bestrijding van de structurele werkloosheid. 'Het gaat er niet in de eerste plaats om mensen tijdelijk werk tc verschaffen, maar om blijven de werkgelegenheid te scheppen', al dus de CNV-voorzitter. voor een werkman in ploegendienst of voor een hard werkende winkelier'. Federatie Over het niet meedoen van het CNV aan de federatie van vakcentrales zei de heer Lanser dat hij niet onder de indruk komt van allerlei voorspellin gen omtrent 'het ontstaan van tegen stellingen' van 'een strijdvaardige fe deratie en een gematigd CNV' of van 'een linkse federatie en een rechts CNV'. Het kan zijn dat er tegenstel lingen ontstaan tussen een eventuele federatie en het CNV. Maar wij zul len daar niet op aansturen. Wij blij ven bereid tot samenwerking in de zelfde geest als waarin ive al jaren met veel succes hebben samenge werkt. Wat ons betreft zal die samenwerking blijven bestaan. Maar wanneer dat on verhoopt niet mogelijk zou zijn dan heeft de christelijke vakbeweging geen enkele aanleiding om af te wij ken van de koers die zij steeds heeft gevolgd', aldus de heer Lanser. Hij daagde iedereen uit het bewijs te leveren voor de beschuldiging dat het CNV door zijn houding de macht en de kracht van de Nederlandse vakbe weging heeft verzwakt. Wanneer NW en NKV onze voorwaarden die wij niet kónden laten vallen hadden aanvaard, dan zou er nu wèl een fe deratie zijn', zei hij. Sprekend over de machtigingswet zei de CNV-vcorzitter dat deze noodwet een beperkte geldigheidsduur heeft. 'Deze wet beoogt niet een fundamen teel ander beleid mogelijk te maken. Dambord-puzzel EVEN PUZZELEN HZ Horizontaal woorden invullen die ver ticaal dezelfde betekenis hebben. 1. innig, 2. keur, 3. rustbank, 4. ver dieping. 5. soort appel, 6. sein, 7. lof spraak, 8. behaagziek, 9. Noors chris ten prediker, 10. plant. Oplossing van gisteren Horizontaal: 1. are, 5. nel, 8. amandel. 10. lens, 12. taks. 14. mes. 15. pro, 17. nat, 18. liane, 20. sleep, 21. gleis, 22. leges. 24. ana, 26. tel, 27. oom. 29. agi- o, 31. boei, 32. dossier, 33. dar, 34. Ede. Verticaal: 2. rans, 3. Ems, 4. onera, 5. net, 6. elan, 7. alm, 9. Est, 11. eer lang, 13. kariboe, 15. pipet. 16. ongel, 18. lel. 19. els, 23. geest, 24. aar, 25. Aïda, 27. oord, 28. mis, 30. oor, 31. bee. Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er s avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven ln welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. Dankbaar en blij mogen wij ge denken dat het 2 maart a s 25 jaar geleden is dat onze ouders C. van Heijst en A. van Heijst-Kok in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mo gen blijven. l 19.00 tot 20.00 uur. Heden is in volle vrede van ons heengegaan, vertrouwend op het borgtochtelijk lijden van Christus, mijn innig ge liefde Man. onze Broeder. Zwager en Oom Nicolaas Siglé in de ouderdom van 84 jaar. J. A. M. Siglé-Grocnenberg en verdere familie. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het Rouwcentrum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gele genheid tot bezoek aldaar vrijdag a.s. van 19.45 tot 20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaats hebben zaterdag 23 februari a.s. op de Algemene Begraaf plaats. om 11.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.15 de vele bewijzen van mede leven, ons betoond na het plot seling overlijden van onze lieve Man en Vader IJ» L. Baarbé zeggen wij u hartelijk dank. In plaats van kaarten. Heden is plotseling van ons heengegaan onze beste Broer, Zwager en Oom Jolianines van Sandijk in de ouderdom van 56 jgar. Leiderdorp: P van Sandijk- Guldemond Leiden: D. van Sandijk J E. van Sandijk- Holverda Leiderdorp: C. van Sandijk J van Sandijk-Vlieland Nichten en neven. Geen bloemen. De begrafenis zal plaats vin den zaterdag 23 februari a.s. te 10.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Hoog- madeseweg te Leiderdorp. Ni de begrafenis gelegen heid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd om het heengaan van mijn lieve Zwa ger Pieter Dirk Vermeiden tweelingbroer van mijn overleden Man Leendert Vermeiden is er toch vreugde in -mijn ziel door de weten schap dat zij nu beiden herenigd zijn om straks voor eeuwig te zingen het lied van het Lam, Dat hen beiden vrijkocht met Zijn bloed. Rotterdam. E. Vermeiden-de Neef In de volle overtuiging van haar geloof is onver wacht overleden onze lieve en zorgzame Moeder en Oma Johanna Sopliia Maria Bantzinger weduwe van Franciscus Josephus van Thiel in de ouderdom van 84 jaar. Leiderdorp: P. S. M. van Tiel Australië: A. M. Th. Bazelmans- van Thiel Jeff Joanne Alphen a. d. Rijn, 20 februari 1974. Sterrenlaan 130 B. Aan huis geen bezoek Wij vieren de plechtige H. Eucharistie voor haar op maandag 25 februari in de Parochiekerk „De Meerburg" te Zoeterwoude waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de begraafplaats bij bo vengenoemde kerk. Aanvang van de Mis om 10.30 uur. Na de begra fenis is er in de pastorie gelegenheid tot condo leren. Moge hij voor de Heer zingen als nooit tevoren. Heden is van ons heengegaan onze lieve, zorg zame Man, Vader en Grootvader Henk Willemse op de leeftijd van 73 jaar. Arnhem: J. Willemse-Verkuyl Apeldoorn: P. Willemse G. Willemse-Ebben Enschede: H. J. Willemse H. Willemse-Schoemaker Zevenaar: J. H. A. Middel-Willemse H. Middel Utrecht: C. J. Christe-Willemse D. Christe Arnhem: M. Willemse en kleinkinderen Arnhem, 18 februari 1974. Kluizeweg 390. Geen bezoek Geen bloemen De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 22 februari a.s. om 13.00 uur in de aula van de al gemene begraafplaats „Moscowa" te Arnhem, waarna de teraardebestelling aldaar plaats heeft. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Van' ons is in blij geloofsvertrouwen heengegaan Johannes Josinus Bouman geboren 1 januari 1885, weduwnaar van Jantje Hoefman, eerder weduwnaar van Geertruida Catharina Lenselink N.a.v. Vaders trouwktekst (Psalm 121 3b) „Zijn bewaarder heeft niet gesluimerd. Zijn kinderen: Jan en Dien Bouman-Dekker Fie van Luyt-Bouman Leni en Frans Hemelaar-Bouman Reint en Nel Bouman-Knijff Johan en Corrie Bouman-van Oyen Fem en Henk Valom-Bouman Jantien en Dick Riedeman-Bouman Tine en Piet Los-Bouman Eef en Jaap den Haan-Bouman Aad en Jaap van de Graaf-Bouman Henk en Co Bouman-Bouman Evert Jan en Beppie Bouman-van der Steenhoven Kees en Tine Bouman-Verboom Truus en Wim Mandersloot-Bouman zijn klein- en achterkleinkinderen Dordrecht. 17 februari 1974. Dubbeldamseweg 322. Geen bezoek aan huis De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 22 februari a.s. 's middags om 1 uur in de Wilhel- minakerk, Blekersdijk 39 te Dordrecht. De dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. S. Wouters te Dordrecht. De begrafenis zal plaatsvinden 's middags plm. halfdrie op de Algemene Begraafplaats, ingang Nassauweg. Na afloop van de begrafenis zal er gelegenheid zijn de familie te condoleren in de aula op de be graafplaats. In Jezus ontslapen onze lieve Man, Vader en Grootvader Pieter Albert Ritsema geboren 23 februari 1894. overleden te Zwolle, 17 februari 1974. Maar ik weet: Mijn Verlosser leeft. Job 19 vers 25a. Zwolle: J. Ritsema-Praamsma Dedemsvaart: Hoogeveen: Assen: Zwolle: Dorbaun (Duitsland): Maartensdijk: G. Ritsema-Visser S. Ritsema L. Lollinga-Ritsema M. Lollinga B. Ritsema J. M. Ritsema A. Ritsema-van der Velde K. L. Ritsema E. M. Ritsema-Buikstra en kleinkinderen Zwolle. 17 februari 1974. Monte-Verdiflat 103. Volgens de wens van de overledene heeft de be grafenis in stilte plaatsgehad. In Jezus ontslapen onze beste Zwager en Oom Pieter Albert Ritsema echtgenoot van Johanna Praamsma op de leeftijd van bijna 80 jaar. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. Zwolle,' 17 februari 1974. Kollum: H. Praamsma Leeuwarden: M. de Lange-Praamsma H. de Lange neven en nichten Plotseling overleed tot onze grote verslagenheid onze Dochter en Zus Marry van der Kaaden op de leeftijd van 27 jaar. C. van der Kaaden E. van der Kaaden-Bekooy Wim en Renske Karei en Alie Jan en Els Aad en Ank Dik en Ellen Liesbeth en Han Veenendaal. 20 februari 1974 Slot. de Bruïnestraat 32 De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 23 februari 1974 om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve Man en onze zorgzame Papa Ate de Vries betuigen wij hierbij onze oprechte dank. Uw belang stelling was zo groot, dat het ons onmogelijk is U allen persoonlijk te bedanken. Abcoude, februari 1974. Torenlaan 7. Uit aller naam: R. P. de Vries-Alblas Voor uw blijk van belangstelling en medeleven, onder vonden bij het heengaan van onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Teunis Korving betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Uit aller naam: W. Korving. Scheveningen, februari 1974. Terschei lingsestraat 9. ERICH MÖLLER Handboek voor de dieetkeuken - te Metj bewerkt door W. E. L Het boek dat «der <ke met het bereiden van een dieet te maken heett volledig wegwijs maakt Door een overvloed van goede recepten is men in staal van dag tot dag smakelijke maaltijden op ie dienen Precies naar hei door de dokter voorgeschreven dieer an vol vanatiel Met calorieëntabei en vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.50 Verkntgbaar m de boekhand* STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK INTERNAAT VOOR SCHIPPERSKINDEREN Wolwevershaven 20 Telefoon 078-32182 Dort Voor spoedige 'indiensttreding vragen wij Volledige betrekking. Maximum leeftijd 45 jaar Eenmaal per drie weken weekenddienst Goede werkomstandigheden Salariëring en vakanties als de scholen. Sollicitaties gaarne telefonisch aan bovenstaand adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 9