"Ja, 5t is inderdaad een zuinige vrind" DAF rijden, zuinig rijden! Bos Kalis 3x5=15 Familieberichten Maalt er een gezellige poppenkast van... administratief medewerker TROUW/KWARTET MAANDAG 11 FEBRUARI 1974 Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook cp ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in do gehele Christelijke Pers (Trouw -f Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden, te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch Heden nam de Here voor ons nog onverwacht uit ons midden weg, onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante Leentje Groeneveld-Zijderveld weduwe van Pieter Floras Groeneveld, in de ouderdom van 79 jaar. Namens de familie: W. C. Bisschop-Zijderveld B. Bisschop Barendrecht, 8 februari 1974. 2e Barendrechtseweg 308. Correspondentie-adres 2e Barendrechtseweg 314. Barendrecht Onze Zuster is opgebaard in de aula van de be graafplaats te Barendrecht Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: maandagavond van 19.30 20.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 12 fe bruari a.s. plm. 14.45 uur. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de aula, welke aan vangt 14.00 uur. 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen'. Na een langdurig doch geduldig gedragen ziekte nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige Heerlijk heid mijn lieve, zorgzame Moeder, onze dierbare Zuster, Schoonzuster en Tante Matje Raaphorst weduwe van C. Kuiper eerder weduwe van C. van den Hooven op de gezegende leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: E. van den Hoven Honselersdijk, 9 februari 1974. Noorduynstraat 2. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 12 februari a.s. van 19.30-21.00 uur en na afloop der ter aardebestelling in de aula op de Algemene Be graafplaats te Naaldwijk. De rouwdienst wordt D.V. gehouden woensdag 13 februari a.s. in de aula op de Algemene Be graafplaats, Geestweg te Naaldwijk. Aanvang der dienst om 14.00 uur, waarna de ter- aardebestelilng aldaar plaatsvindt. „Om te verkondigen, dat de HEERE recht is; Hij is mijn Rotssteen, en in Hem is geen on recht'. Psalm 92:16 (onberijmd) Heden nam God geheel onverwachts tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Clasina van Do oren weduwe van Jarig Kooy, op de leeftijd van 76 jaar Sassenheim: Oegstgeest: Hillegom: Schiedam: A. C. Stelma-Kooy H. C. Stelma W. J. Kooy A. Kooy-Jeroense J. M. der Nederlanden-Kooy D. der Nederlanden Al. F. Hemminga-Kooy M. Hemminga Lissc: N. J. Kooy M. M. Kooy-van de Wetering klein- cn achterkleinkinderen. Lisse, 9 februari 1974 Prinsessestraat 130. Correspondentie-adres: Karei Doormanlaan 48. Oegstgeest. Gelegenheid tot condoleren in het verenigings gebouw der Gereformeerde Gemeente. Crocus- senstraat 2 te Lisse, dinsdagavond van 7.30-8.15 u. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op Avoensdag 13 februari a.s. in de Gereformeerde Kerk. Heereweg 105 te Lisse, des namiddags om 2.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Hervormde Gemeen te te Sassenheim, plm. 3.00 uur n.m. Geen bloemen. Ik hef mijn ogen op naar de bergen; Vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van den Here, Die hemel en aarde gemaakt heeft Psalm 121:1 en 2 onberijmd Op Zijn tijd nam God tot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder cn Overgrootmoeder Evertje Passchier sinds 1938 weduwe van Willem Plaatzer, in de ouderdom van 87 jaar. Noordwij k: Veenendaal: Noordwijk: J. Plaatzer A. C. S. Plaatzer-Kroes M. L. Visscher-Plaatzer L. Visscher N. Plaatzer M. J. Plaatzer-van Asten klein- en achterkleinkinderen. Noordwijk, 8 februari 1974. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woens dag 13 februari om 13.30 uur in de Gereformeer de Kerk, Vinkenlaan te Noordwijk-Binnen, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk. Gelegenheid lot condoleren dinsdag van 19.00- 20.30 uur en woensdag direct na de begrafenis in een van de zalen van de Vinkenlaankerk. Correspondentie-adres: J. Plaatzer, Vinkenlaan 32, Noordwijk. Algemene kennisgeving 2 Tim. 2 19 Heden behaagd het de Here, na een kortstondige ziekte, uit ons midden weg te ne men onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- cn Over grootmoeder Jannetje Dijkhuizen weduwe van Huig Haasnoot, eerder weduwe van Jacob van der Plas. ln de ouderdom van 77 Jaar. A. de Mol-v. d. Plas W. de Mol Coby en Henk Gijs en Hanny Huig cn Annie en achterkleinkinderen. Katwijk aan Zee. 10 februari 1974. Reigersberglaan 59. Rouwbezoek: des nam. van 3-5 en 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 13 februari 1974. des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de Nieuwe Be graafplaats ..Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Op 7 februari J.l. nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze geliefde Zwa ger en Oom Pieter Batenburg echtgenoot van J. Kapteijn. Soest: C. Swart-Kapteljn Krimpen a.d. IJssel: S. Blok-Kapteijn Den Haag: H. Kapteijn A. P. Kapteljn-Koumou Hoek van Holland- M. Kleywegt-Kapteijn B. Kleywegt Amsterdam: M. ter Hoeve-Kapteijn D. W. ter Hoeve HetqieuwS poppeijkagtboek^ HET NIEUWE POPPENKASTBOEK Lis Paludan Dit zou net zo goed Het Volmaakte Poppenkast- boek kunnen heten. Het behandelt o.a. het zelf ver vaardigen van decoratieve poppen en kleertjes, maar ook hoe een poppenkast kan worden gemaakt, tot en met de verlichting, re kwisieten en zelfs geluids effecten! Tot slor vindt u een zevental boeiende poppenkaststukjes om zelf te spelen. Kindoren zullen er net zo verrukt over zijn als de "grote mensen". 38 foto's, waarvan 25 in kleur 200. tekeningen verschillende patronen Gebonden f 17,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN H. van der Tuin, 34 jaar oud, eigenaar van drie grammofoonplatenzaken in de Randstad vertelt over zijn ervaringen met zijnDAF Marathon: 't Was verleden jaar toen ik een andere wagen moest kopen Ik ging zo'n beetje kijken en toen heb ik gezegd: Ik wil automatisch rijden Dat was het punt Maar ik wil in alles rijden behalve een Dat Waarom? Omdat ik het een oubollige kar vond. Maar ehh, nou weet ik, dat als je in een normale automaat rijdt, ben je zo'n negen pro cent meer benzine kwijt aan je automatische versnelling. Rijdt u erg veel? Ja Zo'n vijftig tot zestigduizend per jaan Dat vind ik'vrij pittig. En ondanks dat ik een vrij goeie rijder ben, betrapte ik mij erop, dat ik lui ging rijden. Met schakelen dus. Te laat schakelen? Ja, j a j e geloofde het we], hè. Dus automatisch rijden was een punt En daarbij kwam dam 't moest een zuinige wagen zija De grootte vond ik niet zo belangrijk meer. En toen koos u een DAF? Ja. Ik had daarvoor een wagen gehad met zeer slechte ervaringen Die wagen heeft me ongelofelijke kapitalen gekost En voor mij is een auto nog altijd een vervoer middel, dat zuinig en betrouwbaar moet rijden En dat is de DAF zeker. U rijdt nu zo'n anderhalf jaar in uw Marathon? Nee, ongeveer negen maanden Hebt u 'r in die tijd al eens wat mee gehad? Ehh, niets bijzonders. Nee, kleine dingetjes, zoals een lampje dat uitvalt Maar ik kan u zeggen dat ik ontzettend slor dig ben Ik heb laatst een vijftien of was 't twintigduizend kilometerbeurt vergeten 't Liefst zou ik een wagen hebben die twee keer zo duur kost eri die ik dan ook voor vijftig of honderdduizend kilometer niet weg hoef te brengen Vindt u DAF overigens een veilige anto? Nou, wat ik zeker van de DAF ten aanzien van de collega-auto's veiliger vind is dus toch weer die automatische transmissie. Omdat de handelingen die je pleegtveel minder zijndanbij schakelen Je hebtje aandacht inderdaad meer op de weg. Dat is geen folderverhaal, maar van mij echt praktijkervaring. Je hebt meer aandacht, en dat ding zoekt't wel uit O ja, d'r is nog een ding wat ik veüigvind: De wegligging is zeer goed Zou u een ander een DAF aanbevelen? Ja, ik zou hem inderdaad iedereen aanraden En waarom? Ik vind het Variomatic systeem een uniek sys teem. Het is het systeem, dat brandstof bespaart in plaats van brandstof vreet. En ik vind het een hele economische wagen ook wat ruimte betreft, Ik ga in het voorjaar weer een nieuwe nemen en dat wordt weer een DAF. Dat ligt voor mij helemaal vast. En het wordt dan waarschijnlijk een stationcar, want er komt dus een kleintje bij en we hebben een hond Ik doe zelfs geen enkele moeite om nog naar een andere wagen te kijken 't Is een karakter wagen en hij is zuinig. BON Stuur mij vrijblijvend alle informatie over het DAF programma: Naam Straat Plaats TeL. Opsturen in envelop zonder postzegel aan DAF. Antwoordnummer 2000,Beesd DAF-VOLVO PERSONENAUTO NEDERLAND B.V„ BEESD. Minder hard rijden bespaart 5%. „Beter" rijden bespaart ook 5%'. Ook eens niet rijden bespaart weer 596. CAFII3.1K.I b 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen' Heden nam de Here na een kort ziekbed tot Zich onze lieve, zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Maria den Ouden weduwe van C. Troost op de leeftijd van 63 jaar. Pernis: M. van den Engel-Troost B. van den Engel Cees Marianne Poortugaal: C. Visser-den Ouden A. Visser Henk Marleen Mari Piet Pernis, 8 februari 1974. Schuytstraat 105 Geen bloemen. Gelegenheid tot rouwbezoek maandag en dins dag van 3 tot 4 uur en van 7 tot 9 uur aan het woonhuis. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 13 februari a.s. om 2 uur in de Ned. Herv. kerk te Pernis, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Pern is. Vertrek vanaf het woonhuis om 1.30 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in de aula van de begraafplaats gelegenheid de fa milie te condoleren. Ambtenaren bewijzen onmisbare diensten aan de samenleving. Juist zij ervaren vaak in hun dagelijks werk hoeveel onrecht er nog bestaat. Juist zij ontmoeten telkens weer toestanden en verhou dingen die mensonwaardig zijn en niet stroken met de bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtigheid. Juist zij kunnen belangrijk bijdra gen aan de verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket, in hun vrije tijd. POSTBUS 2475 - UTRECHT- Baggermaatschappij Bos Kalis B.V. zoekt voor haar afdeling Hoofdboekhouding een Voor deze funktie wordt onder andere vereist: leeftijd tussen 20 en 35 jaar; bézit van het diploma MBA en/of studerend voor SPD; enige kennis van de Engelse taal. Ervaring op bijvoorbeeld een accountantskantoor strekt tot aanbe veling. De salariëring is geheel in overeenstemming met het niveau van de funktie. Uitstekende primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden met te zij ner tijd opname in het pensioenfonds. Op werkdagen is er personeelvervoer van en naar Dordrecht, Papen- drecht en Sliedrecht. Brieven kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Afdeling Per- soneelzaken. Rosmolenweg 20, Papendrecht, 078-50077 Baggermaatschappij Bos Kalis B.V. is lid van de Bos Kalis Westminster Group N.V. Gemeente 's-Gravenhagt OPENBARE KENNISGEVING De Burgemeester van 's-GRAVENHAGE, breng, ingevolge artikel G 3. lid 1, der kieswet ter opeiL bare kennis: dat politieke groeperingen voor de aanstaam verkiezing van de leden van de Gemeenteraad ai het centraal stembureau schriftelijk kunnen ve zoeken, voor deze verkiezing haar naam, een aa duiding daarvan of beide m te schrijven in hi register dat door het centraal stembureau daarto wordt aangelegd; dat verzoeken tot inschrijving bij het centra j stembureau kunnen worden ingediend van r februari tot en met 4 maart 1974; dat, wanneer een politieke groepering gebru wenst te maken van een bij de Kiesraad gei i gistreerde naam of aanduiding, een verklarii vanwege dc rechthebbende groepering moet wo den overgelegd, dat de eerstgenoemde groeperii gemachtigd is, de inschrijving van naam of aa duiding aan te vragen; dat formulieren voor bovenvermelde inschrijvil i kunnen worden afgehaald ter Gemeentesecretari afdeling 'Burgerlijke Stand, Bevolkingsaang legenheden en Militaire Zaken', bureau 'Verki zingen'. Burgemeester De Monchyplcin 14, maandag tot en met vrijdag van 8.15-14.00 uur. 's-GRAVENHAGE. 11 februari 1974. De Burgemeester van 's-Gravenhag MARIJNEN.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16