verpleeg kundigen A k BROERE- RE/ZÊ, 1 broere RElZEh Anna Kliniek Familieberichten Aanmelding van leerlingen adjunkt- direktrice likdoorns "M.O.van1923" praktijkdiploma boekhouden m.b.a. - s.p.d. boekhouden m.o. handelswetenschappen m.o. LORELEI- RESZEN 8-daagse Rijn-, Moezel- en Neckarreizen. Bornkamp's Broere helpt je debootin DIT IS UW VAKANTIE! TROUW /KWARTET ZATERDtG 19 JANUARI 1974 D V. woensdag 30 januari. a.s. hopen 'wij met onze Ouden J. D. Quak en L. Quak-Noordermcer de dag te vieren dat zij 45 jaar geleden zijn getrouwd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, januari 1974, Coraelis Muschstraat 18. Er ia gelegenheid tot felicitatie op zaterdag 26 januari a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in restaurant „Statenhof", Bentinckplein 1-3, Rotterdam. Morgen, 20 jan. vieren wij met onze Ouders L. J. Boeyinga en G. H. Boeyinga-Afman hun 25-jar tg huwelijksfeest. En 30 jan. mag vader 25 jaar predikant zijn. Hun dankbare kinderen: Gea en Fons Albert en Julia Lidy en André Klaas Bloemendaal, Zuider-Statvonsweg 4. U bent van harte welkom op de receptie 9 febr van 16.0017.30 uur en op de informele bijeenkomst, die er om 15.00 uur aan voorafgaat, welke gehouden worden aan de Vijverweg 14 in de Geref. Kerk te Bloemendaal. Heden heeft de Here in Zijn heerlijkheid opgenomen, onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Elisabeth Kwaadgras-Pi eters weduwe van Pieter Kwaadgras op de leeftijd van 88 jaar. Voorburg: E. Kwaadgras Voorschoten: M. E. de Jong- Kwaadgras J. W. de Jong Leiden: A. Kwaadgras A. Kwaadgras-van Nood B. de Vos-Kwaadgras F. L. de Vos klein- en achterkleinkinderen en verdere famillo. Oe overledene ls opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31, Leiden. Aan het Bouwcentrum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 22 Januari a.s. om 12.30 uur in de aula van de begraafplaats 'Bhljnhof te Leiden, waarna de begrafe nis zal plaats vinden. Vertrek van het Rouwcen trum om ca. 12 uur. 1934 24 januari - 1974 ons hiermee wil gelukwensen heeft daartoe gelegenheid op 24 januari a.s.. 's avonds tussen 7 en 9 uur, in hotel 'Het Bosch huis'. Bosweg 12, Leek. Tli. Boersina K. Boersma-Faber Leek. Van Panhuyslaan 14. Algemene kennisgeving Op 12 jaunarl 1974 werd door een droevig ongeval in Las Palmas. uit ons raidden weg genomen, onze lieve zorgza me Man en Vader Coraelis Jacob van Duijvenvoorde op de leeftijd van 38 jaar. L. J. van Duljvenvoorde- Messemaker Co by Lyda Jaap Ario De overledene wordt opge baard In de rouwkamer van do Herv. Kerk. Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, al waar gelegenheid zal zijn tot a.s. 's avonds van 7-9 De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 23 Januari a.s. dos nam. 1.45 uur In het Jeugdhuis. Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee. waarna de beerafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats .Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk a. Zee. ALGEMENE KENNISGEVING Dan ga lk op tot Gods altaren. tot God. mijn God, de bron van vreugd; Ps. 43 vers 4. Heden behaagde het de Here, na een zeer langdurig doch geduldig gedragen lij den, zacht en kalm tot Zich te nemen, mijn geliefde Man cn onze Vader en Grootvader Eldert de Jong ln de ouderdom van 63 jaar. Katwijk: C. de Jong-van der Boon L. W. de Jager-de Jong N. de Jager W. C. v. Egmond-de Jong D. v. Egmond D. de Jong C. A. de Jong- Remmelzwaal C. v. Leeuwen-de Jong J. v. Leeuwen W. Kuljt-de Jong G. Kuijt Rijnsburg: A. B. v. d. Eijkel- de Jong P. v. d. Eijkel E. Welmers-de Jong L. Welmers en kleinkinderen. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 22 Jan. 1974, des nam. 1.45 uur in de Vre- deskerk. Voorstraat 35, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de nieu we begraafplaats 'Dulnrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Bestuur en leden van de Duivensportvereniging „Ons Genoegen" geven met grote verslagenheid kennis van het plotseling overlijden van haar voorzitter, de heer Maarten Schellingerhout op de leeftijd van 56 jaar. WIJ zullen zijn grote actlvi- telt. die hij voor onze ver eniging ontplooide, nimmer kunnen vergeten. Koudekerks aan den Rijn. „Het zonlicht, moge nederdalen, maar Gij, mijn Licht, begeeft mij niét". Na een langdurige ziekte nam de Here voor ons onverwacht, tot Zich mijn lieve Vrouw, onze liove Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Bertlia iKbjiismit-van Hoek op de leeftijd van 53 jaar. Uit aller naam: J. Klijnsmit 's-Gravenhage. 17 Januari 1974, Landréstraat 434 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7 zaterdag en zondag 12.00 uur13.00 uur en maandag 19.0020.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge- huoden dinsdag 22 januari om 12.30 uur in de Ontmoetingskerk, Lou;6 Davidsstraat hoek Aal tje Noordewierstraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op "Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's-Gravenhage/Loosdui- Heden nam de Here, voor ons onverwacht, tot Z'ch onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Trientje Bottinga geb. Bartlema, in de ouderdom van 75 jaar, sedert 31 december 1960 weduwe van Sijbren Bottinga. Sneek, 18 januari 1974, „Frittemahof", K. 21. Heenviiet: W. R Lammertink- BotUnga B. Lammertink Groningen: J. T. Fleurbaaij-Bottinga H. Fleurbaaij 's-Gravenhage: P. Bottinga B. Bottinga-Lindhout Papendrecht: J. A. Bottinga M. Bottinga-Heijkoop en kleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 23 januari a.s. om 10.30 uur in de aula van „Frittemahof" (ingang Groendijk). waarna de begrafenis in stilte zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vóór dc rouwdienst van 10.0010.30 uur in voornoemde aula. Correspondentie-adres: .Amethiststraat 14 te Groningen. Zi-et naar de vogelen des hemels: zij zaaien niet en maaien niet en brengen niet bijeen in schuren en toch voedt uw hemelse Vader die: gaat gij ze niet verre te boven? Mattheüs 6 vers 26. Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft de Heere tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Teunis Johannes van der Heden op de leeftijd van 64 jaar. Rijpwetering: G. van der Heden-Ramp Nieuwe Wetering: Leen en Lia 't Zand: Nel en Dick Cothen: Pim en Greet Buitenkaag: Ton en Joke Amsterdam: Greet en Marten Rijpwetering: Simon en Nett:-e en kleinkinderen Rijpwetering. 18 januari 1974, Koppoellaan 15. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de Ge ref. Begraafplaats te Oude Wetering na de rouw dienst, welke gehouden zal worden in de Geref. Kerk op maandag 21 januari om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het jeugdgebouw. Thuis liever geen bezoek. Heden overleed na een langdurige ziekte onze geliefde Broer en Zwager T. J. v. d. Heden echtgenoot van mevr. G. Ramp. Uit aller naam: F am. v. d. Heden F am Ramp 18 januari 1974. „Haai- leven was Christus, haar sterven gewin". Heden nam God tot Zich, in de volle zekerheid des geloofs, geheel onverwacht, mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Martina van Starkenburg echtgenote van Willem Glasbergen, op de leeftijd van 69 jaar. Rijnsburg: W. Glasbergen C. Glasbergen D. Glasbergen- van der Vegt Katwijk: C. Guijt-Glasbergen C. J. Guijt Rijnsburg: B. Glasbergen L. Glasbergen van der Gugten A. Ouwersloot-Glasbergen C. Ouwersloot L. C. Star-Glasbergen C. Star en kleinkinderen Rijnsburg, 18 januari 1974, Joh. Poststraat 3. Thuis gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal D.V. plaats vinden a.s. maan dag 21 januari, om 3.00 uur n m„ op de be graafplaats van de Gereformeerde Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats, welke aanvangt om 2.30 uur n.m. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.00 uur n.m. Voorzien van het Sacrament der Zieken overleed na een moedig gedragen lijden mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Hendrik van den lAmeele Hij was 68 jaar. Leiden, 18 januari 1974, Rijndijk 270 (nabij „Het Haagsche Schouw"). Leiden: C. M. van den Ameele- Knijnenburg Hillegom: Nico van den Ameele Oda van den Ameele- Heemskerk Voorhout: Riek Hoek- van den Ameele Peter Hoek Fred - Tom - Sandra Heerhugowaard: Fiep Schilder van den Ameele Jan Schilder Leiden: Aat van den Ameele Joke van den Ameele- Bronsgeest Jacqueline Leiden: Corrie van den Ameele De overledene '6 opgebaard in de aula van be grafenis-associatie „Ad Sanctos" Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst aldaar zondag om 19.00 uur, waarna gelegenheid tot condoleren. Maandag is in de parochiekerk van Maria Middelares van Alle Genade aan de Rijndijk een avondmis tot zijn intentie om 19.30 uur. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust dinsdag 22 januari om 11 00 uur in bovenge noemde kerk, waarna de begrafenis plaatsvindt in het familiegraf, om circa 12.00 uur op de R.K.-afdeling van de Begraafplaats Rhijnhof. Met grote droefheid delen wij u het overlijden mede van onze geachte oud-Directeur en Mede werker Hendrik van den Ameele. Zijn groot vakmanschap en diepe menselijkheid zullen ons altijd voor ogen staan. Directs en medewerkers van den Ameele's Automobielbedrijf Oegstgeest, 18 januari 1974, Rhijngeesterstraatweg 26-28. „De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Na een blijmoedig gedragen lijden is in het volle vertrouwen \n zijn Heer overleden Martinus Jansen eerder weduwnaar van J. G. Spaa, in de ouderdom van 70 jaar. In dankbaarheid gedenken hem: zijn vrouw: A. Jansen-Dijksman zijn kinderen: Bep Piet en Dini Martien en Nini Jaap zijn kleinkinderen: Coen Martien Pieter Willem Leiden, 18 januari 1974, Aalmarkt 3. Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", Van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer dinsdag 22 januari a.s. van 7 30 tot 8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 23 januari a.s. in de aula van de Algemene Be graafplaats „Rhijnhof", aanvang 15.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zalig de doden die in de Heere sterven. Openb. 1413 Op Zijn tijd nam de Heere op in Zijn eeuwige heerlijkheid, onze geliefde Zuster, Schoonzus ter en Tante Martina van Starkenburg echtgenote van W. Glasbergen, op de leeftijd van 69 jaar. Rijnsburg: C. van Starkenburg- Schoneveld D. van Starkenburg M van Starken burg- Ravensbergen J. van Starkenburg E. van Starkenburg- Ravensbergen T. van Starkenburg W. de Ruiter-de Boer Leiden: E. van Starkenburg M. van Starkenburg- van Ginkel Rijnsburg: L. C. Glasbergen van Starkenburg C. Glasbergen Neven en nichten Rijnsburg, 18 januari 1974. Op 11 januari 1974 werd mijn lieve Man. onze goede Vader, Schoonvader, Grootvader, Broer, Zwager, Oom en Neef Jacob Coraelis Schalekamp in de ouderdom van 72 jaar van ons weggenomen. Psalm 23. Adelboden: C. L. Schalekamp-KUnzi Brussel: H. H. Jonker-Schalekamp Sj. Jonker Den Haag: E. L. van Spronsen-Schalekamp R. van Spronsen Vlaardingen: S. K. Jansen-Schalekamp L. F. Jansen Zurich: M. Schalekamp I. Schalekamp-Baron Klundert: F. A. Schalekamp S. N. Schalekamp-van de Haar Alkmaar: H. W. Nijenhuis-Schalekamp Amsterdam: C. L. Benjanrns-Schalekamp J. L. Benjamins Oklahoma City: L J. Schalekamp Amsterdam: J. C. Schalekamp Den Haag: II, Beeuwkes Rijswijk Z.H.: E. J. Ph. Douma-Schaiekamp Den I-Iaag: D. J. van Woerden-Schalekamp Hilversum: F. Schalekamp-van den Berg Apeldoorn: C. Schalekamp-van Heeren Bern: H. Klinzi Kleinkinderen, neven en nichten De begrafenis heeft in besloten- kring in Zwitser land plaats gevonden. Adelboden. 15 januari 1974, Auf dem Hubel. Correspondentie-adres: Laan van Meerdervoort 814, Den Haag. Psalm 27 7. Geheel onverwacht werd van ons weggenomen, waardoor haar geloof overging in aanschouwen, onze geleefde Zuster, Schoonzuster en Tante Martina van Starkenburg echtgenote van W. Glasbergen, op de leeftijd van 69 jaar, Rijnsburg: P. Glasbergen M. Glasbergen-v. d. Spijk Canada: E. van Leeuwen-Glasbergen D. van Leeuwen Rijnsburg: E. Schijff-Glasbergen G Schijff L. C. Glasbergen van Starkenburg C. Glasbergen Neven en nachten Rijnsburg, 18 januari 1974. Voor uw hartelijk medeleven ons betoond na het heen gaan van mijn geliefde Vrouw, onze Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Anna Catliarina Yink-van der Priem betuigen wij u onze oprechte dank. A. Vink en verdere familie Rotterdam, januari 1974, Kortekade 75 B. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder. Geertje Knibbe-Uittenbogaart betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam: T. Knibbe Januari 1974.. Reformatorische Scholengemeenschap „GUIDO DE BRÉS", voor atheneum, havo en mavo. Overijsselscstraat 49, Rotterdam. TELEFOON 010—32.66.08. Aanmelding van leerlingen voor het cursusjaar 1S741975 is mogelijk voor de brugklas atheneum, havo, mavo. de 4e klas havo voor leerlingen met mavo-diploma. de 5e klas atheneum voor leerhngen met havo-di ploma. Alle brugklassen zullen gehuisvest worden in de Haastrechtsestraal t.g.o. NS-station Rotterdam-Lombardijen. Een folder met gegevens betreffende de school is verkrijgbaar bij het hoofd van de basisschool of aan de school. Voorlopige aanmelding vóór 15 maart, schriftelijk of via het hoofd van de basisschool bij de conrector brugklassen, de heer B. Stolk. aan het schooladres Overijsselsestraat 49 De Annakliniek is een orthopedische kliniek met een capaciteit van 80 bedden. Wij vragen ter versterking van ons team enige Schrijf even een briefje aan of bel met - de adj. directrice. Huisvesting intern is nog mogelijk. Voor externe huisvesting bieden wij desgewenst alle hulp. Mezcnstraat 2, Leiden lel. 01710-50840* Christelijke Opleidingsschool voor Gezinsverzorgsters is een school voor middelbaar beroepsonderwijs De 50 leerlingen (waarvan een gedeelte intern) komen uit de zuidwesthoek van Nederland en zijn 15 jaar en ouder Voor de dagelijkse leiding van het onderwijs en het in ternaat zoeken wij een Bevoegdheden: Pedagogiek, gedragswetenschappen, volledig bevoegd onderwijrer Naast het leiding- en lesgeven zal zij in teamverband (4 man) gaan samenwerken aan de opbouw en de bege leiding van een nieuwe vorm van opleiding en aan alle toekomstige veranderingen in de organisatie en oplei dingsvormen. Ervaring en soepelheid zijn daartoe belangrijke ele menten. In wisseldienst met de andere stafleden zal zij ook avonddiensten verrichten. Een christelijke levensovertuiging achten wij onont beerlijk. Gegadigden verzoeken wij een sollicitatiebrief te zen den aan het bestuur. Prinses Julianalaan 77, Rotter dam. DANKBETUIGING Hiermede danken wij familie, vrienden, buren en bekenden voor het medeleven ons betoond na het heengaan van mijn lieve Man. ome zorgrame Vader. Be huwd- en Grootvader. Broeder. Behuwdbroeder cn Oom Bartekl van der \recht fn het bijzonder danken wij Dr. J. P. Honnef voor de gees telijke bijstand. Uit aller naam: C. van der. Vecht-de Roode SNELWEG MET WONDEROLIE Geen omslachtige lik- doomplelsters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en so. Aanstippen met. NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hygi ënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie meo jodium en een. pijn stillend middel. NOXA CORN maakt vlug een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver dwijnen met wortel en al. NOXACORN ontsmettend likdoornmiddel. Snel, pijnloos, afdoend. CURSUSSEN PRAKTIJKDIPLOMA van 1943 In j'anuan'/febniari 1974^ aanvang nieuwe en herhalingscursussen voor; prospectus en inlichtingen bij: KJA. v.d. Broek. Jonker Fraesstraat 67c, Rotterdam-3001.Tel. 010-137526. b.g.g. 01807-2930. Mevr. H.T.M. v.d. Maarel. Winkelstede 194. Den Haag-2034. Tel. 070-670461 .Mevr. R. van Berkel. Theresiaplein 5. Tilburg-4404. Tel. 013-421719. BA. de Reyer. Delbergen 24, Breda-4304. Tel. 01600-51774. Mevr. C. van Noppen-Plak. Hulstbosakker 33, Eindhoven. Tel. 040-65756. Het bestuur van Christelijke pedagogische demie Felua te Ede geeft met ontroering I nis van het toch nog onverwachte ovcrlijj van de heer G. Verheul op de leeftijd van 61 jaar. Als één van de oprichters en als de eerste cretaris van onze stichting en later als ach strateur heeft hij onze academie met grote t en liefde gediend. Zijn vast geloofsvertrouwen en zijn volkonj overgave aan de wil des Heren, die ons verki hebben, mogen ook zijn vrouw en kinderen s ken en troosten in deze moeilijke weg Namens het bestuur: A. Vroegindeweij. voorzitte| C. Klok, secretaris. Ede. 17 januari 1974. Met ons moderne hotelschip 'TREMELLA' bel neti wij op 26 april 1974 weer met onze onvef telijke Deze reizen, met Hollandse keuken, worden jpt heel door ons verzorgd, met viel. de busreis n| Bonn, waar uw reis begint. Dus 8 VOLLE daf in het mooiste gedeelte van Duitsland VERTREK. »j Vanaf Den Haag en Rotterdam, met diverse senliggende plaatsen. Heeft u interesse? Vraag dan een folder aan bij: bureau Loreleireizen, Vierambachtsstraat 9b. Rotterdam, telef. 25.19.10, of bij L. J. J. Schuller, Valkenberg; 4, Made, tel. (01626) 31.99. irz r (OBB. EEN BOOTREIS N A AR DE te BELGISCHE ARDENNEN 7 dagen Maastricht-Dinant v.v. vanaf 280,- m 10 dagen Maastricht-Heer-Agimont (Franse gre v.v. vanaf 300,p.p. Comfortabele passagiersschepen. Sfeervolle inrichting. Prima keuken. EEN VAKANTIE OM NOOIT TE VERGE' Inlichtingen en gratie kieurenfolder bij: Rederij Kampen, Weegbree 6. Tel. 05202 - 2474 en 51: Watertransport - Rijnreizi 8 dagen Rüdesheim cn 15 dagen Zwitserland i het moderne passagiersschip „MR. JAN E HOUT". Royale hutten met eigen douches en letten, twee salons, liften en geheel centraal warmd. DAT IS PAS VAKANTIE Eendrachtsweg 54 te Rotterdm. Tel. 01( 118660. Vindt u het niet onbegrijpelijk dat Broere-Reizen zo'n uitgebreid programma heeft Ach, 57 jaar ervaring en mensen van het vak.... fc Zo ontstónd een gevarieeerd ei toch voordelig reisprogramma Kies maar: Spanje - Canansche Banden - Griekenland - Joego-Slavie - Italië Oostenrijk ertz. Broere-Reizen: zeker tussen uit en thuisj Hoogstraat 140-142 Rotterdam telefoon 010-13 74 OO of bij uw A.N.V.R. Reisbureau

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16