Stichting Opbouwwerk Appingedam In verband met vertrek van de huidige funktionaris is de funktie vakant van opbouwwerker(ster) Appingedam is een zich snel uitbreidend stadje met 12.000 inwoners. Te zijner tijd wordt de samenvoeging met Delfzijl en Bierum verwacht. Met het Opbouw- orgaan in Delfzijl worden fusiebesprekingen gevoerd. Met dit Opbouworgaan be staat reeds een vérgaande vorm van samenwerking, die o.a. tot uitdrukking komt in gezamenlijke staf besprekingen. Het bestuur van de stichting is van mening dat het opbouwwerk tot doel heeft een demokratische samen leving na te streven, waarbij gekozen dient te worden voor de sociaal-ekonomisch zwakkere groepen. Daarbij wordt gekozen voor een probleemgerichte, projekt- matige werkwijze. Salariëring volgens de rege ling voor wijkopbouw. Meer inlichtingen bij de voor zitter, Gerard de Vletter (tel. kantoor: 050-133177; privé: 05960-14749), of bij de huidige funktionaris, Albert van Wingerden (tel. kantoor: 05960-23315: privé: 05960-23269). Gevraagd wordt een opbouw werker met diploma Sociale Akademie, bij voorkeur studierichting opbouwwerk; kaderkursus opbouwwerk; of gelijkwaardige opleiding; en ervaring in soortgelijke funktie. Sollicitaties kunt U, gaarne binnen twee weken, richten aan het bestuur, p/a Wijkstraat 36, Appingedam. Het Bestuur van het Evangelisch-Luthers Rusthuis „De Wartburg" Utrecht zoekt op korte termijn contact met gegadigden voor de functie van: directeur/directrice van het rusthuis dat plaats biedt aan circa 160 bejaarden. Kandidaten voor deze functie dienen: - ervaring in bejaarden- werk te hebben; - goede contactuele eigen schappen te bezitten; - goed economisch en organisatorisch inzicht te hebben; - van Protestants Christelijke be ginselen te zijn. Salariëring overeenkomstig de salarisregeling voor personeel in bejaarden tehuizen. Eventueel behoort een psychotechnisch onder zoek tot de selectieprocedure. Belangstellenden worden uit genodigd hun schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie, met vermelding van opleiding, ervaring, sollicitatiemotief en opgave van referenties te richten aan Dr. A. J. H. Schotman, Fröbellaan 10, Zeist. Stichting Samenwerking Sociaal-Pedagogische Zorg West Zuid-Holland 2 maatschappelijk werk(st)ers 'Rijnstroom' te Alphen aan den Rijn, Raadhuisstraat 44. Internaat voor jongens en meisjes met opvoedings- en gedragsmoeilijkheden, vraagt Groepsleider om samen met 3 collega's een groep jongens te begeleiden van 14-17 jaar. Ervaring vereist, leeftijd boven 22 jaar, opleiding bij voorkeur op MBO-niveau. Tevens hebben wij plaats voor een Aspirant- Groepsleidster in een horizontale jongensgroep boven de 13 jaar. Sollicitaties te richten aan de pedagoog, de heer A. van Veen, bij wie ook inlichtingen gevraagd kunnen worden (01720-73655). De Protestantse Stichting Wijkverpleging „Het Oranje-Groene Kruis" te Nijmegen vraagt wegens aanstaande gezinsuitbreiding van éen van haar thans in dienst zijnde verpleegkundigen een wijkverpleegkundige die omstreeks april 1974 in dienst zou kunnen treden. De rechtspositieregeling voor personeel van kruisorganisaties is van toepassing. Goede woonuimte beschikbaar. Gunstige weekend regeling. Vanaf 1 januari 1974 zeer nauwe samenwerking met het Groene Kruis en het Wit-Gele Kruis te Nijmegen. Sollicitaties te richten tot het bestuur, p/a Weezenhof 12-22, Nijmegen. Telefoon 080-443740. A. Direkteur B. Staffunctionaris gezins verzorging, mede belast met de hoofdleiding C. Maatschappelijk werker(ster) TROUW/XWAJtTET ZVTERlDAG 12 JANUARI 1974 T16/K16 I WELZIJNS- EN VORMINGSWERK Sinds kort werken 4 stichtingen van Sociaal Pedagogische Zorg in Delft, Vlaardingen en het Westland samen. Er zijn twee bureaus met 6 functionarissen. Wij hebben nog plaats voor: Vereist: opleiding Sociale Academie. Schriftelijke sollicitaties of ver zoeken om informatie te richten aan de directie dei- Stichting, Mijnbouwstraat 1, Delft, telefoon (015) 130639. Prot Chr. Stichting voor Maat schappelijke Dienstverlening Noord-Oost-Veluwe gevestigd te Heerde (Gecombineerde instelling voor maatschappelijk werk en gezinsverzorging in de gemeente Epe, Heerde en Hattem, die naar verwachting binnen kort als A-lnstellIng zal worden erkend) roept sollicitanten op voor de functies van: Tot de taak van de direkteur behoort o.m.: voorbereiding en uitvoering van bestuursbeslissingen; leiding geven aan het werk der stichting; het onderhouden en stimuleren van goede interne en externe kontakten. Voor deze functie wordt verlangd: ervaring in leidinggevende functie; organisatorische kwaliteiten; inzicht in ontwikkeling van hedendaagse welzijnszorg; academische vorming, sociale wetenschappen of hogere beroepsopleiding. Tot de taak van de staffunctio- naris behoort o.m.: in samenwerking met de direk teur voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen; begeleiding van 7 leidsters, in dividuele en in groepsverband; bewaken en verbeteren van de kwaliteit van de hulpverlening; werving en selectie van personeel. Voor deze functie wordt verlangd: diploma sociale academie, bij voorkeur met V.O.; leidinggevende en contactuele eigenschappen; bij voorkeur ervaring in de ge zinsverzorging en bejaarden hulp. Tot de taak van de maatschappe lijk werker(ster) behoort het ver richten van algemeen maatschap pelijk werk in de gemeente Hattem. Opleiding: sociale academie. Prot. Chr. levensovertuiging is vereist. Salaris en secundaire arbeids voorwaarden volgens C.O.A.M.-regeling. Inlichtingen te verkrijgen bü de heer C. van Alderwegen, tel. 085-456047. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van de Stichting, de heer W. van Dijk, Tongerenseweg 76, Epe.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 16