i Familieberichten 7 UEFDEDQE WOND» OFFICIËLE PUBLIKATIE AANMELDEN VÓÓR 31 JANUARI 1974 DIACONESSENHUIS-REFAJA DE BIJBEL ACTUELER DAN DE KRANT! OLGA MATRASSEN LMF B.V. ENIGE MEISJES TR OUW/K WiVRTET DONDERDAG 10 JANDAiRI 1974 1924 50 1974 Maandag 14 januari is de heer J. C. Oost vijftig jaar als horlogemaker bij ons werkzaam. Ontelbare uurwerken, zowel antieke als eigentijdse, heb ben in zijn vaardige handen een vakkundige behandeling ondergaan. Wie hem en ons met dit uitzonderlijk jubileum wil feli citeren, is hartelijk welkom in restaurant „Pantucky- West" de Savornin Lohmanplein, tussen 4.30 en 5.30 uur. Den Haag, Piet Heinstraat 61. Voorburg, Kon. Julianaplein 13. Diep getroffen zijn we door het bericht, dat onze toegewijde en zorgzame longarts dr. Sj. Vos is overleden. We zullen nooit kunnen vergeten, wat hij voor ons gezin betekend heeft. Moge zijn vrouw en kinderen zich enigszins getroost weten door het vele meeleven van allen die hem zo goed gekend hebben. H. van Schie A. van Schie-van Hulzen en kinderen Katwijk aan den Rijn. 6 januari 1974. Heden overleed, na een langdurige ziekte, zacht en kalm, onze geliefde, zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Meerdink weduwe van Maarten de Bruin op de leeftijd van 83 jaar. Nieuw Loosdrecht: C. A. de Bruin N. A. C. de Bruin-Meerdink Dordrecht G. M. Kortlever-de Bruin C. Kortlever Papendrecht: A. C. de Bruin G. de Bruin-Kroeze kleinkinderen en achterkleinkind 's-Hertogenbosch, 8 januari 1974. „Huize Meerwijck". Correspondentie-adres: Coomhertstraat 31, Dordrecht Moeder ligt opgebaard in het Rouwcentrum, Kon. Wilhelminastraat 48 te Dordrecht Gelegenheid tot condoleantiebezoek aldaar donderdag 10 janu ari a.s. van 18.45 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 11 januari a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dubbeldam, om 13 uur. Vertrek vanaf het Rouw centrum om 12.30 uur. Heden nam de Heere van onze zijde weg, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom de Heer Arie van de Weg weduwnaar van Heleena van Tol op de gezegende leeftijd van 87 jaar. Dordrecht: A. J. Hoogendoorn- van de Weg Dubbeldam: W. van de Weg M. van de Weg-Smitshoek Nijmegen: J. van de Weg A. van de Weg-van Lutterveld Dordrecht. 8 januari 1974. Huize Vreedonk", Vreedonklaan 2. Correspondentie-adres: De Josselin de Jongstraat 6. Geen bloemen Geen toespraken De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van huize „Vreedonk". Gelegenheid tot condo leantiebezoek aldaar vrijdag 11 januari a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 12 januari a.s., aanvang 10.30 uur, in huize „Vree- donk", waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats, om 11.30 uur. Heden is van ons heengegaan mijn lieve Man, onze zorgzame Vader Pieter Cornelis van den Berg op de leeftijd van 44 jaar. I. van den Berg-de Tourton Bruyns Martin Pauline Anita Carel Arie Erik Johan Bergen (N.-H.), 9 januari 1974. Oranjelaan 33. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdagmor gen 12 januari a.s. te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Bergen (N.-H.), Kerkedijk, waar na gelegenheid om te condoleren in de aula van de begraafplaats. De overledene ligt opgebaard in het Mortuarium van Huize „De Citadel", Breelaan 92 te Bergen (N.-H.). Geen bezoek aan huis Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde Zoon, Broeder en Zwager Ir. Pieter Cornelis van den Berg echtgenoot van I. de Tourton Bruyns, Schipluiden: A. van den Berg A. van den Berg- Dijkshoorn S. van den Berg B. E. van den Berg- Bergwerff L. van den Berg A. van den Berg-Luyendijk Breda: J. van den Berg Eindhoven: M. van den Berg Purmerend: A. C. van den Berg A. van den Berg-Klok 's-Gravenhage: L. van den Berg Geldrop: J. van den Berg L. van den Berg-Zwaan Schipluiden, 9 januari 1974. Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openb. 215 De Heere nam heden op in Zijn heerlijkheid Zijn moegestreden kind, mijn innig geliefde Man» onze lieve Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Johannes 'Dijkhuizen op de leeftijd van 75 jaar. Scheveningen: 's-Gravenhage: C. Dijkhuizen-Roeleveld E. Westerduin-Dijkhuizen J. Westerduin K. Dijkhuizen G. Dijkhuizen-Menning A. de Gunst-Dijkhuizen H. D. de Gunst Amstelveen: C. Ouwehand-Dijkhuizen H. Ouwehand en kleinkinderen Scheveningen, 8 januari 1974. Menninckstraat 131. Condoleancebezoek donderdag 's middags van 2 4 uur, 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 11 januari te 1.15 uur in de Immanuëlkerk, Kra- nenburgweg 93, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, onze geliefde Vader, Behuwdvader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom, de Heer Hendrik de Meijer weduwnaar van Lena Stolk op de leeftijd van 78 jaar. L. de Meijer A. J. de Meijer-Krans A. de Meijer P. de Meijer-Huisman H. de Ruiter P. de Ruiter-Stuy en kleinkinderen Dordrecht, 9 januari 1974. Paul Krugerstraat 24. De overledene ligt opgebaard in het Rouw centrum, Kon. Wilhelminastraat 48. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek aldaar zaterdag 12 januari a.s. van 18.45 tot 19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 14 januari a.s. op de Algemene Begraafplaats, om 11.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.15 uur. Na een lang, geduldig gedragen ziek zijn heeft God tot Zich genomen Zijn kind, mijn innig ge liefde Man, onze zorgzame Papa en Opa Pieter Nieuwenhuizen Op de leeftijd van 70 jaar. Hij vertrouwde zich toe aan Gods barmhartigheid. Hebr. 4 14 -16. Venlo: A. Nieuwenhuizen- Baalbergen Weert: J. M. van Ulden- Nieuwenhuizen C. van Ulden Dordrecht: L. N. Nieuwenhuizen G. Nieuwenhuizen-Kamer Dieren: J. M. Nieuwenhuizen H. A. Nieuwenhuizen- Braafhart Enkhuizen: W. Zwaan-Nieuwenhuizen L. Zwaan Fairbom, USA: A. P. Eversen-Nieuwenhuizen B. Eversen Cape Town, S. Afrika: E. van Mechelen- Nieuwenhuizen J. H. van Mechelen 's-Gravenhage: P. Nieuwenhuizen N. Stegenga en kleinkinderen Venlo. 9 januari 1974. Rijnbeekstraat 109. Voorafgaand aan de crematie zal een dienst van woord en gebed gehouden worden op vrijdag 11 januari om 15.05 uur in aula 1 van het cremato rium te Dieren, waarna nog gelegenheid tot con- doleren. Bijeenkomst om 14.45 uur aan het crematorium. Onze dierbare overledene is opgebaard in de rouwkamers van het Uitvaartcentrum, Vincken- hofstraat 69 te Venlo, alwaar gelegenheid is tot bezoek heden 10 januari van 20.0021.00 uur. Gelegenheid om het crematorium te bereiken per gereserveerde autobus vanaf het station te Dieren om 14.20 uur. Liever geen bezoek aan huis. De Minister van Onderwijs en Wetenschappen brengt ter kennis van belangstellenden, dat met ingang van 1 januari 1974 gelegenheid bestaat tot het aanvragen voor het studiejaar 1974/1975 van 1 Rijksstudieioelagen voor wetenschappelijk onderwijs, hoger be roepsonderwijs en opleidingsscholen voor kleu terleidsters; Tegemoetkoming in de studiekosten voor alle overige vormen van voortgezet dagon derwijs vallende onder de Wet op het Voort gezet Onderwijs. AANMELDINGSFORMULIEREN ZIJN VERKRIJGBAAR BIJ DE INSTELLING VAN ONDERWIJS. DEZE FORMULIEREN MOETEN WORDEN INGEDIEND VÓÓR 31 JANUARI 1974. Rijksstudietoelagen en tegemoetkomingen in de studiekosten worden verstrekt indien de stu denten/leerlingen of hun ouders niet in staat wor den geacht het te volgen onderwijs uit eigen mid delen te bekostigen. Aan hen. die voor het lopende studiejaar tijdig aanvroegen, is in de regel in december 1973 reeds een aanmeldingskaart toegezonden. Zij die geen k;.art thuis hebben ontvangen, kunnen nu een aanmeldingsformulier afhalen bij de administratie van een school voor voortgezet onderwijs of bij een universiteit of hogeschool. (Tijdig indienen; te late aanvragen worden niet aanvaard). Ook degenen, die nog in onzekerheid verkeren over hun studieresultaten (eindexamen), hun stu diekeuze of hun toelating moeten zich Correspondentieadres: Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen Hoofdafdeling Rijksstudietoelagen, Kempkensberg 2, Groningen. N.B. Met ingang van het studiejaar 1974/1975 moe ten ook de aanvragen voor landbouwonder wijs worden ingediend bij de hoofdafdeling Rijksstudietoelagen. Tot onze grote droefheid overleed volkomen on verwacht, mijn zeer geliefde Man, onze lieve zeer zorgzame Vader Cornelis Slotboom op de leeftijd van 58 jaar. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan." N. W. Slotboom-Van Pelt Kees Herman en Wieneke Zwijndrecht, 8 januari 1974. Bunkerschip „Veritas". Ringdijk 480. Liever geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 janu ari a.s. om 10.30 uur op de algemene begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal vooraf gaan een dienst in de Bethel- kerk aan de Rotterdamseweg welke zal aanvangen om 9.30 uur. Na de begrafenis zal er in de aula van de begraaf plaats gelegenheid zijn de familie te condoleren. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons geacht medebe stuurslid Arie Imthorn op de leeftijd van 56 jaar. Met grote dankbaarheid ge denken wij het vele werk dat hij voor onze organisatie ge daan heeft. Namens de leden en bestuur P. W. Vooys F. J. Ketting C. J. van Duyvenvoorde D. Blok w. Haasnoot W. Ui van Duyn L. v. d. Plas C. v.d. Ben A. van Duljvenbode De Raad van de Gerefor meerde Kerk te Emmererf- scheldenveen geeft kennis van het overlijden van haar oud-predikant Ds. I. M. de Graaf Met grote liefde en toewij ding heeft hij onze gemeen te acht Jaar gediend. Troos- te de Here zijn vrouw en kinderen. Namens de Kerkerand: K. van der Veen. Praeses R. Joldersraa, Scriba In vrede ontslapen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader. Behuwd- en Grootvader Klaas Korporaal in de ouderdom van 78 jaar. Ik zal in het Huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Ps. 23 6 Zeist: T. Korporaal-de Wit Huis ter Heide: T. Korporaal M. J. Korporaal-Blokland André Joke Tineke Zeist, 8 januari 1974. Hervormd Bejaarden Centrum „Mirtehof", Molenweg 50, kamer 408. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Mirtehof. Condoléance-bezoek aldaar vrijdag 11 januari van 1920 uur. De teraardebestelling zal plaats vinden te Zeist op de Algemene Begraafplaats aan de Wouden- bergseweg, zaterdag 12 januari om 11 uur. Vooraf wordt om 10 uur een dienst gehouden in de kerkzaal van de Mirtehof. Met droefheid namen wij kennis van het over lijden van onze emeritus-predikant ds. J. J. Bouwman Wij denken met dankbaarheid terug aan het vele werk dat hij in onze gemeente mocht verrichten. Namens de kerkeraad der Gereformeerde kerk van Koog aan de Zaan: Drs. N. C. de Fockert, praeses J. H. Geerlings, scriba De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Psalm 2?X Met diep leedwezen geven wij kennis van he overlijden van onze Leerlinge Marianne de Witte in de leeftijd van 16 jaar. Leerkrachten en Leerlingen, van de Chr. Huishoud- en Nijverheidsschool „Rusthoflaan", Rotterdam Na een moedig gedragen lij den ls ln stil vertrouwen op haar Heer en Heiland opge nomen in het Vaderhuis met zijn vele woningen. Zijn moe gestreden kind, onze lieve cn zeer zorgzame Schoon zuster en Tante Geertruida Adriana de Graaf-Rombout Sinds 6 juni 1947 weduwe van Frank Willem de Graaf, op de leeftijd van 80 Jaar. Zwijndrecht, 7 januari 1974. "De Lichtkring". Burg. Jansenlaan 3. Correspondentie-adres M. Brans, Kritzlngerlaan 88, Zeist. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 12 januari a.s. ln de rouwka mer van 'De Lichtkring' te Zwijndrecht, welke dienst aanvangt om 9 uur, waar na de teraardebestelUng zal plaatsvinden om 10 uur op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht. OKKE JAGER f Boeiend» overdenkingen vatyiti een televlsiepredlka^ Over het evangelie 4js onze menselijke eigenschappen en verlegenheden p1' gebonden f 12.90 Verkrijgbaar In d« boekhand*n ZOMER KEUNINd0 WAGENINGEN ftr ssssss^. 9 Van der Steenhovenplein 1 - Postbus 444 DORDRECHT Tel. (078) 4 55 55 In de DIEETKEUKEN van ons moderne ziekenhuis is binnenkort plaats voor een huishoudkundige die in samenwerking met het Hoofd Voeding en de diëtistes zelfstandig diëten kan verzorgen. Voor deze functie komen alleen gegadigden in aanmerking die in het bezit zijn van het diploma Huishoudkundige voor Inrichtingen. In ons PERSONEELSRESTAURANT kan op korte termijn een inas worden geplaatst, die bereid moet zijn in teamver band wisselende diensten te verrichten, waarvoor een onregelmatigheidstoeslag wordt uitgekeerd. Vanuit het restaurant worden ook vergaderingen, ontvangsten, e.d. verzorgd. Voor beide functies gaan onze gedachten uit naar een medewerkster van ca. 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. Acht bijbellezingen te houden door de beer r D. Jan Bruijn 0 11 januari 1974 25 januari 1974 15 maart 1974 De oecumene en haar toekomst 29 maart 1974 De toekomst van de volken en naties Zij vinden plaats telkens op VRIJDAGAVOND OM 8.00 UUR, ln het Gebouw van de Verga dering van- Gelovigen, Lange- brug 63 te Lelden. 13 januari 1974 10 februari 1974 10 maart 1974 De oecumene en haar tooko 7 april 1974 De toekomst van volken naties Zij vinden plaats telkens ZONDAGMIDDAG OM 5.00 UI in het Gebouw van de Verd» ring van Gelovigen, Dunne B kade 16. te DenHaag. Iedere lezing staat geheel op zichzelf. Noteer deze data in uw agenda en houdt ze vrij of bewaar deze advertentie. EVERTSENSTRAAT 90 LEIDEN vraagt wegens uitbreiding voor de borduurafdeling. Hoog loon. Zomer- en wintervakantie. Aanmelden dagelijks van 9-5 uur, Evertsenstraat 90, Leiden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14