OpSimonkunieT SSSSKS®^ BORDUUR MET PLEZIER Familieberichten de koning EEN SCHIPPER TROUW/KWARTET DONDERDAG 3 JANUARI 1974 RU Elke WERKDAG (behalve zaterdags) bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst Dit kan uitsluitend onder no. 020 220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. ATTENTIE! U gelieve steeds duidelijk op te geven in welke bladen u de advertentie wenst te plaatsen (Trouw, Het Kwartet) of in de gehele Christelijke Pers (Trouw Het Kwartet), alsmede de gewenste breedte. DRINGEND VERZOEK. Teneinde correcte behandeling te bevorderen wordt u dringend verzocht het telefonisch opgeven zo tijdig mogelijk te doen geschieden. 1919—1974 Op dinsdag 22 januari hopen onze lieve Ouders en Grootouders Jacob Pronk en Johanna Pronk-de Niet de dag te herdenken dat zij 55 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Scheveningen, 3 januari 1974 Van Brederodestraat 99 19241974 WIJ gedenken D.V. op 17 Jan. 1974 het feit dat onze geliefde Ouders P. Kiilm A. Kükn-Vonk Dat zij nog lang ln het midden mogen blijven van hun dankbare kinderen, klein- en achterklein kinderen. Gelegenheid tot gelukwensen vrijdag 18 Jan. van 17 tot 18 uur bij „Cees en Ineke", Hoofdstraat 191. Sassenhelm. Sassenhelm. Uarljkestraat 17. Heden behaagde het de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden weg te nemen, onze geliefde. Moeder, Behuwd- en Groot moeder Geertje Hartevelt A. Vooljs J. Vooljs-Boesaard M. Vooljs A. Schaart-Vooljs J. Schaart en kleinkinderen. Secr. Varkevlsserstraat 189. Rouwbezoek: donderdag en vrijdag a.s. des nam. van 7-9 uur. De rouwdienst zal Jiehouden worden zaterdag 5 anuarl 1974 des nam. 1.15 uur ln het Hcrv. Kerk Cen trum, Voorstraat 74 waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.00 uur op do nieuwe begraaf plaats 'Dutnrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden nam de Heere van ons na een kortstondige ziekte, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader. Zwager en Oom Gijsbert Taal ln de ouderdom van 90 Jaar Mede namens verdero familie: H. Vermaat-Taal G. Taal W. Taal-Knoester J. Taal A. M. Jongejan-Taal J. Jongejan Klein- en achterkleinkinderen Scheveningen, 31 december 1973, Werfstraat 217. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8.30 uur ln ..Het Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 4 Ja nuari te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Enige algemene kennisgeving De Heere nam uit ons mid den weg. na een langdurige ziekte, onze lieve, zorgzame Vader. Behuwd- en Groot vader. de heer Jacobus van Bale 2 Korlnthe 5 l Dordrecht: J. S. Seton-van Bale Drs. P. W. Seton Papendrecht: K. Zok- van Bale Ph. Zok Noordwijkerhout: L. Keller van Bale G. C. M. KeUer en kleinkinderen. Dordrecht. 31 dec. 1973. CorrespondenUeadres: Oranjelaan 244. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 4 Janu ari 1974 a.s. op de Algemene Begraafplaats vanuit de aula. Vertrek vanaf Oranjelaan 244 te 12.45 uur. Heden nam God tot Zich. onze lieve Vader. Schoon vader, Grootvader en Over grootvader Willem Brouw weduwnaar van Elizabeth Catharlna Versluljs ln de ouderdom van ruim 84 Jaar. Uit aller naam: W. Brouw 's-Gravcndeel, 30 dec. 1973. Corr.adres: Ellsabcthstraat 13. Llnne. tel. 04746-1674. De overledene ls opgebaard ln de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Leyweg 275. Bezoek van 5 uur tot 7 uur n.m.: zaterdag van 11 uur v.m. tot 1 uur n.m. en zon dag van 10 uur v.m. tot 12 De bijzetting In het familie graf ls bepaald op maandag 7 Januari a.s. omstreeks 11.45 uur op de begraafplaats ..Westduin" te 's-Gravenhage (Loosduinen). Bedroefd, maar toch dank baar dat hij zolang bij ons was. geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve Man. onze lieve zeer zorg zame Vader. Schoonvader. Groot- en Overgrootvader. Broer, Zwager en Oom Jan Mounts echtgenoot van C. Koornecf, Gelijk zich een vader ont fermt over zijn kinderen, ontfermt zich de Hero over die Hem vrezen. Voorburg. 2 Januari 1974. Willemstraat 9. Geen bloemen. De begrafenis Is bepaald op zaterdag 5 Januari om 12 u. op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voor burg. Enige kennisgeving Marijgje Booy ln de leeftijd van 87 Jaar. MeJ. A. H. F. Zeilmaker Directrice „Deo Volente". De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 5 Ja nuari a.s. omstreeks 9 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Ingang Kam perfoeliestraat. Vertrek van uitvaartcentrum. Bautersem- straat 1 om 8.45 uur. Bezoek uitvaartcentrum van 4 uur tot 5 uur n.m Psalm 103 15 en 16 (onberijmd) Heden behaagde het de Heere van ons weg te ne men. na een kortstondige ziekte, mijn Innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader, Zwager en Oom Zier den Heijer op do leeftijd van 73 Jaar. Mede namens verdere familie: E. den Heljer-Roeleveld Scheveningen, 1 januari 1974, Scholstraat 12. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 5 ja nuari te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Scholstraat Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg in Zijn Heerlijkheid, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Over grootvader, Zwager en Oom Cornells van der Meer echtgenoot van Trijntje Dekker eerder gehuwd geweest met Maria Verkade in de ouderdom van bijna 80 jaar. „Hij heeft de vaste grond gevonden, waarin zijn anker eeuwig hecht" Naaldwijk: T. van der Meer-Dekker Monster: A. van der Meer M. van der Meer- Boon Haarlem: N. Stoel-van der Meer C. A. Stoel 's-Gravenzande: J. van den Ende van der Meer L. van den Ende Naaldwijk: J. van der Meer J. C. van der Meer- van den Berg Klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk, 2 januari 1974. Hendrik van Naaldwijkstraat 3. Gelegenheid tot condoleantie aan het woonhuis, vrijdag 4 januari van 35 en van 79 uur n.m. en na de begrafenisplechtigheid in de aula op de algemene begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 5 januari as. des voormiddags 11 uur in de aula op de algemene begraafplaats te Naaldwijk, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den. Heden heeft de Heere plotseling uit onze familie kring weggenomen onze geliefde Zwager en Oom Co melis van der Meer echtgenoot van T. Dekker in de leeftijd van 79 jaar. Amstelveen: G. Dekker A. Dekker-Valstar Aalsmeer: G. G. Dekker M. Dekker-Visser De Lien D. Dekker N. Dekker-Koornneef P. Dekker J. J. Dekker-Coumou J. van Geest-Dekker A. van Geest A. de Jong-Dekker PI. de Jong Neven en nichten. Naaldwijk, 2 januari 1974 Heden is op de leeftijd van 74 jaar overleden onze lieve Moeder Joliamna Theodora Dutour Geerling Weduwe van Jan Karei Frederik van der Hoek Spijk (Gron.): M. H. Medema-van der Hoek T. G. Medema Veldhoven: F. van der Hoek G. J. van der Hoek-Stillewagt H.I. Ambacht: D. J. Bijker-van der Hoek K. W. Bijker Leiden: J. van der Hoek H. Frank Schiedam, 1 januari 1974 Burgemeester Knappertlaan 180a Corr.-adres: Van Aelstlaan 85, Veldhoven. De bijzetting in het familiegraf op de Alg. Be graafplaats, Laan van Spieringshoek, Schiedam, zal plaatsvinden vrijdag 4 januari a.s. te 10 uur v.m. Vertrek van de rouwkamer, Nassaulaan 68, Schier dam, te 9.45 uur v.m. Geen bezoek Geen bloemen. Het Algemeen Verbond Ondernemers Bouwnij verheid (AVOB) geeft met grote verslagenheid kennis van het plotseling overlijden op 27 decem ber 1973 van haar ere-voorzitter de Heer D. Versloot officier in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 63 jaar. Dankbaar gedenken wij zijn bijzondere verdien sten, eerst als voorzitter van de Nederlandse Christelijke Aannemers- en Bouwvakpatroonsbond en daarna als mede-oprichter en eerste voorzit ter van het uit de fusie van NCAB en NKADB voortgekomen AVOB. Hij was een ondernemer van groot formaat die gedreven door een diepe geloofsovertuiging onze gehele bedrijfstak met zijn gaven heeft gediend. Namens het verbondsbestuur: S. J. van Eijkelenburg, voorzitter; Th. M. J. Bingen, algemeen secretaris. Amsterdam, 2 januari 1974. Oranje Nassaulaan 1. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Cornelia Christina van Dijl-Volker in de ouderdom van 90 jaar. Psalm 121. Zwijndrecht: N. van Dijl Schiedam: N. C. van Dijl D. M. van Dijl-van Noort Nicolaas Zwijndrecht: A. Lieve-van Dijl C. Lieve Gerrit Nico en Thea Heieen en Eelke Kees Zwijndrecht, 30 december 1973. Huize „De Lindonk", Rotterdamseweg 137b. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van „De Lindonk", gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar donderdagavond van 7 tot 8 u. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 4 januari a.s. om 3 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht In de zekerheid dat onze tijden ln Zijn hand zijn, riep de Heere vandaag plotseling tot Zich Zijn kind, mijn lieve Man, onze zeer zorgzame Vader en Opa Dirk Boot op de leeftijd van 66 jaar. „De eenvoudigen wil God steeds gadeslaan." Ps. 116. Vlaardingen: A. B. Boot van Berneveld M. Broek-Boot P. Broek Malden: H. van Deursen-Boot C. van Deursen Vlaardingen: D. Boot M. Boot-Bos Wolvega: C. D. Boot A. Boot-van der Lelij Numansdorp: W. Dijkshoorn-Boot N. Dijkshoorn Vlaardingen: G. L. Boot J. Boot-van Nes en kleinkinderen Vlaardingen, 31 december 1973. Van Hogendorplaan 168a. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de Aula van het Holy-ziekenhuis, Holysingel 3; gelegenheid tot con doleren aldaar donderdagavond van 7 tot 8 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 4 januari a.s. op de Algemene Begraafplaats „Holy" om 14.45 uur. Vertrek van Van Hogendorplaan 168a om 14.30 u. Voor de vele en welgemeende bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Wabe Visser betuigen wij u onze hartelijke dank. «SS» Voorburg, december 1973 Vijverhof 24 Uit aller naam: H. Visser-Maatjes. ^UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden iüabü' LS. Zoetermeer, Januari 1974 Hiermede bericht ik U dat per 1 januari 1974 als firmant aan mijn kantoor is verbonden de heer G. P. Groeneveld, belastingconsulent, lid Ned. Instituut van Belastingconsulenten. Het kantooradres blijft ongewijzigd: Bernhardstraat 6, Zoetermeer. Telefoon 079-16.30.77. P. DEN OUDSTEN Lid Ned. Orde van Accountants. Op Zijn tijd heeft God voor ons nog onverwacht tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Derk Ottink op de leeftijd van 72 jaar. Rotterdam: T. Ottink-van Tongerloo Rotterdam: T. Ottink J. Ottink-van der Veen Marianne en René Derk Pijnacker: W. Ottink H. C. Ottink-Aardoom Erik Alfred en verdere familie. Rotterdam, 1 januari 1974 Roerdomplaan 43 Verzoek geen bloemen, geen toespraken. Gelegenheid tot rouwbezoek in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg 1, Rot terdam-Zuid, donderdagavond 3 januari van 8 uur tot 8.45 uur. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaats vinden zaterdagmiddag 5 januari a.s. op de Ned. Herv. begraafplaats 'Charlois', Charloisse Lage- dijk 680, Rotterdam. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 2 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze commissaris, de heer A. Verdoorn Zijn inzet en vriendschap zullen bij ons in dank bare herinnering blijven. Directie en Commissarissen Jan Lingen's Betonindustrie B.V. en Betoncentrale 'Papendrecht' B.V. Papendrecht, 31 december 1973 In haar Heer en Heiland is ontslapen onze ge liefde Moeder en Grootmoeder Barbera van Hoving sinds 22 augustus 1965 weduwe van Martinus Vos op de leeftijd van 74 jaar. Haren, Gr., 2 januari 1974. Beatrixlaan 8. Ps. 73 12 (berijmd). A. Vos Steenwijk: L. Veenstra-Vos Harderwijk: H. Vos N. J. Vos-Adema Apeldoorn: J. Vos D. Vos-Broersma en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 7 januari a.s. om 14.30 uur op de begraafplaats „Eshof", Rijksstraatweg Haren. Na een samen komst in de Gereformeerde kerk te Haren, Pieter Wierengaweg 2 om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur in de rouwkamer van het R. K. Ziekenhuis, Verl. Here- weg 92, Groningen en na afloop van de begrafe nis in de vergaderzaal bij de kerk. Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich mijn innig geliefde Man en onze lieve Vader en Opa Hielke Wierenga op de leeftijd van 69 jaar. Tekst: Ps. 138:3. Ten dage dat ik riep, hebt Gij mij geantwoord, Gij hebt mij bemoedigd met kracht in mijn ziel. E. Wierenga-Fokkens Canada: Lourens en Auke Cor Bert en Marian U.S.A.: Anneke en Jan Delfzijl: Jan en Clara Peter en Gineke Wim en Ankie Coos Eddy en Mina Hilversum: Ineke en Carel Wormer: Hildelies en Hans en kleinkinderen. Delfzijl, 1 januari 1974 Kustweg 70. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 5 januari a.s. te 10.30 uur in gebouw 'Het Anker" aan de Menno van Coehoornsingel 21 te Delfzijl, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Thuis liever geen bezoek. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. Da wetenschap kent tegen woordig een middel dat da bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heat Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation H ver schrompelen eok hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti PreparationH zalf en zetpluej,.HaliaelmerK Zo ik niet had geloofd, dat in dit moeilijke leven De Heer mij weg en woning had bereid, En dat mijn naam staat in Zijn boek geschreven Voor hoger heerlijkheid! Na een blijmoedige levensreis, waarvan de laat ste jaren dikwijls zeer moeilijk waren, doch met voorbeeldig geduld aanvaard, is in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig ge liefde Man, onze Vader en Grootvader Jacob Schipper op de leeftijd van 73 jaar. 1 Petrus 1, vers 8-10. Hilversum: J. M. C. Schipper-Jaarsma Nw. Loosdrecht: Maria N. Olie-Schipper Johan Olie Jr. Menno Mark Christlaan Burnaby, B.C.: Luitzen J. Schipper Canada Tinie Schipper-La'sterle Luitzen J. C. Jacqueline Helen Amersfoort: Willem D. Schipper Rehoboth Schipper-Mulder. Hilversum, 2 januari 1974 Neuweg 34. Voor de teraardebestelling op 7 januari komen wij bijeen in de aula van de begraafplaats 'Zui derhof', Kolhornseweg te Hilversum om 13.00 uur voor een samenzijn met Woord en Lied. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condo leantie in de aula. Liever in deze dagen geen bezoek en geen telefoon. GEVRAAGD VOOR DIRECT voor op een motorschip van 150 ton voor het vervoer van granen vanaf Rot terdam naar de Rijnstreek. Windhorst, Handel en Transport B.V. Voorweg 14 B Hazerswoude-dorp. Telefoon 01728 - 9940. speels werken met lapjes en draad Wat u allemaal kunt doen met vrolijke lapjes en kleurige wol. Dit boek van Lis Paludan bevat een schitterende collectie voorbeelden. Een plezier voor kinderen en volwassenen. Van alle wandlappen en -lapjes worden behalve een foto (vaak in kleur), een motief tekening en een werktekening gegeven. Heel aantrekkelijk zijn de borduurwerken die gebaseerd zijn op originele kindertekeningen. Ook aan het werken met aardappel stempels, het verven van stof en de boeiende combinatie van verven en borduren wordt de nodige aandacht besteed. Een kostelijk ideeënboek, vol praktische aanwijzingen.- Met leuke werkjes voor de kinderen: poppetjes en pop- pekleertjes maken, doosjes bekleden, beestjes samen stellen van pompons, enz. 'Borduur met plezier' bevat tientallen foto's, waarvan vele in kleur, en meer dan 100 tekeningen. Gebonden f 17.50. Verschenen in de Ariadne Handwerkblbliotheek. Verkrijgbaar In de boekhandel. Mfr. FA'tfl ZOMER KEUNINQ - WAQENINQEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1974 | | pagina 14