Wikkel uzelf in Zuiver Scheerwol: Lampe brengt de lente terug. ion Jntc FAMILIEBERICHTEN Os ia TROUW/KW ARTET DONDERDAG 15 MAART 1975 Met dank aan God gedenken onze Ouders en Groot ouders A. Moerman H. Moerman-Louwen dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. De wens van hun kinderen en kleinkinderen is dat zij in goede gezondheid de komende jaren doorbrengen. Maasland: Cor en Henk Kors, Aad, Jasper, Piet en Tine Rotterdam: Gerry en Leen Ria, Adri en Tine Schiedam: Co en Jan Jan en Tine Arnhem: Jasper en Co Aad, Daan en Peter Maasland: Arie en Lenle Arjanne, Bettine, Astrid en Ard Paul Maasland: Kees en Jetty Receptie: 30 maart tussen 19 en 20 uur in Gebouw de Sluis, G. A. Brederolaan, Maassluis. Maassluis, maart 1973. Richardhollaan 75. Op 10 maart werd van ons weggenomen onze ge liefde Vader. Schoonvader en Grootvader Ype Wielinga in leven arts te Assen, ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 81 jaar. Op uitdrukkelijk verzoek van ae overledene heeft de begrafenis in alle stilte in Assen plaats gehad. Harlingen: W. J. Keilman-Wielinga F. Keilman De Lier (Z.H.): G. P. Oosterveen-Wiel inga M. R. N. Oosterveen en kleinkinderen. Met grote droefheid delen wij u mede dat heden mijn innig geliefde Vrouw en onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Cathurina de Wit echtgenote van Jacobus Theodorus Wurzer gesterkt door de Genademiddelen van de Kerk is overleden. Na een langdurig en voorbeeldig gedragen lijden, waarin zij ons haar grote geestkracht toonde, is zij zacht en kalm ontslapen. Woubrugge: J. Th. Wurzer Castricum: J. A. de Wit-Visscr Castricum: B. E. A. Middelhoff-de Wit J. A. Middel hof f en kinderen Leiden: A. J. Rcitsma-de Wit F. L. W. Reitsma Bilthoven: C. J. van der Valk-de Wit en kinderen Texel: N. J. de Wit J. J. C. de Wit-Moonen en kinderen Woubrugge, 13 maart 1973. Vrouwgcostweg 98. Onze dierbare overledene is thuis opgebaard. Wij vieren de Eucharistie voor haar zielerust, op vrijdag 16 maart om 11.00 uur in de kerk van O.L. Vrouw Geboorte te Hoogmadc, waarna de begrafenis plaatsvindt in het familiegraf op het parochiekerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in Restaurant v. d. Ploeg. Heden nam onze Hemelse Vader tot Zich, mijn lieve Man, onze Vader, Groot- en Overgrootvader Hendrik Groen op de leeftijd van 79 jaar. Rotterdam: M. Groen Wijnstekers Rotterdam: C. Nuis-Groen W. Nuis Rotterdam: K. Hulsi-Groen C. Hulst Rotterdam: N. C. de Hoogc-Groen J. de Hooge Enschede: A. Groen C. C. Groen-Iemhoff klein- en achterkleinkinderen Als kinderen zijn wij hem dankbaar dat hij ons door woord en daad de weg wees naar onze He melse Heer. Rotterdam. 12 maart 1973 Iependaal 41 C. Geen bloemen Geen bezoek Op D.V. vrijdag 16 maart wordt om 12.30 uur in de Breepleinkerx, ingang Van Malsenstraat, een korte dienst gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuidcrbegraafplaats aan de Slinge 50. na aankomst aldaar om circa 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en na de begrafenis in de kapel op de be graafplaats. I-Iet^en nam de Here voor ons nog onverwacht tot Zich, onze lieve Broer, Zwager en Oom Albertus van Wijk sinds 1956 weduwnaar van Johanna Hillegonda Kouwenhoven op de leeftijd van 78 jaar. Voorburg: M. C. de Wit-van Wijk Den Haag: A. van Wijk Alphen a/d Rijn: Kis. van Wijk Bussum: W. J. Dercksen Den Haag: M. van den Bergh- van Keppel neven en nichten Gouda, 14 maart 1973 Psalm 121 onberijmd Diep bedroefd, doch dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis, dat na een langdurig ziek zijn van ons is heengegaan in de hope des eeuwigen levens, onze innig geliefde Vrouw, Moeder, Groot-, Over grootmoeder, Schoonzuster en Tante Maartje Wilstra-van Os in de ouderdom van bijna 81 jaar. Rotterdam: C. Wilstra T. Wilstra Middelharnis: J. J. Wilstra E. Wilstra-AIderliesten Rotterdam: M. J. Wilstra Barendrecht: II. P. Wilstra J. Wilslra-Koster klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 14 maart 1973 Koninginneweg 20 De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 17 maart a.s. op de Ned. Herv. begraafplaats te Rotter dam IJsselmonde. plm. 14.30 uur. Vertrek van het sterfhuis 14.15 uur. Hij kan. en wil. en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven. Psalm 68 10. Tot onze grote droefheid ging heden in volle vrede naar Heere onze lieve en zorgzame Moe der, Schoonmoeder, Grootmoeder, Overgroot moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Alida Calharina Zoon-Verhagen weduwe van Nicolaas Cornelis Zoon, in de ouderdom van 82 jaar. Zwijndrecht: B Kooiman-Zoon L. Kooiman Rotterdam: M. Zoon M. Zoon-Kleinjan Zwijndrecht: P. J. den Boer-Zoon C. L. den Boer 's-Gravenhage: M. Euser-Zoon P. Euser kleinkinderen, achterkleinkin leren en verdere familie. 's-Gravenhage. 14 maart 1973. Schoutendreef 335. Condoleancebezoek donderdag, vrijdag en zater dag van 19.30-21 uur. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 19 maart te 15 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Vertrek van Schoutendreef 335 te 14 uur. In de volle zekerheid des geloofs is heden van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze zorgza me Moeder en Oma, Zuster en Tante Pietertje Hokke-van Straten in de ouderdom van 75 jaar. 's-Gravenhage: S. Hokke Bloemendaal: P. Hokke M. C. Hokke-Grootegoed Waipawa (N.Zeeland): Utrecht: J. Hokke A. Hokke-Feierabend H. L. Hokke M. Hokke-Harkema De Bilt: H. L. Dingemanse-Hokke C. Dingemanse Rockanje: L. S. Versluis-Hokke J. Versluis Kleinkinderen en overige familie. 's-Gravenhage, 14 maart 1973. Newtonplein 87. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruisziekenhuis, Sportlaan 600. Bezoekuren van 11-12 uur en van 4-5 uur (in gang Rode Kruislaan 55). De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 17 maart om 11 uur in de aula van de alge mene begraafplaats 'Westduin', Ockenburgh- straat. Loosduinen, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer. Breng in Uw huis eens al uw kinderen samen voor eeuwig!, amen!. Gez. 98 verst 2 De Here nam tot Zich, zijn moegestreden kind, onze innig geliefde Broer, Zwager en Oom Coenraatl Frcderik Prins op de leeftijd van 58 jaar. G. Prins A. Prins-Deering II. Prins-Duprée E. D. Prins B. Groeneweg-Prins W. F. W. Groeneweg A. C. Liotard-Prins A. Liotard J. Prins Nichten en neven. Rotterdam. 14 maart 1973 De Savorin Lohmanlaan 76a. Geen bloemen. Condoleance-bezoek aan huis donderdag en vrij dag van 19.30 uur tot 20.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag a.s. op de algemene begraafplaats Crooswijk. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats te circa 11.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condb- leren in de kapel. JMSTE Bergschenhoek: E. van Helden-Jansiw T ,.-,n UnUnn In Jezus ontslapen mijn lieve Vrouw, onze i zame Moeder en Grootmoeder Pieternella Anthonia Jansen geb. Hogeweg op de leeftijd van 80 jaar. C. Jansen J. van Helden iensd< Oosterhout (N.Br.): P. B. C. Cramer-Jan|*rken' G. J. Cramer Klerksdorp (Z.Afr.): Ph. Jansen R. Jansen-Waanden en kleinkinderen. iger am n n rhouc j dei arcijf ng or f »ers t i ct 1 i: De teraardebestelling is bepaald op zaterdaj .nt tei maart 1973 op de Oude Begraafplaats, Anijuiture foortseweg, te Doorn om 11.45 uur. Vertrek vanaf bejaardencentrum d'Amati boom om 11.00 uur. Een korte dienst van Wc Gebed wordt gehouden in de aula d'Amandelboom om 10.30 uur. Bilthoven, 14 maart 1973 d'Amandelboom Noord-Houdringelaan 72. Geen bloemen Geen bezoek. rdeel lank hof ven. aar ALGEMENE KENNISGEVING Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze liefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Elizabeth Bax-Visser sinds 1942 weduwe van Jacobus'Bax zij mocht 91 jaar worden Psalm 23 onl B. D. Bax-van Melle iden latsf s h< de it de vents oudij n, d in atava jten II. I. Ambacht: Arnhem: M. F. Bax M. Bax-Visser Klein- en Achterkleinkinderen Zwijndrecht, 13 maart 1973. Correspondentie-adres: Van Heemstralaan Arnhem. De bijzetting in het familiegraf op de Algemi Begraafplaats te Barendrecht zal in stilte pla vinden. Voor uw blijken van medeleven betoond na het den van onze Man, Vader en Opa C. de Graaf betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: II. de Graaf-van Eyk de Ommedijkseweg 24, Leiden. Sportief wcdlen jersey voor een kort jasje met knoopmanchet, elastiek in de taille en 'n tunnelceintuur, In o.a. marine, rood of groen. Mt. 38 t/m 44 Luchtig wollen wikkelcoat met bindceintuur en brede revers. In o.a. marine of rood, met kontrast- stiksels. Mt. 38 t/m 46. Zuiver Wollen wikkelmantel met bindceintuur, mt: .38t/m 42, 229,-,

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 20