L n Trouw-Kwartet-voor heel wat adverteerders de moeite waard HOOFD VERPLEGINGSDIENST de tjongerschans ADVERTEREN DOET VERKOPEN Blijf het voogaar voor. Al was't maar om de prijs. te....™ ^elk/pm25ögmvMJ^ Bitterkoekjes •1 Operabonbons 1 150gram 1 Pifibbekoufa/dkrpb lom, ■jlsfute &6Z Zo zijn ernog 40artikelen in prijs verlaagd. Kom naar de winkel. Daar liggen ze D b. enkele leerling-ziekenverzorgsters De tjongerschans in Heerenveen is een middelgroot ziekenhuis. Het aantal bedden beloopt de 400, grotendeels ondergebracht in een modern beddenhuis, dat in september '72 in gebruik kwam. Een be- handelhuis wordt gebouwd en de oude behuizing vernieuwd. Om de kwaliteit van de patiëntenzorg nu en in de toekomst zo goed mogelijk te laten zijn, zoeken wij kandidaten voor een nieuwe funktie: Haar/zijn taken omvatten: de organisatieontwikkeling in de verplegingsdienst, in nauwe samenwerking met de hoofdverpleegkundigen, die met de leiding over de 10 verpleegafdelingen belast zijn, het bevorderen van een goede praktijkbegeleiding van leerling verpleegkundigen, in overleg met het hoofd opleidingen, de zorg voor de aanschaf van materialen en middelen, die de moderne verpleegkunde als hulpmiddel dienen, participatie in de ziekenhuisstaf, een beleidsvoorbereidend orgaan, waarvan de ziekenhuisdirektie en de hoofden van dienst deel uit maken. Voor de vervulling van deze vitale funktie gaan de gedachten uit naar een verpleegkundige (vrouw of man) met ruime praktijk ervaring, een voltooide stafopleiding en grote belangstelling voor vraagstukken van organisatie, leidinggeven en kommunikatie in een ziekenhuis. Uiteraard krijgt de aan te stellen funktionaris ruim gelegenheid zich op de taken te oriënteren. Bevordering naar de rang van adjunct- direktrice/direkteur is mogelijk. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektie- procedure. Sollicitaties kunnen worden gericht aan: de algemeen direkteur van de tjongerschans, algemeen ziekenhuis te Heerenveen, Thialfweg 44. algemeen ziekenhuis heerenveen De Bijenkorf heeft nu al de kleuren .en demodellen die in het voorjaar pas in zijn. Tegen prijzen die dan zeker niet meer in zijn. 2 Bloemboeketjes-jurk. Van katoen. Gedrukt op 'n zwart, blauw of bruin fond., Met boekanierskraag:. Ontwerp Gillian Richard. Maten 38 t/m 42. Als Prijs winner YoungDesigners. 1 Katoenen broekpak. Jasje heeft een tunnelceintuur. We hebben het in rood, geel, zwart, wit, beige en bruin. Maten 36 t/m 42. Afd. Kleine Konfektie. Als Prijswinner S Pantalon. In velours uitgevoerd. Do kleuren zijn rood, geel en grijs. Maten 36 t/m 42. Als Prijswinner 49-95A"-Kleine Konfektie. 4 Geruite blouse. In de kleuren groen, blauw en oranje. Maten 36 t/m 42. Als Prijswinner 2Ó OC Afd. Kleine 5 Trenchcoat Het nieuwe materiaal voor de komende zomer: waterdicht nylon plume. Met ceintuur. Behoort tot de lichtgewichten. In drie kleuren: zwart, rood, blauw. Maten 36 t/m 44. Als Prijswinner99-75ReSenmanteIs. 6 Katoenen chemisier. In sportieve ruitvariant Kleuren: blauw, zwart en rood op wit fond. Met de nieuwe tunnelceintuur. In de maten 38 t/m44. Prijsverlaging: Bij Jamin. emissie koers bedrag Inschrijving Inschrijvings kantoren 's-Gravenhage, 18 januari 1973 N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd te 's-Gravenhage 7,6% 25-Jarige obligaties 1973 per 1984/1998 in stukken van nominaal 1000, naar keuze In CF- of K-obligaties. De koers van uitgifte zal uiterlijk op woensdag 24 januari 1973 voorbeurs worden bekendgemaakt en in de Officiële Prijscourant van de Vereeniging voor den Effectenhandel van die dag worden gepubliceerd. ƒ100.000.000 Bij overtekening wordt het recht voorbehouden het bedrag van de lening te verhogen tot het totaal ingeschreven bedrag of minder, evenwel tot geen hoger bedrag dan 150.000.000. Na toewijzing kunnen desgewenst In de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50.000 worden verkregen. vrijdag 26 januari 1973 van 9 tot 15 uur De kantoren in Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage en 's-Hertogenbosch voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V, Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank Lippmann Rosenthal N.V. Oyens Van Eeghen N.V. Pierson, Heldring Pierson Theodoor Gilissen N.V. Hollandsche Bank-Unie N.V. Nederlandse Credietbank N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. F. van Lanschot N.V.lSlavenburg's Bank alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze lening, inschrljvingsbiljétten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten Het Verpleegtehuis 'SONNEVANCK' te Harderwijk vraagt wegens ingebruikneming van de nieuwe uitbreiding van het verpleegtehuis a. Enkele gediplomeerde ziekenverzorgsters Interne huisvesting mogelijk. Leerling ziekenverzorgsters moeten enkele jaren voortgezet onderwijs (bijv. huishoud school) hebben genoten. Leeftijd bij de aan vang van de opleiding in maart a.s. 17 jaar. Interne huisvesting mogelijk. Salarissen vol gens algemene landelijke regeling. Sollicitan ten moeten zijn van Prot. Chr. beginselen. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de verpleegkundig Adj. Direkteur. ba j •ba MAX GOUDEKET CO B.V. Import en assemblage van verlichtingsart. elektrotechn. groothandel - Amsterdam Onze vertegenw. in Zeeland, West N. Brabi ged. R'dam en Zuidholl. eilanden heeft in verl met zijn leeftijd zijn werkzaamheden bij beëindigd. In zijn plaats zoeken wij een PRIMA INGEVOERD VERTEGENWOORDIGER die meerdere jaren in dezelfde branche in rayon met succes werkzaam en daar woonach is. Onze vertegenwoordigers genieten vast sala plus provisie en onkostenvergoeding. Auto schikbaar. Alleen goede verkopers gelieven te reflecter Geheimh. verzekerd. Schrift, sollic. met vermeld, v. huidige en vor werkkr. worden gaarne ingewacht aan ons ka adres Weesperzijde 24. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1973 | | pagina 12