ANNEMARIE TRILOGI OFFICIËLE PUBLIKATI FAMILIEBERICHTEN Ie verpleegkundige verpleegkundige A „Groot Bronswijk" ;<3 hoofd van de afdeling uitvaartverzorging Monuta Stichting ook voor jou. leerling-ziekenverzorgster Stichting Oe Rustenburg Rotterdam TROUW KWARTET VRIJDAG 29 DECEMBER 1972 GETROUWD: Toke tie Vries Carlos Sancliez-Estevez Den Haag. 28 dec. 1972 Statcnlaan 49. Toekomstig adres: Callc Torpedero Tucumin, 173eJ„ Madrid. De heer en mevrouw VAN DER SCHAFT-Lugtigheid, Pieter en Bertolt geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Dochter en Zusje Anélie Charlotte Esther (Eline) Tijdelijk: Ziekenhuis Sint Antoniushoeve Leidschendam. Leidschendam. 27 december 1972 Willem Pijperlaan 5 De 17e januari 1973 hopen wij met onze lieve Ouders Dirk v. d. Harst Helena Barendina den Duik de dag te herdenken dat zij voor 50 jaar in de echt wer den verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Scheveningen, Westduinweg 106a. Gelegenheid tot feliciteren, zaterdag 6 januari van 19.30 tot 20.30 uur in wijkgebouw Rehoboth, Nieuwe Laantjes 127, Scheveningen. „Loof de Heer, mijn ziel, en vergeet niet één van Zijn weldaden-". Psalm 103 2. Dankbaar en gelovend ging op de eerste kerstdag in tot de Vrede onze lieve Vader, Grootvader en Overgrootvader Dr. Willem Silvester van Leeuwen voorgegaan door Cornelia van Dijk, emeritus-predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk, officier in de Orde van Oranje-Nassau, in de ouderdom van 78 jaar. Nieuwerkerk a d. IJssel: Bosveen 13 Rotterdam: A. van 's Graven- sandestraat 170 Burgh (Zld Kerkstraat 20 Rotterdam: Rozenburglaan 28 H. J. van Leeuwen G. C. van Leeuwen- Creutzberg W. C. Versluys- van Leeuwen N. A. Versluys A. A. van Leeuwen D. J. van Leeuwen J. I. van Leeuwen- Walkats Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 25 december 1972, De Lairesselaan 199. De dankdienst wordt gehouden vrijdag 29 de cember in de Grote Kerk te Rotterdam om 13 uur (Grote Kerkplein). Na afloop van de dienst ls er gelegenheid te con doleren. De begrafenis zal hierna in kleine kring plaats vinden op „Oud-Kralingen". Met diepe droefheid geven wij kennis dat de Heer plotseling uit ons midden heeft weggenomen, ons innig lief zoontje, broertje, kleinkind en neefje Marcel Roger Pronk op de leeftijd van 9 jaar Laat de kinderkens tot Mij komen en verhindert ze niet. \Yateringen: N. Pronk M. Pronk-Spaans Simone Sabine Fam. Pronk Fam. Spaans Wateringen, 27 december 1972. Irenestraat 20. Gelegenheid tot condoleren op 28 en 29 december des avonds van 19 00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op zaterdag 30 decem ber 1972 in de Ned. Herv. Kerk op 't Plein te Wateringen door de weleerw. heer Ds. K. A. Abclsma, aanvang 13.30 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Alg. Begraafplaats te Wateringen. Matthaeus 5 vers 9 „Zalig zijn de vreedzamen. want zij zullen Gods kinderen genoemd worden." Heden ging van ons heen, na een geduldig ge dragen lijden, onze lieve zorgzame Vrouw, /uster, Behuwdzuster en Tante Maria van der Kuijl-Busink in de leeftijd van 49 jaar. B. J. van der Kuijl en Familie Amsterdam, 27 december 1972 Marsmanstraat 7 boven Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdagavond van 8.309.30 uur in de rouwkamer van het Sint Lucasziekenhuis, Jan Tooropstraat 164. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 30 december te 11.00 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van huis te 10.15 uur. Thuis geen bezoek.. In plaats van kaarten Tot onze grote droefheid is na een korte ziekte nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Hendrika Maria Catharina Alijda Henzen-Hoegen in de leeftijd van 76 jaar. Leiden: A. Henzen Gorinchem: M. van 't Verlaat-Henzen A. van 't Verlaat Leiden: H. C. A. Henzen C. E. Henzen-Cavé C. van der Laan-Henzen A. A. van der Laan J. T. Henzen M. A. J. Henzen-de Graaf H. C. Henzen G. Henzen-van der Jagt Klein- en achtcrkleinkinderer Leiden, 28 december 1972 Coornhcrtstraat 51 tot rouwbezoek vrijdagavond na Gelegenheid 7 uur. De begrafenis is bepaald op zaterdag 30 ,i- bcr a s. om 12.00 uur op de begruafpl .!».«- Hl hof te Leiden. Tot onze grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons lid Prof. dr. A. F. N. Lekkerkerker in leven kerkelijk hoogleraar te Groningen. Met dankbaarheid gedenken wij de knappe wijze, waarop de nu overledene vele malen, ook binnen het kader van onze vereniging op landelijk, pro vinciaal en plaatselijk niveau, zich persoonlijk door woord en geschrift heeft ingezet voor het kerkelijk reformatorisch belijden. De Here trooste zijn echtgenote en kinderen. Namens het hoofdbestuur der Confessionele Vereniging: C. A. van Harten, voorzitter. C. W. Corts, secretaris. In Jezus ontslapen in de ouderdom van 78 jaar, onze geliefde, zeer gewaardeerde Zwager en Oom. de heer Frans Hakkers Ridder in de orde van Oranje Nassau 1 Cor. 13 12a Want nu zien wij nog door een spiegel, in raadselen, doch straks van aangezicht tot aangezicht. Uit aller naam: C. A. Hakkers-Ribbens Neven en Nichten Werkendam, 27 december 1972 Zevenhuizenstraat 6 De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op maandag 1 januari 1973, na een rouwdienst in de Geref. Kerk te Werkendam, aanvangende om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de aula van de Kerk. Plotseling heeft de Here tot Zich genomen, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Piet Kamman op de leeftijd van 74 jaar. Hoogvliet: L. Kamman-van Liere Rotterdam: Spijkenisse: Spijkenisse: A. Kamman A. Kamman-Hofstra C. Kamman C. Kamman-Hummelman W. Voogt-Kamman C. Voogt en kleinkinderen Hoogvliet, 27 december 1972 'De Kulk', Klencke 525. Geen bloemen Mijn man is opgebaard in de rouwkamer van 'De Kulk'. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdagmid dag 30 december as. op de algemene begraaf plaats 'Oudeland'. Oudelandseweg, Hoogvliet p.l.m. 2 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Dorpskerk. Achterweg, Hoogvliet. Aan vang 1.15 uur. Appingedam: Uden: Schiedam: Klundert: N. Kieft-Knook A. Kieft M. Knook R Knook-Bokma H. Knook-de Jong H. Knook P. Knook-den Engelse Enige kennisgeving Geheel onverwachts nam God tot Zich onze lieve Tante Adriana Lijntje Knook in de leeftijd van 95 jaar. Cernay la Ville: H. Munneke Klundert. 28 december 1972 Rusthuis de Prinsenhof De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 30 december 1972 om 11.00 uur vm. in het rust huis, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Correspondentie adres: A. Kieft, Statcnlaan 23- Appingedam. De Kerkeraad voor algemene zaken en de Wijk- kerkeraad 111 van de Ger. Kerk te Rotterdam- Zuid geven met dnx-fheid kennis van het over lijden van zijn Oud ouderling Br. W. Boer Slechts twee maanden na zijn ontheffing om ge zondheidsredenen werd hij door zijn Meester thuisgehaald. Wij zijn dankbaar voor het werk dat hij meer dere jaren voor onze kerk en wijk heeft mogen dopii. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de K.A.Z.: ds. Y. Stienstra, praeses. E. van Vessem, scriba. Namens de Wijkkerkeraad: ds. E. Groenenberg, praeses. G. H. de Vries, scriba. Rotterdam, 26 december 1972. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de Bron van vreugd. Psalm 43 4 Heden behaagde het de Heere nog onverwacht uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader, Schoonvader, Groot vader, Broeder, Zwager en Oom Pieter Muns in de ouderdom van 75 jaar. J. Muns-Lelie J. de Groot-Muns C. J. de Groot P. Kool-Muns D. J. Kool kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, 28 december 1972 Tolionsstraat 55 Geen bloemen. Liefst geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 30 december a.s. om 8.45 uur op de begraafplaats ..Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek van het sterfhuis te 8 i0 uur. Dit vroege tijdstip is zeer tot onze spijt door de begraafplaats bepaald.) Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Na een leven vol dienende liefde, heeft God in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Maartje Sprey-Altona op de leeftijd van 75 jaar. Want wij weten, dat indien de aardse tent, waar in wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis Alphen aan den Rijn: Woubrugge: Alphen aan den Rijn: Alkmaar: Muiderberg: Alphen aan den Rijn: L. Sprey Jzn. J. Sprey O. Sprey-van Leeuwen J. J. Sprey L. J. Sprey-van Rooyen J. F. Sprey II. Sprey-Foekking T. Varga-Sprey E. W. Sprey J. A. Sprey J. Kieft J. Kieft-Sprey M. Sprey S. Sprey-Houtman en kleinkinderen Alphen aan den Rijn, 27 december 1972 Hoorn 80 Aan huis geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 30 de cember in de Opstandingskerk, Prinses Marijke- straat. aanvang 10.45 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraaf plaats. Aankomst aula 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de Opstandingskerk. Heden is zacht en kalm in volle verzekerdheid des geloofs van ons heengegaan mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwdvader, Opa, Broer, Oom en Neef Jail Harm Egberts op de leeftijd van 62 jaar. Mede namens verdere familie: J. C. Egberts-Leder 's-Gravenhage, 27 december 1972 Boerenstraat 65 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-9 uur. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats Oud Eik en Duinen aan de Laan van Eik en Duinen 38 is bepaald op zaterdag 30 december a.s. om 9.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis Boerenstraat 65 om 9 uur. Langs deze weg zeggen wij allen hartelijk dank die op enigerlei wijze hun waardering en medeleven betoond hebben na het overlijden van onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Maria Hardenbol-Wuister Rotterdam, december 1972. Uit aller naam: Fam. Spijkers-Wuister Fam. Hardenbol Voor de vele blijken van medeleven die u ons toonde bij het plotseling heengaan van onze lieve moeder en oma Aafke Pool-de Vries willen wij u hartelijk bedanken. Uit aller naam: J. Pool. Wassenaar, december 1972. DANKBETUIGING De zeer grote belangstelling en hartelijkheid, welke wij tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de teraarde bestelling van onze innig geliefde zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Piet Noordam van zo vele kanten mochten ondervinden, heeft ons diep Retroffen. Daarvoor betuigen wij u langs deze weg onze welge meende dank. Mede namens de kinderen en kleinkinderen A. H. Noordam- van der Knijff Maasdijk, december 1972 Korte Kruisweg 17 Tot onze droefheid werd van ons weggenomen onze lieve Schoonzuster Johanna Kleijwegt- van Gelderen Rozenburg: J. W. Kleljwegt Maassluis: J. Kleijwegt M. M. Kortleven- Kleijwegt Hillegom: A. Kleijwegt A. Kleijwegt-Kuiper Vaanen: w. B. Kleijwegt D. Kleijwegt-ten Kate Maassluis. 25 december 1972. Door de zeer vele bewijzen van medeleven die wij mochten ont vangen na het heengaan van onze lieve zorgzame Man, Va der, Zoon. Broer en Zwager Cornelis Antonie Deegenaars Is het ons nlel mogelijk u per soonlijk te bedanken. Weest u er van overtuigd dat uw mede leven door ons op hoge prijs ls gesteld. Uit aller naam: A. Dcegenaars-van der Plas Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver- Navordering en teruggaaf van accijnzen Het ministerie van Financiën deelt in verband met in werking treden op 1 januari 1973 van de Wet 29 november 1972, Stb. 696, waardoor wijzigingen ko in de accijns op minerale oliën, sigaren en alcohol, volgende mede: minerale oliën Uiterlijk 3 januari 1973 dienen gebruikers van opj plaatsen waar bij de aanvang van 1-1-73, met inbe van de op die datum naar die opslagplaatsen in ver zijnde hoeveelheden, voorraden aan lichte olie zine), gasolie en lichte stookolie aanwezig zijn, daai schriftelijk aangifte te doen bij de inspecteur der voerrechten en accijnzen. Voor benzine geldt indiei hoeveelheid bedraagt 85 hl of meer een navordering ƒ1,20 per hl. Voor gasolie en lichte stookolie die brandstof wordt gebruikt voor het vervoer op de bare weg geldt, indien de hoeveelheid bedraagt 9 meer een navordering van 12,47 per hl. Voor ga V: en lichte stookolie met andere bestemming wordt in de hoeveelheid bedraagt 85 hl of meer een terug verleend van ƒ1,14 per hl. PSYCHIATRISCHE INRICHTING GROOT BRONSWIJK In onze inrichting ontstaat binnenkort een vakature voor een in de funktie van plaatsvervangend hoofd van het observatiepaviljoen. Het bezit van de diploma's Zieken verpleging A en B zijn vereist. Het bezit van het diploma Stafopleiding is gewenst. Het paviljoen heeft een kapaciteit van 22 bedden, terwijl binnenkort een uitbreiding zal worden gerealiseerd, tot 44 bedden. In verband met deze uitbreiding vragen wij tevens een die in het bezit is van het diploma Ziekenverpleging B. Bereidheid tot het volgen van de stafopleiding achten wij een voorwaarde. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunkt-direktrice, tel. (05964) 2 31, toestel 113. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. PSYCHIATRISCHE INRICHTING WAGENBORGEN (Gr.) WAGENBORGEN ligt 10 km van Delfzijl en heeft daarmee ook goede verbindingen sigaren Ter verkrijging van teruggaaf dienen fabrikanten porteurs van sigaren uiterlijk 3 januari 1973 schrift aangifte te doen bij de inspecteur der invoerrechte accijnzen van de bij aanvang van 1-1-73 bij hen wezige voorraden sigaren voor zover voorzien vai 31 december 1972 geldige accijnszegels. Het bedrag de teruggaaf is vastgesteld op: 1,78 van de k handelsprijs voor sigaren die per 1000 stuks een gewicht hebben van 3 kg of meer en 2,52 v; kleinhandèlsprijs voor andere sigaren. alcohol Ter verkrijging van teruggaaf dienen gebruikers opslagplaatsen van alcoholhoudende stoffen uiterli januari 1973 schiftelijk aangifte te doen bij de in teur der invoerrechten en accijnzen van de bij de vang van 1-1-73 aldaar aanwezige hoeveelheid. Ten aanzien van alcoholhoudende dranken is bep dat geen teruggaaf wordt verleend indien de hoe heid per opslagplaats 275 1 of minder bedraagt alsi indien de sterkte van de alcoholhoudende dranken der bedraagt dan 15°. Het bedrag van de terugga vastgesteld op 36 per hl alcoholhoudende drank ii de voorraad niet meer dan 2800 1 bedraagt en 107 hl absolute alcohol indien deze voorraad meer bedjvo dan 2800 1. Ten aanzien van parfumerieën e.d. is bepaald di teruggaaf wordt verleend indien het terug te bedrag ten minste 100 bedraagt. Het bedrag va teruggaaf is vastgesteld: voor parfumeriespeciaalzaken op 1 en voor gisterijen op 0,4 van de winkelwaarde van d de aanvang van 1-1-73 aanwezige voorraad, bedrijven mogen tot 31 januari 1973 aangifte dt voor fabrikanten, groothandelaren en importeui 328 per hl absolute alcohol; voor parfumerieën e.d. aanwezig bij andere b< ven 0,05 per verpakkingseenheid product, alc houdende stoffen bevattend. Aangifte In de gedagtekende en ondertekende aangifte di naast de naam, adres en het beroep te worden ver een nauwkeurige aanduiding van de plaats of pla waar de aangegeven voorraden zich bevinden als de hoeveelheden per plaats, en verder: voor sigaren tevens de verklaring dat een ac tantsverklaring bij de administratie aanwezig zake de hoeveelheid en de totale kleinhandel; van de sigaren onderscheiden naar de maatsta gens welke teruggaaf wordt gevraagd; voor alcohol indien de hoeveelheid waarover gaaf wordt gevraagd meer dan 2800 1 bedraa) vens de soort, de sterkte en de hoeveelheid abs alcohol. Beheerders van benzinepompen dienen in hun aai opgaaf te doen van de stand van het telwerk va pomp (en) bij de aanvang van 1-1-73. Algemeen Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tl inspecties der invoerrechten en accijnzen. Mu meis e- straks vrouw Seksuele voorlichting voor meisjes van veer tien tot achttien jaar Vertaald door X. VerkuyL, arts De Monuta Stichting te Apeldoorn streeft als landelijke instelling, reeds bijna 50 jaar, naar meer eervolle uitvaartverzorging. Dat heeft geresulteerd in een voortdurende uitbreiding van het aantal eigen aula's en opdrachten. Gezien deze dynamische ontwikkeling moet de tegenwoordige functionaris worden belast met andere belangrijke taken en wordt als gevolg daarvan gezocht naar een Hij moet een duidelijk aanwijsbare ervaring hebben op het gebied van de uitvaartverzorging en die moet uiteraard liggen op leidinggevend niveau. Hij dient over uitstekende organisatorische kwaliteiten te beschikken en moet tevens in staat zijn, verworven kennis soepel op anderen over te dragen. Deze functionaris wordt zeer goed gehonoreerd, met daarnaast opname in het pensioenfonds en goede sociale voorzieningen plus onkostenvergoeding. Kandidaten dienen zich te onderwérpen aan een psychologisch onderzoek. Uitsluitend schriftelijke, eigenhandig geschreven brieven met alle gegevens betreffende leeftijd, burgerlijke staat, opleiding, diploma's en ervaring worden gaarne ingewacht bij de directeur van de Paslaan 28, Apeldoorn Elke sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. bestaat de mogelijkheid om een goede positie te verwen/en in de verpleging. Als je je nu aanmeldt als kun je nog meedoen met de vooropleiding die begin maart a.s. start. Je moet dan: tenminste 3 jaar onderwijs hebben gehad na de lagere school, bij voorkeur Huishoudschool, O.V.B. of INAS, zijn geberen op of voor 1 juni 1956, een'goede gezondheid bezitten. Je ontvangt dan: een prima opleiding voor het rijksdiploma, waarbij ook veel wordt gedaan aan je algemene ontwikkeling, direct een uitstekend salaris met vergoeding voor onregelmatige dienst prima arbeidsvoorwaarden, zoals vrije dienstkleding, reisgeldvergoedii uitstekende vakantieregeling, enz., mogelijkheid tot inwoning op gezellige kamer. Wanneer je interesse is gewekt, schrijf dan omgaand aan de directrice, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Hettelefoonno. is (010) 25.10.06. door ANNIE OOSTERBROEK-DUTSCHUN De grote romancyclus over een huwelijksleven De drie boeiende boeken ANNEMARIE ZORG OVER ZONDERLAND DE WONDERE OOGST uitgegeven In één band Het bewogen levensverhaal van een vrouw die in haar huwelijk aan de ondergang ontsnapt, maar dan ge worpen wordt in een voortdurende strijd om het geluk. Tussen Annemarie en haar man Jo hannes bestaat een groot leeftijds verschil. Maar nog groter is hun verschil in levensopvatting. Achter alles wat zij samen mee maken speelt zich een proces af, waarin de liefde steeds dringender om erkenning vraagt. De Annemarie-trilogie: een grote romancyclus, een pakkende romanl Verkrijgbaar in de boekhai 608 bladzijden in fraaie bant: fjXk EEN BOEK VAN ZOMER 4 KEUNING - WAGENIN

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18