verkoop door adverteren latfiDiaconessenhuis 'voorburg CHEF PLANNING RIFsNT WONEN vakantiereis naar had u altijd al willen maken! De Elf Ranken assistente v.d. mentrix Gemeente Rotterdam FAMILIEBERICHTEN buitendienst functionaris PAPENDRECHT DOCENT GESCHIEDENIS GR0EPS0PV0ED(ST)ER bon huishoudkundige van inrichtingen ROYAAL HERENHUIS ziekenverzorging TROUW/KWARTET ZATERDAG 23 DECEMBER 1972 K12 GEBOREN: 18 december 1972: Judith Christien DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is U allen persoonlijk te bedanken, zeggen wij U langs deze weg. heel hartelijk dank voor uw belangstelling bij ons 40-jarig huwelijksfeest. J. W. Scherpenzeel B. Scherpenzeel- Bleijerveld Rotterdam, dec. 1972. Rozegaarde 64. Rustig en kalm is uit ons midden weggenomen, vertrouwend op het volbrachte werk van Chris tus, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gijsbertus Lam op de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Amersfoort: G. Lam-Laseur Volendam: E. Maas-Lam C. Maas Amersfoort: M. Lam M. Lam-Mastenbroek Neerlandia (Canada)A. de Gier-Lam J. J. de Gier Soest: D. Lam A. H. Lam-van Ruler en kleinkinderen Amersfoort, 22 december 1972 Birkt 9 Geen bloemen Woensdag 27 december a.s. zal om 14 uur de rouwdienst worden gehouden in de Rehoboth- kerk, Dollardstraat 29, Amersfoort, waarna van de kerk uit de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben om 14.55 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Soesterweg te Amersfoort Nochthans zal ik bestendig bij U zijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat; Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Psalm 73 Heden nam God tot Zich onze Broer, Zwager en Oom Gijsbertus Lam in de ouderdom van ruim 90 jaar. Heemstede: L. Lam Amersfoort: J. van Ginkel-Lam Nederhorst den Berg: C. Lam H. Lam-Hoogvliet Soest: K. Lam Soest: D. Lam M. Lam-de Greef Neven en nichten Amersfoort 22 december 1972 Heden overleed plotseling, mijn lieve Zuster en onze lieve Schoonzuster, Tante en Oudtante Aagje Vermaat in de ouderdom van 79 jaar. Uit aller naam: N. Vermaat Dordrecht, 21 december 1972, Koningstraat 144. De overledene ligt opgebaard in huize „Dubbel- monde". Koningstraat 290 te Dubbeldam, ge legenheid tot condoleren aldaar zaterdag 23 de cember a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 27 december a.s. om 9.15 uur waarna de teraarde bestelling zal plaats hebben op de Begraafplaats te Dubbeldam om 10 uur. Vertrek van uit het Bejaardencentrum om 9.45 Met blijdschap geven wij kennis dat onze geliefde ouders J. de Groot en M. A. de Groot-Alting op 24 december a.s. het feit herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen dat zij voor elkaar en voor ons nog lang ge spaard zullen blijven. John en Thea van Namen Raquel Jeannet de Groot Dordrecht, Amstelwijckweg 36. De Heer riep tot Zich onze Vriend en Medewer ker Ds. Frederik Slump ou d-zendi ngspredikant Vanaf 1923 werkte hij in dienst der zending, eerst als zendingspredikant, later als archivaris. Namens Secretariaat en Bureau voor de Raad voor de Zending: Drs. H. Bootsma Oegstgeest, 21 december 1972. In vol vertrouwen op zijn Heer is van mij heen gegaan mijn lieve zorgzame Man Fredrik Slump emeritus zendingspredikant op de leeftijd van 76 jaar. C. Slump-Beauveser Oegstgeest, 21 december 1972. Schoutenburgstraat 30. Liever geen bezoek en geen bloemen. De rouwdienst, welke geleid zal worden door de Weleerwaarde heer Ds. W. E. Verdonk, is be paald op woensdag 27 december a.s. om 11 uur in de 'Groene- of Willibrordkerk' te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Psalm 23 „De Heer is mijn herder" Op zijn tijd heeft God tot Zich genomen, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Jannetje van der Matten geboren Den Otter, in de ouderdom van 83 jaar. Ridderkerk: M. van der Linden-den Otter Rotterdam: A. den Boer-den Otter Ridderkerk: E. Roos-den Otter T. Roos H.I.-Ambacht: C. van der Linden-den Otter Slikkerveer: S. den Otter Neven en nichten. Rotterdam, 22 december 1972 Huize Waelestein, Schulpplein 50. Correspondentie-adres: A. den Boer-den Otter, Verboomstraat 25a, Rotterdam-21. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Waelestein". De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 27 december op de Hervormde Begraafplaats „Char- lois", Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer te 11.30 uur. Met deze willen wij u hartelijk danken voor het mede leven tijdens ziekte en overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader Hendrik Amlries Oostdijk Rotterdam, december 1972. Beeningerstraat 43-11. J. A. Oostdijk-Spaan en kinderen De Heere nam tot Zich onze lieve Moeder, Groot- Overgrootmoeder en Tante Sija Anna Vogelaar weduwe van Jan Punt in de gezegende ouderdom van 94 jaar. Haar leven was Christus. Dordrecht, 21 december 1972 Corresp.adres: Piet Heinstraat 7, tel. 01850-31629. Dordrecht: N. A. de Lint-Punt C. M. Roodbergen-Punt L. O. Roodbergen Bleskensgraaf: M. Bilscher-Punt A. Bllscher Rotterdam: L. Punt N. Punt-van den Berg Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 27 de cember a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg om 12.3 uur vanuit de Aula. Vertrek van Krommedijk 43 omstreeks 12.15 uur. Na een langdurig geduldig gedragen lijden nam God tot Zich mijn innig geliefde Zoon, onze lie ve Broer, Zwager en Oom Will Blaak Bzn. op de leeftijd van 59 jaar. 'Hij is verlost. God heeft hem welgedaan'. Rijsoord, 21 december 1972. J. L. Blaak-van Kooten en familie Blaak. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 26 december op de begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. „De Heer is mijn Herder" Heden nam God in Zijn Heerlijkheid op, onze zeer geliefde Man, Vader en Grootvader Cornelis Fredrik Willem Rietveld in de leeftijd van 66 jaar. arts te Papendrecht Nieuwkoop: J. Rietveld-Schuyt Amsterdam: H. J. Rietveld 's Gravenhage: J. Ekelmans-Rietveld J. Ekelmans Jan, Kees, Hanneke en Hansje Nieuwkoop: E. J. Bommer-Rietveld J. Bommer Hanneke, Jan, Freek en Jelle Oud-Beijerland: K. S. W. Rietveld E. M. Rietveld-Arkenbout Jannette, Mariette en Josephine Culemborg: G. R. Eman-Rietveld R. W. J. Eman Nieuwkoop, 21 december 1972 Weissenbruchlaan 2 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 23 december a.s. te 15 uur op de alg. begraafplaats te Nieuwkoop. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Geen bezoek - Geen bloemen In de vrede van Christus ging van ons heen onze hartelijk gewaardeerde zwager Cornelis Fredrik Willem Rietveld tot voor kort arts te Papendrecht op de leeftijd van 66 jaar Maam: T. Schuyt M. Schuyt-Duyves Zaandam: E. Schuyt Rotterdam: J. Diepersloot De teraardebestelling zal plaatshebben op zater dag 23 december om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuwkoop. Het Gemeente Bestuur van Papendrecht geeft met grote verslagenheid kennis van het over lijden van de heer C. F. W. Rietveld ereburger van Papendrecht, die zich met bijzonder grote toewijding als huis- en gemeentearts veertig jaar lang heeft gegeven voor het welzijn van zijn patiënten en de ge meen tê. Met grote dankbaarheid denken wij aan hetgeen hij als arts en als mens voor zo velen heeft be tekend. Het Gemeente Bestuur voornoemd: M. Soetendal, burgemeester; J. J. van Strien, secretaris. Papendrecht, 21 december 1972. Strikt enige en algemene kennisgeving. Heden overleed, na een kortstondig ziekbed, onze beste Man. Broer, Zwager, Oom en Huisge noot Pieter Marinus van Dam op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: G. C. van Dam-van Os Zeist, 21 december 1972. Driebergseweg 3d. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta-Stichting, Utrechtseweg 137, te Zeist. De teraardebestelling is bepaald op woensdag 27 december 1972 op de Nederlands Hervormde Begraafplaats te Nederlangbroek om 11.00 uur. Vertrek van het rouwcentrum omstreeks 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de consistorie kamer van de Nederlands Hervormde Kerk te Nederlangbroek na afloop van de begrafenis. Het geregeld contact tussen lid en Bond ziet de NEDERLANDSE BOND VAN PROT. CHR. BEROEPSGOEDERENVER- VOERDERS te Rijswijk als een belangrijke taak voor een (bij voorkeur wonend ln Rotterdam) die men binnenkort in de functie van secretaris-buitendienst wenst aan te stellen voor het rayon Zuid-Holland. Bij voorkeur wordt uitgezien naar een man van plm. 35 jaar, van protestantsen huize, met goede contactuele eigenschappen. Brieven met volledige gegevens en een pasfoto gelieve men te zenden aan de Algemeen Secretaris van de Bond. Centraal Ondememershuis, Treubstraat 27 te Rijswijk (Z.H.) CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP VOOR ATHENEUM EN HAVO "DE LAGE WAARD" Van der Palmstraat 6, tel. 01850-51878. Gevraagd wegens ziekte zo spoedig mogelijk voor 8 uur per week. Sollicitaties aan de rector, Drs. W. D. Kruize. DE STICHTING HAAGSE HERVORMDE KINDERTEHUIZEN roept voor haar tehuis in Den Haag gegadigden op voor de funktie van: Een oecumenische instelling naast vakkennis en ervaring is de basis waarop wij de kin deren willen helpen en begeleiden. Kandidaten dienen niet jonger dan 23 jaar te zijn. Brieven met uitvoerige inlichtingen kunnen ge richt worden aan de alg directeur van de stich ting, Schevenmgseweg 78 B, Den Haag. nieuwe ROOS-FLATS in Papendrecht rivier de Merwede Onder riant verstaan wij aHe comfort die u kunt verwachten in een luxueuze flat: Vier kamers in standaard uitvoering; hierin zijn echter vele combinaties mogelijk De ruime living is uitte breiden tot 40 m2« Grote hall, 11 m2 Moderne, ruime keuken «Hardhouten kozijne en ramen «Dubbele beglazing aan wooru-.amer gevel «C.V. met temperatuurregeling oer vrt- Representatieve entree en comfortao- - stopplaats voor 2 woningen «BADKA' LIGBAD «VERBREED WOONBAL1- STOF VOUWWAND Prijzen incl. BTW v.a. - Rijkspremie in 10 jaar ruim _Lü._ Benodigd eigen geld totaal ca. f 8.LÜ. Hypotheeklasten na aftrek premie v.a.f 1". Inlichtingen, documentatie en verkoop MAKELAARDIJ O.G. PLANTAGEWEG 18 BPH. - ALBLASSERDAM TEL. 01859 - 3380 LID NBM En U moet daar niet veel langer mee wachten. Dan gaat iedereen. Naar de Fjorden, de Finse meren, IJsland of Lapland - zo langzamerhand de laatste natuurparadijzen van Europa. Allemaal uitvoerig beschreven in de Scanialux reisgids. Rijk geïllustreerd met zonnige kleurenfoto's. Vraag zo'n gratis Scanialux gids bij de erkende ANVR-reisbureaus. Of stuur de bon in. Nu kan 't nog. SCANIALUX Specialist in Scandinaviëvakanties Vliegreizen - Autotours - Cruises Inzenden aan Scanialux Reizen Holland B.V. 'Weteringschans 73, Amsterdam, tel. 020-254581 of Leenderweg 156, Eindhoven, tel. 040-119146 Naam Adres Plaats* Voor spoedige indiensttreding wordt gevraagd een voor de centrale keuken. In ons ziekenhuis wordt het dry-heat systeem toegepast. Informaties worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Huishoudelijke Dienst, mevrouw M. Stortenbeker, telefoon 070 - 90 67 00, toestel 240. Sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken van het Diaconessen- huis, Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg. De Elf Ranken is een gloednieuwe inrichting voor de verpleging en redktivering van somatisch langdurig zieken. Na volledige ingebruikname, zal de capaciteit 150 bedden bedragen. Ter completering van ons medewerkersteam vragen wij een Haar taak zal bestaan uit de opvang van ons inwonend personeel, en het zorgen voor een prettig leefklimaat. Naast een brede interesse Voor jonge mensen, is een Protestants-Christelijke levensovertuiging vereist. Leeftijd tot 35 jaar. Salaris nader overeen te komen. De assistente van de mentrix zal by voorkeur intern wonen. Het verpleeghuis-reaktiveringscentrum De Elf Ranken is gelegen in Rotterdam-Lombardgen en slechts 2 minuten lopen vanaf het station. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich richten tot de direktie. Aesopusplaats 2, Rotterdam-Lombardijen. Tel. 010-328400 TE KOOP Walenburgerweg 59 Rotterdam zeer geschikt voor artsenpraktijk of woonhuis met kantoorruimte door de breedte van het pand. Indeling: souterrain met 2 k., keuken, berging; parterre met betimmerde suite, zijkamer; le verd. met 2 k., badk.; 2e verd. met 3 k., berging en zolder. Vóórzijde vrij uitzicht over de Spoorsingel; achtertuin. Leeg op te leveren medio febr. '73 150.000,k.k. Ev. hypotheek 7%% mogelijk. Inl. H. J. TOUW ZONEN, Oostzeedijk 280-284, Rotterdam-16. Tel. (010) 12 43 17 12 2017. Per begin februari 1973 vangt een opleidingscursus aan voor ten behoeve van de verpleegafdeling van het bejaarden centrum "Meerweide", gelegen aan de Grote Hagen 20 te Rotterdam-3026. Vereisten: - minimumleeftijd 17 jaar - tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs. De huisvesting behoeft voor de leerlingen geen probleem te zijn. "Meerweide" beschikt voor een aangrenzend personeelshuis, waar de personeelsleden over een modern gemeubileerde kamer kunnen beschikken. Inlichtingen worden verstrekt door de directrice zr. F.Th. Vermaat, telefoon 010-822111, die belang stellenden gaarne zal ontvangen voor een gesprek en rondleiding. Een van onze relaties ln de randstad Holland ls een verkoop maatschappij, die met een pakket consumptieartikelen 30% marktaandeel heeft. De direktie houdt zi#h onder andere bezig met de inkoop. Daarvoor heeft zij iedere maand de gegevens nodig over het goederenverloop: wat er van de leveranciers is binnen gekomen, wat nog verwacht wordt en wat reeds is verkocht. Wij zoeken nu een man, die ln staat is iedere maand een Inkoopplan te maken, gebaseerd op het goederenverkoop en de op verkoop prognose. Iemand, die ook controleert of de bestelde goederen op tfjd binnenkomen. Om zijn werk te kunnen verrichten zal by de gegevens uit de computer moeten Interpreteren. Tevens zal hy een uitstekend kontakt moeten onderhouden met de leveranciers (moedermaatschappy ln Duitsland). Wy denken aan Iemand met een opleiding op middelbaar niveau, met ervaring ln een soort gelijke funktie. zyn salaris zal f 25.000 k t 30.000 per jaar zyn. Bent u geïnteresseerd, wilt U dan Uw geschreven brief met foto zenden aan Bureau H. Kuhlemeler, Singel 220, Dordrecht, 01850 - 41400, onder verwijzing naar

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12