Apropos. De Alfasud kost maar £9390.- Alfasud: nieuw raspaard uit de Alfa Romeo staL üftzóud HET NIEUWE KAMER PLANTEN BOEK FAMILIEBERICHTEN De Heer is mijn herder. Heden behaagde het de Here, na een kort stondige ziekte van ons te nemen, onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgroot moeder. Zuster, Schoonzuster en Tante "WiUielmina Spaans^Toet op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: N. Ravestein-Spaans Scheveilingen, 18 december 1972, Goereesestraat 12. Correspondentie-adres: Nijeveenstraat 4, 's-Gravenhage. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek uren woensdag- en donderdagmorgen van 10-11 uur. Donderdagavond van 6.307.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 22 december om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouw kamer om 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. Op Zijn tijd nam de Heere uit ons midden weg, mijn innig geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Egberdina Bartels-Immink op de leeftijd van bijna 80 jaar. „Ik lag en sliep gerust, van 's Heeren trouw bewust". Psalm 3 (berijmd). Hellendoorn: G. B. Bartels Lemele: G. B. Bartels Oud Wouden: W. Bartels M. F. Bartels-Heijerman Hellendoorn: H. J. Bartels C. C. Bartels-Bult Huizen (N.H.): B. Broeze-Bartels J. Broeze Arnhem: J. G. Bartels Naivasha (Kenia): J. Bartels U. R. Bartels-Krinke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hellendoorn, 19 december 1972, Koemaste 34. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 22 december a.s. om 13.30 uur in de Gerefor meerde Kerk te Hellendoorn, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.00 tot 8.00 uur in de Gereformeerde Kerk, waar dan de overledene is opgebaard. DANKBETUIGING Voor de vele blijven van be- langstelling en medeleven, be- overlijden van onze lieve Vrouw toond tijdens ziekte en na het en Moeder Alida Sikken-Meijering betuigen wij u hiermede onze welgemeende dank. Uit aller naam: Fam. Sikking Gees, dec. 1972. Dit is ook de prijs voor 1973 (inclusief alle verhoogde belastingen). ALFA ROMEO NEDERLAND NV - KABELWEG 55-AMSTERDAM - TFLEFOON 020 - 821551 Psalm 23:6b. Op maandag 18 december 1972 is op de leeftijd van 71 jaar thuisgehaald onze lieve man, vader en opa Hendrik Jan de Lange eerder weduwnaar van Margje Wagter E. J. de Lange-Mörsen Ank en Karei Baart Jan en Yda van Beveren Gerhard en Anneke van Beveren Hilly en Charles Delorme Marry en Jan Baart en kleinkinderen Amsterdam, Amstelveenseweg 215-1. Thuis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 78 u. in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 22 decem ber om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de Vondclstraat ongeveer 13.15 uur. Langs deze weg betuigen wij u onze hartelijke dank voor uw medeleven tijdens de ziekte en belangstelling welke wij mochten ondervinden na het overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Jan Havenaar Made namens de kinderen en kleinkinderen: J. Havenaar-Bouman Sassenheim, december 1972, Van Heemstrastraat 18. Voor de zeer vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van onze lieve en zorgzame Moeder, Groot moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Rachel Kop-Imthorn weduwe van W. Kop betuigen wij u onze oprechte dank. Hillegom, december 1972. Juliana van Stolberglaan 14. Uit aller naam: A. B. Kop Psalm 42 1 (oude berijming). Voor ons geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorg zame Vader en Opa Gerrit Rozendaal op de leeftijd van 67 Jaar. Rotterdam: S. C. Rozendaal-Boere Israël: Cora en Henry Baum- Rozendaal Gady Na'ama Hila Amsterdam: Dick Rozendaal Rotterdam: Iris Rozendaal Rotterdam, 19 december 1972, Van Cittersstraat 34 b. Geen bloemen. Aan huis geen bezoek. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 22 december om 10.30 uur in de kerkzaal aan de Burg. Meineszstraat 2, waarna de crematie zal plaatsvinden in het crematorium Rotterdam-Zuid aan de Maeterlinckweg 101, na aankomst aldaar om circa 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de kérkzaal en na de crematie in het crematorium. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze zeer geachte en gewaardeerde Medewerker, de heer Gerrit Rozendaal Tot aan zijn pensionering heeft hij als chef van onze buitendienst gedurende bijna 25 jaren zijn volle krachten gegeven aan de belangen van ons bedrijf. Zij heengaan betekent voor ons een groot per soonlijk verlies. Directie en personeel B.V. v/h Jos. van den Berg Rotterdam. 19 december 1972. De Here, die leven geeft en leven neemt, nam tot onze diepe droefheid bij de geboorte van het eerste kind tot Zich onze lieve dochter, zuster en schoonzuster Aaltje Hekman-Luhberts op de leeftijd van 25 jaar Westerbork: A. Lubberts-Zwiers Broers, zusters, zwagers, schoonzusters en kinderen De Heer is zo getrouw, als sterk; Hij zal Zijn werk Voor mij volenden; Verlaat niet, wat Uw hand begon, O Levensbron. Wil bijstand zenden. Psalm 138 vers 4 b. In de volheid des geloofs is in Zijn Heer ont slapen, mijn lieve Man, onze Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Johannes Cornelis Wijmans weduwnaar van M. P. van den Berg, echtgenoot van A. Metz, op de leeftijd van 74 jaar. Mede namens verdere familie: A. Wijmans-Metz Kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, 18 september 1972, Berninistraat 124. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Bezoek en gelegen heid tot condoleren woensdag van 20.0020.30 uur en donderdag van 19.0019.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag a.s. om 13.45 uur in de Verrijzeniskerk, Springer- straat 340, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud Kralingen", Kraling- seweg 334. Aankomst op de begraafplaats om 14.50 uur. Door de geboorte vanonze zoon JAN WILLEM heeft de Here in zijn ondoorgrondelijke wijshe tot zich genomen onze innig geliefde vrouw moeder Aaltje Hekman-Lubberts op de leeftijd van 25 jaar „En nu, wat verwacht ik, HEI mijn hoop, die is op U. (Ps. L. H. Hekman Jan Willem Schoonebeek, 19 december 1972. Europaweg 30. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 22 decei !oo ber a.s. om 13.00 uur vanuit de gereformeer^on kerk te Schoonebeek. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis het gereformeerd jeugdcentrum. Verzoeke geen bloemen. Maai Maai In Jezus ontslapen, onze lieve schoonzuster tante Maartje Maria Dnyser-Treur in de ouderdom van bijna 90 jaar Nieuwkoop: J. Treur-Kemp Vinkeveen: J. van der Vliet Renkum: C. M. Kapteyn Renkum, 19 december 1972. Kuypersweg 5. Geen bloemen De Dienst van Woord en Gebed zal worden houden op vrijdag 22 december om 13.00 ui in de Gereformeerde Kerk van Renkum en Hf sum, waarna de teraardebestelling zal plaatshe ben op de nieuwe algemene begraafplaats. Hi tenseweg te Renkum, om 14.00 uur. Voorafgaa de aan de rouwdienst: gelegenheid tot condoi ren in 'De Spreng' achter de Gereformeer <t Kerk vanaf 12.30 uur. TROUW/KWARTET WOENSDAG 20 DECEMBER 1972 GEBOREN: Jeannette Anna 17 december 1972. G. Mulder P. M. P. Mulder-v.d. Velde Dronrljp. Geref. Pastorie. IN PLAATS VAN KAARTEN God nam heden in heerlijkheid op onze lieve Man, Vader en Grootvader Engel Knibbe in zijn 49ste levensjaar. Houd Gij mijn handen beide met kracht omvat. Met grote dankbaarheid delen wij u mede dat onze ge liefde ouders en grootouders F. Meijer (oud-hoofd Chr. Nat. School Den Hulst) en S. Meijer-Boitem D.V. donderdag 28 dec. a.s. 50 jaar zijn getrouwd. Ede (Gld.): H. Meijer en G. W. Meijer-van Voorst Drachten: W. Meijer en W. M. Meijer-Verkranus F. Meijer en J. Meijer-Nijenhuis Meppel: T. Holvast-Meijer en J. Holvast J. Meinen-Meijer en J. Meinen Eefde: C. Schuppert-Meijer en J. Schuppert Chicago U.S.A.: Adr. Meijer en twintig kleinkinderen. Gelegenheid lot feliciteren, donderdag 28 dec. van 15.00 16.30 uur in „Tivoli", Stationsweg 9, Meppel. Meppel, Irenelaan 13, december 1972. „Mijn genade is u genoeg." Op Zijn tijd en wijze heeft de Here tot Zich ge nomen mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve vader en opa Renzo Tuinsma op de leeftijd van 67 jaar Velp (Gld.): C. Tuinsma-van Herk Pretoria (Z.-A.): C. J. Derksen-Tuinsma A. F. Derksen Carin, Lieke, Arjan, Jorien, Renzo Vorden: J. C. Tuinsma A. Tuinsma-van Dijk Renzo, Gert, Anjo, Carin Vlissingen: G. C. C. van der Hoeven J. P. van der Hoeven - Tuinsma Corine Velp (Gld.), 17 december 1972. Beukenweg 23. Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk aan de Parkstraat te Velp op vrijdag 22 december a.s. om 11.00 uur, waarna de teraardebestelling zal volgen op de Begraafplaats „Heiderust" te Worth-Rheden omstreeks 12.00 uur. Gelegenheid voor bezoek aan huis woens dagavond 20 december a.s. van 19.00 tot 21.00 u. Wanneer een wereldberoemd autobouwer als Alfa Romeo een nieuwe fabriek neerzet om een nieuwe auto te bouwen, moet dat wel een héél bijzondere auto zijn. Klopt. Aan deze nieuwe Alfa ligt een totaal nieuw concept ten grondslag. En de fabriek - in Napels- is de modernste autofabriek ter wereld. De nieuwe Alfa Romeo heeft alle eigenschappen die zijn stalgenoten uit Milaan wereldfaam hebben bezorgd. We noemen superieure wegligging, het extra beveiligd koetswerk, optimale balans tussen wagengewicht en motorver mogen en sportief zitcomfort. Daarbij is de nieuwe Alfa uitgerust met enkele verrassende nieuwtjes die tot nu toe in geen enkele Alfa te vinden waren. We noemen voorwielaandrijving, verstelbaar stuurwiel, een revolutionaire kleppen- regeling en een geperfektioneerde geluiddemping die de boxermotor volledig 't zwijgen oplegt. Resultaat van al dit vernuft: een unieke Alfa die zonder hijgen dik boven de 150 klimt Sterker nogdie bij 120 km nog maar de helft van zijn motor vermogen prijs geeft. Een ras-Alfa dus. Voor ras-Alfarijders. En voor rasrijders die nog nooit een Alfa hebben bereden. Hij staat te trappelen. Bij alle dealers. Met ingang van heden. N. Knibbe-Timmerman Piet en Cl audi Hans-Pierre Jeannette Els en Martin Jan David Eddy De rouwdienst zal D.V. plaatshebben 20 decem ber 1972 om 4 uur in de Kerk te Mèzilles. 18 december 1972, Les Berthes, Mèzilles 89130, Toucy, Frankrijk. Heden nam de Heere tot Zich Zijn moegestreden Kind, onze lieve zoon, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Engel Knibbe in de leeftijd van 48 jaar. Familie Knibbe Familie Timmerman Mèzilles 89130, 18 december 1972, Ferme Les Berthes, Toucy, Frankrijk. Zalig zijn de armen van geest, want hunner is het Koninkrijk der hemelen. Mattheus 5 3 Heden ontsliep zacht en kalm ons lief zoontje en broertje Jaco van der Plas op de Jeugdige leeftijd van 3 jaar. Joh. van der Plas Anton van der Plas- Imthorn Thea Peter Katwijk aan Zee. 19 december 1972, Hoorneslaan 68. Gelegenheid tot condoleren des avonds van 7 tot 9 u Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 23 decem ber 1972 des nam. X 15 uur in de zaal van de Ichtuskerk aan de Nachtegaallaan te Katwijk, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden om streeks 2 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotseling overlijden op 14 december van onze lieve Broer en Zwager Dr. Marcus van der Voet in leven emeritus predikant der Nederlands Hervormde Kerk. HIJ werd 76 Jaar. Rijnsburg: C. W. E. van der Vijver- van der Voet C. D. van der Vijver Gorlnchem: Th. M. F. Huurman- van der Voet D. Huurman Lelden: J. W. van der Voet van der Ven Op verzoek van de overle dene heeft de begrafenis in stilte plaats gevonden. Voorburg, dec. 1972. T16/D18/ PLANTEN IN KLEUR Ideale handleiding voor de verzorging van uw bloemen •n planten In huis. Tweehon derd soorten in natuurge trouwe kleuren. U herkent ze in één oogopslag! Nauw keurige adviezen. gebonden f 12.60 Verkrijgbaar in de bookhandel Technische gegevens Cylinderinhoud1186 cc Vermogen73 S.A.E. pk bij 6000 omw./min. Acceleratie: 0-80 km/u. 10,5 sec. Remmen4 schijfremmen met dubbel circuit Draaicirkel9,4 m. Ledig gewicht: 830 kg Max. snelheidmeer dan 150 km/u Bovenliggende nokkenassen Voorwielaandrijving Verstelbaar stuurwiel Slaapstoelen Kindersloten op achterportieren

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20