>ók SHO weet iu wie Ruud Iröring is eo Pluimgraaff kwam, tig en overwon2-1 Dammers mist in Weinig plezier in Kinderdijk Ter Leede nog net naast Jodan Boys Uitslagen reserves Voetbalprogramma a.s. saterdag Feyenoord op De Vaan Wim van Laar staat succes DOTO in de weg C/KWARTET MAANDAG 18 DECEMBER 1972 SPORT Kil asseroctbal van Noordwijk: 4-0 B BEIJERLAND Bekend is het niet, maar het zou niemand ver keren als Harrie van der Horst zijn vrije tijd pleegt te benutten Jfliet spel van een 'potje' schaak. Alsof Bobby Fischer hem het Tl influisterde, zo analiseert ook Noordwijkse trainer wekelijks de fgaande partij. Zodoende hield hij zich reeds vóór zaterdag bezig |de ontleding van de gegevens, welke de vorige confrontatie met (30 voor Noordwijk) hem opleverden. 13—18 Zuldland 13—14 1317 Meeuwen 1314 13—17 Voorne 13—10 1316 Good Luck 13— 9 13—15 SSC 13— 8 13—15 Wit Zwart 13— 3 13—22 ASWH 13—11 13—19 ZCFC 12—10 13—IS DOSC 13—10 13—13 VRC 13—10 13—12 CJVV 12— 9 13—12 Rijnsb. Boys 138 11—12 12—11 11—10 12— 9 11— 5 11— 4 Z'n strategie was erop gericht SHO's tweede lijn (Grauss, Den Boer, Ree dijk) zo weinig mogelijk vrijheid te gunnen. Daarbij moest, zo meldde hij z'n pupillen, worden geprofiteerd van het feit dat SHO's achterste linie bij voorkeur zonder laatste man wenst op te treden. In dit concept was een belangrijke plaats ingeruimd voor Kees Karstens (en om taktische rede nen niet voor Aad Glas). Juist hij kreeg de opdracht mee niet te wijken van de zijde van Ger Reed ijk. Zelfs aanwezige bondscoach Arie de Vroet moest beamen dat hem dit uitstekend afging. En aangezien Jan Grauss en Ad den Boer hun handen meer dan vol hadden aan Gerard Duyndam en Ben Barten en niet andersom, zoals verwacht mocht wor den was Noordwijks 4—O--triómt niet zó onverklaarbaar. ij® 12—18 BarendfSch'f 12— 8 11—16 Groote Lindt 12— 6 12—16 Hoogvliet 11— 5 12—15 Ameid^ 12— 5 13—17 SVOW 13—13 1317 Scheveningen 1312 13—14 HVO 13—12 13—14 De Lier 13—12 13-14- Schoonhoven 1311 1313 Hoekse Boys 137 13—22 13—18 13—17 13—15 13—15 13—15 11—17 12—17 12—16 12—15 :sberg 11—14 is D ARC 13—13 Lisser Boys 13—11 Unicum 1311 Monster 1310 Zwammerdam 135 Duinoord 134 Nw. Lekkerl. 12—13 11—11 12— 8 11— 6 Wieldrecht Ornas Hardinxveld Stellendam Groot Ammers 12— 5 Schelluinen 1112 WNC 12—12 GJS 11—11 Haatten 12— 8 Eversteln 125 ASH. 2w.i.m. 114 Jan jVifleifi Bogers keer op keer langs joqjn^n- - Tro«t*enCees van Bennekom volle dig ingedamd. Slechts Gerard de Groot, profiterend van zwakke mo menten van Jaap van Kesteren, deelde kwistig een serie speldeprikken uit. Jammer voor SHO, dat hij zich, al thans naar de mening Van onzekere arbiter Schutte, na veertig minuten in buitenspelpositie bevond, toen hij doeltreffend toesloeg. Van der Leek: 'Ja, en toen ging het fout'. Want de rake kopstoot van Ruud Bröring (na een bekeken voorzet van Albert Spaanderman) was, kort voor de pauze, wél glaszuiver (10), waar door de klap van die afgekeurde goal nóg harder aankwam. Trouwens, die openingstreffer hing véél eerder in de lucht toen Bogers' boogbal (na een zwakke uittrap van Groenenberg) ra kelings langs ging. In de tweede episode wisselde Noord- wijk het wapen van de lange passes wéér af met combinaties door de breedte. Niettemin ontwikkelde SHO een kortstondige stormloop, waarin Gerard de Groot het houtwerk kraak- Cor Troost wint een kopduel van Gerard de Grote en Hans Plaatzer te en Ben Barten (nadat Ad den Boer was gepakt) met de 'gele kaart' ken nis maakte. Voor Van der Horst was dit de reden Aad Glas te adviseren zich voor te bereiden op een rentree, wat echter geen doorgang zou vinden. Het was uitgerekend Ben Barten die met nog ruim een half uur te gaan het vliesdunne moreel van SHO defi nitief knakte door knappe arbeid van Keès Karstens koppend te verfraaien 0—2. Met de moed der wanhoop vocht SHO vervolgens dapper terug, constaterend dat dit Noordwijk nauwelijks gapin gen vertoonde. SHO was echter wél kwetsbaar, hetgeen Ruud Bröring (in de 33e en 35e minuut) twee keer in de score tot uitdrukking bracht, al steunde fluitist Schutte hem bij buitenspelgevallen door hem even zovele keren het voordeel van de twijfel te gunnen. Dit (uiteraard) tot groot ongenoegen van de 1300 SHO- fans die meenden dat 'De Bro' zich (bij de derde goal) niet vóór maar óver de middellijn bevond toen Jaap van Kesteren hem bereikte met een dieptepass. Tevens, zo oordeelde men, was Bröring in duidelijk hinderlijke bui tenspelpositie terecht gekomen nog voordat Jan Willem Bogers (na een pass van Karstens) de laatste goal voorbereidde. Dóórom kwam die 40 score té hoog uit. Zelfs strateeg Van der Horst kon dat niet tegenspreken. 'Maar verdiend was het natuurlijk wel', constateerde collega Van der Leek, 'want wie was er eigenlijk op dreef bij SHO?'. WIM HUISMAN SASSENHEIM Ter Leede en Jodan Boys hebben de buit eer lijk verdeeld. Jodan Boys startte fel, waaruit duidelijk een wil om te winnen bleek. Pas later zou Ter Leede meer vat op deze te genstanders krijgen, het geen er toe leidde, dat de 'Sassemers' va ker op de Jodan Boys speelhelft opereerden, dan andersom. Maar dat overwicht was toch ook weer niet duidelijk genoeg, om een overwinning te rechtvaardigen. Noordwijker Hans Westgeest. Gerard Duijndam (14), Cees van Bennekom (8), Jaap van Kesteren (5), (2) volgen de bal aandachtig WERKENDAM Kozakken Boys behoort tot de sterkste ploegen uit de eerste klasse B. Vooral op eigen terrein zijn de Werkendammers voor vele ploegen een nauwelijks te kloppen opponent. Vooral wan neer Kozakken Boys, zoals afgelopen zaterdag in de strijd tegen Heer- jansdam, nog wat goed te maken heeft aan de trouwe schare suppor ters. Kozakken Boys immers, verspeelde bij de laatste thuiswedstrijd, tegen DOTO, geheel onverwacht een punt aan de in degradatie-ge vaar verkerende Pernissers. Dit tot ongenoegen van het Werkendam- se publiek. want nog geen tien minuten later keek Heerjansdam al tegen een ono verkomelijke 20 achterstand aan, toen Klaas van den Heuvel doelman Meyer andermaal de ontmoedigende gang naar het net liet maken. Eerst na dat eerste kwartier mocht en kon Heerjansdam wat terug doen. Vooral via Rob Zijderveld, die Inge Hartingsveld en Meulmeester met en kele goede acties aan het werk zette. De achterste linie van Kozakken Boys, met als vanouds het duo Tameris en Van der Stelt in goede vorm wist de acties van Heerjansdam echter steeds op tijd te ontrafelen. nodig hadden om iets positiefs met de bal te doen. KOZAKKEN BOYS: Otte vanger, Koomen, Tameris, De Graaff en Van der Stelt, H. van den Heuvel, De Heer en Groeneveld, Den Breejen, Pruissen en KI. van den Heuvel. HEERJANSDAM: Meyer, Tieleman, Van der Pas, Vlasblom, Zijderveld, Huisman, Blom, De Beeld, Hartings veld, Meulmeester en De Vries. Kozakken Boys kreeg tegen Heerjans dam de kans zich te revancheren. Deed dit ook op werkelijk bijzonder overtuigende wijze. Vooral in de eer ste helft werd Heerjansdam bij vlagen compleet weggetikt door de elkaar soepel vindende Werkendammers. Vooral op het middenveld had Heer jansdam het in die periode bijzonder moeilijk door de vaak uitstekende acties van Hans van den Heuvel, Ton de Heer en Jan Groeneveld. Heerjansdam had het in die fase zelfs te moeilijk. Eigenlijk waren de Dam mers binnen een kwartier al een verslagen ploeg. Al na vier minuten namelijk opende Kozakken Boys de score toen Den Breejen doelman Cock Meyer verrassend klopte. Kozakken Boys schakelde toen even een versnel ling terug. Niet voor lang echter, Res le klas; RVVII 2-Rljsoord 2 1-1, Katwijk 2-SHO 2 1-2. Dio Haghe 2-Quick Boys 2 0-2, CSVL 2-Gravenzande SV 2 5-0, Heerjansdam 2-DOTO 2 1-1. Res 2a: RCL 2-Ter Leede 2 1- 0. Noordwijk 2 Rozenburg 2 1-2. Maasdijk 2- SV '35 2 1-1. Zwaluwen 2-Quick Boys 3 2-1. ARC 2-Excelsior M 2 1-2. Rünsburgse Boys 2- Unicum 2 1-3. Res 2B: Barendrecht 2-De Zwerver 2 1-1, Excelsior 2-Zuidland 2 0-1, HBSS 2-NSVV 2 0-3. Zwart Wit 2-Vlaardingen 2 1-0, SSS 2-Kozakken Boys 2 3-0. Capelle 2- PPSC 2 1-1. Res 3A: 's Gravenzabde 2- Monster 2 1-2. DS02-K atwijk 3 1-1. DUNO 2- Excelsior M 3 2-0, Loosduinen 2-JAC 2 afg. Res 3B: MVV 2-Die Haghe 3 0-0, HVO 2-SSVD 4 2-2, Hzersw. Boys 2-Zwart Wit 3 afg. Oegstgeest 2-Scheveningen 2 0-1. Koudekerk 2-Jodan Boys 2 2-1. Toch slaagde Heerjansdam er een kwartier voor het rustsignaal van de bekwaam leidende scheidsrechter De Looper in, de achterstand tot 12 terug te brengen toen Henk Meul meester profiteerde van een misver stand in de verdediging van Kozakken Boys. Lang heeft Heerjansdam echter geen plezier beleefd van deze verkleining van de achterstand, want nog voor de pauze verhoogde Pruissen de marge tot 3—1. Was de eerste helft het aankijken ten volle waard, méér dan dat zelfs, door het vaak goede spel van beide ploe gen, de tweede helft had beter achter wege kunnen blijven. Vooral Kozak ken Boys viel in die fase ver terug, waardoor Heerjansdam het initiatief naar zich toe kon trekken. Zonder succes echter, omdat Meulmeester, De Vries en Hartingsveld te veel tijd KINDERDIJK De Zwerver's-Gravenzandse SV is iets meer dan een halve helft leuk geweest; toen het nog 00 stond. Die eerste periode gaf weliswaar een duidelijk meer aanvallend De Zwerver te zien, maar 's-Gravenzandse SV leek toen nog in staat via een overi gens overduidelijk defensieve houding tot positief resultaat te kun nen komen. Het devies voor de gasten lag in de trant van 'de nul ach terin vast houden en eventueel een goaltje meepikken', en nogmaals, leek, in die ouverture-periode geen irreële gedachte van trainer ad- interum Theo Kleindijk. De ploeg verdedigde in het begin werkelijk niet onaardig. Juist daarom had Kinderdijker Cock Slagboom ei genlijk maar beter met zijn twee doelpunten, tot pakweg, halverwege de tweede helft kunnen wachten. Want nadat deze steeds meer naar Omar Shariff ogende spits voor rust de plannen van de gasten met die twee goals niet zo'n klein beetje in de war had geschopt, was de lol er ook meteen af. De SV had namelijk niet in een reserve-plan voorzien, dat bij voorbeeld op het maken van doelpun ten gericht had moeten zijn. Eenmaal op de aanvallende toer was daar steeds weer dat monotone stramien, dat alleen al alle overtuiging ontbeer de, laat staan kans op rendement. Merkwaardiger was het des te meer, dat de Zwerver na die 20 toch ergens nog angst leek te voelen. Een wantrouwen jegens 'dat onbekende', dat De Zwerver dit seizoen lijkt te bestellen. Vooral trainer Cees van den Bosch heeft zich daar in een nog schimmelvrij verleden wel eens druk om gemaakt. Als een martelaar vroeg hij dan aan de meest onschuldige toehoorders, waarom juist zijn ploeg altijd de dupe moest worden van kwade krachten. Om dan vervolgens een antwoord te krijgen dat 'zij' het ook niet wisten. Of misschien ook wel, maar het niet vertelden, want men wil tenslotte vrienden blijven met die vaak wat emotionele mensen, die het maar zelden slecht menen. Voor niet ingewijden: De Zwerver heeft in deze competitie al meer dan eens een aantrekkelijke stand (al dan niet op het laatste moment) van waarde beroofd zien worden. Kennelijk die gedachte aan eventueel nieuw puntenverlies weerhield De Zwerver ervan na rust flink door te gaan. Vandaar dat het na de pauze maar bar oninteressant was. De ene ploeg kon kennelijk wel, maar durfde niet en de andere kon werkelijk niet. Met voor kijkers kouwe klompen bo vendien; tel uit je winst Dat laatste dan, deed De Zwerver dus uiteindelijk met genoegen, en zoals getracht geschetst, verdiend. De ploeg behoort beslist niet tot de besten, zoals alweer Cees van den Bosch eens in een schalkse bui beweerde, maar zeker ook niet tot de minsten, c.q. kandidaat-degradanten. De verdediging had het maar zelden moeilijk, maar is safe. Het veelvuldig naar voren trekken van verdediger Piet de Jong loopt echter te vaak op balverlies uit. Het heeft nog te weinig directe functie. Dat kan het bouwende werk van aanvallend ingestelde mid denvelder Nico van Stenis wel krij gen. Zijn techniek lijkt daar borg voor te staan. Verder zijn in het midden Pleun de Pauw en Hans Kees maat erg hard werkende mensen, van wie de laatste bovendien nog iets beter gaat plaatsen ook. Voorin is Roozendaal zeker voldoende, maar lijkt nog veel beter te kunnen, is Cock Slagboom afgezien van zijn doel punten de eerste direct uit een vrije trap en de tweede na een af schuwelijk misverstand tussen Bert van der Meer en doelman Le de Blok een erg sterke voetballer en paste invaller Reedeker zich op links wonderwel goed aan. Wat 'De Sport' betreft: zoals het afge lopen zaterdag voetbalde, houdt het weinig beloften in voor de toekomst Niet één man sprong er in positieve zin uit. Misschien was men nog onder de indruk van het gebroken been van trainer Martin van Vianen Arbiter Henk van Driel tenslotte, blijft zich waarmaken. MATTY VERKAMMAN ROTTERDAM Het schamele inhaalpro gramma voor zaterdag a.s. luidta; IA: Jodan Boys-'s Gravenzande SV 4B Zuid: Chrislandi- a-BWR, Beker: Kapelle-Wolphaartsdijk. De ons bekende oefenwedstrijden zijn: Excelsior R-Zwaluwen (2-0), Zwart Wlt-Olympla (2.00), NEO-SSC (2.30). ROTTERDAM Zwart Wit speelt donderdag op sportpark De Vaan een oefenwedstrijd tegen het eerste élftal van Feyenoord. Het verzoek voor deze ontmoeting is uitgegaan van de Stadi onclub. Er wordt om 8.15 uur afge trapt. PERNIS Met twee prachtige doel punten heeft Wim van Laar als top schutter in de hoogste klasse van het zaterdagvoetbal DOTO de weg naai nieuw succes versperd. Met alle kwa lijke gevolgen van dien. Amstelveen won evenals vorig jaar in Pernis, waardoor de positie van DOTO verder werd verzwakt aangezien alle andere degradatiekandidaten een of meer punten pakten. Zonder een om disciplinaire redenen buiten de ploeg gelaten De Ronde startte DOTO wel vinnig, maar na een kwartier vol scoringskansen nam Am stelveen toch steeds meer initiatief. Met beter voetbal dan de goedwillen de thuisclub kwam de gastploeg in de 34e minuut op 0-1 toen Van Beelen Wim van Laar onderuit haalde en deze laatste zelf uit een vrije trap a la Piet Keizer de bal achter Offenberg werkte: 0-1. In de daaraan voorafgaande periode waren Wesdorp, Gamijn, Amspach en Hordijk dicht bij de openingstreffer geweest. Maar de teleurstelling om het Amstelveen-succes spoelde in de 38e minuut al weer de Waterweg in toen Wesdorp de sprintende Koos van Dijk bereikte en deze met een mach tig schot de bal achter Zijp joeg: 1-1. Direct na rust moest Offenberg even als al voor rust was gebeurd de bal weer van de schoen van uitblinker ex- Die talrijke aanvallen van Ter Leede hadden namelijk niet zoveel om het lijf, want Sluymer, Van der Zwart en Krop mochten op het oog gevaarlijke en snelle aanvallers lijken, mede door hun lichte postuur konden zij de defensie van Jodan Boys, waarin zij de lange Teun Sterk de beste man vonden, niet baas. En dan was er in laatste instantie nog de Goudse doel man Rodenburg, die een betrouwbare indruk vestigde, en die vooral sterk was in het onderscheppen van voor zetten en het onschadelijk maken van hoekschoppen. Die corners bezorgden Roodenburg een flinke portie werk. Ter Leede kreeg er in totaal twaalf te nemen en dat daaruit geen enkel doelpunt, zelfs geen reële kans om te scoren uit voortkwam, illustreerde in zekere zin de onmacht van Ter Leede. Wat ons van beide elftallen tegenviel was het gebrek aan tempo. Individu eel werden er af cn toe goede staal tjes van beheerst voetbal getoond, doch het teamwork bleef onder de maat. Het aantal combinaties, die be halve zuiver, ook snel werden uitge voerd, was op de vingers van een hand te tellen. Daarmee is ook verklaard, dat de verdedigers als winnaars uit het strijdperk kwamen. Met slechts twee uitzonderingen, dat was na tien minu ten, toen de snelle linksbuiten van Jodan Boys, De Jager, een hoge voor zet kon geven, waaruit aanvoerder van Hofwegen de bal onhoudbaar voor keeper Van Harskamp in het Ter Leede-net kopte: 01. Lang heeft Jodan Boys zich aan die kleine voorsprong kunnen vastklam pen en gezien de gang van zaken werd het vermoeden steeds sterker, dat Jodan Boys op deze wijze revan che zou nemen voor de nederlaag (21) die indertijd op het Goudse veld werd geleden. Alleen uit hoofde van de veelvuldige aanvallen verdien de Ter Leede, dat het in deze wed strijd zonder de voorlopig geschorste middenvelders Boot en Vreugdenhil moest doen, meer dan een nederlaag. De verdiende gelijkmaker kwam 25 minuten na de pauze. Cees Brem, die juist als wisselspeler voor Van Hofwe gen in het veld was gekomen, slaagde er niet in de bal naar behoren weg te werken. Waarvan Schoen pijlsnel ge bruik maakte om de gelijkmaker in het doel te schieten: 11. Hoewel beide ploegen in de resteren de minuten nog van alles ondernamen om alsnog de winst uit het vuur te slepen, kwam er geen wijziging meer in deze stand, al scheelde het heel weinig toen vijf minuten voor het einde Gorissen van dichtbij een po ging waagde, doch bij zijn schot de lat trof. Kort daarna kon scheidsrech ter H. van der Molen (Baarn), die deze faire wedstrijd goed in de hand hield het eindsignaal blazen. TERLEEDE: van Harskamp, C. van der Liet, Ligtenberg, Spaargaren, Zandbergen, van der Fangen, van Bie zen, Schoen, Sluymer, van der Zwart, Krop. JODAN BOYS: Rodenburg, Henzen. Sterk, Alphenaar, de Jager, Rijlaars dam, Vuyk, Happel, Brem, Van Hof wegen, Van der Jagt. HENK VAN DER WERFF prof Van Laar plukken, maar in de 11e minuut was het toch 1-2 toen Van Wel de spurtende Van Laar wist aan te spelen, deze Van Beelen 'zoek' liep om daarna met een beheerste boogbal te scoren. Hoewel DOTO bepaald de zaak niet cadeau gaf en het wel probeerde, bleef Amstelveen het meest gevaar lijk. Zo waren levendig en opnieuw Van Laar dicht bij 1-3, maar de laatste zag een schitterende kopstoor al even fraai gestopt door de inmid dels onder de lat verschenen keeper Ringeling. Offenberg was in de voor hoede gaan spelen in plaats van het veld ruimende Polderman. Die switch mocht niet baten, want in dit sportieve duel voor zo'n 700 toe schouwers behoefde arbiter Van Ame- rom niet nogmaals naar de midden stip te wijzen. Amstelveen-keeper De Waard maakt een vergeefse duik. Niettemin zou deze kopstoot van Hans Wesdorp niet het gewenste resultaat op leveren Lolkema van Zwart Wit werkt de overigens onzichtbare bal weg tijdens de wedstrijd tegen zijn ik be en inzi gl tr so Leo Pluimgraaff is weer terug bij Quick Boys. En hoe! week overigens al met twee goals, maar dat was tegen de 4de Haaften. De twee waarlijk schitterende treffers van de blonde landskampioen Zwart Wit maakten veel beter duidelijk onberekenbare Pluimgraaff voorlopig nog niet kan worden ge- voortreffelijk leidende arbiter 't Hert terecht een strafschop toekende. Zo leek deze vooral na rust aantrekkelij ke en spectaculaire wedstrijd toch op 2-1 te komen en dat werd een impul sieve Pluimgraaff teveel. veteraan Floor van Duyn die ondanks een officieel af- toch weer door trainer Malkes gste11 front is teruggeroepen. 'Ik icnii wel', aldus de Katwijkse trai- t lnt we moeten hoe dan ook uit gradatiezone en misten echt een e goals kon maken en iemand Ploeg blijft inspireren. Als het Leo en Floor precies de we zoeken. Floor waren tegen Zwart Wit bejubelde Katwijkers, want natuurlijk het werk van de negen te verdoezelen zorgden de beide Kateijkse goals. De direct na de rust toen Van voorzette, keeper Lolkema inkwam en Pluymgraaff hoogopspringens steen- Dat betekende de gelijk en omdat Zwart Wit in de 28e .yan de eerste helft op fortuin- 'jze via Flip van Waardhuizen was gekomen. ,en Hollander schoot bij het uitverdedigen van de bal tegen de voor hem staande v. Waardhuizen die meteen achter de wegspringende bal aan kon en vrij voor v. Duyvenbode geen fout maakte. Maar bij die 1-1 bleef het niet, want plotseling was er weer sfeer in Katwijk. Quick Boys had de zaak vrijwel volle dig in de hand en kwam na een half uur op 2-1 toen Van Duyn uit een indirecte vrije trap de bal naar Leo Pluymgraaff schoof die van zeker 25 meter steenhard en laag in de bene denhoek knalde. Pas in die laatste 15 minuten bleek overduidelijk dat Zwart Wit de vorm van vorig jaar gewoonweg mist en dat werd wel het meest tekenend gedemonstreerd door Jan de Winter die tien minuten voor tijd de bal uit een strafschop naast schoot. De evenals De Boer falende Steur dook plotseling vrij in het strafschop gebied op. Dat verraste aanvoerder Jemmelzwaal kennelijk zo, dat hij Steur van de bal trok, waardoor de Hij verdween zonder dralen naar de kleedkamer. De Winter had gemist en de Quick Boys-fans in luid gejubel uitbraken was Leo meteen terug. Voor hem een geluk dat arbiter 't Hart niets had gemerkt en de Friese scheidsrechter volkomen ten onrechte de appellerende Rotterdamse grens rechter wegstuurde, anders had 'de Pluim' een officiële waarschuwing kunnen incasseren. De winst van Quick Boys bleef intact en dat was verdiend voor de Katwij kers die alleen in de tweede helft nog even slofte toen Ter Mors loeihard op de lat knalde. QUICK BOYS: v. Duyvenbode, Ver does, Sistu, Pan, Den Hollander en Remmelzwaal, Haasnoot, v. Duyn en Mouter, J. v. d. Plas, Pluimgraaff en Klinkenberg. ZW WIT: Lolkema De Winter, C. en A. Wander en Helleman, Ter Mors, v. d. Bande en Den Boer, Viergever, Steur en v. Waardhuizen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11