MEDISCH ANALIST (E) Peek&Cloppenburg „Winkel Win Spel? Janskerk In het uur van bezinning PROT. CHR. STREEKZIEKENHUIS TE BENNEKOM Familieberichten Van links naar rechte. Blauw Trevira/wollen pak uit de Personality Collection. 325.- Sportief en toch korrekt blauw visgraat-tweed pak. Zuiver scheerwol. Personality Collection. LijC Slank gesneden 3-deIig Promode pak van wol/polyester. Donkerblauw. Zeer slank, zwart fluwelen Prómode pak. 239. Voor deze pakken heeft P&C een speciale kollektie shirts en dassen samengesteld. Elke week maakt u kans op een hoofdprijs van f 1000,- en andere zeer aantrek kelijke prijzen, 't „Winkel Win Spel" loopt t/m 27 dec. Doe meel Heden overleed na een langdurig, geduldig ge dragen lijden tot onze diepe droefheid onze lieve, zorgzame Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Teuntje Kranenburg weduwe van J. Koster, in de ouderdom van 65 jaar. W. A. Koster J. M. Koster-van der Schee J. C. Sjouw-Koster B. Sjouw A. Biesheuvel-Koster C. Biesheuvel en kleinkinderen Rotterdam-22,13 december 1972, SLotsedijk 154. De begrafenis zal plaats hebben maandag 18 de cember a.s. op de Algemene Begraafplaats te Portugaal. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. Heden is van ons heengegaan, onze lieve Man, Vader en Grootvader Gerrit van Dam in de leeftijd van 65 jaar. Oegstgeest: N. van Dam-Borreman F. van Dam S. van Dam-Kamsteeg Gea, Nelleke en Gert Leimuiden: B. C. Roeloffs-van Dam J. Roeloffs Ellen, Pieter en Annette Oegstgeest, 14 december 1972. Lange Voort 26. Liever geen bezoek Geen toespraken Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op maandag 18 decem ber a.s. om 10.30 uur ln de „Groene- of Willi- brordkerk te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Kerk. Met diep leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van onze oud-collega de heer Gerrit van Dam op de leeftijd van 65 jaar. Hij heeft het grootste deel van zijn leven zijn beste krachten in dienst van ons bedrijf gesteld en door zijn persoon en functie een ieder steeds tot voorbeeld gediend. Zijn loyale inzet en collegialiteit zullen in onze herinnering blijven voortbestaan. Directie Kamsteeg's Automobielbedrijf B.V. Met leedwezen geven wij u kennis van het over lijden van onze beschermheer, de heer G. van Dam Zijn belangstelling voor onze vereniging zullen wij ons dankbaar blijven herinneren. Hij ruste in vrede. Bestuur en leden van personeelsvereniging 'De Koppeling' van Kamsteeg's Automobielbedrijf B.V. Onze oud-directeur de heer G. van Dam overleed heden ploseling Zijn optimale inzet is een voorbeeld geweest en met groot ontzag en eerbied denken wij aan hem terug. Personeel Kamsteeg's Automobielbedrijf B.V. Uw liefdedienst heeft mij nog nooit verdroten. Na een zeer smartelijk lijden nam God in Zijn Vaderhuis op onze Innig geliefde zuster, behuwd zuster en tante Johanna van Proosdij in de ouderdom van 83 jaar Amsterdam: A. C. van Proosdij Engeland: A. N. van Proosdij-Webster Leiden: B. A. van Proosdij N. van Proosdij-Schutte Leiden: A. C. Bouwman-van Proosdij neven en nichten Amsterdam, 13 december 1972. Nicolaas Maesstraat 96-11. Geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 18 de cember om 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan. Vertrek van huis ongeveer 11 uur. Met droefheid delen wij mede dat na een lange ziekte is overleden onze zeer geliefde Moeder en Grootmoeder Elisabeth Johanna Dippel-Schreiber geboren 15 maart 1900, weduwe van Dr. C. J. Dippel. Amsterdam: R. M. Dippel Den Haag: B. J. Dippel Driebergen: G. F. Dippel A. L. Dippel-Donk Hansje Sonja Eindhoven, 11 december 1972, Verpleeghuis „de Weerde". Correspondentie-adres: Poelhekkelaan 23. Eindhoven. De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Geheel onverwacht nam de Heere tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pieter Mostert echtgenoot van H. de Groot, oud 70 jaar. Rom. 838-39. Namens de familie: Cap. a/d IJssel: A. Mostert-de Kievit Rotterdam: J. Mostert-Noordzij Ede: W. de Jong C. de Jong-Kerkstra Arnhem: A. van der Brugge- Mostert Bussum: T. Hoving E. Hoving-Mostert Slikkerveer: N. Mostert P. Mostert-van Noord Nichten en neven Arnhem. 13 december 1972. Met droefheid geven wij u kennis dat na een langdurig, geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan onze geliefde a.s. man en vader, zoon, broer, zwager, oom en neef Dirk Hoogenraad op de leeftijd van 55 jaar Namens de familie: C. F. Hogewoning-Plesman Scheveningen: Fara. G. Hoogenraad Leiderdorp, 14 december 1972. Fred. Hendrikplantsoen 12. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het verpleegtehuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55 te Leiderdorp waar gelegenheid is tot rouwbe zoek zaterdagmiddag van 3.004.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maan dag 18 december a.s. om 2.00 uur nam. op de Herv. begraafplaats te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de ter aardebestelling in de ontvangkamer van de be graafplaats. Met grote verslagenheid ontvingen wij uit Pre toria bericht dat het de Heere behaagde na een ernstige ziekte tot Zich te nemen, onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Jan Berghout echtgenoot van Gre Korpershoek op de leeftijd van 37 jaar. Rotterdam: Joh. Berghout W. H. Berghout-Sulman Brussel: J. Luyten-Berghout B. W. Luyten Rotterdam: B. Berghout M. C. Berghout-v. d. Lee D. Berghout J. Berghout-Moerman Z.-Afrika: Joh. Berghout jr. M. Berghout-Blijdorp Alblasserdam: R. Berghout E. Berghout-Smaling Z.-Afrika: W. Goedhart-Berghout R. Goedhart Neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden maandag 18 de cember te Pretoria. Corr.-adressen: Kristalstraat 69, Silverton Pretoria, Z.-Afrika. B. Berghout, Pijnackerplein 14, Rotterdam. Langs deze weg beituigen wij u onze hartelijke dank voor uw medeleven tijdens de ziekte en bélangstelling welke wij mochten ondervinden na heft overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Jan Havenaar Mede namens de kinderen en kleinkinderen: J. Havenaar-Bouman Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedan ken voor de zeer vele blijken van medeleven, ons be toond na het plotseling overlijden van mijn innig gelief de Man. onze lieve zorgzame Vader Gijsbertus Johannes de Laat betuigen wij u mede langs deze weg onze oprechte dank. A. C. de Laat-van Ommeren Wilhelmien Nico Nely Piet Barend Meeuwen, december 1972, Ridder van de Merwedesttaat 3. Daar wij niet in staat zijn iedereen persoonlijk te bereiken, die ons medeleven betoonde bij het overlijden van onze Vader Bernard George Hoogendam betuigen wij U hierbij onze welgemeende dank. Namens de familie: I. Hoogendam, Diever, december 1972, Pucklaan 2. Dankbetuiging. Mede uit naam van de Fam. Huisman en de Fam. Van Buytene willen wij allen hartelijk dankzeggen, die tij dens het leven en na het overlijden van hun Zuster Elisabeth Huisman-Van Buytene van hun medeleven en belangstelling hebben blijk gege ven. In het bijzonder onze dank voor het personeel van de "Rozenhof", waar zij de laatste jaren van haar leven een thuis gevonden had. Met veel waardering heeft zij er steeds over gesproken; en wij willen dit nog eens met dankbaarheid u doorgeven. Uit aller naam: Ds. A. Veldhuijzen, Ex. Test. Honselersdijk, december 1972. De kerkeraad van de Herv. Gemeente te Odijk maakt met leedwezen bekend, dat op 13-12-1972 is overleden Dr. T. Dokter Na een langdurig, geduldig gedragen lijden is in volle vrede van ons heengegaan, onze lieve zeer zorgzame Moeder, Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, Me- Johanna Maria Muller geboren Van der Velde, op de leeftijd van 44 jaar. J. C. Muller M. Muller L. J. M. Muller L. Muller J. E. Muller J. Muller C. Muller Dordrecht. 13 december 1972, Korte Scheidlngsweg 4. De overledene ligt op gebaard ln de rouwkamer van het Diaconessenhuis ..Refaja" Ziekenhuis. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdagavond van 6.307.30 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben maandag 18 december a.s. op de Algemene Be graafplaats om 13.00 u. vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.45 uur. Na de teraardebestelling is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de aula. zondag 17 dec. n.m. 7-8 u. Dr. J. A. Hes over: In de ban van het beeld (met korte film) Hoe krijg ik een baan? solliciteren en alles wat u daar van weten moet door F.M.F. Fels #e Cfl 2e druk f6.50 Verkrijgbaar in de boekhandel KLUWER Algemene Uitgaven Wageningen Ds. A. M. Lindeboom deel I: Geestelijk arm Een appèl op de Geref. Gezindte PRIJS 10,— (In recensie 'Waarheid en Eenheid' werd abusievelijk ƒ20,vermeld). Uitg. Buijten Schippertieijn, Amsterdam, Valkenburgerstraat 106. Postgiro 22960. Bij het klinisch laboratorium van het (5 min. van het station Ede-Wageningen) is plaats voor een bij voorkeur met enige ervaring. Afwisselend werk. Moderne apparatuur. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het laboratorium Drs. W. M. Haasbroek (08389-9101). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. TROUW/KWARTET VRIJDAG 15 DECEMBER 1972 Kom in de stemming.Bij B&C. 624-005

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 24