FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DINSD.AG 12 DECEMBER 1972 Rimmert Cornelis St. Spanjer E. Spanjar-van Kalsbeek Hester Markt 3. Zevenbergen, 9 december a.d. 1972. 1932 1972 D.V. 20 december a s. zullen onze Ouders en Grootouders J. van Dijk en C. van Dijk-Van der Bent 40 jaar getrouwd zijn. Hun kinderen en kleinkinderen: Dick en Kiek Arjan en Corine Ria en Henk Esther en Mark Janny en Evert Jacco en Eward Valkenburg Z.H., december 1972. Katwijkerweg 36. Onze ouders stellen u graag in de gelegenheid hen geluk te wensen op zaterdag 16 december a.s. van 16.30 - 18.00 uur in het Dorpshuis te Valkenburg Z.H. „Maar de Heer zal uitkomst geven". Psalm 42:5 Heden overleed tot onze diepe droefheid, mijn lieve zorgzame Man, onze Vader, Grootvader en Overgrootvader Hendrik Aart Humting in de ouderdom van 79 jaar Uit aller naam: M. J. Humting-Visser 's-Gravenhage, 10 december 1972, Fuchsiastraat 170. De dienst van woord en gebed zal gehouden wor den donderdag 14 december om 13.00 uur in de aula van „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat op zondag 10 december ten gevolge van een ongeval is overleden, de heer G. B. Heshof Hij Ayas bij ons werkzaam als baas in de tech nische dienst. Wij verliezen in hem een enthousiast en zeer gewaardeerd medewerker. Directie en personeel van AKZO Zout Chemie N.V., Lokatie Rotterdam. De uitvaartdienst zal gehouden worden op woens dag 13 december a.s. om 14.00 uur in de Rooms Katholieke kerk aan de Karei Doormanstraat te Oud-Beijerland, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de R.K. Begraafplaats aldaar. In zijn Heer en Heiland ontslapen onze Broeder Marinus Landwehr oud 56 jaar. 'Zalig rijn d'ontslapen vromen, voor ons te vroeg aan d'aard ontnomen". Dankbaar herinneren wij ons zijn beminnelijke persoon en het werk dat hij in dienst van zijn Koning in ons midden verricht heeft Trooste God zijn vrouw en kinderen. Gereformeerde Kerk 's-Gravenhage-Oost, Wijkraad Noorderwijk, ds. S. van Bekkum; Kerkeraad alg. zaken, ds. J. van Leeuwen: Commissie van beheer, J. W. Brinkman. 's-Gravenhage, 7/11 december 1972. Zi] ls Terlost, God heeft haar walgedaan. Heden ontsliep ln de volle zekerheid des geloofs, mijn innig geliefde Vrouw en der kinderen zorgzame Moeder Maart je van Dijk geboren De Jong op de leeftijd van 28 jaar. A. L. v. Dijk IJabrand Alida. Katwijk aan Zee, 10 dec '72. Hogeweg 34. Rouwbezoek: des nam. van 3—3 en 7—9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 14 dec. 1972, des nam. 1.45 uur in de zaal Ichtuskerk, Nachte gaallaan, waarna de teraar debestelling omstreeks 2.30 uur zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats "Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Ik blijf den Heer vewachten, mijn ziel wacht ongestoord: Psalm 130 vers 3 Heden heeft de Heere na een langdurig doch gedul dig gedragen lijden, in de volle zekerheid des geloofs tot Zich genomen, mijn ge liefde Vrouw en onze Moe der en Oma Arendje Ouwehand geboren Van der Plas, op de leeftijd van SS jaar. Katwijk: A. Ouwehand J. Ouwehand J. J. Ouwehand- Zandbergen Ronald - Marco Valkenburg (Z.-H.l: K. v. Dljk-Ouwehand A. v. Dijk Arjan - Diana Katwijk: E. A. v. Duljvenbode- Ouwehand J. B. v. Duijvenbode Benny Valkenburg (Z.-H.): J. E. Smit-Ouwehand H. Smit Sjonny Katwijk aan Zee, 9 dec. 1972. Ligusterstraat 24. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 13 dec. 1972, des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling omstreeks 2.30 uur zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. God riep naar huis Zijn kind. onze zeer zorgvolle moeder, oude vriendin en huisgenote Ekiena Christina Tjadens Doorwerth. Beethovenlaan 173: J. A. Jonkers J. E. van Doorn Katwijk aan Zee. Colijnstraat 103: A. H. Jonkers G. Fokkens Ermelo. Dr. van Dalelaan 32: L. Rekker J. Rekker-Feenstra Ermelo. 10 december 1972. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 13 december 1972 van 19.00-20.00 uur aan de Dr. van Dalelaan 32. Erme lo. De begrafenis zal plaatsheb ben donderdag 14 december 1972 om 11.30 uur op de Al gemene Begraafplaats Ermelo. Vooraf wordt er een.roi dienst gehouden in een van de nevenzalen van de Em- manuêlkerk. Stationsstraat 137, Ermelo. Aanvang 10.30 uur. Zie op mij in gunst van boven. Wees mij toch genadig, Heer! Psalm 25 vers 8 (berijmd). Heden. 3 maanden na het overlijden van onze lieve Moeder, nam de Heere tot Zich onze zorg zame Vader, Grootvader en Overgrootvader Joliann Bernd Helms op de leeftijd van 87 jaar. Den Haag: H. A. Helms G. Helms-Van Lunteren Amersfoort: W. Helms J. M. E. Helms-Fokkema Deventer: T. Helms M. Helms-Van Nieuwkoop Gorinchem: H. Helms E. Hehn6-Van Huisstede Woudenberg: Joh. B. Helms D. C. Helms-Van der Vis Bussum: A. Bijleveld-Helms B. Bijleveld Zuid-Afrika (tijd. A'foort): E. Helms A. J. Helms-Ter Weel Bussum: H. Helms Bennekom: J. Helms M. A. Helms-Timmer klein- en achterkleinkinderen Woudenberg, 11 december 1972. Schoolstraat 1. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het Uitvaart centrum, Langegracht 39, Amersfoort. Gelegen heid tot bezoek aldaar, in aanwezigheid van de familie, woensdag van 20.0020.30 uur. De ter aardebestelling zal D.V. plaatshebben vrijdag 15 december a.s. om 12 uur op de Algemene Be graafplaats te Woudenberg. GEMEENTE HAZERSWOUDE Het gemeentebestuur van Hazerswoude geeft hierbij kennis van het plotseling overlijden van de heer C. Matzc sedert 1958 lid van de raad dezer gemeente. Zijn werkkracht en energie op velerlei terrein van het openbaar bestuur zullen ons steeds in herinnering blijven. Hazerswoude, 11 december 1972. Het gemeentebestuur voornoemd, De burgemeester: J. ten Heuvelhof: De secretaris: J. M. Verlare. De Heere zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid Ps. 121 Voor ons zeer onverwacht is in Christus ontsla pen, mijn zeer lieve Man, onze Vader en Groot vader Albertus Johannes Blijleven op de leeftijd van 60 jaar H. M. Blijleven-ten Hove Maartje Dan Hans Ineke en Marco Albert Elly Rijswijk Z.H. 9 december!972. Huis te Hoornkade 69. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum ..Honor Postremus", Emmastraat 11, Rijswijk Z.H. Bezoek van 24 uur. Woensdag 13 december a.s. 's namiddags om 2.30 uur zal een dienst van woord en gebed worden gehouden in de Messiaskerk, Generaal Beren schotlaan te Rijswijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Heden nam de Heere in zijn Heerlijkheid op, mijn lieve moeder, onze zuster en tante Geertje van de Wetering gehuwd geweest met Stephanus Vader Zij werd 65 jaar oud Mede namens de familie: Gerrarda Vader Dordrecht, 10 december 1972. Singel 130. Liever geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden dnoderdag 14 de cember a.s. op de Algemene Begraafplaats van uit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis te 14.15 Met leedwezen geven wij u kennis dat na een langdurige ziekte op 10 december is overleden onze toegewijde medewerker en collega de heer B. H. Otto op de leeftijd van 46 jaar. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en zijn jonge kinderen. Oude Wetering, 11 december 1972. Directie en medewerkers "Boot Beton". Op 11 december nam de Here tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Alida Willemina Aasman echtgenote van E. van der Vinne op de leeftijd van 30 jaar. Psalm 103 8 Nieuw-Zwlnderen: R. Aasman-Van der Maar Westerbork: L. Aasman Nieuwlande W. Aasman B. Aasman R. Aasman-Ottens W. Hospers-Aasman H. J. Hosper* neven en nichten. Nieuwlande, 11 dec. 1972. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 10. Heden behaagde het de Heere plotseling van ons te nemen, mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Johannes Marinus Adrianus Spaans- echtgenoot van Martina de Niet, op de leeftijd van 59 jaar. Dè Heere sterke ons in dit smartelijk verlies. M. Spaans-de Niet K. Kulk-Spaans K. Kulk Coby en Hans en verdere familie Scheveningen, 9 december 1972, Zeezwaluwstraat 135. Correspondentie-adres: d'Aumeriestraat 55. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos". Van Boetzelaertean 292. Bezoek dins dagmiddag van 45 uur. Condoleance-bezoek in de rouwkamer woensdag avond van 7—8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 14 december om 2.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. 15 weiken na het overlijden van haar zuster diie zij in Holland toen nog bezocht, is op 10 decem ber j.l. in haaT tegenwoordige woonplaats 82 Woilverton-R.D., Avondale Auckland Nieuw Zeeland, overleden onze geliefde Schoonzuster en Tante, mevrouw C. M. v. d. Niet-Sweers op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: Jac. v. d. Meulen Noordwijk, december 1972, Van Panhuysstraat 68. With much sadness we have received the sorrow ful news of the sudden death of my dear brother in law and our dear uncle drs. Marinus Landwehr Sheila Cléjan-Mani Corinme Cléjan Jean-Pierre Cléjan Marc Cléjan New York, 7 december 1972.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16