welzijns-en vormingswerk I Sociale Akademie "De Nijenburgh" vraagt voor haar studierichting „Sociaal Werk" (een experimen tele richting binnen de afd. K.W.) een Staf docent(e) half time met ervaring in en kennis van hulpverlenings methoden binnen het welzijnswerk, De voor het overheidspersoneel geldende regelingen zijn van toepassing. Inlichtingen bij mejuffrouw C. H. de Bok - Rembrandtlaan 35 - Baarn. Tel. 02154-6747. Sollicitaties te richten aan de direktie, Regentesselaan 5, Baarn. Het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk vraagt voor de afdeling Kampwerk een Secretaresse Wij vragen: Uitvoerige sollicitaties te richten aan de heer Jacq. de Smit, direkteur LCGJ, Postbus 99 te Driebergen. De stichting voor maatschappelijke dienstverlening "Walcheren", Kromme Weele 18 te Middelburg, tel. 01180-8001 wil overgaan tot aanstelling van een directeur. Sollicitaties worden binnen tien dagen na het verschijnen van dit nummer gaarne tegemoet gezien bij de secretaris van het bestuur, de heer J. H. H. van Ierland, Europalaan 27, Middel burg, tel. 01180-7631. In jeugdcentrum „Het Zeepaard" Nachtegalenlaan 5 - Schoorl komen van maandag tot en met vrijdag werkende jongeren: jongens uit bedrijven en meisjes van huishoudscholen (leeftijd 14-19 jaar). Deze jongeren nemen 5 dagen deel aan een vormingsweek, die begeleid wordt door iemand van de kursusleiding, geassisteerd door een gastvrouw. We zoeken nog een gastvrouw Hierbij denken we aan iemand die enige ervaring heeft met het omgaan van bovengenoemde groepen jongeren. Gastvrouw zijn houdt ongeveer in: - meedenken en meehelpen bij de uitvoering van de huishoudelijke taken binnen het jeugdcentrum; - samen met jongens en meisjes een beetje plezierige sfeer in huis maken. Als je zin hebt om hier wat meer over te horen, bel dan naar het jeugdcentrum 02209-1669 of schrijf een briefje. Stichting Jeugdwerk "Noordenveld" waagt per 1 januari a.s., mede door het gereedkomen van een nieuwe akkommodatie, een ,.|i 2e funktionaris vrouw/man voor haar jongerencentrum te Roden (14 km vanaf stad Groningen Inlichtingen: jongerencentrum Pentastom (J. W. Wamsteker) 05908-8867-8806 Sollicitatie aan direkteur der Stichting J. K. van der Werff, postbus 100, Roden 05908-8413. Bestuur, bezoekers en vrijwilligers zijn bij de sollicitatiegesprekken betrokken. TROUW/KWARTET ZATERDAG 9 DECEMBER 1972 T18/K1V die in staat is begeleiding te geven aan de integratie van per soonlijke mogelijkheden van de student en hulpverlenings methoden die deze begeleiding kan geven in leer/projektgroepen die bereid is, in stafverband, over nieuwe ontwikkelingen m.b.t be roepsvorming voor het welzijns beleid, mee te denken. Wij denken hier bij voorbeeld aan een afgestudeerde maatschappe lijk werker v.o., een psycholoog of een sociaal-psycholoog. die speciaal belast zal worden met werkzaamheden ten behoeve van de circa honderd Jeugdkampen (voor jongens en meisjes van 8-16 jaar). Van haar wordt verwacht dat zij met een grote mate van zelfstandigheid o.a. de volgende werkzaamheden zal uitvoeren: het voeren van een deel van de correspondentie het onderhouden van vele telefo' nische contacten het inschrijven van de deelnemers het bijwonen van werkgroepver gaderingen (gedurende de avond) en het notuleren van hetgeen besproken wordt. een prot. chr. levensovertuiging een HAVO- of gelijkwaardige opleiding typevaardigheid leeftijd 21 jaar indiensttreding per 1 februari 1973. De te benoemen functionaris zal worden belast met de algehele lei ding, zulks met inachtneming van het door het bestuur uitgestippelde beleid. De beleidsvoorbereiding ge schiedt door hem in overleg met de staffunctionarissen. Hij is verant woordelijk voor een goede bedrijfs voering, draagt zorg voor de organi satorische en kwalitatieve uitbouw van het werk, onderhoudt contacten met andere instanties, bevordert de interne en externe communicaties, voert het personeelsbeleid, zorgt voor de financiering en draagt zorg voor een goede administratie. Gegadigden dienen te beschikken over organisatorische capaciteiten, goede contactuele eigenschappen, redactionele vaardigheid en delega- tiemogelijkheden, inzicht in doel stellingen en werkuitvoering ver kregen uit studie en/of ervaring is van belang. Salariëring zal geschieden overeen komstig de subsidieregeling gezins verzorging. Goede secundaire ar beidsvoorwaarden. De stichting is 1 juli 1972 ontstaan door samenwerking van 5 instellin gen voor gezinsverzorging en maat schappelijk werk, is erkend als A-in stelling en telt 225 werknemers. I Taak: jongerengroepen tot 15 jaar coaching vrijwilligers samen met projektleider: (jong) volwassenen werk, gespreksgroepen, praktische hulpverlening en algemene aktiviteiten. Opleiding: b.v. j.l.o., mikojel, sociale akademie. Salaris: afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring tussen ƒ1400,en 1900, bruto per maand. Huisvesting: alle medewerking toegezegd. ■Viji laai hou •eel t 6! 75 estc caal izie aar iter Insl 2. i ng. 65 7 den:

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18