om uitgerekend deze week even bij C&A langs te komen: 10:80:90: 35:35: 7: 10: 16.- 38-4416.- tjfcAtfocicle&fe*,! 92'14615.- 17.- 92 4615.- 38 «8.50 33 613.- 36'4625.- Familieberichten m TROUW/KWARTET DONDERDAG 7 DECEMBER 1972 T14/DRL10/Hlf redenen Anoraks van polyester/katoen met teddyvoering Driekleurig jurkje van gebreide acryl. 92-110 Mini-jas met krulbontgarnering en sierband. 36-44 Tinneroy jeans, poolvast en piet- vrij. Ladyshirt van polyester/katoen, 4 modellen en 7 kleuren. Klokrokje van flannel, o.a. in grijs. Ladyshirt in gezellige dessins. Acry'-4A 38-48 Sportieve rok met plooi middenvoor van keper flannel in 7 kleuren. 34-44^2 m Overgooiervoor grote maten. Zuiver Scheerwol, o.a. in zwart, grijs en marine. 40-50 Doorknoopjurkje in diverse strepen. Polyester texturé. 42-50 Warme wintertrui met kabels in zes kleuren. Acryl. Flannel omslag pantalon van polyester/wol. ^35,. Donzig angora truitje in fijne kleurtjes. Gabardine pantalon. 10.000 button down shirts in 10kleuren. Polyester/katoen. 10.000 streepjes shirts in 6 kleur- kombinaties. Polyester/katoen. Caroline Maria Rutli (Rutli) K. Zijlstra C. F. M. Zijlstra- Westi Marten Maaike Manneke Muiden. 3 december 1972, Burg. de Raadtslngel IS. Uit Gods hand mochten sve nu een Dochter en Zusje ontvan gen: Hendrika J. J. Sandburg Kerst en Cor Monnlckendam. 6 december 1972. Margrietstraat 7. In plaats van kaarten. Op 18 december 1972 is het 25 jaar geleden dat onze Ouders Jan van Berkel en Johanna van Berkel-Quak elkaar het jawoord gaven. Wij willen dit 15 december met hen vieren. Hun dankbare kinderen: Leo, Trudi, Coby, Janpeet, Joke, Janneke, Gerard. Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 15 december van half 5 tot 6 uur in het Geref. Kerkcentrum, Prinsenlaan, Maasdijk. December 1972. Oranjeplein 1, Maasdijk. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Klazina Wielsma in de ouderdom van 79 jaar. Aduard, 5 december 1972. Hereweg 37. E. Wolters-Wzn. Haren: W. Wolters I. Wolters-De Vries Zuidhorn: A. Geertsema-Wolters J. Geertsema Aduard: E. Wolters D Wolters-De Boer klein- en achterkleinkinderen. Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden in ,,'t Hoge Hof' te Aduard op zaterdag 9 december as. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid te condoleren in „'t Hoge Hof'. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van mevrouw Riet Velders-Delwel echtgenote van onze dirigent Freek Velders Zij is voor het Rotterdams Jongenskoor altijd een grote steun geweest. Wij zullen haar node missen. Onze hartelijke deelneming gaat uit naar haar man en kinderen. Namens het bestuur Stichting Rotterdams Jongenskoor J. K. van Elven. 6 december 1972. "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn". Jesaja 43 1. Met een blijde glimlach is in Gods Vaderhuis ingegaan onze lieve Moeder en Oma Trientje Doornbos sinds 10 mei 1962 wed. van Rudolf Enter. Zij werd 76 jaar. Winsum (Gr.), 5 december 1972. Regn. Praed.straat 16. Toronto: R. Enter Sr. T. Enter-Bosma Ede: J. Visscher-Enter J. Visscher Winsum: J. G. Enter Den Haag: G. P. v. d. Plaats-Enter J. v. d. Plaats Calgary: A. J. B. Enter Wolfheze: P. G. Lanting-Enter A. P. Lanting Ede: H. A. Dietzel-Enter A. C. A. E. Dietzel kleinkinderen en achterkleinkind. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 9 december a.s. om 10.50 uur v.m. in de Geref. Kerk te Winsum (Gr.), waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Winsum (Gr.). Gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in de Geref. Kerk. Heden overleed vrij onverwacht onze geliefde moeder en grootmoeder Johanna Christina Pot geboren Smit op de leeftijd van 80 jaar Kinderdijk: H. Pot J. Pot-Versteeg Vlissingen: B. Pot C. Pot-van der Lee Oud-Alblas: P. J. Pot kleinkinderen Alblasserdani, 6 december 1972. Cortgene 117. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats te Alblasserdam zal plaatsvinden maandag 11 december a.s. 14.00 uur. Gelegenheid tot con doleren - na de bijzetting - in de aula op de be graafplaats. Vertrouwende op de liefde Gods is heden in vrede ontslapen onze lieve Mama en Oma Elisabeth Johanna van der Est gehuwd geweest met Engelbertus Westerveld Zij bereikte de leeftijd van 81 jaar. Apeldoorn: Annie Westerveld Dieren: Bob Westerveld Ankie Westerveld- ter Morshuizen René Lagos-Nigerla: Ab Westerveld Arnhem: John Westerveld Dallas U.S.A.: Elly Tehrani-Westerveld Dabir Tehrani Annahita Amyreh Manuelle Beunlngen: Marcella van der Sluis- Westerveld Jetze van der Sluis Sander. Dieren. 5 december 1972. Huize 'Beverode'. Corr. adres Kon. Julianalaan 7, Dieren. De overledene is opgebaard in de aula van huize Beverode. De bijzetting in het familiegraf op de begraaf plaats 'Oud eik en duinen' in Den Haag zal plaats vinden op vrijdag 8 december 1972 om 14.00 uur. Na afloop is er in de aula gelegenheid tot condo leren. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een langdurige ernstige ziekteperiode over leed te Amstelveen, Huize „Vredeveld", mejuf frouw Lambertina Maria Anderson geboren op 8 juni 1891 te Amsterdam. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers P. C. Hooftstraat 181-183 te Amsterdam. Gelegenheid tot bezoek aldaar donderdag en vrij dag van 14.30 tot 16.00 en van 18.00 tot 20.00 uur. Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene zal de begrafenis in alle stilte plaatsvinden. W. F. Z. Deenik ex. test Amsterdam, 5 december 1972. Amstel 228-1. Heden overleed plotseling tot onze diepe droef heid onze geliefde Schoonzoon, Zwager en Oom Joliannes Cornelis de Morree echtgenoot van G. W. de Morree-Dirksen op de leeftijd van 60 jaar Scheveningen: A. H. Dirksen-Vertregt Geldrop: J. J. de Bruijn-Dirksen R. C. de Bruijn Den Haag: W. Dirksen Waddinxveen: H. Dirksen-Hondius nichten en neven 5 december 1972. Met het volste vertrouwen in de beloften van de Heer ging van ons heen Anna Hermina Kuiper-Lijesen Drs. biologie op de leeftijd van 44 jaar. Zij had een grote kennis van en liefde voor de wonderen van de schepping: velen hebben hier van geprofiteerd tot God haar agenda sloot met nog vele lege bladzijden. Gouda: S. B. Kuiper Utrecht: J. A. Lijesen-Both C. G. de Jager-Lijesen M. J. de Jager Gouda: G. J. Kuiper-Datema Naarden: F. Kuiper E. Kuiper-Beukers Gouda, 5 december 1972. Helena Rietbergstraat 13. Gelegenheid tot condoleren op vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur in de Docentenkamer van het Chr. Lyceum aan de Heemskerkstraat 105 te Gouda. Op zaterdag 9 december wordt te 10.00 uur een rouwdienst gehouden in de Pauluskerk aan.het Van Hogendorpplein 2 te Gouda. Daarna zal de teraardebestelling plaatshebben te 11.00 uur op de begraafplaats "IJsselhof" te Gouda. Dankbaar dat wij haar zolang mochten hebben, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen lijden de Heer heeft Thuis gehaald onze onver getelijke Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Antonia Izarin-Van Lienden weduwe van Martinus Izarin op de leeftijd van 86 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Dordrecht, 5 december 1972. Correspondentie-adres: D. Vermaat-Izarin, Beukelsdijk 180, Rotterdam-3006. Gelegenheid tot condoleren donderdag van 20.00 tot 20.30 uur, in de rouwkamer aan de Mathenes- serlaan 470 te Rotterdam. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden vrijdag a.s. op de algemene begraafplaats Croos- wijk. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.00 uur. Aan komst in de kapel circa 12.20 uur. God heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen mevrouw A. H. Kuiper-Lyesen docente aan de scholengemeenschap Chr. Lyceum-Havo. Diep bedroefd zijn we, dat wij haar moeten mis sen. Zij was zo nauw met de school verbonden. Wij hadden zo graag gezien, dat zij van haar ziekte zou herstellen om haar werk voort te zetten, dat zij met volle overgave heeft verricht God heeft haar nu op Zijn wijze verlost. Namens het bestuur van de scholengemeenschap Chr. Lyceum-Havo: drs. J. Meijerink, voorzitter. Gouda, 5 december 1972. Met diepe verslagenheid delen wij mede dat van ons weggenomen is mevrouw A. H. Kuiper-Lyesen Gedurende ruim 18 jaar was zij als lerares Bio logie aan onze school werkzaam. Wij achtten haar taak nog niet beëindigd, maar God riep haar tot Zich. Namens de Scholengemeenschap Christelijk Lyceum-Havo: Drs. J. Snoep, Rector. Gouda, 5 december 1972. Voor het hartelijk medeleven dat wij van u mochten ondervinden na het plotseling overlijden van mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Opa Anne Bogaard betuig ik u, mede namens de kinderen, mijn oprechte dank. J. Bogaard-de Roos Alphen a/d Rijn, december 1972 Briljantstraat 486 In zijn Heer en Heiland ont sliep te Bodegraven op 72- jarige leeftijd, onze beste Zwager en Oom Dirk Boot 5 december 1972. Begrafenisonderneming Van der Luii Haagweg 31 - Leiden Tel. 23574 „De Heer is mijn Herder". Op 5 december 1972 is te Voorburg in alle rust tot zijn Heer en Heiland gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, grootvader en overgroot vader Anton ie van den Bos in de ouderdom van 89 jaar Voorburg: Ermelo: Maassluis: A. C. van den Bos-Eland L. van den Bos D. van den Bos-Kuipers Margriet en Anton A. J. van den Bos N. A. v. d. Bos-v. d. Sluijs Nan en Niek Ton en Thea Nel en Peter Arjan en Yvonne Hans 's-Gravenhage: C. M. v. Benthem-v. d. Bos J. van Benthem Cilia en Hans Arja Yvonne Herman en achterkleinkinderen Christiene en Mirjam Indra, Paultje Voorburg, 5 december 1972. Queridostraat 47. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 9 december a.s. om 12 uur op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. ets olit Ifoi iste esti rob is ract Br. I oer: teei tc Heden overleed tot onze diepe droefheid onze zeer geliefde zuster, behuwdzuster en tante Cornelia Johanna de Ruiter in de ouderdom van 81 jaar Door genade wist zij zich het eigendom van haar trouwe Zaligmaker Jezus Christus. Zij was ge troost in leven en sterven. „Wan wij weten, dat, zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw vaji God hebben, een huis, niet met handen gemaakt, maar eeuwig in de hemelen." 2 Cor. 5:1 Utrecht: R. A. Tientjes-de Ruiter C. C. H. Tientjes Beekbergen: J. N. de Ruiter nichten en neven Beekbergen, 5 december 1972. Dorpsstraat 31. Liever geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden in de Hervorm* er< de Kerk te Beekbergen op zaterdag 9 december 1972 om 10.00 uur. lotsi De begrafenis vindt plaats op de Algemene Be* ;en|j graafplaats te Beekbergen, om 11.30 uur. )gZe K (00 I bout 'otsi 'eroi latte lip

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10