Komplimenten van de kapiteii Maison de Bonneterie Familieberichten pracht polynormgebouw voor i van de nieuwprijs praktijk- docent(e) „Groot Bronswijk" Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31 Leiden Tel. 23574 v» Na een kortstondige ziekte nam de Heere tot Zich, onze geliefde zors^ame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Gerrit Metselaar wedn. van Neeltje van Duijn, op de leeftijd van 80 jaar. M. Wijntje-Metselaar K. Wijntje J. Metselaar S. J. Metselaar-Bergshoeff B. Metselaar N. Metselaar-Mostert N. Metselaar C. Metselaar-van Wijk C. P. F1 interman- Metselaar W. Flinterman A. Metselaar C. W. Metselaar-Groen C. Zeelenburg E. Zeelenburg- van Rooijen Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Bergschenhoek, 5 december 1972. Corr.-adres: Dorpsstraat 35. De overledene is opgebaard in het Gem. Zieken huis Bergweg te Rotterdam (ingang Bergselaan 62). Bezoek donderdagavond van 78.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op zater dag 9 december a.s. in de Ned. Hervormde Kerk te Bergschenhoek om 11 uur, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats omstreeks 12 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop in „Ons Gebouw" te Bergschenhoek. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlij<len van de President- Directeur en Voorzitter van onze Centrale On dernemingsraad, de heer J. W. A. Langenberg Wij verliezen in hem een persoonlijkheid, die de belangen van de onderneming en het personeel met zijn volle inzet heeft gediend. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn familie. Namens het gehele personeel: Centrale Ondernemingsraad van Rijn-Schelde-Verolme Machinefabrieken en Scheepswerven N.V., Ondernemingsraden van de tot de groep behorende onderne mingen. Rotterdam. 4 december 1972. Tot onze grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer J. V. A. Langenberg president van ons college Wij verliezen in hem een collega en vriend die met inzet van zijn gehele persoonlijkheid de be langen van onze onderneming heeft behartigd. Onze hartelijke deelneming gaat uit naar zijn gezin. Raad van Bestuur RIJN-SCHELDE-VEROLME Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. Rotterdam, 4 december 1972 Tot onze grote ontsteltenis is plotseling overleden de heer J. W. A. Langenberg President van de Raad van Bestuur van RIJN- SCHELDE-VEROLME Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. Zijn dynamische persoonlijkheid zullen wij node missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. Raad van Commissarissen RIJN-SCHELDE-VEROLME Machinefabrieken en Scheepswerven N.V. Rotterdam, 4 december 1972 Psalm 23:4 (onberijmd) Heden nam de Heere tot Zich, na een geduldig gedragen ziekte, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante, Jacoba Spaans-De Ruiter weduwe van Nicolaas Spaans op de leeftijd van bijna 76 jaar Mede namens verdere familie: J. Spaans Scheveningen, 5 december 1972. Markensestraat 127. Condoleancebezoek 's avonds van 78.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 8 december te 3 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van Markensestraat 127 te 2.30 uur. Hiermede geven wij u kennis van het overlijden op 2 december van onze lieve Man, Vader en Grootvader Lodewijk den Holder op de leeftijd van 73 jaar. Voorschoten: M. E. den Holder-Van Atten J. den Holder A. C. den Holder-Piers C. L. den Holder Sr. Den Haag: C. L. den Holder Jr. A. Kagie Lodewijk en verdere familie Voorschoten, 5 december 1972 Bachlaan 11 Volgens de wens van de overledene heeft de be grafenis in besloten kring plaats gevonden. Liever geen bezoek Hiermede geven wij kennis van het overlijden op 2 december van de heer L. den Holder oprichter cn commissaris van onze bedrijven. Hij bereikte de leeftijd van 73 jaar. Overeenkomstig de wens van de overledene heeft de begrafenis heden in besloten kring plaats gevonden. Leiden, 5 december 1972 Directie en commissarissen van Machinefabriek den Holder B.V. Handelsonderneming den Holder B.V. TROUW/KWARTET WOENSDAG 6 DECEMBER 1972 Psalm 105 5 (berijmd) Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen toch nog onverwacht na een kortstondige ziekte •mijn geliefde Vrouw, onze Moeder, Behuwd-, Groot-, Overgroot- en Betovergrootmoeder. Be huwdzuster en Tante Alida Nordeman echtgenote van Daniel Rog in de gezegende ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: D. Rog. Scheveningen, 5 december 1972 Korbootstraat 102 Condoleancebezoek 's avonds van 79 uur. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 8 december om 1 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf het sterfhuis om 12.30 uur. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven". Geheel onverwacht nam de Heere van ons, in de hope des eeuwigen levens, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Gosse Boer op de leeftijd van 68 jaar. M. G. Boer-van der Kruk Zoetermeer: S. Boer R. A. Boer-Weijn 's-Gravenhage: J. Hoornweg-Boer L. D. Hoornweg en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 4 december 1972. De la Reyweg 490. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Onverwacht is van ons weggenomen onze gelief de Broeder, Oom en Neef Gijsbert Gerrit Fieret geboren 8 mei 1895. Uit aller naam: M. Fieret Koudekerk a/d Rijn, 4 december 1972. Correspondentie-adres: M. Fieret, Stastokstraat 2, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum Bautersemstr. 1 (nabij begin Loosduin- seweg). Bezoek aldaar van 16.0017.00 uur en donder dag van 19.0020.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 8 decem ber om 13.00 uur op 'Westduin', Ockenburgh- straat 27, 's-Gravenhage/Loosduinen. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.40 uur. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Schellingerhout, Dorpsstraat 24. Aldaar is ge legenheid tot condoleren op donderdag 7 decem ber des namiddags van hailf drie tot vier uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 decem ber op de Algemene Begraafplaats te Koude kerk a.d. Rijn. Aankomst aula half twee. Na een langdurig lijden heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Nicolaa» van der Hoest in de leeftijd van 45 jaar. Uit aller na aim: G. van der Hoest Op zondagmorgen heeft de Here tot Zich geno men onze lieve Moeder en Grootmoeder, onze Zuster en Schoonzuster Hendrika van der Meiden-Brasz Southampton (Enigeland), 4 dec. 1972. Correspondentie-adres: Mathenesserweg 206 b, Rotterdam-7. De crematie zal vrijdag 8 dec. plaatsvinden te Southampton. op de leeftijd van ruim 81 jaar Haar leven was een stil contact met God. 'Van Hem is mijn verwachting; Hij is mijn rots en mijn heil' (Ps. 62 6 en 7 onberijmd) ALGEMENE KENNISGEVING Na een door God gezegend leven is in haar Heer en Heiland ontslapen onze geliefde Nicht Mede namens de familie Hamilton, Canada: H. van der Meiden R. van der Meiden-Den Boer Rotterdam: H. J. van der Meiden A. van der Meiden-Beket Zwijndrecht: A. Euser-Van der Meiden D. Euser en kleinkinderen Rotterdam, 3 december 1972 Immanuël Kantstraat 68 Correspondentie-adres: Nietzschestraat 11, Rotterdam. Verzoeke geen bloemen en geen toespraken Gelegenheid tot condoleren woensdag 6 december a.s. in het bejaardencentrum 'De Koningshof' van 19.00 tol 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden op vrijdag 8 de cember a.s. op de begraafplaats Nieuw-Eyken- duynen te 's-Gravenhage om 13.00 uur. Vooraf wordt in de Nebo kerk, Smeetslandsedijk te Rotterdam een dienst gehouden, aanvangende om 11.30 uur. Autje Zwiep Zij werd jl. zondag 92 jaar Het hoofd omhoog, het hart naar boven hier beneden is het niet, het ware leven is het loven, daar waar men Jezus ziet. Namens de familie: N. Zwiep A. Zwiep J. M. van Well M. van Well-Biesbroek Rotterdam, 5 december 1972. „De Schutse" Cordell Hullplaats 22 Corr.-adres: A. Blok, Weteringstraat 8a. De bijzetting in het familiegraf zal D.V. plaats vinden vrijdag 8 december op de begraafplaats „Heidehof" te Apeldoorn circa 1 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in „De Schutse", aanvangende 10 uur. Hoe lang is liet geleden dat de kapitein u komplimenteerde-nog voor Het passeren van de evenaar-met dat vliesdunne roHe-tje, waar Het weer gewoon om vroeg? Gelukkig is er Hartje december Hij Maison de Bonneterie alweer een geHeel nieuwe, exclusieve cruise-kollektie. In de lente-dessins van straks. A Over badpak of bikini een lucbtige blouse met doorknooprok. Dit deux-pièces komt in de prijs van 395, Het bloemdessin van deze cruise-mode is exclusief voor Maison de Bonneterie. Armonia maakte er een badpak, bikini, jurkje, blouse, rok, pantalon en tuniek van. afgestemd op uwkombinatielust. Zelfs de turban is in Hetzelfde dessin verkrijgbaar. Prijs: 59. B Begroet de ocbtend aan dek in dit korte zonnejurkje waarbij de ingewerkte beba zorgt voor een uitstekende pasvorm. Prijs 295, -Het Maison de Bonneterie dessin van de Armoniakollektie is in vier Heldere kleur stellingen verkrijgbaar: een fleurig bloemmotief op een fond van turquoise, van appelgroen, van rood en van zwart. C Een wel zeer elegant tuniekpak. Met wijde pantalon om aan boord kilometers te wandelen. 'sAvonds draagt u misschien wel de tuniek als kort uitgaansjurkje. Prijs van dit tuniekpak: 495, Om aan uw geHeel eieen smaak te beantwoorden zijn er nog vele modellen en exclusieve dessins in de uitgebreide cruise kollektie. Alles van Het licHte en zorgeloze materiaal dat in de volste koffer nog niet wil kreuken. Zonnejurkjes vanaf 98, al of niet te kombineren met bikini's (vanaf 49, en badpakken (vanaf 75, En dan zijn er badmantels vanaf 98, j In de waimgloeiende kleüren die passen bij de cruise mode. En de zonnecosmetica o. a. Helena Rubinstein, Lancöme. Revloo. Komt u snel eens kijken nu de zomer' bij Maison de Bonneterie een Half jaar eerder begint. Amsterdam, Kalverstraat/Rokin. Den Haag, Gravenstraat/Buitenbof. ALGEMENE KENNISGEVING Door een droevig ongeval behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze geliefde Broer, Zwa ger en Oom Dirk van der Bent op de leeftijd van 60 Jaar. Uit aller naam: Familie Van der Bent Katwijk aan Zee, 5 december 1072. Zwanenburgstraat 2. Corresp.adres: Commandeurslaan 56. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 7 decem ber 1972 des v.m. 10.15 uur tn de aula van de begraaf plaats „Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk waarna de teraardebestelling zal plaats vinden omstreeks 11 uur. Hiermede stellen wij u ervan in kennis dat op 2 december na een lang durige ziekte van ons is heengegaan Alida Barendregt Binnendijk op de leeftijd van 68 jaar. G. A. Barendregt L. Barendregt Rotterdam, 6 december 1972 Abraham Kuyperlaan 22a De begrafenis heeft he den in stilte plaatsgevon den. Geen bezoek Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziekte, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa, broeder, zwager en oom, de heer Hendrik Goedhart drager van de gouden medaille van de Orde van Oranje Nassau, in de ouderdom van 78 jaar Dordrecht: C. Goedhart-van Rijnen LeusdenrZ.: J. Goedhart G. Goedhart-Hageman Erik, Mirjam, Frank Dordrecht, 4 december 1972. Maasstraat 180. Liever geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57. Gelegenheid tot condoleren aldaar, woensdag avond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 7 de cember a.s. op de Algemene Begraafplaats, van uit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis te 12.45 uur. TE KOOP Afm. plm. 47 x 9.15 mtr. Geheel uitneembaar en dubbelwandig. Hoogte vloer tot plafond 3.10 mtr. houten vloer verschillende indelingen. Met sanitair, radiatoren, TL armaturen en vloerbedekking. Constructie van licht staal en uitneembare be- tonfundering. Bezichtiging: zaterdag 9 en maandag 11 decem ber van 10 tot 16 uur, afspraak in BERGHOTEL op de berg Amersfoort, vragen naar Dhr. v. d. Heuvel. VROOMSHOOP De Christelijk Nationale Mavo viert vrijdag 8 december haar 25-jarig bestaan. PROGRAMMA: 15.00 uur Herdenkings dienst in de Ned. Herv. Kerk. 16.30 uur Receptie in de aula van de Chr. Techn. School. 20.00 uur Reünie in de aula van de Chr. Techn. School. Alle vrienden en bekenden worden hartelijk uitgeno digd. Hebt U als oud-leerling nog geen uitnodiging ontvangen, belt U dan de school even? Telefoon 05498-2245. PSYCHIATRISCHE INRICHTING GROOT BRONSWIJK heefl plaats voor een Het bezit van de diploma's B of A B is vereist. Kandidaten dienen de docentencursus te hebben gevolgd of moeten bereid zijn deze te volgen. Ruime studiefaciliteiten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunct-directrice, telefoon (05964) 231, toestel 113. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. PSYCHIATRISCHE INRICHTING WAGENBORGEN (Gr.) WAGENBORGEN ligt 10 km van Delfzijl en heeft daarmee ook goede verbindingen I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14