Wr FAMILIEBERICHTEN 't Is glad, man... glad 't Is gewoon'n ander gevoel, weet je wel. weerovei TROUW/KWARTET WOENSDAG 29 NOVEMBER 1972 De Nationale Ziekenhuisraad geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 25 november 1972 van een van zijn directeuren drs. J. Lupgens Ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote Bestuur en directie gedenken met dankbaarheid de grote verdiensten van de heer Lupgens voor de totstandkoming van de nationale ziekenhuis organisatie. De medewerkers op het bureau ver liezen in hem een bekwaam en toegewijd direc teur. De eucharistieviering ter uitvaart zal gehouden worden donderdag 30 november om 11.00 in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouw van Altijd durende Bijstand, Gregoriuslaan 35, Bilthoven, waarna de crematieplechtigheid zal plaatshebben om 13.00 uur in aula 1 van het crematorium Daelwijck, Floridadreef (Overvecht) te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren van de familie na de crematieplechtigheid, in het Ziekenhuiscentrum, Oudlaan 4 te Utrecht. Utrecht, 28 november 1972. mr. J. de Vreeze, voorzitter mr. L. C. Wesseldijk, directeur Met droefheid geven wij kennis van het overlijden op 25 november 1972 van drs. Jef Lupgens in leven secretaris van ons bestuur Ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote Bij onze droefheid overheerst dankbaarheid voor de wijze, waarop hij één lange reeks van jaren zijn grote gaven van geest en hart in dienst heeft gesteld van ons fonds, omdat het lot van zijn me demensen bij hem bovenaan stond. Zijn collegia liteit en vriendschap waren daarbij voor ons steeds stimulerend. Moge God hem na zijn rusteloos leven de eeuwige rust geven. Namens het bestuur en de medewerkers van het Pensioenfonds voor Katholieke Instellingen: Dr. W. L. P. M. de Kort, voorzitter, F. H. H. M. van Hest, vice-voorzitter, E. H. M. Damen, directeur. Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden op 25 november jl. van drs. J. Lupgens in leven vice-voorzitter van ons bestuur Ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote Hij was één van de grote stimulators voor de op richting van ons fonds en heeft zich daarvoor steeds met grote kennis daadwerkelijk ingezet. In de geschiedenis van ons fonds en het leggen van de grondslagen voor het beleid is hij niet weg te denken. Bestuur en Directie van het Pensioenfonds voor de Gezondheid, Geestelijke en Maat schappelijke Belangen. De Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid, Gees telijke en Maatschappelijke Belangen, geeft met leedwezen kennis van het overlijden op 25 no vember 1972, van haar Dagelijks Bestuurs- en Algemeen Bestuurslid, de heer Drs. J. Lupgens Ridder in de Orde van de H. Gregorius de Grote Bestuur en Directie gedenken met dankbaarheid de grote verdiensten van de heer drs. J. Lup gens voor de Bedrijfsvereniging. Mr. T. A. van Dijken, voorzitter C. de Bruijn, vice-voorzitter J. A. Carras, directeur ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden ontsliep in volle vrede onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Alida Ingwersen weduwe van Johannes Christiaan Aalders V.D.M., in de ouderdom van 93 jaar. „Ja, waarlijk, God is Israël goed". (Ps. 73 1 ber.). Utrecht: C. Aalders A. Aalders-Huender 's-Gravenhage: W. Aalders S. G. Aalders-Huender Leersum: M. A. Kloek-Aalders J. Kloek A. van Bruggen-Aalders E. van Bruggen J .Kloek-Aalders J. Kloek Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 27 november 1972, Correspondentieadres Fazantplein 8. Geen bloemen. De begrafenis vindt plaats op vrijdagmorgen 1 december a.s. om 11.15 uur op de Begraafplaats Oud Eik en Duinen te 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Hooikade 46. Bezoekuren aldaar van 1416 uur. 's-Gravenhage: Heerde: 'k Zal gedenken hoe voor dezen Ons de Heer heeft gunst bewezen En in plaats van bitt're klacht Daarvan spreken dag en nacht. (Ps. 77:7, oud ber.) Na een blijmoedig gedragen lijden mocht ge troost dit leven verlaten, mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder en grootmoeder Margaretha Hendrika Ruiter-Sonnenberg op de leeftijd van 63 jaar Utrecht: G. Ruiter Voorburg: J. G. Ruiter J. J. Ruiter-van Buuren Ard Wageningen: C. M. Karssen M. H. Karssen-Ruiter Marieke Corine Utrecht: H. Schuring R. M. Schuring-Ruiter Lisinka Gerwin Hillegom: G. C. van de Kamp E. W. van de Kamp-Ruiter Marjanheke Utrecht, 27 november 1972, Hendrik de Keijserstraat 45. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 30 november om 12.15 uur op de algemene begraafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef (Overvecht) te Utrecht. Vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Chr. Gereformeerde kerk aan de Wittevrouwensingel 33 te Utrecht. Na de teraardebstelling gelegenheid tot condo leren in de condoleantiekamer van de begraaf plaats. Na een langdurige ziekte en toch nog onverwachts nam de Heere tot Zich onze ge liefde Zoon Johannes van Sleen Dat hij zich geborgen wist in zijn Heiland Jezus Chris tus is ons tot troost. A. van Sleen G. van Sleen- Koops van 't Jagt De begrafenis vindt plaats op woensdag 29 november a.s. des nam. 3.00 uur van uit de Geref. Kerk te Smll- de. Kon. Wllhelminalaan l. 2.30 Heden overleed geheel on verwachts onze Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Anthonia Fiolen weduwo van Ario Bal. in de leeftijd v 1 79 ja; Namens de familie. Th. Hogenraad-Arendsen Scheveningen, 27 november 1972, Reepstraat 34. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos" Van Boetzelaerlaan 292. Be zoek van 5.306.30 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhof laan. iM 1 i Je moet 'm voelen, j De nieuwe i Philishave'QQ Super. (Maak ook het gebaar van de tevreden driekop-scheerder). Hierbij geven wij u kennis dat in de Heere is overleden onze innig geliefde zorgzame Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoe der Maria Visser-van der Hoog sinds 1910 weduwe van ds. M. F. Visser. op de leeftijd van ruim 98 jaar Haar leven was gekenmerkt door blijmoedigheid en door een vast geloof. Ermelo: Hilversum: Leiden: Hilversum: Zutphen: E. A. Hazenberg-Visser A. M. F. Visser H. B. Visser L. Visser-Dijkstra J. P. Visser M. E. van Manen-Visser J. J. van Manen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Hilversum, 25 november 1972, Noorderweg 216. De begrafenis zal, overeenkomstig haar wens, in stilte plaatshebben op de begraafplaats „Rust oord" te Nijmegen. Het behaagde de HERE tot Zich te nemen Zijn kind, onze zeer lieve dochter, zusje en schoon zusje Petronclla Theodora Erica van Ommen op de leeftijd van 29 jaar Zij zong in het ziekenhuis te Bazel: „En mij hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid." C. van Ommen A. van Ommen-de Zoete Astie en Jan Piet Fred en Ada Rik en Wil Ben Kitty Herwijnen, 27 november 1972. De rouwdienst wordt d.v. gehouden, donderdag a.s. om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Herwijnen. Daarna zal de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Herwijnen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid te condoleren in de Gereformeerde Kerk te Herwij nen. Liever geen bezoek. In Christelijk meeleven met onze broer, zuster en hun kinderen delen wij u mee dat de Here hun Dochter, onze Nicht Petronella Theodora Erica van Ommen maandag 27 november j.l. tot Zich heeft ge nomen. „Als ik ontwaak, dan hen ik nog bij U". Psalm 139 18 b. Utrecht: M. Balkenhol C. Balkenhol-van Ommen M. Stolp-van Ommen ,J. G. Beumer J. C. Beumer-van Ommen D. van Ommen N. van Ommen-Koele E. J. van de Broek M. D. van de Broek van Ommen Katwijk: P. van Ommen P. van Ommen van de Haak Arnhem: H. van Ommen A. J. van Ommen- Heetebrij Leiden: G. Schipaanboord P. M. Schipaanboord van Ommen en kinderen Leiden: Baarn: Voorthuizen: Amstelveen: Opgenomen tot haar Heiland, Die zij zo van harte diende, op de leeftijd van 79 jaar, onze zeer geliefde Zuster en Schoonzuster Cornelia Groot weduwe van Joost Sluis die haar op 28 oktober 1949 voorging naar het Vaderhuis. Enkhuizen: N. S. Groot A. M. Groot Veldhuijzen van Zanten Hilversum: M. Groot-Oldebloem 25 oktober 1972. Heden overleed, nog onverwacht, onze lieve schoonzuster en tante, mevrouw Helena Bosch-Touw weduwe van de heer Cornelis Maurits Bosch in de ouderdom van 89 jaar Familie Touw Familie Bosch Barendrecht, 27 november 1972 Dordtsestraatweg 79 Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 no vember a.s. te Barendrecht plm. 14.45 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula, welke aanvangt 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid. - Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze in nig geliefde zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Jan van Hengel weduwnaar van Sarina Adriana de Lange eerder weduwnaar van Wilhelmina van Wensvccn in de ouderdom van 86 jaar K. C. van Hengel J. van Hengel-Cok D. van Hengel A. van Hengel-Braal klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 27 november 1972 Huize Waelestein, Schulpplein 50 Correspondentie-adres: K. C. van Hengel Beneden Rijweg 385, IJsselmonde. Geen bloemen Vader is opgebaard in de rouwkamer van Huize Waelestein. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren don derdagavond van 7.30 uur tot 8.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 1 de cember a.s. op de Hervormde begraafplaats van IJsselmonde plm. 12 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 11.30 uur. Heden is in de volle verzekerdheid van haar ge loof van ons heengegaan onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Josiena Cornelia van den Heuvel weduwe van Gerrit Cornelis van den Berg op de leeftijd van 79 jaar „Wien heb ik nevens U omhoog." Uit aller naam: W. K. van den Berg Sassenheim. 27 november 1972. Westerstraat 33. De rouwdienst is bepaald op donderdag 30 no vember a.s. 10.30 uur v.m. in het rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassénh'eim, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de be graafplaats van de Hervormde Kerk te Sassen heim plm. 11.15 v.m. Gelegenheid tot condeleren hedenavond van 7.30 tot 8.30 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Hiermede danken wij familie, vrienden, buren en bekenden voor het hartelijk medeleven ons betoond na het heengaan van or.ze lieva Zuster, Schoon zuster en Tante Maria Hillebrand In het bijzonder danken wij dok toren van de afd. Radiotherapie en de huisarts voor de goede geneeskundige behandeling on do vicaris Van der Nagel voor de geestelijke bijstand. Uit aller naam; J. Hillebrand Van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader Berend Kamphuis op de leeftijd van 69 jaar Bilthoven: P. Kamphuis-v. Staalduinen Zeist: W. Sybesma-Kamphuis W. Sybesma Petra, Rint, Richtje en Berend Goirle: G. Kan-Kamphuis C. Kan Kees, Bertrand, Esme Montfoort: B. F. L. Kamphuis M. Kamphuis-v. d. Weerdt Berend Bilthoven, 26 november 1972 Valkenierlaan 43. Geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 30 november om 13 uur op de begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In de Vrede van onze Heer is ontslapen, onze lieve en zorgzame vader en opa Egge Evert Schuiling sinds 22 april 1972 wedn. va'n-Trijntje van Tarel in de ouderdom van 71 jaar „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23:1 Klazienaveen: R. G. Bentum-Schuiling J. Bentum Nieuwlande: H. Schuiling G. Schuiling-v. d. Helm Coevorden: G. J. Schuiling Nieuwlande: E. E. Schuiling R. Schuiling-Meijer Apeldoorn: J. J. Schuiling E. Schuiling-Teunissen Coevorden: Eddy en Janny en kleinkinderen Coevorden, 27 november 1972 David Krammerstraat 97. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 1 de cember a.s. om 14.00 uur vanuit het Geref. Jeugd- gebouw, Rabenhauptstraat te Coevorden. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.00 uur aldaar verwacht. De overledene is opgebaard in de aula van het Aleida Kramer Ziekenhuis, ingang Aleida Kra merstraat. Bezoek donderdagavond van 7.30 tot 8.00 uur. Geen bloemen. De Here nam tot Zich" onze geliefde zwager en oom Egge Evert Schuiling wedn. van Trijntje van Tarel sinds 22 april 1972 Baarn: F. Pasveer-van Tarel Joh. Pasveer Coevorden: J. H. B. van Tarel H. van Tarel-Gruppen neven en nichten Coevorden, 27 november 1972. Met de zegen die hij zelf, blijkens vele getuigenissen, aan zoveel anderen door heeft mogen geven, zijn ook wijzelf verkwikt en getrootst in het vele medeleven en de muur van gebed die wij rondom ons voelden, nadat mijn lieve man en onze lieve vader, die voor alles die naar van Jezus Christus wilde zijn, door zijn hemelse Opdrachtgever werd overgeplaatst naar de kerk in heer lijkheid. Mevr. L. W. Nawijn-Drewes en kinderen Barchem, 28 november A.D. 1972, Debbenlaan 7. t Gods gun- ..Wat zal ik. n sten overslaan Psalm 116 vers 7 (oude ber Heden g\ng nog onverwacht naar het Vaderhuis mijn lie ve en zozgzame Man, onze zorgzame Vader en Groot vader, Broer, Zwager en Oom Arend van Beek eerder weduwnaar van C. C. de Ron, in de gezegende leeftijd van bijna 82 jaar. Uil aller naam: T. van Beek-van Sinderen Geen bloemen. Rotterdam, 28 november '1972, „Atrium". Karei Doormanstraat 143 Gelegenheid tot condoleren in de conversatiezaal van „Atrium" op donderdag van 19.30—20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 december a.s. in „Atrium", aanvang 13.30 uur, waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Be graafplaats Crooswijk om streeks 14.30 uur. Heden nam de Here tot Zich' onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante Elisabeth Stennenbrink in de ouderdom van 76 jaar. M. M. Steunenbrink J. M. Steunenbrink D. Steunenbrink- Groenwoudt Neven en nichten Loosduinen, 26 november 1972, Hervormd Bejaarden centrum, Willem III straat 36. Condoleancebezoek donder dagavond van 78 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 1 decern ber om 14 uur in het c.e meentecentrum Willem UI straat 38 (naast Bejaarden centrum), Loósduinen, waar na do bijzetting in het fami liegraf/zal plaatsvinden op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoe liestraat 2a. om circa 15 uur. Psalm 103 vers 9 (berijmd) Tot onze diepe droefheid be haagde het de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame Vader en Opa Jacob Spierenburg weduwnaar van Ida de Haas. in de ouderdom van 83 Jaar. H. Roest-Spierenburg F- C. Roest A. van der Pias-Roest J. van der Plas Arjan en Frank I. Rasenberg-Roest P. J. Rascnberg Diana en Sjef Paulln Roest Frits Roest Ady Roest 27 november 1972 Katwijk aan den Rijn. Rijnstraat 101 Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 december 1972 des nam. 12.45 uur in de zaal van de N. H. kerk aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn, waarna de be grafenis zal plaatsvinden omstreeks 1.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Katwijk aan den Rijn. ...en dat is heerlijk,.; je wekenlang zo lustel en nerveus bent gewet Wel gezond, maar tóch steeds prikkelba; en tobbcrig. Zelfs mijn beste vri> din kreeg er genoeg vi „Zeurtochnictzo.-zci Neem liever Sariatogc Dat iseen zuiver proit met de eiwitten en vitaminen die een nu1' nodig lieeft!'. Wat 'n geluk dat ik haar raad heb opgeval. Ik voel me fantastisch en iedereen zegt dat er veel jonger uitzie. Sanatogen is er ooi voor it. Om u wper fit I maken en te houden. Ga dus vandaag nog a pen. apotheek of drog en koop een kuurvvr: king, Sanatogen. I let fijn om wter overal pit in te hebben. natuurlijke èiwitlv en vitaminen vooi nieuwe levenskrat1

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14