«R JONGELING FAMILIEBERICHTEN PLAATS EEN PIJLTJE GEREFORMEERD POLITIEK VERBOND TROUW/KWARTET DINSDAG 28 NOVEMBER 1972 K12 Op de leeftijd van 73 jaar is na een langdurig geduldig gedragen lijden in volle vrede tot Gods heerlijkheid ingegaan, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader. Otto Treurniet Mede namens de kinderen en kleinkinderen: H. E. Treurniet-Kevelmann. 's-Gravenhage, 25 november 1972. Isabellaland 205. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St Antoniushove, Oosteinde 62, Voorburg. Bezoekuren van 24 en van 7-8 uur. De kerkdienst tot zijn nagedachtenis zal gehou den worden donderdag 30 november a.s. te 2 uur in de Pax Christikerk, Vlamenburg 2, 's-Gravenhage (Mariahoeve). Daarna zal de teraardebestelling plaatshebben te plus minus 3 uur op de algemene begraafplaats, Sir Winston Churchilllaan te Rijswijk Z.-H. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den van de heer O. Treurniet in leven adjunct-directeur van onze vennootschap. Tot op hoge leeftijd heeft de heer Treurniet de belangen van ons bedrijf op uitnemende wijze behartigd. Aan zijn toewijding en vriendschap bewaren wij de beste herinneringen. Directie Elektrotechnisch Ingenieursbureau W. G. Scheeres b.v. 's-Gravenhage. 25 november 1972. „Mijn genade is u genoeg" 2 Cor. 12 9 Heden nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn innig geliefde zorgzame Vrouw, onze lieve Moeder en Grootmoeder Hiltje Hofma-ten Cate in de ouderdom van 73 jaar. Fr. Hofma Alkmaar: Y. Hofma M. A. F. Hofma-van Rooijen 's-Gravenhage: E. Hogervorst-Hofma J. Hogervorst Doetinchem: S. Rijksen-Hofma D. Rijksen en kleinkinderen Ps-Gravenhage, 27 november 1972. Frankenstraat 67. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in „Het Rouw- centrum", Bautersemstraat 1 (nabij begin Loos- duinseweg); bezoek aldaar woensdag 29 novem ber van 16.0017.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 30 november om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Oudehorne, Gem. Heerenveen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Her vormde Begraafplaats te Nieuwehorne, om 14.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk te Oudehorne. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze ge liefde oudste broeder en zwager Albertus Groeneveld echtgenoot van Elizabeth Knol op de leeftijd van 71 jaren. Oud-Beijerland. Middelstraat 2. Uit aller naam: A. Groeneveld God haalde thuis onze lieve Moeder, en Groot moeder Lena Johanna de Groot Weduwe van J. Wessel. in de ouderdom van 78 jaar. D. Wessel Vlissingen: C. J. Joosse-Wessel P. J. Joosse Assem J. Wessel A. D. H. Wessel-Dijkstra Nienke, Johan, Heieen, Tjeerd. Leiden. 27 november 1972. de Ridderstraat 4. (Geen bloemen). De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud', van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond a.s. van 7.00 uur tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 1 december a.s. in de aula van de algemene be graafplaats 'Rhijnhof, aanvang 12.00 uur. waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Want de Here is goed. Zijn goedertierenheid is in der Eeuwigheid, en Zijn getrouwheid ran geslacht tot geslacht". Ps. 109 5 onber. Heden nam de Here tot Zich onze lieve Man en Vader, Zwager, Oom en Neef Hermanus Wilhelm de Wolff in de ouderdom van 84 jaar. Mede namens verdere familie: S. de Wolff-van Kasteel M. C. de Wolff H. P. de Wolff Rotterdam, 26 november 1972, Gerard Scholtenstraat 118 a. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend aan het woonhuis, dinsdag en woensdag van 20.00 uur tot 21.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 30 november a.s. op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk". Vertrek vanaf het woonhuis om 13.00 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 13.20 uur. Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Elizabeth Kraal-van den Berge op de leeftijd van 69 jaar. Rotterdam: H. K. Kraal Culemborg: H. K. Kraal H. W. Kraal-Voorhof Hazerswoude: J. Kraal M. Kraal-van Leeuwen Frankfort a/ Main: M. J. Kraal Numansdorp: G. S. Kraal E. A. Kraal-Schenk Klaaswaal: J. Kraal W. J. Kraal-Kortenbout Oud-Beijerland: D. V. van Trigt-Kraal J. van Trigt Kleinkinderen en verdere familie. Rotterdam. 27 november 1972. Hendrick Staetsweg 575, Flat 'Helga'. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van 'Helga'. Gelegenheid tot bezoek aldaar: woensdagavond van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 no vember op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. 'Oud Kralingen' a/d Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 12 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.30 uur. Heden overleed geheel onverwacht mijn lieve Man, onze Vader en Opa David van 't Hart Vertegenwoordiger van de Nederlandse Melk Unie N.V. in Rotterdam e.o., op de leeftijd van 56 jaar. T. van 't Hart-Versluis Hans van 't Hart Ria van 't Hart-Achterberg Mylêne Schiedam, 24 november 1972, Toon Verheystraat 141. De crematie zal plaats vinden woensdag 29 no vember a.s. om 14.00 uur in het Crematorium Rotterdam-Zuid. Maeterlinckweg 101. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in één der zalen van het crema torium. Heden is onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Anna de Klerk op de leeftijd van 74 jaar rustig in de Here ont slapen. Zij mocht van ons heengaan met de zekerheid dat Hij Zijn werk ook voor haar zal voleinden en dat zij naar Huis is gegaan. J. C. de Klerk-Mout A. H. de Klerk-Zoeteman L. de Klerk P. de Klerk M. A. de Klerk- van der Waal M. de Klerk C. de Klerk-Fase G. de Klerk N. Fase-de Klerk J. Fase M. de Klerk P. J. de Klerk-de Haan M. 't Hart-de Klerk H. 't Hart Neven en nichten Rotterdam. 25 november 1972, Katendrechtse Lagedijk 373 a. Corr.adres: P. de Klerk, Bas Jungeriusstraat 146 b. Geen bloemen. Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10, dinsdag van 20.30 tot 21.00 uur, woensdag van 19.30 tot 20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag, 30 november a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charl. Lage dijk 680 te Rotterdam-Zuid om ongeveer 13.15 UUÏ, Vertrek van Katendrechtse Lagedijk 373a om 13.00 uur. Gij goede en getrouwe dienstknecht over weinig zijt gij getrouw geweest over veel zal ik u stellen ga in tot het feest van uw Heer. Matth. 25 Geheel onverwacht ging van ons heen ons zo gewaardeerde Mede-Kerkeraadslid en trouwe Medewerker Adrianus Aalhuizen hij werd 44 jaar. Dankbaar zijn wij voor alles wat ons in hem gegeven is. Hoogvliet, 22 november 1972. Namens de Herv. Kerkeraad en Gemeente „De Vaste Burcht", P. Hetebrij, Voorz. P. L. Koster, Secr. Psalm 103 17 (onberijmd). Heden nam de Here tot Zich, geheel onverwacht, onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Dirk Jol weduwnaar van Janna Helena Nieuwland, op de leeftijd van 76 jaar. Mede namens verdere familie: C. Jol Scheveningen, 25 november 1972. Neptunusstraat 14. De overledene ls opgebaard in de rouwkamer Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek van 45 uur. Condoleancebezoek 's avonds van 79 uur. Nep- tunusstraat 14. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 30 november te 12.15 uur in de Ichtuskerk, Duin- kerksestraat 9, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 1.30 uur. De kinderen en ik willen U die met een brief of condoléancekaart medeleven toonde en U die met ons op „Rhijnhof' een laatste groet aan onze Addy brachten, hartelijk bedanken. J. van Egmond Leiden, november 1972. Melchior Treublaan 46, Nieuwe Rijn 53-54. Er doen bijna 20 partijen mee aan de verkiezingen. Toch is er in hoofdlijn slechts tweeërlei politiek mogelijk. Enerzijds een politiek die de mens in het middelpunt plaatst en aan de be geerten van de mens alles ondergeschikt maakt. Anderzijds een politiek die de eer van God en de door Hem aan de mens gegeven opdracht centraal stelt De mens in het midden, levend naar eigen begeerten: dat is de weg van de revoiutie, die veel belooft maar uitloopt op wetteloosheid en ellende. Gods eer en geboden centraal: dat is de weg van het Evangelie, dat redding brengt voor land en volk. Kies ook voor een consequent christelijke politiek, die rekening houdt met alle realiteiten, die nuchter is en positief! Vraag het G.P.V. Verkiezingsmanifest 1972 waarin dit concreet en helder is uitgewerkt. Het wordt U gaarne gratis toegezonden door het Secretariaat van het G.P.V., Oranjelaan 97, Dordrecht

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12