AM' 4 Zoveel warmte voor maar229.. Tumultueus protest tegen oefenterrein tandpunten over 'open school' aren genuanceerd Overleg samenwerking VVD en PPR gaan winnen, KVP en DS'70 verliezen beraal-socialistisch dansje Parochianen Eindhovense kerk op bedevaart Jongen van 21 doodgestoken «al op camping: Jen vrouw vluchten Drie mensen gedood op overweg School bij gasexplosie verwoest De ideale gas-gevelkachel Etna Metro 2001 *2000kcal/h •53 x 32x12 cm uw installateur heeft 'm Blijetijds Gereedschap Fré Meis uit beschuldigingen fs" jheuTel en Uylop tv Het weer Drie gewonden bij schietpartijen OW/KWARTET MAANDAG 27 NOVEMBER 1972 BINNENLAND T3/K5 figuren uit de WD en DS'70 waren zaterdag naar Amstelveen getogen voor een openbare discussie. c rdat de kibbelarij begon maakten Pia van Veenendaal van DS'70 en Kees Berkhouwer van de VVD q dansje over het Plein 1960. 3 scussie op jaarver ga dering PCBO l ECHT De open school waarin christenen en niet-christenen inwerken hield ook de sectie basis-onderwijs van de protestants- jstelijke Bond van Onderwijzend personeel (PCBO) zaterdag op u jaarvergadering bezig. iaectie had twee VU-hoogleraren ei W. van Hulst en dr. G. Wielen- genodigd om te praten over hun s iunt ten aanzien van verschillen- 1 nenwerkingsverbanden. De beide :n araren namen een genuanceerd iV iunt in: volledig afwijzend ston de ij niet tegenover samenwerking a iet-christenen. Maar in. de stel- m die voor de vergadering ver- ihj waren vroegen zij zich ook af :een gedegen onderzoek naar de jefte aan een tertium (een door ojecretaris Schelfhout geïntrodu- sq begrip waarmee een schooltype —ld wordt dat door de overheid particulieren samen bestuurd zou moeten worden gedaan derde schooltype wettelijk jk gemaakt werd. omdat zoiets ild en energie zou gaan kosten, ijn houding ten aanzien van de chool zei professor Van Hulst: Gilhuis (de voorzitter van de chool en Evangelie, die in een ^Jre de open school afwees) lees - hem niet te bestrijden. Ik ben na met hem eens. Maar als u ingen zo gaat formuleren als gedaan heeft, vraag ik mij vinden wij in de christelijke van vandaag dan wel iets terug :3:t unieke en universele karakter lleft Evangelie zodat wij durven zoals wij het doen is regel- njgeënt op de wortel van het Van Hulst zei dat meer ;o ijke organisaties zoals de vak- jig en de politieke partijen met obleem worstelen maar dat maakt hem juist huiverig voor het claimen van het etiket 'christelijk'. Na de groepsdiscussies van de onge veer 100 aanwezigen konden de beide inleiders een paar conclusies trekken. Uitspraken vóór de open school kwa men er niet zo duidelijk uit: wel vonden de PCBO-leden dat christelij ke ouders hun kinderen niet naar een neutrale school kunnen sturen. Pro fessor Wielenga voegde hieraan toe dat volgens hem onder zekere voor waarden die ouders dan best voor een open school kunnen kiezen en zelfs aan de oprichting van zo'n school zelf kunnen meewerken. Wat een christe lijke school vandaag moet zijn leverde ook nogal wat kritiek op: wel kwam steeds i de antwoorden terug dat de nadruk op verantwoordelijkheidsbesef gelegd moet worden, dat het minder intellectualistisch toe moet gaan en dat de godsdienst als een denkmiddel tussen de verschillende schoolvakken zou moeten optreden. EINDHOVEN Meer dan duizend parochianen van de Eindhovense Lambertuskerk hebben gisteren een bedevaart ondernomen naar Meerveld- hoven waar Maria Ter Eik wordt, vereerd. Zij woonden daar eveneens in de Lambertuskerk een plechtige eucharistieviering bij. De bedevaart werd deels te voet, deels per auto ondernomen. Meerveldhoven ligt on geveer drie kilometer van Eindhoven. In het verleden trokken de inwoners van Gestel wel vaker naar Maria Ter Eik als zij in persoonlijke of collectie ve nood verkeerden. Bisschop Bluys sen van 's-Hertogenbosch had overi gens ingestemd met deze processie mits die niet een demonstratief karak ter zou dragen. Van een verslaggever EINDHOVEN In de nacht van zaterdag op zondag is de 21-jarige Rob Linders uit Eindhoven door zijn 20- jarige plaatsgenoot G, van E. doodge stoken. De jongeman overleed aan messteken in de borst. Het gebeurde voor de woning van zijn schoonou ders, waar hij zijn toevlucht wilde zoeken. De vechtpartij was tussen enkele jon gelui ontstaan na een bezoek aan café's in Veldhoven. De 21-jarige Rob Linders vond op een gegeven moment de tijd gekomen om er vandoor te gaan. 1-Iij werd echter achtervolgd en voor de woning van zijn schoonouders neergestoken. ADVERTENTIE T Drie onbekende mannen zaterdagmiddag om nu nog mi. ide redenen een overval ge- |.e; op de camping Het Vennebos na. rt. Omstreeks half zes drongen i receptie binnen waar op dat twee personen aanwezig wa- weten mevrouw F. H. (25) en 0). De inbrekers waren gewa- i et een mes en een vuurwapen, in de directeur, de heer B. te Toen deze nit aanwezig was, t d e ovrveallres d man n '«jnaar buiten te gaan waar ze restauratie liepen, eg kreeg J. V. woorden met val'.ers en nam op een gegeven de benen. Er werd op hem n, waarbij hij licht gewond n Zl'n gezicht- Toen de over" dreigden de vrouw te doden dden een mis in haar rug en een vuurwapen in 'haar 1S vam J. V. terug. Vlak voor het rj nt wisten echter beiden te Zigzaggend vluchtten zij in. Toen zij enkele minuten ïrugkvramen was van de over- geen spoor meer. Een uitge- cs zoekacte door de rijkspolitie niets op. om gezamenlijk de grote problemen waarvoor ons land staat te lijf te gaan. VENLO Een Duitse personenauto kwam zaterdagmiddag op een met knipperlichten beveiligde overweg in botsing met een trein. Drie inzitten den kwamen om het leven. Het waren de 19-jarige Duitser Ditmar Hahnsen uit Nettetal, de 19-jarige mevrouw Chr. Timmermans-Mackestein uit Te- gelen en haar 14-jarige zusje. Een man werd gewond. Het treinverkeer werd tot laat in de avond gestremd. In Rotterdam werd de 73-jarige J. T. van der Hut dodelijk aangereden door een personenauto, die volgens de poli tie werd bestuurd door een onder invloed van alcohol verkerende man. Wie de dronken bestuurder is geweest weet de politie nog niet. In de auto zaten twee beschonken mannen, die elkaar na het ongeluk aanwezen als de bestuurder. De 68-jarige W. Kuipers uit Valther- mond is zondag verdronken. Hij reed mee in de auto van zijn zoon, die op de weg langs het Zuiderdiep uit de bocht vloog en in het kanaal reed. De bestuurder slaagde erin uit de auto te komen. In Assen verongelukte zater dag de 43-jarige mevrouw F. H. Tib- boel uit Enschede. Zij reed met haar auto tegen een boom en sloeg daarna over de kop. De 62-jarige wielrijder J. H. van der A. uit Vught werd zaterdagavond ge dood bij een verkeersongeval in St. Michielsgestel. Hij reed een kruising op zonder op het tegemoetkomende verkeer te letten. Hij werd daarbij door een auto geschept. In Den Haag kwam zaterdag de 66-jarige mevrouw B. Lagas-Fresco om het leven. Zij stak plotseling een vrije busbaan over, waar zij door een stadsbus werd aan gereden. De 67-jarige mevrouw A. van Gelder- Hoeting uit Amsterdam overleed za terdagmiddag nadat zij was aangere den door een auto. De vrouw stierf vermoedelijk aan een hartinfarct dat zij na de aanrijding kreeg. De 49-jarige trambestuurder T. van Dijk uit Amsterdam is zaterdagavond in Leeuwarden verdronken. De heer Van Dijk kwam met zijn echtgenote in de auto van de 50-jarige bruiloft van zijn schoonouders. In Leeuwarden reed hij door een schrikhek de Har- linger Vaart in. Beiden wisten uit de auto te komen. Ze konden niet op eigen kracht de steile wal op. Toege snelde hulp kwam voor de man te laat. VLAARDINGEN Een gasexplosie heeft de rooms-katholieke Paulus- school in de Vlaardingse westwijk zaterdagmiddag volledig verwoest. Omdat er geen kinderen in de school waren, bleef het aantal slachtoffers beperkt tot een lichtgewond jongetje. Hoe de ontploffing is ontstaan is nog niet geheel duidelijk. Waarschijnlijk is onder de vloer van de lagere school gas vrijgekomen als gevolg van een lek. Door een vonk is het gas geëxplo deerd. Naar de oorzaak wordt een .deskundig onderzoek ingesteld. De schade bedraagt ongeveer driekwart- miljoen gulden. Vlak na de explosie die tot ver in de omgeving was te horen ontstond een begin van brand. De brandweer, die snel ter plaatse was, zette onmiddellijk het terrein af uit vrees voor meer ontploffingen en sloot de gastoevoer af. Volgens de Vlaardingse brandweer commandant ir. J. G. Scheen hebben alle omstandigheden meegewerkt om een ramp te voorkomen. 'Was dit tijdens de lesuren gebeurd, dan waren ër tientallen doden te betreuren ge weest. De explosie moet gezien de enorme ravage een geweldige kracht hebben gehad. Een geluk was boven dien dat het zaterdag middag regende, Waardoor weinig mensen op straat waren. Voorbijgangers zijn dan ook niet geraakt. Een derde gunstige om standigheid is, dat de school op een open vlakte staat, waardoor de mate riële schade aan de omliggende gebou wen beperkt is gebleven. Alleen een bij de lagere school gelegen kleuter school heeft glasschade opgelopen', al dus de heer Scheen. 180 leerlingen van de vijf jaar oude Paulusschool zouden vanmorgen on dergebracht worden in een houten opvangschool elders in de westwijk. (ADVERTENTIE) «kleur:brons/beige Giveg-keur elektrische vonk-ontstek.ng Een produkt van de Koninklijke Ijzergieterijen en Emailleer Fabrieken "De Etna" N.V., Breda Van een onzer verslaggevers HILVERSUM De Partij van de Arbeid heeft de laatste maanden aan sympathie bij de kiezers verloren, de VVD de PPR en de PSP spreken steeds meer kiezers aan. Dit blijkt uit de laatste opiniepeiling van het markt onderzoekbureau Lagendijk, dat is uitgevoerd in opdracht van de AVRO voor het op zondagmiddag uitgezon den radioprogramma Delta. Blijkens dit onderzoek zou de PvdA op dit moment mogen rekenen op 25.5 procent van de stemmen. In okto ber behaalde deze partij nog een per centage van 26.5 procent en in sep tember van 30.4 procent, bij gelijk soortige onderzoeken van het AVRO- programma. De sympathie voor de KVP is aanmer kelijk gedaald. De katholieken geno ten nog de voorkeur van 18.4 procent van de kiezers, in oktober was dat 21.6 procent. De VVD is in de opwaartse lijn. In september zei 11.1 procent van de kiezers op de WD te zullen gaan stemmen, in oktober 13.9 procent en in november 14.4 procent. De aanhang van de PPR is de laatste maanden meer dan verdubbeld: van 2,1 procent in oktober tot 4,7 pro cent in november. De ARP heeft volgens het verkiezingsonderzoek ter rein verloren (8.8 procent nu) en de CHU heeft winst geboekt. (7.5 pro cent nu). DS'70 liep duidelijk achteruit: van 5.9 naar 3.6 procent. De CPN kwam met 1.6 procent uit de bus, de SGP met 1.7 het GPV met 3.5, de PSP met 2.8, de Boerenpartij met 0.9 en de Neder landse Middenstandspartij met 0.2 procent. Door de winst voor de PPR zijn de progressieven vooruitgegaan: van 34,7 naar 36.7 procent. De confessionelen liepen de laatste maand met drie procent terug: van 37.6 naar 34.7 pro cent. (ADVERTENTIE) Vraag de DHZ-brochure aan bij Nooitgedagt, Postbus 1, IJlst. aal. door JAN SLOOTHAAK VLAGTWEDDE 'Ik ben niet dronken, kijk maar', zegt G. Landlust, PvdA- raadslid van Vlagtwedde. En terwijl vijfhonderd communisten gespannen toekij ken, demonstreert liij hoe vast liij ter been is, door eerst op zijn linker en dan op zijn rechter been te balanceren. I Mimter-president B. W. ungfvel zal vaavond voor de tele- debat gan met PvdA-lijst- J. den Uj. Het debat wordt a* tden als onderdeel van f"ühr Televizier dat om 10 uur .9«®P Nederlan I. Televizier zal 1 iet duel Bsheuvel-Den Uyl ivenng van e Fabeltjeskrant rei Leen Valclnier schreef een B. n waarin de bvoners van het de Nederlajse politieke si- espreken. Vanaf het podium bekijkt een verbolgen communistenleider Fré Meis op hem neer. Hij had Landlust er van beschul digd wél dronken te zijn. La ter zegt Fré Meis dat Den Uyl Landlust heeft gestuurd om als 'stoorzender' op te treden bij de actie tegen het militaire oefenterrein bij Ter Apel. De bijeenkomst in hotel Beijering te Vlagtwedde was georgani seerd door de actie-comité's die Meis op poten heeft gezet. Het is de voortzetting van het 'volkscongres' in april van dit jaar. Was het toen een wer kende jongere nu is het Land lust die voor een tumultueus incident zorgt. Dat gebeurt tij dens het vragenuurtje. Er is een voorgeschiedenis met Landlust. 'Ik zal jullie vertel len hoe het zit', zegt Meis met stemverheffing. En daarna gaan we naar huis, want ik neem aan dat jullie toch niks meer te vragen hebben'. Zelfs de vele studenten in de zaal houden zich muisstil, terwijl Meis probeert het vragenuur tje, dat nog maar één vraag had opgeleverd, vroegtijdig te kappen. Onderwijl heeft Landlust ge probeerd het woord tc krijgen. Hij wil inhaken op het woord 'democratie' dat een van de in leiders heeft laten vallen. 'De mocratie? Wat heeft dat nu met het oefenterrein te maken', smaalt K. Stek, lid van gedepu teerde staten in Groningen voor de CPN. Allengs wordt een beetje duidelijk hoe het zit, Landlust zou officieel spreker zijn. Hij had dat toe gezegd (en ontkent dat ook niet) aan zijn partijgenoot T. Schweertman, trouw lid van het actie-comité strokarton. Er is echter een convocatie ver stuurd waarop de naam van Fré Meis en Landlust dus bei de voorkomen. Dat was tegen de afspraak, zegt Landlust, die blijkbaar anoniem had willen spreken. Landlust is lid van het actie-comité 'plan Kikkert nooit', (tegen het oefenter rein) en nu zullen er wel mensen zijn die denken dat dit comité blijkbaar ook onder de banier van Fré Meis voort- macheert. Landlust weigerde toen spreker te zijn maar wil wel vragen stellen. 'We willen het netjes houden en geen getwist hier. Als Landlust als stoorzender wil optreden moet hij de deur uit', dondert Meis. 'Ik daag u uitprobeert Landlust het nog eens, maar Meis praat met stemverheffing en daar komt niemand tussen door. Voor dit nogal tumultueuze einde was het allemaal zo vreemdzaam toegegaan. Je kon je wanen op een evangelisatie bijeenkomst. De progressief christelijke city-groep uit de stad Groningen is het volks congres trouw gebleven. Me juffrouw Anneke Vemimmen voert de toehoorders mee te rug naar oud-testamentische tijden. Ze citeert uit Micha 2. vers 1 tot en met vier. Projec teert dat op de heer - knecht verhouding van vandaag. De machthebber die de arbeider uitbuit. In de pauze wordt de tekst in grote oplage uitge deeld. De naam van Micha staat er in sierlijke letters boven. Het is je reinste zen ding. Ervaren de toehoorders dat ook zo? 'Ja', zeggen enke len wat aarzelend. 'Dat is zo. Maar ze doen het wel goed'. Zelfs de communistische gede puteerde Koert Stek is de be kering nabij. In een slotwoord wijst hij de aanwezigen onder meer op de wijsheid van de profeet Micha als deze zegt: 'Het is gedaan met ze. Het is voor goed met ze gedaan' (met de wachthebbers wel te verstaan). Uit de zaal wordt gevraagd hoe dat dan zit met die christenen. Ze zeggen: je mag niet doden en tegelijk willen ze oefenterreinen en wapentuig. Martin Nieboer ver telt hoe het zit. Er is ook een andere stroming christenen dan die van de con fessionele partijen en die stro ming wil niet doden en geen oefenterreinen en wapentuig. Martin Nieboer is lid van de city-groep. Hij en Stek zijn beurtelings technisch voorzit ter. Martin zit er nogal para doxaal bjj in dit anti-oefenter reingezelschap. Hij draagt het keurig geperste soldatenpak, want hij is in dienst. 'Mis schien kom ik door dat uni form eerder in aanmerking voor één van de dure offi ciershuizen die ze in Ter Apel al bouwen'. Er wordt in de vergadering niet alleen opgekomen voor arbeiders. Ook middenstan ders, boeren en andere kleine zelfstandigen worden in be scherming genomen. De taal is aangepast. In plaats van met het vroegere 'kameraad' wor- Het aantal twijfelaars is bij sommige partijen nog bijzonder groot Ruim de helft van de kiesgerechtigden, die ge zegd hebben op DS'70 te zullen stem men, weet dat nog niet zeker. Ten aanzien van D'66 is het percentage twijfelaars 55 en bij de PPR 44 pro cent. De PvdA telt het minste aantal twijfelaars, 26 procent, gevolgd door de KVP (27) en de VVD (28). Over het totaal van de kiezers weet 30 procent nog niet zeker op welke par tij men zal gaan stemmen. AR-lijsttrekker Biesheuvel blijft voor de meeste kiezers de meest aanvaard bare minister-president. Hij heeft weer wat terrein gewonnen op Den Uyl. Thans geeft 32 procent de voor keur aan Biesheuvel en 27 procent aan Den Uyl tegen 30 en 28 procent in oktober. Op de derde plaats komt dr. W. Drees jr. met 9 procent (in oktober 12), terwijl de vierde plaats gedeeld wordt door H. Wiegel en F. Andriessen met elk acht procent. Ten aanzien van het overleg binnen en tussen partijen blijft voor zeer veel kiezers nog onduidelijkheid be staan. Voor 64 procent zijn de resulta ten van het overleg onduidelijk tegen 66 procent vorige maand. AMSTERDAM Twee mensen wer den vrijdagnacht gewond bij een schietpartij voor een café aan de Mau ri tskade in Amsterdam. De 22-jarige D. de V. uit Amsterdam trok bij een dronkenmansruzie een pistool en schoot twee mannen neer. De 39- jarige J. P. van H. uit Amsterdam werd in de maagstreek getroffen en ernstig gewond. De 34-jarige A. H. liep lichte verwondingen op. De dader vluchtte aanvankelijk, maar meldde zich in de loop van zaterdag vrijwillig bij de politie. De Amsterdamse recherce zoekt nog naar de schutter die vrijdagnacht in een steeg tussen de Kalverstraat en het Rokin een Marokkaan verwondde. Deze laatste meldde zich bij het Bin nengasthuis. Hij zei gevallen te zijn maar bleek een schotwond te hebben. Tegenover de politie weigert hij te vertellen wat er gebeurt is. Geen vroege ivinter Van onze weerkundige medewerker Nadat er in de nacht van zaterdag op zondag snel een depressie passeerde in de richting van Frankrijk, zij bracht gistermiddag zelfs sneeuw op het centraal Massief bleef het in ons land vrijwel overal droog, somber, met plaatselijk dikke mist. Een uitlo per van hoge druk geeft vandaag overwegend droog weer. Later in de week is er weer wat nattigheid tc verwachten van een volgende oceaan- storing, die tevens xoat zachtere lucht meeneemt. Op de Far öer kwam zon dagmiddag matige regen voor. De al gemene weerstoestand wijst niet in de richting van een vroege winter. De luchtdruk boven Groenland is momen teel zeer laag met een minimum in het uiterste noordoosten van 969 mil libar. Op de oceaan ten zuidoosten van Philadelphia deed een krachtige storm van 10 beaufort het zeewater zondagmiddag verstuiven. De Ameri kaanse basis Thule in Noordwest- Groenland meldde -24 graden. Lagere temperaturen worden gemeten in Azi atisch Rusland. Uit de meer dan 150 Sowjet-gegevens visten we gistermid dag -45 graden op, gemeten door het station llmei dichtbij Kamsjatka in het noord-oosten van Siberië en -44 in Kedon. De luchtdruk in Rusland is nog niet bijzonder hoog: de maximale stand in het uitgebreide Russische rijk was zondagmiddag 1036 millibar in Midden-Siberië. Dat kan nog wel een heel stuk hoger. We denken aan de standen van 1065 millibar in Noord-Rusland en Finland eind janu ari 1972, toen Jakoetsk met -60 graden een nieuw record boekte. In Europees Rusland is het momenteel nog niet zo koud: Odessa 0 graden. Lwow (vroe ger Lemberg) -2, Kiev -3 en Moskou -5 graden, maar het sneeuwde wel op grote schaal in Rusland met uitlopers over Polen en Joegoslavië. In Malton op de Balearen (eilandengroep ten oosten van Spanje) werd de sfeer op zondagmorgen grotendeels beheerst door een zware bui met onweer die 35 millimeter in 12 uur bracht. OPKLARINGEN den de sprekers nu aangekon digd met 'de heer* De heer (Ton Regtien vertelt dat er liever tractoren over de ak kers van Westerwolde moeten rijden dan tanks. 'De rugge- graat van de welvaart hier is de boer'. Vroeger misdroegen de boeren zich 'inderdaad' te genover de arbeiders. Maar, een enkeling daargelaten, de boer heeft geen arbeiders meer. Hij kan ze niet betalen. Daarom verdient hij steun te gen wie hem belagen. Schweertman denkt dat de kartonnen vuilnisdoos de red ding van oost-Groningen in luidt. De arbeiders kunnen werken en de boeren kunnen weer stro leveren, zegt studen- leider Regtien. Aan de uitgang wordt gecol lecteerd. Eerst zou dat gebeu ren wegens de zaalhuur. Maar dat hoefde niet, want Jan Beijering had de zaal gratis ter beschikking gesteld. Daar om werd nu gecollecteerd om de kosten van de dure pam- Tletten te betalen. CPN-ers en sympathisanten gaven met gulle hand. REGEN HAGEL BEWOLKING 10 MIN. TEMP. WINDRICMT INQ Weersgesteldheid van gisteravond 7 uur. maximumtemperaturen van gisteren en neerslag van 7-19 uur. Amsterdam onbew. 5 gr 0. De Bil tonbew. 5 gr 9. Deelen gch. bew. 4 gr, 0. Eelde geh. bew. 3 gr. 0. EUndhoven geh. bew. 4 gr. 0. Den Helder zwaar bew. 6 gr. 0.1. Luchth. Rtd. onbew. 5 gr. 0. Twente mist, 2 gr 0. Vlisslngen licht bew. 5 gr. 0 Zd. Limburg geheel bew. 5 gr. 0. Aberdeen, zwaar bew. 0 gr. 0. Athene half bew. IS. O. Barcelona onbew. 10 gr. 0. Berlijn geheel bew. 1 gr. 0. Brussel, zwaar bew. 5 gr, 0.1. Frankfort, half bew. 1 gr. 0. Geneve half bew. 3 gr. 0. Helsinki sneeuw 0 gr. 3. Innsbrück onbew. 2 Ïr. 0. Kopenhagen zwaar bew. 5 gr. 0. issabon licht bew. 17gr. 0. Locarno onbew. 8 gr. 0. Londen licht bew. 7 gr. 0. Luxemburg, geheel bew. 1 gr. 0. Madrid onbew. 10 gr. 0. Malage licht bew. 18 gr. 0. Mallorca regen 8 gr. 24. Munchen mist. 9 gr, 0. Nice licht bew. 11 gr. 2. Oslo gehce belw. 2 gr. 0. Parijs, gehee Ibew. 6 gr, 0. Rome half bew. 11 gr, 0. Stockholm, zwaar bew. 3 gr. 0. Wenen licht bew. 4 gr. 0. Zurich onbew. 0 gr. 0. Casa Blanca, zwaar bew. 23 gr. 0. Istanboel regen 6 gr. 6. New Vork licht bew. Tunis half bew. 18 gr. 0. 28 november: Vlisslngen: 7.35-20.05; Haring vliet a.d. Zeezijde: 9.06-21.38; Rotterdam: 10.08-22.59: Schevcnlngen: 8.31-21.05; IJmul- den: 9.20-21.54; Den Helder: 0.16-13.08; Har. lingen: 2.34-15.37; Delfzijl: 4.52-17.46.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 5