ARTS-DIRECTIELID fysiotherapeut(e) psychologisch assistente psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.h.) gediplomeerde ziekenverzorgsters Het Dagverblijf voor Geestelijk Gehandicapten Ouderen „Juttersoord" te Wijk aan Zee vraagt voor spoedige indiensttreding: 2 groepsleiders (mnl.) Hun taak zal zijn om in teamverband mee te werken in een begeleidings team van 36 geestelijk gehandicapten specifiek om hun mogelijkheden tot creatieve handvaardigheid en creatief werk in het algemeen over te dragen. Gedacht wordt aan jonge mannen (18-22 jaar) die minimaal een technische opleiding gevolgd hebben. Het salaris ligt tussen 607,27 en 1162,04 bruto per maand. Sollicitaties worden verwacht aan het adres Langebuurt 29 te Uitgeest, ten name van Ben. H. C. Kriek, secretaris van het Bestuur. „Diessenplas" Stichting bejaardencentrum van de diakonie der Hervormde Gemeente Holten directrice of directeur Kursusleid(st)er bij Kerk en Wereld. Funktie voor u? kursusleid(st)er I kursusleid(st)er II Stichting Kerk en Wereld Driebergen „Valkenheide" Wij vragen voor de externe en interne schriftelijke communicatie, waaronder samenstelling van rapporten over de jongens en het notuleren van besprekingen, een rapporteur/ rapportrice die in dit belangrijk stuk werk met een eigen specialistische verantwoordelijkheid mee wil werken binnen onze op samenwerking gebaseerde organisatie structuur. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met - een middelbare opleiding - bekendheid met en ervaring in de kinder bescherming. Nadere informatie over taakinhoud, salaris en andere arbeidsvoorwaarden worden na schriftelijke aanvrage gaarne verstrekt door de personeels- begeleider de heer F. P. Kovacsék, Valkenheide, Maarsbergen. TROUW/KWARTET ZATERDAG 25 NOVEMBER 1972 Het medisch kindertehuis ,,'t Ruige Veld" te Rolde (Dr.) (in half-time dienstverband). Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. ,,'t Ruige Veld" is een medisch kinder tehuis in het kader van de A.W.B.Z., met 40 bedden. In dit huis worden jongens en meisjes in de leerplichtige leeftijd, die een school voor buiten gewoon onderwijs bezoeken, opgenomen. Sollicitaties te richten aan het bestuur van het medisch kindertehuis ,,'t Ruige Veld", Ravellaan 1, postbus 2458 te Utrecht. Eventuele nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door de heer A. Groenink, arts, vice-voor- zitter, J. Gerardtsweg 84 te Hilversum. Telefoon 02150 - 57858. RICHARD 1 HOOGLAND TfJ STICHTING UTRECHT Stichting tot verzorging •n verpleging van bejaar den en langdurig zieken, uitgaande van Gerefor meerde en Christelijke Gereformeerde Kerken Ten behoeve van het nieuwe verpleeg- en reaktiveringscentrum TAMARINDE' Nêckardreef 6 te Utr. wordt voor spoedige indiensttreding ge vraagd een die deel van een team gaat uitmaken. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de af deling fysiotherapie, de heer Th. J. van Oort, tel. 030—611211 toestel 235. Schriftelijke sollicita ties te richten aan het bestuursbureau der stichting, Neckar- dreef 6 te Utrecht. In ons ziekenhuis kan op korte termijn worden geplaatst een Zij zal wordervfceïast mei he! tes ten van psychiatrische patiënten en daarnaast secretaresse-werk zaamheden verrichten op de psychologische afdeling. Voor een juiste vervulling van deze functie achten wij een Mavo-opleiding vereist. Het bezit van het typediploma testervaring en enige ervaring met psychiatrische patiënten strekken tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties van be langstellenden worden gaarne ontvangen door het hoofd Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. BURGERZIEKENHUIS AMSTERDAM In ons middelgrote, algemene ziekenhuis kunnen op verschillende afdelingen worden geplaatst. De mogelijkheid bestaat de warme maaltijd in het zieken huis te gebruiken. Kinderen van personeel kunnen in onze fraaie crèche worden ondergebracht. Het ziekenhuis is gelegen op enkele minuten gaans van het station N.S.-Muiderpoort. Mondelinge inlichtingen te verkrijgen en persoonlijke aan melding bij het hoofd van de verpleegkundige dienst, zr. D. C. de Rooy-Spaan, tel. (020) 92.69.69. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer directeur van het Burger ziekenhuis. Linnaeusstraat 89, Amsterdam-Oost. Voor ons in de zomer van 1973 gereedkomend bejaardenverzorgingstehuis (plm. 105 personen) zoeken wij een Zy/hü zal in goede samen werking met het Stichtingsbestuur belast worden met de algehele leiding van het tehuis en zal vóór de opening betrokken worden bij de inrichting, de organisatie, het opnamebeleid en het aantrekken van het overige personeel. In verband daarmede is indienst treding per 1 maart 1973 gewenst. Salaris en pensioenregeling overeenkomstig de normen der Stichting Landelijke Samenwerking Bejaardentehuizenorganisaties. Ervaring in een zodanige functie wordt op prijs gesteld: candidaten dienen te beschikken over goede contactuele eigenschappen en organisatorisch inzicht. Het Be jaar den verzorgingstehuis „Diessenplas" ligt in een omgeving die rijk aan natuur schoon is. Voor een goede huisvesting zijn mogelijk heden aanwezig. Sollicitaties, die met de hand geschreven moeten zijn, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan: Het Bestuur van de Stichting Bejaardencentrum van de Diakonie der Hervormde Gemeente Holten, Pannenbakkersstraat 14 te Holten (O.). Kerk en Wereld wil het team Onderwijs en Opleidingen graag uitbreiden met twee kursusleid(st)ers die zich zelfstandig gaan bezig houden met de voorbereiding en uitvoering van de kursussen en konferenties die worden gegeven in het kader van ons vormingswerk in internaatsverband. gaat werken met docenten en groepen leerlingen uit het A.V.O., V.W.O. en beroepsonderwijs als Sociale en Pedagogische Akademie en het L.B.O. Voor deze funktie is interesse in onderwijsvernieuwing en maatschappelijke problematiek, evenals praktische ervaring in het onderwijs gewenst. is nodig voor de sektor sociale diensten voor de opleiding in verzorgende beroepen, zoals gezins- en bejaarden verzorging en jongerenwerk. Hij/zij krijgt te maken met problemen op het terrein van de geestelijke volks gezondheid en welzijn- belemmerende faktore.n in de huidige samenleving. Hij/zij gaat werken met mensen in zowel de uitvoerende als beleidsvormende sektoren. Voor deze funktie is praktische ervaring in de sociaal/maatschappelij ke sektor gewenst. Belangstellenden worden gaarne uitgenodigd zich voor een sollicitatie en/of nadere inlichtingen te wenden tot de direktie, De Horst 1, Driebergen. is een Nederlands Hervorm Kinderbeschermingsinstellini waar 143 jongens verblijven de leeftijd van 12 tot 18 ja: gehuisvest in 11 afzonderlij woonsituaties. H G Vc di bl Gi in je m di de pr af sti lei ge na zie lit W lai nu Gei oofc He' ziel de eer hoe siti T\\ De twe ten wa; een cch Goe alti wil< kon Wee nee Ma; vra Hoi teri sch bet Vro

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22