AMSTQ FAMILIEBERICHTEN de Tombe Melse co accountants ervaren adjunct-aeeountant amandel speculaas iAn gevulde speculaas--,-., Speculaaspoppen/ vanaf 2 sMchQt TROUW/KWARTET VRIJDAG 24 NOVEMBER 1972 T18/K2 Met ontsteltenis heeft de Faculteit der Genees kunde van de Vrije Universiteit ervan kennis ge nomen, dat op 21 november 1972 onverwacht uit dit leven werd weggenomen Prof. Dr. Joh. Booij op de leeftijd van 70 jaar. Sinds 1954 was hij aan de Faculteit der Genees kunde verbonden als hoogleraar in de Farmaco logie en Neurobiochemie. Met hem ging een om de mens bewogen beoefe naar van de geneeskunde heen. Psalm 90 1 Cor. 13. H. L. Langevoort, dekaan H. A. E. van Tongeren, ab-actis Amsterdam, Van der Boeckhorststraat 7. Met leedwezen heeft het Bestuur van de Medische Faculteitsvereniging aan de Vrije Universiteit kennis genomen van het plotseling overlijden van Prof. Dr. Joh. Booij in leven hoogleraar aan de Vrije Universiteit. J. A. Knottnerus, voorzitter W. J. Bannenberg, secretaris. Amsterdam, 23 november 1972. Bestuur, directie en staf van het Paedologisch Instituut geven met grote ontroering kennis van het plotseling overlijden van prof. dr. Joh. Booij in leven consulent voor neurologie en psychiatrie van het Paedologisch Instituut. Met grote dankbaarheid gedenken wij de toe gewijde arbeid die hij aan ons instituut geduren de vele jaren heeft verricht. P. L. Dijk, voorzitter J. de Wit, directeur. Amsterdam, 21 november 1972, Vossiusstraat 56. Het centraal orgaan van de sociale akademie De Nijenburgh te Baarn geeft met ontsteltenis kennis van het overlijden van de heer E. C. van Dalen stafdocent voor het maatschappelijk werk. Met grote ijver en toewijding heeft hij zijn taak vervult, gedreven door een diep en blijmoedig geloof. Zijn nagedachtenis stemt ons tot weemoed, maar evenzeer tot toegewijd voortgaan. De rouwdienst vindt plaats in het gebouw van het Leger des Heils, Mgr. v. d. Weteringstraat 87, Utrecht, aanvang 12.00 uur. De begrafenis op Den en Rust te Bilthoven om 14.00 uur. Tot onze droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Emile Aan Dalen stafdocent maatschappelijk werk. Wij hebben in hem een bijzonder gewaardeerde collega, docent en vriend verloren. Zijn bekwaamheid, maar vooral zijn warme men selijkheid zullen wij ons dankbaar blijven her inneren. Staf en cursisten van de Part-time opleiding van de Sociale Akademie „De Nijenburgh" Bilthoven, 22 november 1972, Sweelincklaan 1. Leraren en leerlingen van de Cristelijke Tech nische School afdeling part-time, geven met leed wezen kennis van het plotselinge overlijden van hun Leerling en Mede-Leerling V. Brommers lk wil, dat, waar Ik ben, ook zij bij Mij zijn. om Mijn Heerlijkheid te aanschouwen. Joh. 17:24. Leiden, 23 november 1972. Jan Gerrit va: 15 juli 1918 Heden nam God uit ons midden weg onze zeer geliefde Man en Vader Hoff 22 november 1972 Hij ging naar het land waar geen inwoner meer kan zeggen ik ben ziek. B. van Hoff-van Ramshorst Jan Gert Gerda en Jan „de Hoffstee", Willem de Zwijgerlaan 10, Woudenberg. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 25 november a.s. op de Algemene Begraafplaats te Nijkerk om 12 uur, na een rouwdienst gehou den in de Goede Herderkerk bij station. Aanvang 11.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in een der zalen van de Goede Herderkerk. Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde Zwager en Oom Jan Gerrit van Hoff echtgenoot van B. van Ramshorst. Putten: A. van Ramshorst M. van Ramshorst-Gerssen Amersfoort: J. van Ramshorst G. van Ramshorst- van Ginkel Putten: H. van Ramshorst G. van Ramshorst- Roelofsen Nijkerk: C. van Ramshorst B. van Ramshorst- van de Veen Putten: A. van Ramshorst H. van Ramshorst- van Donkersgoed Nijkerk: G. van Ramshorst H. van Rair.shorst- van de Beek Woudenberg: G. van Ramshorst W. van Ramshorst- Lozeman Neven en nichten Woudenberg. 22 november 1972. Plotseling werd door een ongeval van ons weg genomen onze lieve zorgzame Vrouw en Moeder Wietske H. A. Rasker-De V ries op de leeftijd van 70 jaar. Utrecht: Berkeley, Califomië: H. Rasker Gerda Cooper-Rasker Richard Cooper Ian Katja Utrecht, 22 november 1972. Rauwenhofflaan 146. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 27 november om 14.30 uur op de oude Algemene Begraafplaats aan de Hogewal te Woerden. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 18.30 tot 19.30 in het Antonius ziekenhuis, ingang Prins Hendriklaan te Utrecht en maandag na de be grafenis in de Gereformeerde kerk, Wilhelmina- weg 8 te Woerden. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve zorg zame Man, onze lieve Vader en Grootvader Gerrit Keizer op de leeftijd van 72 jaar. Joh. 11 25. T. Keizer-Sjoerdsma Kinderen en kleinkinderen. Beverwijk, 23 november 1972, Berkenlaan 17. Vader is opgebaard in het uitvaartcentrum Vel- serweg 18 te Beverwijk; tegenover het station. Gelegenheid tot bezoek van 15 tot 16 uur en van 19 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 25 november a.s. om 12 uur op de begraafplaats „Duinrust" te Beverwijk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van ónze i-eliefde Broer, Zuacer en Jan Gerrit van Hoff op de leeftijd van 54 Jaar Nijkerk: M. van Amerongen- van Hof! F. van Amerongen llippolytushoef: It. van Bielert-van Hoff H. van Bielert Nijkerk: A van Hoff KM Hoff-Butlink Badhnevedorp: J. Dijs-van Hoff J. Dijs Nijkerk H R. van Hof! E. van Hoff-Cerritsen Neven en nichten Nijkerk. 22 november 1972. Na een lang gezegend leven narn de Here tot Zich. onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Lena Kranemlonk-van Dijl 86 jaar oud. Uit aller naam: A. Kranendonk Geen bezoek - Geen bloemen De bijzetting in het familie graf op de begraafplaats Oud Élk en Duinen aan de Kaan van Eik en Duinen te Den Haag is bepaald op vrijdag 24 november om 3 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis Het heeft God behaagd onverwacht tot Zich te nemen, onze lieve zorgzame Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, onze Broer, Zwager en Oom Jacob van Weijen echtgenoot van Antonia Dubbelman in de ouderdom van 73 jaar. A. van Weij-Dubbeldam Roosendaal: A. Burgstad Barendrecht: C. van Weijen J. F. van Weijen-van Weijen en kleinkinderen. Schiedam, 23 november 1972. Donker Curtiusstraat 74. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Nassaulaan 68 Schiedam. Gelegenheid tot bezoek aldaar: zaterdagavond van 8.30 - 9.00 uur, zondagmiddag van 1.30 -2.00 uur. Maandag 27 november a.s. wordt er een rouw dienst gehouden te 12.45 uur n.m. in de Mag- nalia-Deikerk, welke geleid zal worden door de weleerw. heer ds. C. van Zuylen, waarna de be grafenis zal plaatshebben te 1.30 uur n.m. op de Algemene Begraafplaats Schiedam. Na een smartelijk lijden nam dc Heere van ons weg. onze lieve, zorgzame Man en Va der. Ona. Broer. Zwager e;i Oom. d< heer Jan Hoogendoorn echtgenoot van A J. van de'Weg. op de leeftijd van 65 jaar. Dordrecht: A. J. Hoogendoorn- van de Weg Zwijndrecht: J Hoogendoorn H. J. Hoogendoorn- van Leeuwen Stadskanaal: H. Hoogendoorn en kleinkinderen Dordrecht. 23 november 1972. De Josselin de Jongstraat 6. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Do overledene ligt opgebaard in do rouwkamer van het Dlaconcssenhuis Refaja. Van der Steenhovenplein 1. Ge legenheid tot condoleren al daar op zaterdag 25 novem ber van 15 30 tot 16.30 uur. De rouwdienst wordt gehou den op maandag 27 novem ber a s aanvang 13.15 uur. in de Chr Geref Kerk van Dordrecht-Zuid. Zuidhoven- laantje 2. waarna de teraar debestelling zal plaatshebben om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht Kalm en rustig ging na een kortstondig ziekbed uit ons midden weg onze lieve zorg zame Vader en Grootvader Teunis den Hertog sinds 1952 weduwnaar van Leentje Blom. In de ouderdom van 77 jaar. Woubrugge: C. den Hertog K J den Hertog- v. d. Wel Leiderdorp: J. v. d Zwan-den Hertog D v. d. Zwan Stompwijk: II Bregman-den Hertog A. Bregman Woubrugge. P. den Hertog W. den Hertog- v. d. Horst Woubrugge: W. den Hertog C. J. den Hcrlog- Nagtegaal en kleinkinderen. Woubrugge, 22 november 1972. Kerkweg 34. De begrafenis zal plaatsheb ben zaterdag 25 november a.s. op de algemene begraaf plaats te Woubrugge on: 1.30 uur namiddag. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 24 november van 7.30 uur tot 8.30 uur. Kerkweg 34. Woubrugge. Geen toespraken. Heden behaagde het de Hee re plotseling tot Zich te ne men mijn 'innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Elisabeth Rooseboom op de leeftijd van 69 jaar. Rom. 8 18. W. Gelderman K. Gelderman A. A. Gelderman- Kntjpstra Willem Harm De begrafenis is bepaald op maandag 27 november a.s. om 14 00 uur vanuit de aula op de Algemene Begraaf plaats te Meppel. i de i wdiei'.st Degene, die de plechtigheid wenst bij te wonen, wurdt verzocht om 13.20 uur in de aula aanwezig te zijn. Na de begrafenis is in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Heden nam de Here tot Zich, na een geduldig gedragen lij den. mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Groot vader Gerardus Hendricus Barlag op de leeftijd van 65 jaar. Mattheus 11 28 A Barlag-Mulder Theo en Ans de Lijn Dick en Gerda Leeflang Benny en Jtenate Amsterdam. 22 november 1972, Frederik Hendrik plantsoen 52 III, De overledene Is opgebaard in een der rouwkamers „Pot hof! Valeriusstraat 137. be zoek zaterdagmorgen van 10-11 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 27 no vember te 12 uur op de Nieu we Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan Vertrek van de rouwkamer te 11.30 uur. Thuis liever geen bezoek. Kantoor Baarn Spoorstraat 2 Ter versterking van het controle-team zoeken wij contact met een in de leeftijd van 25 30-jaar en studerende voor Nivra of S.P.D. II. Kandidaten dienen te beschikken over ruime ervaring en goede contac tuele eigenschappen, zodat zij in staat zijn een controle volledig zelfstan dig af te werken tot en met het concept-rapport. Wij bieden naast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden uit stekende toekomstmogelijkheden. Huisvesting, ook voor gehuwden, is eventueel mogelijk. Reacties bij voorkeur schriftelijk aan bovenstaand adrs. Telefonische af spraken eventueel via de heer P. W. Mul. (Telefoon 021546443). ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Psalm 17 18. Op 22 november 1972 nam de Here tot Zich onze lieve Zuster Aibertje Rooseboom in de ouderdom van 74 Jaar. Uil aller naam: V. Hovingh-Rooseboom Oude Posthuisstraat 32, Heemstede. Hoe krijg ik een baan? 1 solliciteren •n alles wa' j daar van weten moe' door F.M.F. Fel» 2e druk Varkriiflbaai m d« boekhanoa KUJWER Algemene Uitgeven Wagemngen f6.50 DANKBETUIGING Mede namens mijn kinderen wil ik U hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn Man Pieter Schop De overweldigende belangstelling en de welgemeende re acties hebben wij zeer gewaardeerd. A. C. Schop-Verbaas Rotterdam, november 1972, Heemraadssingel 158. Diep getroffen door het medeleven, dat wij mochten ondervinden na het plotselinge overlijden van mijn ge liefde Man en onze Vader Jan van Ramshorst betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. M. van Ramshorst-Heuveling Marieke Henk Truus Driebergen Rijsenburg, november 1972, Parklaan 22. PAPERBAO Hoogtepunten uit de titer voor grtlpbara prfjzao COUPERUS VAM OUDE MENSEHj DE DINGEN DiE VOORBIJ f*— COUPERUS DE STILLE KRACHT 90 BEROEMDEVERHALEN DOSTOJEWSKJ DE IDIOOT f 10— DOSTOJEWSKJ SCHULD EN BOETE ft TOLSTOJ OPSTANDING f Ifc- Varkrijgbaar la de botMt ÜV I LI.VEEN-WAGEN» 2504rm/JU(/ Mui2&i,eh.hkket3^skiki Cgevulde chotoiade figuren. St Njcojaasbmboyus ZPO gtarn/JSttf..— Cfvotolade.karf 75 sad-35 Chocolade Ieders ÏOOgrdW 1^5 100 gram/ fig 50 gram/ Cdq I Bht» i^PN» tomm 5 chocolade fgavrfea Chocolade ft'gurero vanaf Chocolade, sigaren vanaf- 3d Sf- Nicoiassrepenr fstuHpxriu aSlarsepein^ figuurtjes, sis/f sfrappeHjes 17 ivf- copipletes 3 'je-1'ruüschlen 'vanaf fC. roomboterstaaf m reuze boterletter 325 banketstaaf 05 lisss» Surprise-prijzen:

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 20