De bisschop staat in dühio: Ben ik nu een nieuwtjesklaas of een prgzenklaas. Hofleverancier van Si Nicolaas de Bijenkorf Nieuwtjes. De Sint in de korf. (zie HIERONDER) Prijswinners. 3 Dagen maar. 59,95 Volle kaart nü?Dan straks op de Afdeling Levensmiddelen (van 7 t/m 15 december) 10% korting (inclusief wijnen en chocolaterie). Avondopening. 28, 29 en 30 november, 1 en 4 december zijn we elke avond tot 9 uur open. v maandag4 december ook's ochtends. 'n Beetje sint heeft iets van allebei. Zoekt steeds naar nieuwe surprises. Maar houdt z'n peseta's terdege in de gaten. Gelukkig is er Hofleverancier dé Bijenkorf! Vol koopjes en nieuwtjes uit alle delen van de wereld. Genoeg voor alle sinten. Extra argument: ons vrolijk sinterklaasspel. Het duizend dieren verhalen spel. U weet 't waarschijnlijk al: stempeltjes verzamelen en als uw kaart vol is, inruilen voor Rammelhout voor peuters. Vrolijke rammelaars van hout. De Bijenkorf heeft 'n hele serie gekleurde Jt blokjes met 'n belletje FJ 210. En blok j es in natu- rel4,75Afd.Baby. Test uw eitje. Zwitsers nieuwtje dat uw ei op verpheid kontroleert. 'n Ingenieuze plastic houder met lampje en spiegeltje waarin u de luchtbel in ieder ei kunt zien. Hoe kleiner de bel des te verser 't ei. 'n Gebruiks aanwijzing krijgt u erbij 14,95 Afd. Gadget-Shop. Vuurtje van Braun. 'n Perfekte techniek en 'n sublieme vormgeving. Dat zijn wel de 2 belang rijkste eigenschappen van de Braun tafelaansteker. jD'r zitten geen vuursteentjes in, want hij werkt elektronisch. Z'n gas- reservoir kunt u makkelijk zelf bijvullen. In de kleuren wit, geel en rood 55,-- Afd. Men's Gift. Soft look sjaal. 'n Open gebreide mohair sjaal voor bij de zachte wintermode. Hij is 135 x 60 cm groot, 'n Aktuele stof in aktuele Bkleuren: geel, rood, zwart, bruin 12,50 op deAfd. Nouveautés. Mini dieetweegschaal. Z'n maten: 10x13x3,5 cm. U kunt 'm aan de muur hangen, maar ook makkelijk meenemen op reis. Hij is erg precies (merk: Soehnle) tot op 2 gram nauwkeurig, met 'n maximum van 250gram. In zwart of oranje 27 95 Afd. Gadget-Shop. Eten van 'n vierkant. Tip voor 'n zeker Goedheilige Man die van gezellig tafelen houdt Vierkante aardewerk borden. Voor de gastvrouw 'n leuke Aanleiding om 'ns met iets anders voor de dag te komen. Ze zijn er in 4 kleurkombinaties.'Vierkant plat bord 2,95. Ontbijt 2,50. Diep 2,95. Vleesschaal 4,95. Slabowl 4,95 Afd. Huishóud. Oma's emaille voor oma's prijsje. Gezellig ouderwets emaille om in te koken of als dekoratie, 't Is er in de kleuren roodbruin en emaille- - blauw en kost als Prijswinner bijna niets meer dan oma ervoor betaalde. Set pannen in drager 14,95. Eenvoudige pannetjes 4,95, 5,95, 6,95. Koekepannetjes 2,95,3,50 Afd. Huishoud. BodvSuit voor mannen. BodySuit van Brynje. De grote rage in Amerikapolokraagje, ritssluiting en korte mouw. De Bijenkorf heeft 't als eerste in Nederland. In ademend opengewerkt katoen met kontrastbies 29,95 Afd. Heremode. Geruite kleuterkiel. Mini-kielshort voor kleintjes van 2 t/m 5 jaar. Leuke outfit voor als ze aan 't rommelen zijn met poppen, blokken of kraanwagens. De ruiten zijn er in groen en bruin 29,-. In uni :leuren25.-- Afd. Kleuterkleding. Terug naar de romantiek. Sierlijke glazen vaas. Even de ogen dichtknijpen en 'n goeie plaats in uw kamer voor 'm bedenken. Bloemen d'r in,en u bent 'n roman tisch element rijker.UmagdeSint rustig voor de kosten op laten draaien: 12,50 Afd. Cadorama. Das om. Gebreide gedessineerde dassen van zuiver scheerwol. Ja heus, dat mag weer. Alleen zijn ze nu maar liefst 10 cm breed, met Schotse ruiten, vensterruitjes, stippels en dwarsstrepen 17 95 Afd. Herenmode.' Dag dief Met zo'n Inbrekers Alarm Set houdt u inslui pers mooi op 'n afstand, 't Systeem 'n deurketting met ingebouwde alarm installatie die werkt op 2 batterijen. Geeft'n afgrijselijke fluittoon als' de deur geforceerd wordt. Makkelijk zelf te bevestigen. (Waarschuwing: helpt niet tegen insluipers via de schoorsteen.) 7,95 Afd. Gereedschap. De nieuwe canvastassen. Ze hebben ontzettend veel bergruimte en je gebruikt ze als schoudertas. In de Bijenkorf vind je trouwens wel 10 modellen schouder tassen in canvas en kunstleer. Deze kost, in 3 kleurkombi naties 36,45Afd. Reis. De nieuwe sweatshirt- generatie. D'r zijn 2 voorbeelden van. De ene in 100% katoen (van binnen molton) -grijs, rood, en marine. De andere ook in katoen, maar van 'n velour badstof kwaliteit. Rood, geel, marine, bruin en zwart 29 95 Afd. Herenmode. Snoerloos mixen. De Tower Power Mixer. Geen gezeur meer met snoeren en stekkers. Wordt opgeladen en opgeborgen in 'n rekje aan de muur. Werkt op energiecellen en heeft 3 snelheden. Alleen in de Bijenkorf 149 De mixbeker (32,50) krijgt u erbij kado. Afd. Elektrische apparaten. Wafelbakker op tafel. U kunt deze elektrische wafel automaat van okergele kunststof rustig op tafel ((§j zetten. Zonder enige schroom want hij ziet er puik uit. Wat de wafels betreft: die komen er geurig en knappend uit. Met 6 standen, thermostaat, vermogen van 1000 Watt. signaallampje en anti-aanbak coating 89,—Afd. Elektrische apparaten. De tijd in hout. Horloges met houten kasten. Ze komen uit Frankrijk en ze zijn er in 3 verschillende modellen, in diverse kleuren hout. Over de kwaliteit hoeft geen enkele nieuwtjesklaas zich zorgen te maken: antishock, 't Afgebeelde horloge kost 135,- (in licht en donker hout) D'r is ook al 'n model van 92,50 Afd. Uurwerken. Van zaterdag 25 november t/m 5 december heeft de Sint beloofd elke dag van 1 tot 4 in ons café-restaurant La Ruche (3e verdieping) aanwezig te zijn. (Den Haag.) het dolvermakelijke spel voor jong en oud 'En de poes legde een ei'. 50.000gulden aan prijzen. In het spel vindt u bovendien het wedstrijd- formulier voor de 'Krokosinterfantenrace, met maar liefst 50.000,- aan prijzen. Belastingvrij, £N DE KLANT KREEG 10'/. Platenspeler onder de 100 gulden. Hij is van Lesa in wit en rood. 2 snelheden, automatische afslag, volume en kontinu-toon- regeling. Als de plaat is afgelopen schakelt de versterker automatisch uit. Ideaal voor top- tiener-kamer. De prijs hoeft in ieder geval geen bezwaar te zijn. Als Prijswinner QS Afd. Radio/TV. Stretch ruitje onder de knie. Fijne stretch kniekousies met 'n ingebreid ruitmotief. In de kleuren zwart, rood, groen, geel en korenblauw kosten ze normaal 2,95 per paar. Voor Sint als Prijswinner 2 paar voor 2,95 Afd. Kousen. Theodorakis, Zappa en Ravel voor n' prikkie. Ongehoorde Prijswinner in de vorm van populaire minicassettes. Om er 'n paar te noemen: Fons Jansen - 3x andermaal, Hugo Strasser-Tanzweltmeisterschaft, Frank Zappa-200 Motels, Ravels-Les 2 concerts, Mikis Theodorakis-The Greek Sound. Normale Prijs 22,-. Als Prijswinnei'9|90 George Harrison- All things must pass, (dubbel album) normaal 44,-. Als Prijswinner 1QQA Afd. Grammofoon- v platen. Knip op batterijen. Een elektrische schaar. JawelHij loopt op batterijen en snijdt door vrijwel ieder stof. Z'n sterke synthetische handvat ligt lekker in de hand. En z'n vlijm scherpe mesjes van roestvrij staal zijn in 'n wip te verwisselen. Normale prijs 15,95. Als Prijswinner 10,v Afd. Fournituren. Ski-jack op z'n f rans. Erg sportief. Het is gemaakt van heerlijk licht materiaal. Maar (de Fransen kunnen 't nu eenmaal niet laten) toch ook met 'n tikkeltje raffinement in de vorm van leuke stiksels. Normaal kost zo'njack in geel, rood, kobalt of zwart 95,-. Als Prijswinner Afd. Kleine Konfektie. 79,75 Het marsepeinen spaarvarken. Dat wordt prijsbewust^ smullen. Kom maar gauw kijken: 200 gram van 't marsepeinen reuzevarken kost normaal 2,65, Geen geld als u de kwaliteit proeft. Dezelfde hoeveelheid drie dagen lang als Prijsspaar- varken voor maar 4 4e Afd. Levensmiddelen. Pssssssssss, strijken maar. Koud kunstje met 't stoomstrijkijzer van General Electric. Hij is regelbaar: stoom of droog. Hij heeft 6 temperatuurstanden en is er voor links en rechts- handigen. Adviesprijs 55,20. Bijenkorfprijs 39,95. Als Driedaagse Prijswinner 35,- Afd. Electrische Apparaten. Fijne hobby: microscopen. Microscoopset met licht voor de jonge onder zoeker. Hij levert vergrotingen van 200 tot 600 maal de werkelijkheid. Verpakt in 'n handige koffer, kompleet met ontleedset kost-ie normaal 41,95. Nu als Driedaagse Prijswinner 29,95 Knip-knoepclippertas. Hij is er in 2 kleuren varkensleer en heeft 'n handige voorrits. Normaal kost zo'n tas in zwart of donkerbruin 74,95. Als Driedaagse Prijswinner komt-ie in Spaanse handen voor maar Licht bouwpakket. Kunststof lampen die u zelf in elkaar moet zetten. Originele vormen die 't goed doen in de hal, de kinder kamer en de slaapkamer. Makkelijk te construeren dankzij 'n uitgebreide instruktie. 5 modellen in kadoverpakking van 12,50 tot 25,50. Afgebeelde model "Twin" als Driedaagse Prijswinner van ^17,50 voor Afd. Lampen 12,95 Afd. Speelgoed. Eerlijke-keuken-schorten. Zien d'r uit als vroeger: degelijk katoen met gezellige strepen in wijnrood en donkerblauw. Normaal zijn zulke schorten al helemaal niet duur. 14,95. Nu als Driedaagse Prijswinner 11,95 Afd. Eerlijke Keuken. Wijnprijswinner voor vluggertjes. Eén Rouge de Loire waarvan de Bijenkorf rustig 't monopolie van op durft te eisen. Licht en fruitig Heerlijk bij vleesgerechten of zomaar 's avonds. Misschien 'n aardige kado-tip. Normaal 3,60. Als Driedaagse Prijswinner O 95 Afd. Levensmiddelen. Behalve het spelkrijgt u vanaf nu december) voor één keer 10% korting op een kortingcheque en daarmee krijgt u in nét zo veel artikelen van de Afdeling Levens- de week na Sinterklaas (van 7 t/m 15 middelen als u maar hebben wilt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8