L n Familieberichten VREUGDE MET BLOEMEI Li f 65.* TROUW /KWARTET DONDERDAG 23 NOVEMBER 1972 ALGEMENE KENNISGEVING „Die de doodsschaduw verandert in de morgenstond, Here is zijn naam." Het heeft God behaagd onverwacht tot Zich te nemen mijn zeer geliefde man, onze lieve vader Jolian Booij zenuwarts In leven hoogleraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam op de leeftijd van 70 jaar Amsterdam: M. Booij-Boot Renkum: K. Booij A. M. J. Booij-Boomsma Rotterdam: G. Booij E. M. Harmsen Capelle a.d. IJssel: D. Booij H. P. E. Rüesch Leiderdorp: A. Ph. Booij M. M. Oosterhuis Amsterdam, 21 november 1972 De Lairessestraat 150. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 24 november van 1920 uur. De Lairessestraat 150, Amster dam. De begrafenis zal in stilte in Dedemsvaart plaatsvinden. ALGEMENE KENNISGEVING „Zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan". Openb. 14 13. God nam plotseling tot Zich, onze lieve, onver getelijke Broer, Zwager en Oom Jolian Booij in leven hoogleraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, op de leeftijd van 70 jaar. Dedemsvaart, 21 november 1972. Dedemsvaart L. Booij Assen: P. Booij C. Booij-Sukkel 's-Gravenhage J. Booij-Hoogwater De Krim: G. Booij Breukelen: H. Booij C. Booij-Groenendijk Dedemsvaart: A. Booij H. Booij Neven en nicht God nam tot Zich onze beste Zwager Jolian Booij echtgenoot van M. Boot op de leeftijd van 70 jaar Amsterdam: J. Boot J. Th. G. Boot- Haverford (Pa, USA): Nunspeet: Sodderland A. S. Veldhuyzen v. Zanten- Boot C. Boot H. A. Boot-AIdershoff Ph. D. Frijlink-Boot Het College van Bestuur van de Vrije Universi teit heeft met ontroering kennis genomen van het onverwacht overlijden van prof. dr. Joh. Booij hoogleraar aan de faculteit der geneeskunde, op de leeftijd van 70 Jaar. Gedurênde ruim 40 jaar heeft de overledene zijn beste krachten aan de Vrije Universiteit gewijd. Namens het College van Bestuur K. van Nes, voorzitter I. A. Diepenhorst, rector magnificus Amsterdam, 22 november 1972, De Boelelaan 1105. Met grote verslagenheid vernamen wij dat op 21 november 1972 door een noodlottig ongeval is overleden onze Hoogleraar en Directeur de Heer Prof. Dr. Joh. Booij Onder zijn bekwame leiding hebben wij vele ja ren op prettige wijze de Vrije Universiteit mo gen dienen. Zijn nagedachtenis zullen wij in eere blijven houden. Het personeel van het laboratorium voor Farmacologie en Neurobioche- mie van de Vrije Universiteit. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig thuis. (Uit psalm 4) Heden ging van ons heen, in blijmoedige over gave, mijn zeer geliefde levenskameraad, onze lieve vader, grootvader en broer, Dr. Klaas Hanzen Heeroma hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen lid van de Koninklijke Nederlandse Akademle van Wetenschappen op de leeftijd van 63 jaar Haren (Gr.): M. J. Heeroma-Soetekouw H. K. Heeroma M. R. Heeroma C. J. Heeroma-van der Toorn Eva W. K. Steenberg-Heeroma A. Steenberg Klaartje en Anno Klaas Bergen (N.-H.): A. M. de Vries-Heeroma A. de Vries Leiden: J. B. Heeroma Roden: Klaz. H. Heeroma Haren (Gr.), 21 november 1972. Rijksstraatweg 366. Liever geen bezoek. Geen bloemen De begrafenis zal in kleine kring plaatshebben bij het Groene Kerkje van Oegstgeest. Groningen: Amstelveen: Damwoude: Met droefheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden te Gouda van onze beste schoon zuster en lieve tante Johanna Helena Rodenburg-Yersluys Zij was ons een voorbeeld van hulpvaardigheid hartelijkheid. Namens de familie: Jan Rodenburg Mzn. Rotterdam. 21 november 1972. Van ons werd weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Koenraad van Gemeren op de leeftijd van 79 jaar familie Van Gemeren-Barendrecht familie Strootman-Van Gemeren familie Storm-Van Gemeren familie Van Gemeren-Struijk familie Van Gemeren-Konijnenburg familie Van Gemeren-Mac Lean familie Van der Meide-Van Gemeren Rotterdam, 21 november 1972. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van de „Mathenesse Bogert", Franselaan 110, donder dagavond van 7 tot 7.30 uur. De crematie zal plaatshebben vrijdag 24 novem ber om 10 uur in het crematorium Rotterdam- Zuid, Maeterlinckweg 101. Heden nam de Heere na een langdurig ziekbed uit onze familiekring weg onze geliefde Schoon zuster en Tante Lena van Dijl weduwe van A. Kranendonk, op de leeftijd van 86 jaar. Ridderkerk: A. Kranendonk Arnhem: W. Kranendonk B. Kranendonk- Lantermans Ridderkerk: A. Kranendonk Naarden: W. C. Kranendonk- van Rees Neven en nichten Ridderkerk, 22 november 1972, Kerksingel 14. „Neem Heer, mijn beide handen en leid uw kind tot ik aan d' eeuwige stranden de ruste vind." Heden overleed plotseling, onze onvergetelijke Moeder, Schoonmoeder en Oma Gijsberta Gerritje Kraaijeveld-van Randwijk Weduwe van ir. C. B. Kraaijeveld in de ouderdom van 75 jaar Voorburg, Parkweg 231: Naarden, Jan Steenlaan 61: Zeist, Homeruslaan 4: A. Kraaijeveld D. Kraaijeveld-de Ruyter Kees en Jetty Ineke Hanneke Adrienne Christa J. de Bel-Kraaijeveld T. K. B de Bel Carolien en Johan Kees Erik H. Kraaijeveld T. Kraaijevéld-de Jong Kees Ankie Aad Voorburg, 21 november 1972. ,,'t Anker" Prinses Margrietlaan 24. Liever geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum ,,'t Anker", Prinses Margrietlaan 24 te Voorburg. Bezoek van 34 uur en 78 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op 25 no vember a.s. om 10.45 uur in de Opstandingskerk, Rembrandtlaan 92 te Voorburg, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan, alhier. Aankomst ca. 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zalig zij. die in de Here sterven. Na een moedig gedragen lij den is. met uitzicht op het eeuwige leven, ontslapen on ze geliefde en altijd meele vende Moeder en Oma Leent je van der Kooij sinds 6 november 1925 weduwe van Cornelis Buijnink in de ouderdom van 83 jaar. Canada: R. Buijnink G. Buijnink-van Buurcn Terschuur: S. van Beek-Buijnink M van Beek Maassluis: C. Renzen-Buljnink J. Renzen California: J. C. Buijnink A Buijnink-Beek Zwartsluis: J. G. Buijnink G. J. Buijnink-Pluim Voorthuizen: L. Buijnink H. H. Buijnink-Volkers Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Voorthuizen. 21 november 1972. 'Wulpenveen'. Apeldoornsestraat <2 De begrafenis zal plaatsheb ben zaterdag 25 november a.s. om 12.30 uur op de Al gemene Begraafplaats te Voorthuizen, vanuit het lo kaal achter de Gereformeer de Kerk. Gelegenheid tot condoleren: Thuis, vrijdagavond 24 no vember na 19.00 uur. zater dag na de teraardebestelling in voormelde lokaliteit. Algemene kennisgeving. Dan ga ik op tot Gods altaren; Psalm 434 Heden ontsliep in volle vre de. na een langdurige ziekte mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Groot moeder Cornelia Guijt geboren eriloes op de leeftijd van 62 Jaar. J. Guijt A C. v. d. Meij-Gutjt J. H v. d. Melj IJ. Guijt J. J. Guijt-Ciere C. Guijt A. E. Guijt-Dijkstra en kleinkinderen. Katwijk aan Zee. 22 november 1972. Drieplassenweg 58. De rouwbezoek: des namid dags van 3.00 uur tot 5.00 uur en van 7.00 uur tot 9.00 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 25 november 1972 des namiddags om 2.15 uur in de zaal van de Ichtes- kerk. Nachtegaallaan. waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden om omstreeks 3.00 uur op de nieuwe be graafplaats Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na een zeer geduldig en moedig gedragen lijden in het St. Antonius-ziekenhuis te Sneek. is door God daar toe bereid, heel rustig ont slapen en in volle zekerheid van het geloof, opgenomen in Zijn heerlijkheid, mijn zeer geliefde Echtgenoot en onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Bertus Hogendorp eerder weduwnaar van Antje Mollema. Hij mocht de leeftijd van bijna 85 Jaar bereiken. Zondag 1 <H.C.«. De bedroefden: Wommets: G Hogendorp-Postma Geleen: Tj. Hogendorp-Tjepkema Makkum: W. Hogendorp G. Hogendorp-Klijnsma Ermelo: G. Hogendorp Wommels: G. Hogendorp T. Hogendorp-Palma Lollum: J. Sieperda-Hogendorp G. Sieperda Hougeveen: E Bakker-Hogendorp W. Bakker Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 23 nov a.s. om 1 uur in de Ge- ref kerk te Wommels. Gelegenheid te condoleren een half uur voor de dienst. God nam op in Zijn heerlijk heid mijn zeer geliefde Man. onze Vader en Grootvader Harko de Boer in dc ouderdom van 81 jaar O zaligheld. niet af te meten. O vreugd. die alle smart verbant: Daar Is de vreemlingschap vergeten, en wij, wij zijn in "t Vaderland Haren. 20 november 1972. Haren: D de Bocr-ran der Zee Wassenaar: R D D. van der Velde- de Boer D W. C. van der Velde Groningen: G W. G. J de Boer \V A. de Boer-Jongsma Warffum: J I. L. de Boer M. de Bocr-Hoff Groningen: W. GJ. de Boer Th. A. de Boer-Mnlenberg en kleinkinderen De begrafenis zal plaats vin den op vrijdag 24 november te Warffum De rouwdienst begint om 13 30 uur in gebouw „Pro Rege" te Warffum. Gelegenheid tot condoleren in ..Pro Rege1' na de begra fenis. Correspondentieadres: De Savorntn Lohmanlaan 92. Groningen. Heden behaagde het de Hee re tot onze diepe droefheid in het St. C.eertruidengast- huis te Deventer, van ons weg te nemen, na een lang durige ziekte onze lieve Dochter en Zus Heillje Kedichem: II. Burggraaf C. T. Burggraaf- Burggraaf en kinderen. Kedichem. 21 november 1972. Achterdijk 54. De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden op zater dag 25 november a.s. te 11 uur vanuit de rouwkamer van de Leerdamso Begrafe nisvereniging, Noordwal 44, Leerdam op de Algemene Be graafplaats te Oosterwljk. Gelegenheid om te condole ren 's avonds na 8 uur aan het woonhuis. Geen bloemen. Algemene kennisgeving. D'ecnvoudigen wil God steeds gadeslaan. Heden behaagde het de Hee re uit ons midden weg te ne men onze geliefde Nicht Aagje Rijnsent in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam Familie Van Rijn. Katwijk aan Zee. 22 november 1972. Annadwarsstraat 18. Gelegenheid tot condoleren des nam. van 3-5 en 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 25 novem ber 1972 des nam. 1.15 uur in het Herv. Kerkelijk Cen trum, Voorstraat 74, te Kat wijk, waarrla de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2 uur op de algemene begraaf plaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. De besturen van de Hendrik Willem Land Stich ting en de Arnica Stichting geven met diep leed wezen kennis van het overlijden van Anna Hermina Beuker in leven directrice van het Landhuis te Arnhem en het Arnicahuis te Velp. In de jaren, dat zij deze functie vervulde, heeft zij zich met inzet van haar gehele persoonlijk heid en met haar grote gaven van hoofd en hart ingezet voor het gehandicapte kind. Zij zal voor allen, die daarbij op enige wijze betrokken zijn een onvergetelijke herinnering blijven. Zij is opgebaard in het rouwcentrum 'Cuvon', Renssenstraat 12 nabij station N.S. te Arnhem, waar dagelijks van 19.00 tot 20.00 uur gelegen heid is het condoleanceregister te tekenen. Op vrijdagavond 24 november zal in de Land Stich ting. Kemperbergerweg 43 te Arnhem een dienst worden gehouden, welke om 19.30 uur be gint, terwijl de crematie zal plaatsvinden op za terdag 25 november om 11.00 uur in aula 1 van het crematorium Doelwijck te Utrecht aan de Floridadreef. Mogelijkheid tot aansluiting aan de stoet op de Land Stichting om 9.45 uur. het crematorium Daelwijck te Utrecht aan de traalstation te Utrecht met de gemeente-bus, lijn 8 en vanaf station Overvecht met lijn 13. De besturen Land- en Arnica Stichting. Arnhem, 21 november 1972. Corr.-adres: Kemperbergerweg 43. N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN gevestigd te 's-Gravenhage ƒ150.000.000 7%% 25-jarige obligaties 1973 per 1984/1998 en ƒ50.000.000 7°/o 10-jarige obligaties 1973 per 1979/1983 in stukken .van nominaal 1000, naar keuze in CF- of K-obligaties. Voor de VA% lening 98'/2% Voor de 7 lening 99 f2 Na toewijzing kunnen desgewenst in de plaats van obligaties schuldregister-inschrijvingen groot ten minste nominaal 50000 worden verkregen. Inschrijving vrijdag 24 november 1972 van 9 tot 15 uur inschrijvings kantoren *s-Gravenhage 16 november 1972 De kantoren in Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage en 's-Hertogenbosch voor zover daar gevestigd van: Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. Algemene Bank Nederland N.V. Bank Mees Hope NV Hollandse Koopmansbank Lippmann Rosenthal N.Y. Oyens Van Eeghen N.V. Pierson, Heldring Pierson Thcodoor Gilissen N.V. Hollandsche Bank-Unie N.V. Nederlandse Credietbank N.V. Nederlandsche Middenstandsbank N.V. F.van Lanschot N.V. Slavenburg's Bank alsmede ten kantore van de vennootschap. Bij deze kantoren zijn het prospectus van deze leningen, inschrijvingsbiljetten en in beperkte mate de statuten en het laatste jaarverslag verkrijgbaar. N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten Gods wegen zijn ondoorgrondelijk. In Canada is op 21 november plotseling over leden mijn lieve Zoon, onze Broer, Zwager en Oom, Piet van 't Riet echtgenoot en vader van Mrs. Evelyn van 't Riet-Mackay en kinderen. Hij is 42 jaar geworden. 's-Gravenhage: Hillegom: Hilversum: 's-Gravenhage: D. J. v. Woerden-Schalekamp A. H. Frugte- v. 't Riet J. Frugte H. M. Lammers- v. 't Riet J. Lammers II. W. v. 't Riet G. Pronk-v. 't Riet J. Pronk De kinderen en ik willen U die middels een brief of condoléancekaart medeleven toonde en U die met ons op „Rhijnhof" een laatste groet aan onze \DDY bracht, hartelijk danken. Leiden, november 1972, Melchior Treublaan 46, Nieuwe Rijn 53-54. J. van Egmond Uagnifiek beeft dektmeteanhetbloemeneeMkhm Compoeltiee mot Woomen dte e waagde m •chaffen. Schik zó uw bloemen, stel zó wv men, maak zó ww btoemverslerlngen. In vr looi Klassiek on modem. Eon overvtoed aanwijzingen. Heerlijke bloemstukken voor ogen getoverd Eenvoudige ecL rtjke creaties. Ook van de grootste Mo von Europa. E*e zeldzaam rtyk book. worde» M Mt bol fbew *»WÉ Zomer 4c Keurling Wagentngal

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18