Rozebottel Donja Saskia en haar prins Democratiespel wordt strijd om huishoudpot confiture S&33SÏI&* TV-programma's over homofilie Kinderboeken Experiment Kalfsvlees met amandelen TROUW/KWARTET DONDERDAG 9 NOVEMBER 1972 BINNENLAND/RADIO-TV MARY PERKINS Nieuw tv-programma VPRO cïist ,G 20-s»; s .yscT 7&iJ- :CtV .Ai ,t5V #UTQ '/A/JJrio Nvff6C-AAT ciSifyu wa? VO:?5AT u1 Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Hoe schipperen twee Nederlandse gezinnen, elk bestaande uit een vader, moeder, zoon en dochter met vaders maand salaris van 1.500 gulden? LOWIETJE IN DEGOUDE GAPER <1o.»r W. G. VAN DE HULST, plaatjes van W. G. VAK DE HULST 4r. 279. 'Weg?Wie? wat? waar? Gestolen? hoe dan? Hoe? Praat op kerel!' De Maarschalk, hevig ontsteld, staat met gebalde vuisten voor de dikke soldaat, die de noodlottige tijding brengt, dat de Goude Gaper gestolen is. De dikkerd begrijpt van die plotse linge woede van zijn meester niets: hij staat hem onnozel aan te kij ken Praten? Ja, wat moet hij pra ten? Hij weet alleen maar, dat 't ding niet moer i i het achterhuis stond, dat de smid woedend en die houten juffer verdrietig wasVan de bout, die de smid in de rug van de Gaper moest vastklinken, vertelt hij nog, en van 't smidsjongetje, dat telkens z'n tong uitstak 'Weg, kerel!Weg!' buldert de Maarschalk. De dikke, hij ziet nog, hoe de handen van zijn hoge meester bevenHij maakt dat hij weg komt. Zo dicht bij zulke hoge heren als ze rare kuren krijgen, is niks gezond. Boeh!En waarom nou al die gekheid? Wat scheelt het de Maarschalk nou, of daar in de stad dat lelijk mirakel met z'n gaapmuil is weggehaald?En 't kettinkje? Boeh! Dat heeft-ie in de verbouwereerdheid nog in zijn zak gehouden. KARELTJES GROTE AVONTUUR 68: 'En nou 'es even kijken of het Sprookjeslandse prikkeldraad tegen een goed Amerikaans zakmes bestand is', lachte de smid. 'Aan mijn Ameri kaanse mes zit immers zo'n mooi draadkniptangetje. Kijk 'esja ja één twee, hupsakee! Ping zeggen de draden en ze knappen ka pot! Zonder gevaar voor mijn goeie broek kan ik nu over het hek klim men Behendig liet smidje Ver holen zich zakken en kijk, daar staat hij al in een soort weiland. In de verte kon hij nu duidelijk de koplam pen van voorbij rijdende auto's zien en ook het gonzen van de motoren en het suizen van de banden over het asfalt was hoorbaar. 'Ziezo', lachte hij. 'Daar wandelen we dan eerst maar eens op af en als het een beetje meezit pikken we een lift! Het kan me geen sikkepit schelen welke kant ik op ga. want er zal altijd wel een of andere stad in de buurt liggen'. Hij doorkruiste dus de weilanden en wel- FERDNAND Hoe beoordeelt een jury in ver band met de verkiezingstijd be staande uit politieke figuren als het pas-af getreden Kamerlid mevrouw Gerda Brautigam, staatssecretaris Vonhoff. oud-minister Beemink. KVP- lijsttrekker Andriessen en minister Boersma deze inspanningen om rond te komen. Hoe waardeert 'het Nederlandse volk' de financiële huls houding van de twee gezinnen. Dit zijn enkele in het oog springende Ingrediënten van het nieuwe televisie programma, dat de VPRO vanavond onder de naam 'democratiespel' voor het eerst brengt en dat eens in de zes weken wordt herhaald, Vaste ontmoe tingsplaats zal steeds 'De Meerpaal' tc Dronten zijn, vanwaar het spel dat door publiek wordt bijgewoond, live wordt uitgezonden. Presentator is Joop van Tijn, die zich voor het eerst in een tv-show stort, maar die beter bekend is van politie ke tv-uitzendingen. Regisseur en te vens ontwerper is Bob Rooyens, 32 jaar oud, die zijn televisiewerkzaam heden in West-Duitsland na vijf jaar voor een groot deel de rug heeft toegekeerd en die samen met een staf medewerkers zijn handen vol heeft aan het in elkaar zetten van 'democra tiespel'. dat nogal ingewikkeld in el kaar zit. JA OF NEE Immers 'het Nederlandse volk' zal kunnen meespelen door middel van een wetenschappelijk uitgedokterd systeem waardoor telefonisch 'ja' of 'nee' kenbaar gemaakt kan worden. 'Een doorsnee van het Nederlandse volk heeft de beschikking over twee telefoonnummers. Alleen al het draal en van een nummer is goed voor instemming of afkeuring. Oude rotten in de omroepjournalis- tiek hebben over dit programma-on derdeel al meewarig het hoofd ge schud. omdat het er zo moeilijk uit ziet. Misschien krijgen ze ongelijk. Het 'democratiespel' waarvan genoem de quiz een belangrijk onderdeel is, moet volgens de makers wel iets an ders worden, dan de bekende show- vragenspelen als 'Eén van de acht', de 'RB-kwis' en andere populaire tv.-nrn- eramma's. De VPRO en ook Bob Ron- vens hebben er nooit een geheim van gemaakt niet veel op te hebben met dra bereikte hij de brede autoweg, die zich als een donker lint door de beemden aftekende. 'Kijk toch eens aan', mompelde hij blij. 'Daar in de verte zijn ook de lichtjes en torens van een grote stad te zien. Alles tekent zich duidelijk tegen de heldere nachthemel af. Laten we die kant dus maar eens op gaan. Misschien krijg ik een lift. Maar krijg ik die niet, dan is het nog niet zo erg, want het is hoogstens een uurtje lopen naar die stad'. dergelijke programma's. Daarom is gezocht naar 'n quiz-achtige wedstrijd waarin de gezinnen moeten reageren op problemen en situaties, waarmee ze iedere dag geconfronteerd worden. Gespeeld wordt op grond van regels en principes, die aan een democrati sche samenleving ten grondslag lig- gen. Vader, moeder, zoon en dochter zullen in de meest uiteenlopende situ aties komen te staan. De jury, bestaande uit reeds genoemde politici, kent punten toe. De spanning komt er pas goed in wanneer de spelers het niet eens zijn met de beslissing van de jury en tegen een inzet van 75 gulden de hulp van 'het. Nederlandse volk' kunnen inroepen. MAANDSALARIS Deelnemers, die het eerst dertig pun ten scoren zijn winnaar en krijgen het maandsalaris groot 1500 gulden of een deel daarvan. In het allersomber ste geval kan het echter ook zo aflo pen. dat wanneer men erg slecht speelt geld moet worden toegegeven. In elektrische witkarren. de nouveau- té's op vervoersgebied, bewegen de spelenden zich voort op een achtbaan. Deze mensen zijn gekozen uit een groep van 150 mensen, die gereageerd hebben op een advertentie van de VPRO. Niet zo'n massale opkomst, meent Rooyens, de oorzaak is volgens hem de angst die men heeft opgelo pen na de Fred Haché-show om voor gek tc worden gezet. Maar dat is beslist in het democratiespel niet het geval. Men hoopt dat na de eerste uitzending de oogst groter is. HILVERSUM In het VPRO-tv-pro- gramma 'Berichten uit de samenle ving' wordt vanavond aandacht be steed aan de homofilie. Dit naar aan leiding van de uitzending, die de EO drie weken geleden daarover had en die vanavond in het EO-programma wordt vervolgd. De uitzending var de VPRO komt tot stand in samenwerking met het COC, dr. Nevejan. psychiater te Utrecht en ds. Brussaard. gereformeerd predikant te Den Haag. Bij Hollandia te Baarn verscheen het uit het Engels vertaalde 'Ik zag drie schepen' van Elisabeth Goudge, ver taald door H. C. E. de Wit-Boonacker en geïllustreerd door Richard Ken nedy. Prijs 9.50. Voor wat dichterlij ke. fantasierijke meisjes van een jaar of tien een mooi boek, eigenlijk een kerstverhaal. De geschiedenis speelt zich omstreeks 1800 af. De illustraties zijn juweeltjes. Het verhaal doet den ken aan een legende, heeft iets sprookjesachtigs, maar is uiteindelijk toch realistisch. Een fijn boek. Uitgeverij Kosmos te Amsterdam en Antwerpen verzorgde de uitgave van 'Dat is heel wat voor een kat, vind je niet?', geschreven door Judith Voorst en goed geïllustreerd door Erik Bleg- vad. Dit boekje behandelt het verdriet van een kind over de dood van zijn poes. Het is de bedoeling kinderen die hun lievelingsdier moeten missen te helpen dit te verwerken. Een nood zakelijke zaak, want de confrontatie met de dood. al is het de dood van een dier, is voor elk kind schokkend. Of iedereen het met de door de schrijfster gevolgde methode eens zal zijn, waag ik te betwijfelen, maar ik geloof wel dat het veranwoord is kinderen op deze manier met het probleem van de dood in aanraking te brengen. De goede Nederlandse verta ling (uit het Amerikaans) is van Josephine Vonk. Het boekje kost ƒ4 50 'De kinderen van de veearts', geschre ven door Martha Robinson, vertaald door Tom van Beek en artistiek geïl lustreerd door Mance Post werd ook bij Kosmos N.V. uitgegeven. De Belgi sche tweelingzusjes Linda en Jeane Vermeire gaan logeren bij een oom en tante in Nederland. Ze vinden het gelukkig leuk, want er is voor hen geen andere keus, nu hun moeder, die weduwe is, een rustkuur van viei weken moet ondergaan. De oom van Linda en Jeanne is veearts en hun tante is huisarts. Er zijn twee neefjes. De logeerpartij verloopt uiteraard niet zonder avonturen. Alles beschre ven op een manier die kinderen van plm. 10 jaar zeer zal boeien. Prijs ƒ8 90. Hannie van Till schreef een vervolg op haar eerder verschenen 'Bobo. de Boskakeloris', namelijk 'Met Bobo langs de waterkant' (Prijs 6,90). Een sprookjes achtig verhaal dat kin deren van 8 tot plm 10 jaar (hoewel stijl en woordkeus soms wat moeilijk zijn) wel zal boeien. De illustraties van Meint van Till zijn geestig en rtistiek. De uitgave is goed verzorgd. Een extra aanbeveling voor Ronny van den Eerenbeemt's boek 'De hek sentoer van Handehoog' (prijs 6,90). De oude, goedige heks Hande hoog maakt wel eens een foutje met haar toverkunsten en wat er dan gebeurt is natuurlijk moeilijk te voor zien. Lezende maken de kinderen ook kennis met een heleboel kruiden en planten. Als toegift staan achter in het boek eenvoudige recepten, alle maal lekkere hapjes, die een heks, maar ook een kind kan maken. De illustraties en omslag zijn van Wouter van Leeuwen en Elly Koelman. Een fijn lees- en doe-boek voor kinderen van 7 tot 10 jaar. ^eze beide uitgaven zijn eveneens van Westfriesland Hoorn. Amusement is, evenals de quiz, vast onderdeel in het nieuwe demi cratiespel, dat de VPRO-tv vanavond uitzendt. Voor amusemen zorgen 'Gladys knight and the pips' Het VARA-team van Achter het Nieuws introduceerde woensdag een nieuwe technische vinding, waarmee de actualiteit nog sneller in de huis kamers kan worden gebracht. Drs. Joop den Uyl, fractieleider van de PvdA, reisde met Bondskanselier Willy Brandt een eindje mee in diens ver- kiezingstrein. Omdat het maken van filmopnamen wegens het tijdrovende ontwikkelen uitgesloten was, nam men voor een supersnel beeldverslag een proef met een zeer kleine video-came raDe beeldkwaliteit van het gehaaste experiment liet nog wel wat te wensen over, maar het maken van opnamen in een rijdende trein is onder ideale omstandigheden al een moeilijk kar wei. Er lijkt me dus wel muziek in te- zitten. Dat gesprekje tussen de twee socialis tische voormannen verliep een beetje stroef. Te begrijpen, want als Neder landse partijman zit je niet alle dagen vriendelijkheden uit te wisselen met een Duitse kanselierZonder zich in de Nederlandse politiek te willen men gen, zei de heer Brandt het toe te juichen als de PvdA weer regerings verantwoordelijkheid zou gaan dragen Ik ben benieuwd naar de reacties. Feministe Hedy d'Ancona propageerde in Achter het Nieuws het uitbrengt 1 van voorkeurstemmen op vrouwen oi het mannelijke element in de volk i vertegenwoordiging wat af te zwakke Van mij mag het, vooral als er vrot wen in de Kamers komen, die zondt papiertje een fel betoog kunnen hoi den. Wel is het te hopen, dat er nil i: al te veel stokpaarden worden bered om de twee sexen tegen elkaar op zetten. In dit verband was het inten sant om te beluisteren, hoe een in politiek bedreven vrouw als Gerd li Brautigam voor op ervaring gebaseei weerwerk zorgde. Dagje Ouder behelsde weer vele nu:K tige adviezen en brokjes morele sfet voor bejaarde kijkers. In straatinte viewtjes over de vraag of ze met hl AOW konden rondkomen, werden sa} pige en schrijnende ontboezeming vastgelegd. Maar er kwamen ook sen aan het woord, die het tege\ demonstreerden van het spreekwi dat het verstand met de jaren h Het aanbod amusement varieerde avond van matig tot kolderiek. TON HY1 (ADVERTENTIE) Radio vandaag Schoolradio. 10.30 Nxvs 10.33 (S) Podli v.d. vrouw. 11.05 v.d. zieken. 11.40 vro en maatschappij: poczleprogr. 11.85 llf! 12.00 Ons volkslied, waan en waarhei lezing. 12.20 (S) Door het land van Orim» koorzang met orkestbegeleiding. 12.20 Me-' u land- en tuinbouw 12.30 Nws. 15 door P. J. Risseeuw 'Dat gelooft u zelf niet, oom Wouter. Pieter zal toch zeker vóór hij ver trekt, afscheid van u komen nemen.' 'En van jou. Maar het is helemaal niet zeker of hij daarvoor de kans krijgt. Een soldaat is een soldaat. Wanneer er een expeditie wordt voor bereid heeft hij wel iets anders te doen dan afscheid te nemen van zijn vader en zijn Hoe staat het eigen lijk tussen jullie?' 'Tussen ons? Wat zou ik voor Pieter Volkerts anders zijn dan de dienstba re van zijn vader?' 'Jawel. Zoals je voor Diederik Dirks- zoon Volkerts de dienstbare was van zijn grootmoeder.' Het woordenspel dat nu begon moest ze de verouderende man gunnen, wist Saskia. 'Dienstbare, zegt ze. Net of ze niet weet dat ik van haar afhankelijk ben. Van Donja Saskia.' 'Als ik Donja Saskia ben in plaats van Saskia Vondelinge, ben ik dat door u.' 'Neen. door die knaap, mijn eigen neef nog wel, die geld boven jou verkoos.' 'Oom Wouter, Diederik Volkerts heeft mij trouwbelofte gedaan, maar hij is nog niet volwassen. Hij moet doen wat zijn ouders willen.' 'Goed. ik heb in ieder geval jou aan hem te danken. Je kan me niet ver bieden dat ik hem daarvoor een goed hart toedraag. Maar dan altijd jou nog meer, Saskia. Je bent misschien door mijn moeder, misschien door de Here God zelf naar me toegestuurd. Ach, was ik maar gezond, zoals Die derik mijn neef, zoals Pieter mijn zoon Dan wist ik het wel Saskia ontweek zijn hand. Slechts een enkele maal stond ze hem toe haar aan te raken. Een man bleef een man. ook in een rolstoel. Een meisje bleef een vrouw, ook tegenover de man die ze als een dochter liefhad. Een vrouw die een man zo nodig tegen zichzelf moest beschermen, wilde ze haar ach- ting voor hem kunnen bewaren. 2. VRIENDSCHAP Dc volgende dag regende het nog steeds, maar toch kwam er een bezoe ker. En nog wel liefst een bezoeker, die lange tijd niet op de engenhos was gezien de ziekte van de graaf had de geheimsenrijver in Recief op gesloten gehouden. Druipend klom Kare' Tolner de trap op naar de plantagt 'Eben Haezer', waar Saskia aan het spinnewiel zat en luisterde naar de monotone stem van oom Wouter, die zijn geliefde Reis van Bontekoe weer had opgenomen. 'Sinjeur Tolner. Saskia sprong op. De geheimschrijver bleef lachend in de deuropening staan. Hij kende de zorg van de Hollandse vrouw voor vloeien en meubels. Saskia riep Jona than. die Tolner was gevolgd en diens druipende mantel et. hoed aannam. Op kousevoeten trad Tolner de ka mer binnen, begroet door Oom Wou ter. die zijn rolstcel draaide, zijn boek neerlegde en de bezoeker nodig de aan tafel plaats te nemen. Eer er een kwartier was verstreken, voelde Tolner zich behaaglijk. Dat hij zijn ogen niet van Saskia kon afhou den merkte Wouter Volkerts maar al te goed: zoals Oom Wouter in elke jongeman een rivaal zag hij wist, dat het belachelijk was. Saskia had er, wanneer het bezoek weer was vertrok ken, schik om. Vooral als de oude man haar al te doorzichtig probeerde uit te horen wat de bezoeker buiten de kamer (de tijd vond hij altijd veel te lang) had gezegd of gedaan. Ja ook gedaan. Saskia haastte zich naar de keuken. Wat had Tolner v'ooi nieuws te ver tellen, vroeg ze zich af. In de ogen blikken dat ze Wouter Volkerts en de geheimschrijver verversingen aanbood en iets van hun gesprekken opving, had ze de indruk dat in Reeief alles nog bij het oude was. De schilders werkten hun schetsen uit. De domi nees fulmineerden tegen de brood dronkenheid van het volk. tegen sab- bathschenders, tegen de vrijpostige Papisten, die hier onbetamelijk veel meer vrijheid hadden dan in De Ze ven Provinciën en tegen de Joden, die volgens de predikanten deden wat goed was in hun ogen. 'De weleerwaarde heien zijn eigenlijk overal tegen,' meesmuilde Tolner. zelfs tegen lopen, ze wensen een eigen paard.' Tolner zette zijn glas neer toen hij de geur van bradend viees in zijn neus kreeg hij stond op met het excuus, dat hij zich even moest afzondoren, doch liep de keuken in. waar Saskia's koperen ketels en eetgerei hem zo schoon toeblonken als was zij in Am sterdam. 'Wat ruikt het hier heerlijk,' zei hij waarderend. Saskia, die hem niet had horen aankomen, schrok van zijn stem. Ze had het warm gekregen en zag hem op dit ogenblik liever gaan dan komen. 'U hebt de brief uit Amsterdam ont vangen?' 'Inderdaad. Mijn dank voor uw bemid deling. Zou ik u mogen vragen of u zich ook met het antwoord wilt belas ten?' (wordt vervolgd) 400 gr. kalfslappen 100 gr. geschaafde amandelen blikje tomatenpuree knoflook zout, peper 2 uien bloem, boter koffieroom olie, worcestersaus Wrijf twee teentjes knoflook zeer fijn doe er zout en peper bij, alsmede een paar druppels olie. Het vlees met dit mengsel bestrijken en één en ander goed laten intrekken. Het vlees in stukken snijden en in 100 gr. boter aan alle kanten bruinbakken. De uien fijnsnijden en meefruiten. Dan de tomatenpuree toevoegen en de ge schaafde amandelen. Voeg zo nodig wat water toe en laat alles zo'n drie kwartier sudderen. De twee eetlepels bloem aanmaken met wat koffieroom en wanneer het vlees gaar is hiermee de jus binden. Op smaak brengen met worcestersaus. Menutip: Kalfsvlees met amandelen, gemengde sla, gekookte aardappelen, chocoladepudding. Morgenwijding Toppers van toen. 9.35 Waterst. 9.40 School radio. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.iu Arbeids vitaminen. (11,00 Nws: 11.03 Radiojournaal) 11.30 (S) Rondom twaalf - eon uur allerlei voor iedereen. (11.55 Beursber.) 12.30 Mod. platteland. 12.35 <S) Sportrevue. 13.00 Nws 13.11 Radiojournaal 13.21 <S) Hot Rosidontió Vrouwenkoor met instrumentale begeleiding: mod.muz. 13.50 (S) Klass belaardcone. 14.00 De Notedop: gevar. progr. 15.00 (S) V.d. zieken. 18.00 Nws. 16.03 Radiojournaal. 16.05 (S) Aspecten: kunstprogr. 17.00 (S) Mobiel - Gramm.muz. IKOR: 18.30 Kleur: vragen rond. sen. 17.55 Med. 18.00 Nws. IS.11 Radiojournaal. 18.20 <S) Gramm.muz. IKOR: 18.30 Kleur: vragen ron- om schrift en samenleving. NCRV: 19.00 Bij de tijd uiti. over ouder worden. Verkie- zingsuitz. 19.20 Uitz van D.S.'70. NCRV: 19.30 Gesprekken met de CHU-fractielleder en -lijsttrekker. 20.00 Veel gevraagde gewij de muz. 20.30 De kerk vandaag: nws en comm. 20.38 (Sl De laars op de nek. serie hoorspel. 21.00 Regio-Rechtstreeks: gevar. ?rogr. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 2,40 Hior en Nu. 22.50 Wereldpanorama. 3.00 In het land der levendon: vra^enbeant- woordlng. 3.20 (S) Bosses O'Th'Barn Band: studioconc. 23.55 Nwa HILVERSUM II ACRV; 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7 OS (S) Preludium: mod.muz. 7.30 Nws. 7 41 Hier en Nu. 7.55 Progr.-overz. 8.00 Te Deura laudamus: geestelijke liederen. 8.24 Op de man af: evangelisch comm. 8.30 Nws. 8.36 Gymn v.d. huisvrouw. 8 45 (S) Concerlge- bouwork. en sol., kiess, en mod.muz. 10.00 Nws. 10.03 Studio 6: mlddagmag. en Nu. 16.32 Regio-Rechtstreeks: gevar.nu kaal, regio- en nat. allerlei. 17.30 Nws. lïJ Hier en Nu. 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. In vrije amateurskoor. 18.19 Verklezlngsultz. van R.K.P.N. 18.30 Nws 18.41 L«— J" muz. 18.55 Boekbespreking. A\ O: jongerenprogr. 19.30 Trefpunt: act. zak< ter disc. NOS 19.50 Den Haag vandit AVRO 20.00 Nws. 20.05 Radiojournaal. 0 (S) Residentie Ork. met sol.: mod. mui.', de pauze: tussen de nrs. 2 en 3: gespt* 1 22.15 (S) Synthese voordracht en muz. 21- r (S) Dichter bij de muz. nieuwe lledjf chansons of songs 23.20 <S) Essay: waarin over kunst wordt doorgepraat. Radiojournaal. 23.55 Nws. HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 De Hugo van Geü' ren Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 Nws. IM KRO-op-Drie: discjockeyshow. (ïo.oo en 11' Nws.) 12.00 Nws. 12.09 Van twaalf tot t« KRO's pauzeprogr. (13.00 Nws: 13.03 Ride maar.) 14.00 Nws. 14,03 Discjockey^tlO, (15.00 Nws.) NOS: 15,00 Nws. 16.03 daverende dertig (17.00 Nws.) 18.00 Nws. 18.02 Joost de Draaljer Sh« TROS: 19.00 Nws. 19.02 U spreekt met P": 20.00 Nws. 20.02 Posier. 21.00 Nws. 21.' Apollo XXI: vervolghoorspel. 21.30 Kab«f* teketet. 22.00 Nws. 22.02 Do Hugo Gelderen Show. 2.55 Med 23.00 Nws. 21' TV vandaag NEDERLAND I NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie NOS 18.35 Ti-ta-tovenaar P.P. 18.40 Boerenpartij 18.55 Journaal VPRO 19.05 Beertje Colargol 19.20 Zwijgen is goud: col lage va» stomme film fragmenten 19,45 Popeye, tekenfilm 20.00 Journaal 20.21 Berichten uit de samenleving 20.35 Democratie: spel show E.O. 22.00 Kerk en Theologie 22.30 Grote componisten: Vivaldi 23.00 De wind blaast waar heen hij wil 23.25 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal AVRO 19.05 Geheimen der zee 20.00 Journaal 20.21 Columbo, TV-film 21.35 Televizier Supplement 22.00 Mondriaan, doc. film over het leven en werk van Piet Mondriaan 22.45 Den Haag vandaag P.P. 22.55 Uitzending V.V.D. 22.05 Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6