Réserve des Saints Pères 2s E* W5 E» 3P E» E> 49 E9 2» Ch Kutjes 4F Leverworst Appelsap 49 3?s Cfl w 1" W F Licht belegen Goudse Varkens lappen Braad worst mÊ% e Heelbrood Wf| cnPeria Dessert Doperwten zeer fijn (Tl Hele augurken gram jjjjO 2?° Andijvie Familieberichten Cruse Bordeaux fles 0.75 liter Gebraden varkens- frikandeau per stuk 250 gram fles 0.68 liter J&D 8Spellenmagazijn inhoud Langspeelplaat albert heijn Stofdoek Unox Erwtensoep Roomboterkoek 1» Zonnebloem margarine 500 500 gram fJV ±80Ógram 7811 korrel koffie gewassen en extra geselecteerd TROUW/KWARTET DONDERDAG 9 NOVEMBER 1972 1932 9 november 1972 Op deze dag hopen onze geliefde Ouders en Grootouders H. A. van Ingen Sclienau en A. M. van Ingen Sclienau-Wetselaar te gedenken dat God hen 40 jaar voor elkaar en voor ons heeft gespaard. Dankbaar en blij zullen wij dit feit in gezinsverband vieren, Kinderen en kleinkinderen. Leiderdorp, november 1972 Koningstraat 10. Ze heeft Hem heel haar leven liefgehad. Versloeg de zorg met lofzang en gebed. In volle Zekerheid des geloofs is heden in Chris tus ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- Groot- en Over grootmoeder Gerritje van Boxel geboren Rijnsdorp in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam: D. van Boxel. Rotterdam. 7 november 1972 Huize Waelestein Schulpplein 50. Correspondentieadres: Jac. Molendijk, Jaersveltstraat 51b, R'dam. Verzoeke geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Waelestein (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren donderdag en vrij dagavond van 7.30 uur tot 8 uur. De begrafenis zal D.V. plaats vinden zaterdagmid dag 11 november op de Hervormde begraafplaats Charlois, Charloisse Lagedijk 680. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de kapel van de begraafplaats. Aanvang 2.45 uur. 'Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat'. Onverwacht door haar Heer en Heiland thuis ge haald, Zijn moegestreden kind, onze lieve Dochter en Zuster Maria Parmentier in de leeftijd van 54 jaar. M. Parmentier-Noordam Den Haag: J. C. Parmentier. Bleiswijk, 7 november 1972 Hoefweg 38 g. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis donderdag en vrijdag van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 11 novem ber a.s. in het familiegraf op de algemene be graafplaats omstreeks 12.00 uur. Vertrek van het woonhuis om 11.45 uur. Psalm 44 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Heden nam God tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Emma Maria Burger in de ouderdom van 80 jaar Wassenaar: Raaphorstlaan 18 's-Gravenhage: Haverkamp 163 's-Gravenhage: J. C. Burger Lijsterbesplein 18 Wassenaar: Van Zuylen van Nijeveltstr. 29 Nieuwkoop: A. Burger-van Schie Aar en Amstel Wassenaar: (bungalow): Raaphorstlaan 11 's-Gravenhage: Valken boslaan 137 S. van der Lelie A. Burger-Burger A. Burger A. Burger-Roelofs W. A. van Schie-Burger C. W. van Schie J. van Schie-Burger W. van Schie Nichten en neven. Wassenaar, 8 november 1972, Burchtlaan 6. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaats hebben maandag 13 november a.s. om 14.00 uur op de N.H. Be graafplaats te Wassenaar. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Barchem deelt met diepe verslagenheid mee, dat de Here tot Zich nam Zijn trouwe dienstknecht Ds. E. I. F. Nawijn Met dankbaarheid gedenken wij dat hij 5 jaar met zijn rijke gaven onze gemeente heeft mogen dienen. De Here trooste zijn vrouw, kinderen en klein kinderen. C. J. Bos, Vice-praeses. J. M. Kaemingk, Scriba. Barchem, 7 november 1972. Verheugd te weten, dat hij de vreugde van de Heer binnenging, maar bedroefd over het ver lies hier op aarde, geeft de Kerkeraad kennis van het overlijden van Ds. E. I. F. Nawijn Emeritus-predikant van de kerk te Hattem. Namens de Raad van de Gereformeerde Kerk te Hattem: H. van der Weij, Praesus. F. Kampherbeek. Scriba. Hattem, 7 november 1972. Het Gereformeerd Tractaatgenootschap 'Filippus' geeft met verslagenheid kennis van het nog plot seling overlijden van zijn secretaris Ds. E. I. F. Nawijn Met dankbaarheid gedenken wij dat hij vele ja ren lang met grote trouw en accuratesse zijn vele gaven in dienst van 'Filippus' heeft gesteld. De verkondiging van het Evangelie had de liefde van zijn hart. Moge dat Evangelie de familie troosten in donke re rouw. Namens het bestuur van 'Filippus': Kampen: Prof. Dr. J. Plomp, voorzitter. Apeldoorn: Ds. W. Kats, lid. Amhem: Mr. G. Rutgers, lid. Hattem: Mej. J. Rietveld, administratrice. 7 november 1972. volle, rode wijn met een uitgesproken Bordeaux karakter 8® Uit onze afdeling delicatessen t/m zaterdag 100 gram albert heijn E» Dr. Siemer ^3 ganzenbord-wedrenspel-molenspel- vlooienspel-damspel- denkspel verkeerspel -mens erger je niet. speciale aanbieding met 13 bekende St. Nicolaas liedjes per stuk Prijzen gelden van donderdag 9 t/m woensdag 15 november lyiarmer dessin 2 stuks extra gevuld blik 0.82 liter Bonduelle 1/1 blik Cfl Aroma fles 1 liter' albert heijn per stuk 250 40 gram/I. CU Knakworst blik 10 stuks samen 200 gram Dessa kuipje 250 gram zoetzuur 1/1 pot. Geldig t/m zaterdag 11 Magere november Fijne 500 gram I3P 948 gesneden wit of bruin oploskoffie bereid volgens het vriesdroog procédé, waardoor aroma en kracht behouden blijven pot 100 gram d volgens i en Geldig t/m zaterdag 11 november Bestuur, redactie en directie van de Elizabeth- bode geven, dankbaar zijn werk gedenkend, ken nis van het overlijden van ds. E. I. F. Nawijn In het jaar, waarin het blad zijn 40e jaargang beleefd, is hij, die van het begin af tot voor kort bestuurslid en redacteur was, opgenomen in de Heerlijkheid, waarvan hij voor ontelbaar velen getuigd heeft. Weer ging een van onze trouwe oranjevrienden heen. God riep tot Zich onze Vriend en Bestuurs lid, de Heer Herber Teeuw Dankbaar gedenken wij zijn arbeid, vele jaren heeft hij onze vereniging met zijn krachten ge diend. Zijn vriendschap en oranjeliefde zullen wij nooit vergeten. Namens het Bestuur en Leden der Christelijke Oranjevereniging 'Strijders van Oranje': G. Lugtigheid, Voorzitter. W. C. van Wijngaarden, Secretaris. Doet mij de poorten der gerechtigheid open. ik zal daardoor ingaan; ik zal den Heere loven. Psalm 118 19 (onber.) Heden nam de lleere tot Zich onze geliefde Zuster en Schoonzuster Jacoba Sclmap geboren Schaap, echtgenote van Jan Schaap, in de ouderdom van 68 jaar. Wed. A. Vink-Schaap w. Schaap A. Schaap-Vooijs J. Schaap A. Schaap-Plug W. Schaap G. Schaap-v. d. Horst M. v. d. Horst-Schaap J. W. v. d. Horst Wed. A. Ouwehand- Schaap Wed. W. M. v. d. Pias- Schaap A. v. d. Horst-Schaap W. Th. v. d. Horst L. v. Duljn-Schaap J. v. Duljn J. Schaap Th. Schaap-Meier J. v. Duljn C. v. Duijn-v. d. Plas Na een ernstige ziekte nam dc Heer van ons weg mijn lieve zorgzame man. onze vader en opa Cornebs van der Beek op de leeftijd van 63 Jaar. "Want bij U is de bron des levens, in Uw licht zien wij het licht', psalm 36 vers 10. Dronten: H. van der Beek-Crezèe Zevenaar; Marius en Gerda Marko en Corine Dronten: Henk Ad en Rolien Kees Sietske Dronten. 5 november 1972. Abbertweg 5. De rouwdlen; donderdag 9 novembi om 13.00 uur in de Ger. Kerk (de Ark) te Dronten. waar na de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Be graafplaats aldaar. Na de begrafenis ls er ge legenheid tot condoleren in <dè Ark) te Dronten. Geen bloemen. Geen toespraken. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING In grote verslagenheid geven wij U kennis dat op zondag 5 november plotseling uit ons midden is heengegaan onze lieve Broer Simon Goedhart op de leeftijd van 42 jaar. Jasaja 45 15 Leiderdorp: J. A. Goedhart Breukelen: W. Goedhart Leiden: N. Goedhart. Leiderdorp, Berkenkade 10. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgevonden. (IN PLAATS VAN KAARTEN) Voor de zeer vele blijken van oprecht medeleven in ons grote verdriet om het heengaan van onze lieve Hans zeggen wij allen graag hartelijk dank. Op velerlei wijze hebben wij dit medeleven ervaren, en het was ons mede tot troost en steun. J. v. Dam A. v. Dam-de Klerk en kinderen. Zwijndrecht, november 1972 Burg. Doornstraat 4. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVIN Op 6 november 1972 is vrij onverwacht over! Jopie van Beek weduwe van Heinrich Leonhard Schwab, op de leeftijd van 72 jaar. Namens de familie: A. G. J. Piccardt, ex. test. Amsterdam, 9 november 1972, Van Nijenrodeweg 742. Overeenkomstig haar wens heeft de bij» in het familie-graf in alle stilte plaatsg Langs deze weg willen wij allen heel hartelijk voor de belangstelling en het medeleven dat U wijze ook" toonde bij het zo onverwacht heenl mijn lieve Vrouw en onze Moeder Sjaantje Hortensius Familie P< Oude Tugelaweg 33, Ermelo,

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22