Nieuw-Vennep lijdt aan muzikale bloedarmoede DREEF-MEUBELEN' Bescheidener plan dienstencentrum in Voorschoten Agenda voor Leiden wij nodigen uUTT: Proefrit met oma Trijntje Huistra over haar werk Vuil alleen in zak met wapen de koning BEKENDMAKING SPECIALE AANBIEDING!! SLAAPKAMER 853,- WONINGINRICHTING v. KLARENB0SCH CITROËNADYANE TROUW/KWARTET DONDERDAG 9 NOVEMBER 1972 Folgert Zwaving ivil weer met orgelbespelingen beginnen door HENK KAMIES NIEUW-VENNEP —"De eerste orgelbespeling was op 3 mei 1969, nadat op 2 april het nieuwe orgel in de gereformeerde kerk in gebruik was genomen. Bij die ingebruikneming rijpte het idee orgelbespelingen te organiseren In het begin werd het een succes Ook de avonden die wij, de orgel commissie .als 'avondmuziek' lan ceerden en waaraan gast-solisten meededen hadden niet over be langstelling te klagen. Maar het werd steeds minder. Toen vorig jaar een muziekavond werd ge houden met o.a. Jan Hulsbos en Lize Schor, namen die in deze omgeving een begrip zijn, en er een handjevol belangstellenden aanwezig was, toen een maand later ook een orgelconcert van Simon C. Jansen een zéér gering aantal toehoorders trok, vond ik het ogenblik aangekomen te zeg gen: ik stop ermee'. Het gaat Folgert Zwaving, organist van de gereformeerde kerk in Nieuw- Vennep en in een hervormde kerk te Amsterdam en daarnaast leraar aan de muziekschool Haarlemmermeer, waarvan hij overigens ook adjunkt- direkteur is, aan 't hart, dat een Simon C. Jansen en ook anderen in Nieuw-Vennep eigenlijk, populair ge zegd, voor joker zaten te spelen. 'Ik schaamde me dood', zegt Zwaving. 'Het honorarium voor de organist kwam er nauwelijks uit. En dat ter wijl wij toch zo'n geweldige propa ganda maakten voor die avonden' Zwaving vindt dat Nieuw-Vennep aan muzikale bloedarmoede lijdt. Om dat duidelijk te onderstrepen wijst hij op de plaatselijke fanfare 'Irene', die ter ziele is. 'Toen ik zestien jaar geleden naar Nieuw-Vennep kwam waren er vierduizend inwoners met een goeie muziekvereniging. Nu zijn er meer dan tienduizend en er is geen plaatse lijk muziekkorps meer, uitgezonderd de drumband met majorettes. Dat is toch erg?' Kwaliteit Het orgel in de gereformeerde kerk heeft veel mogelijkheden en tal van prominenten bespeelden het. Om maar een paar namen te noemen: Cor Kee, Piet van Egmond, Simon C. Jansen, Jan Zwart, Piet Kiel jr. en Folgert Zwaving zélf. Daarnaast wa ren er de 'amateurs', zoals Leen Schippers en Gerda van der Helm. die echter kwalitatief gezien niet voor een 'prof' onderdoen. Ook al beginnen de orgelconcerten weer, Piet van Eg- mond zal er voorlopig niet zijn omdat, het orgel nog steeds niet is afgetn- neerd. 'De finishing touch ontbreekt eraan en ik hoop dat het spoedig zaï gebeuren. Voor 't overige is het ech ter een geweldig orgel'. Gaat Zwaving weer een poging wa gen? 'Als ik maar op een vaste kern aanwe zigen kan rekenen, dan direkt. Ik wil een onderscheid maken in A- en B- organisten. Onder laatstgenoemde ca tegorie rangschik ik dan organisten als bijvoorbeeld Leen Schippers de Nieuw-Vennepse 'amateur', (van wie zelfs een grammofoonplaat verscheen en die een enorme 'aanhang' heeft) en Gerda van der Helm. Zij spelen bij wijze van spreken voor niets, maar wat zij brengen is van grote klasse. Slechts twee fervente muziekliefheb bers die bij géén concert ontbraken, hebben Zwaving het afgelopen jaar gevraagd waar de concerten bléven. 'Een van hen was Meijer, die vroeger zelf kerkorganist was. Voor hém speelde ik na afloop van een kerk Folgert Zwaving: 'Zelfs de muziekvereniging is ter ziele. Dat is toch erg?' dienst speciaal een werk van Zwart, omdat hij daar een bijzondere liefheb ber van was. Hij stond bij de speelta fel en zei na afloop: Hier kan 'ik het weer een week mee doen. Dat was drie weken geleden. Een week later overleed hij. Kijk, zulke mensen in spireren je en stimuleren je'. Abonnement Zwaving zou het liefst willen dat degenen die de concerten missen, het •hem laten weten. 'Als er vijftig zijn. die een abonnement willen hebben voor een serie van vijf concerten, dan zou ik beginnen. Dan weet ik dat het er financieel tenminste uit komt. Als die eerste vijftig er zijn, komen er meer. Op z'n minst moeten het er tussen dc 75 en 100 zijn. Dat moet toch kunnen? Laten ze mij een brief kaartje sturen of opbellen (School straat 25) en dan wil ik in het voorjaar de orgelconcerten hervatten. Misschien ook dat die zaterdagavond verkeerd was. Welnu, men kan gerust een suggestie doen voor een andere avond. Dat willen wij óók graag we ten'. Folgert Zwaving wil weer aan de gang met het organiseren van de 'avondmuziek' en de orgelbespelingen. Maar de orgelcommissie moet er fi nancieel kunnen uitspringen. Vandaar dat die mogelijkheid van die abonne menten wordt geopperd. Want dat geeft houvast. Op de vraag naar de orgelavonden in Lisse geeft Zwaving het volgende commentaar: 'In Lisse worden dc con certen gehouden in dc Agathakerk. Daar staaf een machtig mooi orgel, vooral geschikt voor Franse werken. Het is er een beetje kathedraalachtig, met een geweldige akoestiek. Lisse ligt ook gunstig ten opzichte van de regio en er werden minder concerten gegeven dan hier in Nieuw-Vennep. Dit laatste was misschien ook de oor zaak dat er minder publiek kwam Iedere maand organiseerden wij een concert en dat is misschien te veel van het goede geweest'. Folgert Zwaving die een authentieke kerkmusicus is, van moderne jeugdko ren zoals de Revivals en the Trum pets of the Lord niet veel moet hebben, maar die het enthousiasme waarmee wordt gezongen bewondert, en wel houdt van goede negro-spiritu- als ('dat is eigenlijk zeer goede kerk muziek'), wil weer orgelbespelingen organiseren, mits hij weet op een vaste kern toehoorders te mogen rebe llen. Carillon Praten met Folgert Zwaving over mu ziek neemt tijd in beslag. Tussen het orgel-gesprek door valt de naam van de muziekschool in Haarlemmermeer steeds wéér. Vooral nu er een gram mofoonplaat van de leerlingen-presta ties komt. Hij zegt over de jeugd: 'Er wordt zoveel naars over de jongeren gezegd en geschreven, maar als je ze dan zo muziek hoort maken, dan ont dek je dat er toch óók heel wat fijne jeugd is die de zaken serieus aanpakt. Zij zijn zeker in de meerderheid. SASENHEIM Trijntje Huistra is op het ogenblik met verlof in Neder land. Op zondag 19 november komt zij naar Sassenheim. Er wordt dan een bijzondere kerkdienst gehouden in de Gereformeerde kerk. Ds. Kam- ma uit Oegstgeest zal een korte medi tatie houden en Trijntje zal vertellen over haar werk in West-Irian. Er zullen dia's vertoond worden over de Jali-vallei, waar zij werkzaam is. Voorts zullen tijdens deze dienst dia's worden vertoond van het kerke-week- end dat afgelopen zomer door de gereformeerde kerk in Sassenheim werd gehouden. De kerkdienst heeft plaats onder aus piciën van de jongerenkommissie, die io Sassenheim jeugddiensten voorbe reidt. In januari 1973 gaat zij weer naar West-Irian. De kerkdienst begint om 17.00 uur. Zwaving heeft eigenlijk drie muzika le wensen. Allereerst het hervatten van de orgelbespelingen. Ten tweede dc hèr-intonatie van het orgel van de gereformeerde kerk, zodat ook Piet van Egmond weer bereid is te komen, en ten derde dat.Nieuw-Vennep de beschikking krijgt over een carillon 'Bijvoorbeeld in het Van Haeringen- plantsoen'.). Of dit laatste dolt verwezenlijkt zal worden is een grote vraag. Wat het eerste betreft, de kans is groot. Als het publiek maar laat weten er be hoefte aan te hebben. VOORSCHOTEN De gemeente Voorschoten heeft de afgelopen week aan diverse inwoners de gele kaart uitgedeeld. Wanneer vuil aangeboden wordt in zakken, die niet voorzien zijn van een gemeentelijk wapen, dan moet ingevolge de verordening de reinigingsdienst deze zakken niet ac cepteren. Omdat thans in een cash carrybe- drijf plastic vuilniszakken aangeboden worden, die goedkoper zijn dan de gemeentelijke zakken en bovendien niet van de juiste samenstelling zijn. heeft de gemeente Voorschoten .tot deze maatregel besloten. Gelijk met de vuilniswagen gaan eni ge ambtenaren op stap. Bij een huis waar vuil aangeboden wordt in niet- 'Voorschotense gemeentezakken' wordt aangebeld. De bewoner krijgt een gele kaart, waarop het verzoek gericht wordt het vuil te verpakken in het juiste verpakkingsmateriaal. Vuilniszakken waarop niet het wapen van Voorschoten maar wel het wapen van een andere gemeente staat, wor den wel aangenomen tot een beperkte tijd. Deze tegemoetkoming is er om de nieuwe inwoners de gelegenheid te bieden vuilniszakken uit hun vroegere gemeente nog te gebruiken. De 'gele kaart' kan na enige aanbie dingen gevolgd worden door een offi cieel papiertje: een proces-verbaal. Ook een jeugdprijs bij de NRB NOORDWIJK De Noordwijkse Reddingsbrigade zal het komende sei zoen weer propaganda-feestavonden organiseren. Dit werd medegedeeld op de najaarsvergadering van de brigade in 'De Rank'. Naast het reeds bestaande erelidmaat schap, besloot men het lidmaatschap van verdienste in te stellen. Uitge breid werd van gedachten gewisseld over het vaststellen van een onder scheiding voor het meest verdienste lijke jeugdlid. Bij de senioren kan in zo'n geval de Bart de Groot-beker worden toegekend. Voor de jongeren tot 18 jaar komt nu een Bart de Groot-legpenning. Wat de materialen betreft, is de N.R.B. uit haar behuizing gegroeid. In het te krappe materialengebouw kunnen de werkers niet meer uit dp voeten en men zal dit in een brief onder de aandacht van het gemeente bestuur brengen. De heer Ooms rapporteerde namens de strandwachters. dat met tevreden heid op het afgelopen seizoen kan worden teruggezien. Op de vele kilo meterslange Noordwijkse kuststrook had zich geen enkel verdrinkingsgeval voorgedaan. Het ligt in de bedoeling op de komen de NRB-contactavonden eigen films te vertonen. Zij die materiaal beschik baar hebben kunnen dat melden bij de heer Alb. Meijrink te Noordwijker- hout of bij mevrouw Boot. Linbaan- weg te Noordwijk-Binnen. ZOETERWOUDE In aansluiting op de avond van 19 oktober waarop prof. dr. H. Fiolet informatie verstrekte over het onderwerp 'Oecumene met goed geweten' wordt het tweede deel van het pastorale plan Toerusting donderdag vervolgd met een gespreks- avond over hetzelfde thema in de Christus Dienaarkerk om 8 uur. De ruim 200 deelnemers hebben naast de samenvatting van het betoog van prof. Fiolet ook drie series van elk vier vragen over dit thema thuisgestuurd gekregen. RIJNSBURG Donderdag 16 novem ber om 4 uur komt de raad van Rijnsburg bijeen. Agenda: Begroting waterleiding: Begroting grondbedrijf; Gemeentebegroting: Herziening tarie ven waterlevering: Verhoging reini gingsrechten. DONDERDAG 9 NOVEMBER Gehoorzaal. S.15 uur: Promenadeconcert door het Rott. Philh. Orkest. Stadhuis, 6 tot 8 uur: spreekuur soe. raads vrouw. VRIJDAG 10 NOVEMBER Volkshuis, 2.30 tot 5 en 7 tot 10 uur: vloolenmarkt De Ratel. Vestestraat 40. 8.30 uur: Imperium met "Pitten" van Heyermans. Rapenburg 24, 22 tot 2 uur: Jazz zolder Hot House. Bevrijdingskerk Montgomeryslraat, 7 tot 10 uur: ruilbeurs voor verzamelaars. Academiegebouw Rapenburg, grote filmzaal, 11.15 tot 12.45 uur: hlst. disputen Robert Fruin en P.C. Hooft, prof. dr. J. Lechner Leiden over de poëzie tijdens de Spaanse burgeroorlog. zaterdag november volkshuis, 10 tot 12 en 2 tot 4 uur: vlooienmarkt De Ratel. Rijnl. Lyceum Oegstgeest, 8.15 uur: Cabaret Sleto en Marieke Hoving m.ra.v. Rob de Nijs. Vestestraat 40, 8.30 uur: Imperium met 'Pitten' van Heyermans. Morsweg 114, 2 tot 5.30 uur: 6Chaaksociëteit voor Jongelui vanaf 15 Jaar. Den Burcht 3 tot 5 uur: receptie t.g.v. 50- Jarig bestaan van Ons Grunnegerlaand. LEIDEN FILMS TOT 16 NOVEMBER Camera: Dood in Venetië, 14 jr. Dag. 19 en 21.15 uur. do, vr.. ma en di 14.30 uur. Malinee: Do vier clowns, a.l. za, wo 14.30 en zo 14 en 16.15 uur. Nachtv.: Summer of 42. 18 jr. Vr -za. 23.30 uur. Luxor: De Peetvader. 14 j. Dag. 14 en 20 Trianon: Zeg maar ja tegen het leger. 14 jr. Dag. 19. 21.15 en 14.30. Zo extra voorstelling om 16 45 uur. Lldo: L'aventure, 14 jr. Voor tijden zie Studio. Studio: Family Life, 18 jr. 14.30, 19 en 21.15, zo 14.30, 16.45, 19 en 21.15. APOTHEKEN Dienst apotheken tot 10 november: Doeza- apotheek, Doezastraat Leiden, apotheek Lei derdorp en apotheek Oegstgeest. BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Academisch Zlekenhulsi dagelijks behalve op dinsdag van 19.00-19.45 uur; dinsdag van 13.00-14.00 uur; zaterdag en zondag van 14.30-15.30 uur. Bezoektijden Kliniek Verloskunde en Gynae cologie: Voor patiënten van de afdeling Gynaecologie en voor zwangeren: van 10.00- 12.30 en van 15.00-20.00 uur. Voor kraam vrouwen: van 10.00-11.30, 15.00-17.30 en van 18.30-20.0 uur. Op dinsdag is er de gehele dag geen bezoek. Bezoek Praematurenafde- llng (alleen voor ouders) dinsdag niet. Ma, wo, do en vrij van 18.3-18.45 uur; za en zo van 15.00-15.15 uur. Dlaconessc 12.00 uur, en 3e klasse: dagelijks 13.15-14.00 uur; kin derafdeling: dagelijks 14.45-15.30 uur en maandag, woensdag- en vrijdagavond 18.00- 19.00 uur. LEIDEN St. Ellsabethzlekenhuls: Volwas senen: 3e klasse, dagelijks van 14-15 en van 18.45-19.30; 2e klasse, dagelijks van 11.30-12 en van 14-15 en van 18.45-19.30 uur. Ie klasse, dagelijks vanaf 11.30 uur. Kraamaf- deling: 3e klasse. 15-16 en van 18.45-19.30 VOORSCHOTEN Het bestuur van de Stichting Dienstverlening Bejaar den Voorschoten moet afzien van het ambitieuze plan te komen tot de bouw van een Dienstencentrum met een multifunctionele opzet. Dc staats secretaris van C.R.M. heeft meege deeld geen uitspraak te kunnen doen over een rijksbijdrage in de exploita tiekosten van het dienstencentrum, en tevens werd opgemerkt dat de gemid delde oppervlakte van de dienstencen tra 500 a 600 m2 bedraagt. Hiermee is voorlopig het bouwplan van de baan, waarbij het dienstencentrum omgeven zou worden door gelegenheden voor wijkbijeenkomsten, aanleg van een golfbaan e.d. De Stichting meent dat gezien de huidige financiële situatie het realise ren van de wijkvoorzieningen bij het dienstcentrum geen haalbare zaak is en heeft inmiddels een bescheidener plan ingediend, waarbij wel rekening is gehouden met de mogelijkheid te zijner tijd terug te komen op de multifunctionele opzet en het aantal bejaardenwoningen wordt uitgebreid tot 100 stuks. Er is reeds een gesprek geweest met het hoofd van de afdeling bejaarden- werk van het ministerie van C.R.M. en verwacht kan worden een gunstig advies van de Provinciale Commissie Planning Bejaarden huisvesting. Voor de gemeente Voorschoten bete kent deze nieuwe opzet dat inplaats van ruim 200.000 per jaar thans begroot wordt een bedrag van 50.000 als nadelig exploitatietekort. Uitgegaan is van de oude plaats van vestiging (plan 'Bijdorp'), terwijl ook een verschuiving dichter naar het centrum (M.O.C.-terrein) aanvaard baar is mits de grondprijs gelijk blijft. Het dienstencentrum zal bevatten: re ceptie, ontvangsthal en grote zaal met een totale oppervlakte van 250 m2: kleine zaal voor stille recreatie zoals bibliotheek van 60 m2; kantoor voor de leider, spreekkamer en vergader ruimte in totaal 50 m2; keuken, waar diepvriesmaaltijden bereid kunnen worden, totale grootte 30 m2; verder kamer voor speciale activiteiten (25 m2), bergruimte (25 m2) en toiletten (30 m2). De netto inhoud wordt dan 470 m2, de bruto inhoud 517 m2. De architect krijgt de opdracht zich aan het maximum van 520 m2 te houden. In de commissie voor maatschappelijk welzijn werd dit plan besproken. De leden konden zich er wel mee vereni gen. Uit het debat bleek dat er moei lijk een schatting te maken valt over het aantal bejaarden dat Voorschoten in de toekomst zal tellen. Thans ligt het aantal van 1316 op een bevolking van 21.635 per 31 december 1971 nog onder het landelijke gemiddelde; ver wacht wordt echter een sterkere ver grijzing in verband met de afneming van de bevolking. uur; 2e klasse, 11.30-12 (alleen vaders);i en van 18.45-19.30 uur. Kinderafdelingen Al en B4: Dagelijks 14.30-18.45 uur (de bezoektijd per bezn beperkt tot drie kwartier). TENTOONSTELLINGEN Sted. Museum de Lakenhal: tot 26 nor.lj schappen uit de 17e eeuw. Sted. Museum dc Lakenhal: Oude Sinpl Leo van den Eckel, grafiek en tekenii 20 okt. tot 26 nov. Landschappen uit di, eeuw. LAK-foyer, Levendaal 150: werk van Btji Rijn (poppen), tot en met 19 november. Galerie Van der Vllst, Botermarkt 3, Lt Schilderijen van Karei Wiggers. keri van Anke Blankevoort en grafiek van dorik van Batenburg. Tot 6 december.; dag tot en met zaterdag van 9 tot 6 urn Sociëteit Burgers, Brugsteeg 2a, s derijen van Willem Raaymakers. 1 van 16.00 tot 24.00 uur, za. en zo. 14.00 tot 24.00 uur. Verrassend verlies voor Leiderdorp LEIDEN Een met vier inval verzwakt Leiderdorp I was niet machte het schaakgeweld van Kati I in de eerste klasse van de Lei Schaakbond te keren. De Katwiji namen een 4,5-3,5 voorsprong met zicht op een 5,5-4,5 zege. De vei sende uitslag betekende tevens de ste .seizoensbuit van de Kustbewoi LSG III had opvallend veel mo met LSG IV. Lange tijd hing gelijkspel in de lucht, doch het di team trok ten slotte met 5,5-4,5 het langste eind. Kampioenskandii Philidor III kreeg bezoek van V schoten II. Na de eerste speelpeii ad Philidor een comfortabele voorsprong in handen. Intussen i! stand reeds 6-3 voor Philidor. resterende partij zal worden u speeld. Philidor V noteerde in de klasse A de hoogste seizoens Voorschoten III werd met niel der dan 9-1 onder de tafel ge: Leiderdorp II behaalde na arl en uitspelen van de afgebroken en een verrassend gelijkspel wi Alphen I. Revanche boekte in poule A vi zestallencompetitie zijn tweede winning: Philidor IX werd met van het kastje naar de muur stuurd. Boskoop II bleef Revai goed volgen. Het bezorgde Reed een 4-2 nederlaag. Bodegraven II t teerde Leimuiden II op een cadea van dezelfde inhoud. In poule B Katwijk IV na de 2-4 zege op Leit III fier aan de leiding, doch de wijkers worden fel belaagd door II. Dit keer bungelde Sassenheim met 4-2 aan het touwtje van VTL competitieleider heeft intussen uitslag in 5-1 gewijzigd wegens opstellen van een ongerechtigde Ier door Sassenheim. Het duel tiü Valkenburg II en Rijnsburg I i tot 16 november uitgesteld. ALPHEN Op dinsdag 14 novenö om 8 uur is er een muzikaal e« ment in de Goede Herderkerk, ehr. muziekvereniging 'Arti et Ri oni', dirigent Wim van Duin, fi dan een concert, waaraan medei king wordt verleend door Canite ba uit Lisse. UITZENDBUREAU Telef. 01710-31710 Korevaarstraat 33 Leiden MAHti Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel. Ilng te verlenen van het be stemmingsplan "Koestal-Over- duln" en in samenhang met artikel 50, lid 8 van dc Woning wet bouwvergunning ,te verle nen voor: 1. het verbouwen van een werkplaats aan de Secretaris Varkevlsserstraat 274 te Kat wijk aan Zee, kadastraal be kend ln sectie A, nr. 10770: 2. het bouwen van een werk loods/opslagplaats aan de Secretaris Varkcvlsscrstraat 262 te Katwijk aan Zee. ka dastraal bekend In sectie A. i nr. 10680. De bouwplannen liggen met In gang van 10 november 1972 op de gemeentsecrctarie 'kamer lï) gedurende 14 dagen voor een leder ter Inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder ln de gelegenheid ge steld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstelling schriftelijk bij hen In Ie dienen. Katwijk. 9 november 1972. Burgemeester en wethouders van Katwijk. de secretaris. G. Feenstra. de burgemeester. A. G. Vermeulen. RIJNLANDS LYCEUM ZA 11 CABARET TINGEL TANGEL Waartoe, Waarheen Sleto en Marijke Hoving, Rob de Nijs in een politiek kabaretprogramma Erijzen 7.50 5.— •J.P. 3.75 inschr. K&O 6.30 4.25 Kaartverk. en plaatsbespr. 5 dgn. voor de dag der voorst, a.d. kassa v.d. Leidse Schouwburg (niet op zo.) v. 9.00-15.00 u., zat. v. 9.00-12.00 u. tel. v. 10.00-12.00 u. (41200) en v.a. 19.30 u. a.d. zaal. Voor inschr. K&O: bur. K&O, Oude Vest 45 (niet op zo.) v. 9.00-15.00 u„ zat. v.9.00-12.00 u. tel. v. 15.00-17.00 u. (31841). LEIDSE SCH0UWBURG-K&0 LAK SLAAPKAMER en HOOGGLANS BERKEN-AHORN Bestaande uit: 2-persoons ledikant 2 nachtkastjes 3-deurs linnenkast toilettafel met 3-delige ronde spiegel COMPLEET SLECHTS HAARLEMMERSTRAAT 51 - 53 De zaak, waar geen moeite voor u te veel is I BURGSTEEG 3-5-12 NIEUWSTRAAT11 [LEIDEN Tel. 20657 LEIDEN] WINDSOR-OUDHOLLANDS-KLASSIEK BIEDERMEIER -QUEEN-ANNE i DONDERDAG AVOND VERKOOP ALLE HENS AAN DEK Vernieuwing van de maatschappij is geen loze kreet. Er wordt hard r.an gewerkt, zowel nationaal als internationaal. Wa zijn op weg, al gaat het lang -niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan dek. Geen man en geen vrouw kan worden gemist als het erom gaat mee te bouwen aan een nieuwe maatschappij die meer aan de normen van het evangelie voldoet. De koers is: billijke verdeling ven een welvaart over alle mensen; rechtvaardige verhoudingen in de maatschappij; inrichting var. de samenleving op basla van naasten liefde en gerechtvaardigheid. Doet u ook mee? Meldt u dan aan bij: CCN Y> POSTBUS 2475-UTRECHT Wie neemt oma niet'ns mee op een zonnig blij weekend? Dus laat haar ook'n Dyane proefrit meemaken. Kanze'n oud en wijs oordeel geven....,. Over bijvoorbeeld ruimte, comfort"^ en afwerking. De Dyane zal oma niet teleurstellen. Dyane: de probleemloze auto N.V. AUTOM. BEDR. VAN DER VELDE Zoeterwoudseweg 23 Leiden v.d. Valk Boumanweg 180 Leiderdorp BAKKER S AUTOM. BEDR. B.V. Zijlsingel 36 Leiden Hoofdstraat 133 Sassenheim

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16