Charley Jones bewijst zijn kracht eindelijk 1 Volleybalcompetitie trekt nauwelijks meer Swift verspeelt tweede winstpunt Schoofs en Deken te groot probleem voor Charenton Verrassend verlies van Buna Stars bij Donar Jeugd judoploeg laatste in België Vissers krijgt kampioenschap niet TROUW/KWARTET MAANDAG 6 NOVEMBER 1972 SPORT T13/K1! Van onze basketbalmedewerker AMSTERDAM Het duel dat in de competitie het meest de aan dacht trok was ongetwijfeld Fiat Stars tegen Punch: 9286. Maar het zou onrechtvaardig zijn als dit spectaculaire duel tussen twee grootmachten alle andere gebeurtenissen van dit weekeinde naar de achtergrond zou verdrin gen. Onrechtvaardig bijvoorbeeld tegenover Donar dat volkomen tegen de verwachting in met 78—75 Bona Stars klopte. On rechtvaardig ook ten opzichte van Lions en Rotterdam-Zuid die in een boeiend gevecht uitmaakten wie van de twee er voorrang ver dient op de ranglijst. Zonder iemand te kort te doen kan gesteld worden dat Lions tegen Rot terdam-Zuid dé wedstrijd was van Charley Jones. Deze een lichaamsleng te van ruim twee strekkende meter beherende Amerikaan werd tot nog toe met gemengde gevoelens door zijn Zandvoortse supporters beschouwd. Die gevoelens varieerden van neers- slachtig vaststellen dat hier sprake was van een miskoop tot meesmuilend constateren dat Jones met zijn verma kelijke reacties op treffers en missers weliswaar een komieke kerel was, maar van basketbal slechts weinig kaas gegeten had. De meningen kwa men in vrijwel alle gevallen samen op dit laatste punt: Jones kon nauwelijks basketballen en de enkeling die meen de dat hier sprake was van een vak man die een wat langere aanpassings periode nodig had dan de meeste van zijn landgenoten kreeg geen been aan de grond. Tot afgelopen zaterdagavond. Charley Jones stond tegenover de langste Ne derlandse basketballer Jan Loorbach (2.15 meter) en waarschijnlijk ont leende hij daaraan de kick die nodig was om door te stoten naar zijn werkelijke niveau. Veertien punten schoot Jones bijeen. In dit onderdeel werd hij ruim overtroefd door zijn landgenoot Aimer Lee met 29 punten en Roel Tudnstra die 22 punten bij droeg. Maar Charley Jones pakte de 22 door Rotterdam-Zuid misgeschoten ballen uit de lucht en dat leverde rebound cijfers op die men in het Nederlandse basketbal slechts zelden tegenkomt. Overigens waren slechts weinig van zijn supporters van dit wapenfeit ge tuige omdat zaterdagavond de toe schouwers het pijnlijk lieten afweten. Zij waren naar NCRV's Zeskamp in Arnhem waaraan Zandvoort deelnam. Omdat Rotterdam-Zuid vooral via zijn Amerikaan Tim Shea toch regelmatig tot scoren kwam was er langdurig sprake van spanning. De ruststand was 42-39. Bij 56-57 was Rotterdam- Zuid nog steeds kansrijk in de strijd maar toen schoof Lions geleidelijk uit het bereik van zijn tegenstanders. Via 75-67 werd het 88-78. Bona Stars bleek dit weekeinde toch ook wel in hoge mate afhankelijk te zijn van de inbreng van zijn Amerika nen. Denham heeft hinder van een rugblessure die hem vorige week al ernstig belemmerde in zijn mogelijk heden. Vorige week leidde dat dan ook tegen Lions na verlenging tot een nederlaag. Maar dat Bona Stars door het gemis van zijn koelbloedige re- bounder ook in Groningen niet tot winst zou komen, had toch niemand verwacht. Buiten de spelers van Donar dan, want die lieten vanaf de eerste seconde blijken wel degelijk in hun mogelijkheden te geloven. Na 74-62 leek de zaak al rond te zijn. Maar Bona Stars probeerde het nog een maal fanatiek en reikte ver: 78-75. Vanaf de eerste tot de laatste seconde was er in Amsterdam bij Fiat-Stars tegen Punch sprake van een topduel Zeer hard pakten de teams elkaar in de verdediging aan maar de scheids rechters Leegwater en Van Houten hielden de zaken uitstekend in de hand. Gedurende de eerste twee mi nuten verdedigde Fiat-Stars zich met een positieverdediging en pas daarna ging men over op man tegen man Punch koos voor de manbenadering vanaf het beginsignaal en dat kwam in de eerste emotionele minuut Pieter vai) Tuyl van Serooskerken al op twee persoonlijke fouten te staan. Veelvul dig mikte Punch op een lengte-over- wicht tegen de op dit gebied bepaald niet rijk voorziene Amsterdammers maar de consequentie hiervan was toch wel dat er een ietwat statisch speltype tentoongesteld werd dat de opponent op het terrein van de be weeglijkheid alle kans bood op com pensatie van het lengtetekort. CHARLEROI (ANP) Een Neder landse judojeugdploeg is zaterdag avond in Charleroi laatste geworden in de drielandenwedstrijd België FrankrijkNederland. De zege ging naar Frankrijk dat vijftien overwin ningen boekte; België kwam tot elf overwinningen. Nederland tot vier. De resultaten: BelgiëNederland 7 3, FrankrijkNederland 91. Frank rijkBelgië 64. PARIJS Secretaris Anton Zwiebel van Delta Lloyd kreeg gelijk. Vóór het Europa Cup-duel tegen Charen- ton zei hij: 'Als alles loopt zoals ik verwacht, dan wordt het 25 in het voordeel van Deltalloyd.' Door het ongeslagen optreden van Bert Schoofs en Carel Deken én door de twee nederlagen de debutant Rob Meyer leed, werd het inderdaad 2 Deltalloyd speelde een sterke wedstrijd. De ploeg was technisch superieur aan de Franse kampioen, die van alle moeilijkheden vooraf niet wist te profiteren. Voor het bekerduel eenmaal van start kon gaan. moesten enkele belangrijke handicaps uit de weg worden ge ruimd. Charenton presteerde het de ontmoeting tegelijk met een scherm- wedstrijd te laten vallen. Deltalloyd sprak hierover zijn veto uit. De Europese tafeltennisunie werd inge schakeld en de Amsterdammers wer den in het gelijk gesteld. Hierna kreeg Deltalloyd te horen, dat het voor het plaatsen van het materiaal en het inspelen slechts een half uur beschikbaar was. 'Veel te kort', was het resolute commentaar van Delta lloyd, 'we willen minstens een uur.' Ook deze eis werd ingewilligd en nadat enkele lekkages in het dak (er werd onder een kunstijsbaan ge speeld) voor oponthoud hadden ge zorgd, kon er worden getafeltennist Carel Deken opende de Amsterdam se score door gemakkelijk van de Vietnamees Thu N'gujfen te winnen. Jacques Lager bracht de partijen weer op gelijke voet door winst op Rob Meyer; 2220, 2119. Hierna stootte Deltalloyd door naar 14 door overwinningen van Bert Schoofs, Carel Deken en weer Bert Schoofs. Evrard bracht de Fransen weer iets dichter bij Deltalloyd met zijn zege op Meyer, maar Schooofs maakte er resoluut een einde aan: 1421, 1221 tegen Lager. In de volgende ronde van het Euro pese bekertoernooi voor landskampi oenen komt de Amsterdamse ploeg uit tegen de Zweedse kampioen Fal- kenberg waarin wereldkampioen Stellan Bengtsson speelt. Houden in de ereklasse heren Del talloyd en TT elkaar volledig in evenwicht, in de ereklasse dames is dezelfde situatie ontstaan door de 46 overwinning van De Treffers op TT. Beide ploegen hebben nu 12 punten en het onderlinge duel over enkele weken zal de beslissing over het landskampioenschap moeten gaan brengen. In het begin van deze competitie, toen Veronique van der Laan was geblesseerd en niet mee kon spelen, leed De Treffers een ongelukkige nederlaag tegen Maas- bree. Door deze twee verliespunten had de Treffers de plicht in ieder geval een gelijkspel tegen TT te behalen. Een nederlaag zou dodelijk geweest zijn voor de kampioenskan sen. Onder leiding van een ongenaakbare Vernique van der Laan die voor al tegenover de sportcommissie van. de NTTB weer eens wilde bewijzen toch echt Nederlands sterkste speel-[L ster te zijn behaalde De TreffersB® een 46-overwinning. Toen het sco rebord 26 aanwees, had alleen Nelly van Paridon twee partijai ver loren. Mary Thuis had tot dan tot twee keer met het geringste verschil in de derde game (tegen Conny van Moorst) en Ellen van der Helm) gewonnen. In de resterende partijen boekte oud-Nederlands kampioene Elen Klatt haar tweede zege bezorgde Conny van Moorst Nelly van Paridon haar derde 'nul.' TT herstelde zich in de tweede wed strijd van dit weekeinde door bij Maasbree met niet minder dan 1—9 te winnen. De Treffers versloeg Steeds Vooruit met een 73. Nora Bakker bleef sensationeel ongesla gen, ook tegen Véronique van der Laan die hiermee haar eerste com- petitienederlaag te pakken had. In de ereklasse heren eindigden de twee ontmoetingen in 100. De eer ste nieuwe ereklasser is inmiddels bekend. Valkenberg-AMVJ promo veerde na ijzersterk seizoen zonder verliespunten. Scheidsrechter Piet Leegwater (links) komt voordat Tom Chestnut (midden) van Fiat Stars handtastelijk kan worden tegen Doll' Pauw van Punch, tussenbeide. Fiat Stars won het toptreffen in de eredivisie basketbal. AMSTERDAM Nog vóór de zaalhandbalcompetitie goed en wel op gang is gekomen heeft het Arnhemse Swift in de race naar de lands titel al twee kostbare winstpunten verspeeld. Kwam de ploeg van Bertus Cras in het eerste competitietreffen tegen het Amsterdamse AHC al niet verder dan 1010, ook gisteren bleven de Arnhem mers met een gelijkspel staan. Tegen V en L, dat bij de rust met 65 achterstond en in de tweede helft zelfs tegen een 95 achter stand aan keek, werd het in de laatste minuut uiteindelijk 1111. Pim Rietbroek scoorde toen voor de Limburgers de gelijkmaker. Het verbeten verdedigen van de teams leidde tot de noodzaak zich kansen te verwerven via persoonlijke virtuosi teit. Ed Strong van Punch bleek hierin de grote meester te zijn en scoorde 36 punten. Zestien van dat aantal bracht hij bijeen in de tweede helft toen hij voortreffelijk werd verdedigd door Mike Rowland die zich hiermee zo fanatiek bezig hield dat hij zelf aan vallend bepaald niet meer tot zijn normale niveau kwam. Het is in dit verband een interessante vraagstelling hoever de invloed van Strongs pro- duktiviteit in de wedstrijd doorge werkt zou hebben zonder Rowlands weerwerk. Nu leidde Strongs bijdrage niet tot winst. Wel vertroebelde hij het inzicht van de velen die met een sterke behoefte aan een nadrukkelijke rangorde zich bezig houden met de vraag: wie is de beste Amerikaan die in Nederland basketbalt? Fiat Stars Tom Chestnut bevestigde opnieuw de mening dat hij zich kan didaat stelt voor deze onderscheiding. Zesentwintig punten droeg hij aan voor zijn ploeg terwijl aanvoerder Ton Boot goed was voor eenzelfde totaal. Twintig van zijn punten scoor de Boot na rust, waarmee hij het ontbreken van de normale bijdrage van de nu op verdedigen gerichte Rowland aanzuiverde. Daarmee wordt trouwens een bijzonder nuttige zijde in het spel van Boot belicht. Scherp taxeert hij de wijze waarop zijn team optreedt en zelf vult hij vanuit zijn all-round mogelijkheden dat optreden aan waar dit nodig is. Met enkele tussenscores kan de span ning die in deze wedstrijd heerste gekenschetst. Bij rust was het 45-40 maar daarna werd het prompt 45-46. De standen 57-65 na tien minuten in de tweede helft, en 63-75 na 12 minu ten geven nadrukkelijk aan hoelang Punch uitstekende mogelijkheden had op de winst. Bij 74-77 was Punch in moeilijkheden. Bij het ingaan van de laatste-drie-minutenperiode was er evenwicht 8080. maar dat beperkte slechts tot de cijrcrs. Want Fiat Stars had zijn achterstand volledig ingelo pen en dat betekende een enorme kick voor de Amsterdammers die 't schijn bare evenwicht in de laatste minuten dan ook volledig verstoorden. Stand Punch 9-16, Fiat Stars 9-16, Flamingo's 9-16, ions e-14, RZ 9- en, EBB 9-10, Bona Stars 9-8, Donar 94, DED 9-4, Haarlem C 94. ASVU 9-2, Agon 9-2. EREDIVISIE, horen: Racing Agon—Flamin go's 53139. Donar—Bona Stars 7875. Haar lem Cardinals—ASVU 77—62, Lions—RZ 88—78. Flat Stars—Punch 92—86. Dames: Flat Stars—Wilskracht 76—49, AMVJ—The White Stars 66—G5. BV Amsterdam—ROB 46—63 De aanslag op de al jarenlange toppo sitie van Sittardia lijkt door deze twee gelijke spelen nu reeds te stran den. En toch heeft Swift dit seizoen alles mee. De ploeg heeft als enige een sponsor gevonden, ook al omdat landskampioen Sittardia er bij zijn onderhandelingen met kandidaat-spon sors van uit is gegaan, dat zo'n geld schieter de gehele begroting voor zijn rekening dient te nemen, inclusief de veel geld vergende Europa Cup-duels, en niet zoals bij Swift Arnhem de sponsor voor een bepaald bedrag van die begroting garant staat. Swift heeft door de sponsor betere trainingsmoge lijkheden gekregen, heeft zich beter op het seizoen kunnen voorbereiden en is in tegenstelling tot Sittardia dat zijn spelmaker Guus Cantelberg zag stoppen met de beoefening van het top-zaalhandbal zeker niet ver zwakt uit de afgelopen stille periode gekomen. Desondanks: ook tegen V en L kwam het er bij de Arnhemmers niet uit. Er werd nerveus, slecht en vooral verkrampt gespeeld, waarbij vooral de aanval teleurstelde. Die aan val stelde daarentegen bij Sittardia niet teleur. De ploeg uit Sittard, vori ge week met een vrije competitiedag begonnen in verband met de Europa Cup-strijd tegen het Spaanse Granol- Iers (17-12 winst; 15 november volgt de return in Barcelona), verpletterde Olympia Hengelo met 23-11. DEN HAAG Ton Vissers is d, organisatie van de Nederlandse kam pioenschappen wielrennen op de we? kwijt. De KNWU heeft die organisa tie voor het jaar 1973 toegewezen aan de Limburgse wielerclubs De Stel (Geleen) Bleyerheide, Noord-Limburj (Sievengewald) en Bergbeklimmer (Steijn). Deze clubs hebben 3750 gul den meer op hun inschrijfbriefje in gevuld dan Vissers, die evenals vori| jaar 50 mille bood. Vissers is bijzon der ontstemd over het feit, dat hij di organisatie niet kreeg toegewezen 'Nu heb ik die kampioenschappen ui het slop gehaald cn nu moet KNWU niet voor een paar centen (li organisatie aan iemand anders gui nen. Ik had al een aantal sponsor gevonden, maar die willen allee maar met mij in zee'. De Asser juwelier Klaas Oosterlt heeft zich teruggetrokken uit de lersport. Oosterhof is boos over he gebrek aan medewerking dat hij hf ondervonden in zijn streven een s] ke ploeg samen t stellen. Hij is uit de kring van sponsors gestapt de Groningse zesdaagse in stand len houden. iit: ADVERTENTIE delta lloyd een begrip in sport verzekeringsgroep n.v. en jn verzekeringen Duels run twee tonrh; bs AMVJ en Blokkeer ivorden bij elkaar door amper 100 toeschouwers bijgewoond Van onze volleybalmedewerker AMSTERDAM Ondanks allerlei gesleutel aan de reglementen lijkt de competitie voor de eredivisie volleybal oninteressanter dan ooit. Bij de heren trokken de twee topclubs landskampioen AMVJ en Blokkeer bij elkaar amper 100 toeschouwers. Ondanks de pres taties van de winnaars, AMVJ won via 159 en 157 van de Geld/op Combinatie en Blokkeer versloeg het thuisspelende Libanon met 315, 1115 en 415, trok het publiek zich onvoldaan terug. Ook voor de spelers is er niet veel veranderd. Johny Groen van Blokkeer vertolkt een algemeen gangbare me ning: 'Als je er zeker van bent bij de eerste zes te zijn. dan geloof je het verder wel.' Nu behoort de in Den Haag spelende Drent nog altijd tot de spelers die er altijd wat van willen maken. Ook tegen Libanon zette hij zich weer volledig in. On danks de gemakkelijke zege van zijn ploeg er was amper drie kwartier voor nodig was hij beslist niet tevreden over zijn prestaties. 'Ze heb ben met hun doorslagballen ons blok nog teveel gepakt. Je vraagt je af, wat je daar aan moet doen.' Het is natuurlijk de vraag of de volleyballers de zaken goed aanpak ken. Elen feit is. dat er toch nog wel enkele centra zijn. waar wel een goe de publieke belangstelling is. Die plaatsen zijn echter in het westen niet te vinden. Waarschijnlijk een gevolg van verzadiging. Een andere zaak is natuurlijk dat het pubiiek beslist niet daar komt, waar de uit slag in een minimum van tijd zeker is. Natuurlijk worden er kunstgrepen toegepast. Niet ten onrechte roept Henk Hoogcrwaard. de legendarische Blokkeer-coach na iedere wedstrijd, uit: 'Met deze ploeg wordt dit jaar weer eens een kampioenschap be haald.' De toekomst moet leren of Hoogerwaard gelijk krijgt. Na zes ADVERTENTIE wedstrijden staat zijn ploeg met één punt voorsprong op de Amsterdamse landskampioen AMVJ aan de top van de ranglijst. Dat ene punt verschil is het gevolg van de nieuwe puntentel ling. Bij A.MVJ tilt men er niet zo zwaar aan. Harrv de Haas, manager van de ploeg: 'Het gaat er ons voorlo pig om bij de eerste zes te komen. Zoals het nu gaat is daar geen twijfel over.' Ook voor andere ploegen doet dit opgeld. Bij de opzet de competitie aantrekkelijker te maken is men er van uitgegaan dat het meerdere keren tegen elkaar uitkomen van de sterkste ploegen beslist tot aantrekkelijker spel zou leiden. Op het ogenblik is dat beslist niet het geval. Een waar schijnlijke oorzaak daarvan is, dat de resultaten uit de nu lopende eerste helft, waarbij de ploegen elkaar één keer ontmoeten en daarna gesplitst worden in twee groepen bestaande uit de eerste en de tweede zes op de ranglijst, niet meetellen. Hoe weinig gewicht aan de competi- tiestrijd nu gegeven wordt, liet lands kampioen AMVJ in haar thuiswed strijd in de Amstelveense sporthal Bankras zien. De Amsterdam.. »-ts ont vingen daar de Geldrop Combinatie (voormalig EW). Ze hadden echter ook een afspraak 's avonds in Geer- truidenberg aan te treden teger. de Belgische kampioen Rebels. Coach Korsloot zette daarom in de competi tiewedstrijd zijn op papier zwakste opstelling in: Scholten, Houwen. De Wit, De Jager, Hoeboer en Hans Jan sen. Aan de kant liet hij: Geert Trompetter, Harry Veldhuis en Hans Valkenburg. Die 'gelegenheidsforma tie' slaagde er met groot gemak in de Eindhovense ploeg met 159 en 15 7 weg te spelen. Pas in de derde set kwamen de drie groten erin. Harry de Haas daarover: 'Straks in Europa Cup-wedstrijden moet iedereen voor zijn taak bere kend zijn. Logisch dat trainer Kor sloot dit uitprobeert.' Voor het publiek was het tenminste nog aantrekkelijk. Voor de Brabantse een trainer, die alleen als spelleider fungeert heb ik niets.' Pilon droeg met onder meer een goed draaiende Johny Groen en een vaak weer hoog boven het blok uitkomend! Frank Constandse een steentje bij tol de duidelijke 30 winst op Libanon. De Rotterdammers konden alleen ia de tweede set in de dubbele cijfen komen. De voornaamste oorzaak daar van was echter niet de kracht van dl Maasstedelijken, maar meer het feit dat Blokkeer enkele steekjes liet val len. Dat waren echter ook de mom® ten. dat het publiek nog even ta» opveren. Want. dat zij duidelijk f steld. de mensen komen beslist nid naar een wedstrijd kijken, wahrin dl ene pioeg de andere binnen een dri( kwartier afmaakt. Overigens kunnen én Libanon én dl Geldrop Combinatie door hun ned» lagen plaatsing bij de eerste zes wd vergeten. Het Rotterdams! AMVJ/RLVC daarentegen verbeterd! door een 31 zege op het hoofdstede lijke US de kans bij die eerste zes t| komen aanzienlijk. HEREN Blokkeer AMVJ SFC AMVJ RLVC Corbulo I'S GeUlrop Comb. Libanon Valuas Oravvi 6 17 6 16 5 12 DS 6 0 DAMES Bekkerveld Haag '63 Vredestoin DVC Valuas Corbulo Dynamo Athlon SFC Octopus Valbovol Energo 6 I Dwars door de verbaasde verdediging van Geldrop Combinatie smasht Scholten (7) de b?l. AMVJ had weinig moeite met de Brabanders. ploeg natuurlijk uitermate pijnlijk. Men dacht juist tegen deze formatie nog een kans te maken. Het pakte echter geheel anders uit. In de laatste set werd daar nog een schepje boven op gedaan: Trompetter en Valkenburg kwamen Jansen en Hoeboer vervan gen. Juist die mogelijkheid maakt de hoofdstedelijken weer tot de grote kanshebber voor de titel. Blokkeer's trainer Hoogerwaard weet dat natuur lijk ook wel. Beslist terecht zal hij zich daar echter nooit bij neerleggen. Toch blijft zijn spelersarsenaal beslist kleiner als dat van de AMVJ-ploeg. Het zou overi gens niet de eerste keer zijn, dat hij voor een stunt zorgt. Vorig seizoen slaagde hij er ook in zijn ploeg zo in conditie te brengen, dat AMVJ de eerste wedstrijd, weliswaar vlak na de vermoeiende Europa Cup-finale in Brussel, het onderspit moest delven. Zeker is, dat Hoogerwaard weer bouwt aan een nieuw Blokkeer. Een van de nieuwe steunpilaren wordt de van Citn afkomstige Henk Pilon. De Veenendaler verliet twee jaar geleden het gedegradeerde Cito. Hij probeerde het bij landskampioen AMVJ. 'Ik kon daar niet aarden', geeft hij nu toe. 'Bij Blokkeer ben ik veel beter opge vangen. Dat komt natuurlijk ook, om dat ik Hoogerwaard nog ken van de Cito-tijd.' Over die AMVJ-tijd is hij niet zo tevreden. 'Ik moet het van werken hebben. Bij Hoogerwaard wordt je wel aan het werk gezet. Aan Heren eredivisie: AMVJ/RLVC-US 3-1 <15- 13-15. 15-13. 15-9'. AMVJ-Geldrop C. 3-0 (ij 9. 15-7. 15-7). SFC-Orawl 3-1 (15-13. 131 15-7, 15-8). Valuas-Corbulo 0-3 (3-15. 12-15. 151. Tomado-DS 3-1 (10-15. 15-12. 15-13. 4i. Libanon-Blokkeer 0-3 (3-15. 11-15. 4-15» Eerste divisie A: Isala-Vonk 1-3. VredesteW NSH 3-0. DTS-VIOS 3-0. SOS/DPC-Cito H Dvnamo-Lycurgus 0-3. EAVV-Octopus 2-3. Were Di-Bermi 3-0, Kangeroes-Valbovol 1-j PVC-WC/Excellent 0-3. HVS-Heer/Ploum M Radius/MVC-Petrus e n Paulus 3-0. BekW veld-Delta 3-2. Dames eredivisie: Athlon-DVC 0-3 (13-15. 1] 15. 11-15). Vredesteln-Valbovol 3-0 (15-6. 5. 15-4). SFC-Energo 30 (15-4. 15-9, 15-J aluas-Corbulo 3-2 (16-18. 12-15. 15-9. 15-J 15-7). Dynamo-Haag '68 1-3 (15-4. 0-15. 1#JJ 4-15). Bekkerveld-Octopus 3-0 (15-2, 15-3. 1' 6). Eerste divisie A: Isala-Armlxtoi 3-2, Quick/TLC-Amtserdam/Boemerang SOS/DPC-VIC/BRC 3-0. EAW-Drachtcn Olympus-Orion 3-1. B: AMVJ/RLVC-AMVJ 1. Advendo-Set Up 2-3, PVC-Orawl 1-3. J"' Raccksc-Karanot 3-0, VC Tilburg-Haag 'M 1 1. Bekkerveld 2-Olkos 3-0. KOOS HAMS

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12