TV begint pas laat aan verkiezingen VS Donja Saskia en haar prins eoeo Badkuip centraal personalia Vrouw verongelukt F - TROUW/KWARTET VRIJDAG 3 NOVEMBER 1972 BINNENLAND/RADIO-TV T4/K1 MARY PERKINS Tot onze spijt is in de krant van gisteren een verkeerde aflevering geplaatst. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De aandacht, die de Nederlandse televisie aan de laatste en beslisende fase van de Amerikaanse verkiezingen dinsdag avond en nog een beetje op de vroege woensdagochtend zal besteden zal niet zo uitgebreid zijn als viei jaar geleden bij de vorige verkie zingen. Oorzaak is dat de einduitslag naar alle waarschijnlijkheid wel te voor spellen is en dus lang niet zo span nend is als de nek-aan-nek race tussen Nixon en Humprey indertijd, die het noodzakelijk maakte dat de televisie tot 's morgens vroeg bleef uitzenden. Een tweede reden van de gematigd heid is, dat de verschillende omroe pen tot nu toe al zoveel aandacht hebben besteed aan de voorronden van de strijd, dat men de kijkers niet wil blijven overvoeren. IN DE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST, plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr. 274. Vooruit! Geen oponthoud! Wat deren hem die vreemde kerels? Maar hun spitse baardjes zijn weg en hun hoge punthoeden, en hun tab baards. Ja. en toch. tóch zijn ze 't; vast! Hij kijkt nog eens om... Zij' Ze hebben het druk met elkaar. Ze knik ken; ze wijzen naar hem. maar staken die drukte dadelijk, als ze merken, dat hij omziet... Ha! Ze hebben hèm natuurlijk ook herkend; maar da» het een zak met wortelen is geweest, die neerplofte op hun dikke, verschrikte koppen, dat weten ze niet. Ha-ha- ha! Juffer Ursel staat te beven van geluk. O, wie had zo.zo.zóiets heerlijks kunnen derken? Daar is me zo'n mooie soldaat, zo'n dikke, voor nun winkel van 't paard gestapt, staat nu voor de toonbank, legt er een zilveren ketting neer en zegt: 'Van de Maarschalk! Voor u!Maar je moet het zélf om de hals van de gaper hangen!' Hij vertelt van de dankbaar heid van zijn heer en van de hoge eer voor de gaper. Juffer Ursel. haar vingers beven als ze 'tkettingkje grijpt.zo.<.0.zóiets heerlijks! KARELTJES GROTE AVONTUUR 63. 'Ik wil haar toch wel eens wat beter bekijken.' mompelde smidje Verholen, die een verwoed verzame laar van vreemde postzegels was en daarom altijd met een vergrootglas in de zak rondliep. Hij haalde dat nutti ge voorwerpje dus te voorschijn en boog zich over de kist. Nauwkeurig bestudeerde hij het gezichtje en de handjes van het mooie Sneeuwwitje en toen hij eindelijk weer overeind ging staan, legde hij zijn vergrootglas werktuigelijk op het glazen deksel van de kist. 'Vreemd mompelde hij. 'Héél vreemd! Op die mooie. zachte wangetjes zit geen enkel don zig haartje! En alle mensen hebben donzige haartjes op de wangen! En wat ik ook gek vindt, is het feit dat die dwerg over radio, televisie en film sprak héél gek, héél gek!' En terwijl smidje Verholen zo stond te piekeren en zich allerlei gewichtige zaken stond af te vragen, verscheen er héél even een gezichtje boven de rand van de kristallen kist. Dat was het gezichtje van dat geheimzinnige klei ne mannetje met het alpinopetje De smid merkte er helemaal niets FERDNAND Elf uur Daarom wijken de schema's in de omroepbladen niet af van de gebrui kelijke en VARA's Onedin-lijn en NCRV's Mensen. Mensen, Mensen om maar eens een paar bekende dinsdaga vond programma's te noemen, worden allemaal gewoon uitgezonden tot dat pas om elf uur via het tweede net het programma start dat aan de verkiezin gen in Amerika is gewijd. Samenstellers zijn mensen van de NOS, de organisatie die uiteindelijk- verantwoordelijk is voor de uitzen ding, en medewerkers aan de actuali teitenrubrieken van de verschillende omroepen. De eindredactie berust bij Ed van Westerloo van KRO's Brand punt, de regie bij Siem Suurhoff van VARA's Achter het Nieuws, de cen trale presentatie bij Koos Postema van de VARA en bij Aad van den Heuvel van KRO's Brandpunt. Men zal in de lucht blijven tot er enige zekerheid over de uitslag is, aangenomen wordt, dat dat om onge veer twee uur Nederlandse tijd is. Verwacht wordt dat de eerste uitsla gen om half één Nederlandse tijd zullen komen. Een samenvatting van beelden, die 's nachts worden ontvan gen wordt uitgezonden woensdagoch tend van half acht tot half negen. De uitzending begint dinsdagavond met indrukken van het hoofdkwartier van de republikeinse partij en met die van de democratische partij. Klaasjan Hindriks geeft commentaar vanuit het kamp van McGovern, ter wijl Willibrord Frequin dat van Nixon voor zijn rekening neemt. Be halve dat beelden uit Amerika naar de Nederlandse huiskamers worden overgebracht zal er een panel bestaan de uit Nederlandse journalisten te zien zijn, dat zijn mening geeft op de gebeurtenissen. De leiding berust bij W.L. Brugsma, hoofdredacteur van de Haagse Post. Leden van het panel zijn H. J. Neu- man, Paul van 't Veer, dr. A. Constamd- se en mr. J. L. Heldring. Verder be steedt Marcel van pam aandacht aan de prognoses, terwijl een klein aantal politici commentaar geeft. Geen aandacht wordt besteed aan re acties van buitenlandse politici of journalisten uit andere Europese lan den of Amerika zelf. Het programma voor de dinsdagavond vertoont geen enkel spoor meer van de zo ambitieu ze plannen, die er enige maanden geleden bij de NOS bestonden om in samenwerking met de verschillende Europese omroeporganisaties in Brus sel een 'Europees platform' op te stellen. Vandaaruit zouden bekende Europese politici hun mening geven op de verkiezingen. De geringe be langstelling van Engelse, Franse, en Italiaanse zijde hebben deze interes sante opzet enige tijd geleden op dood spoor gezet. van. want even later verdween dat gezichtje weerNogmaals boog smidje Verholen zich over de kist om Sneeuwwitje nog eens een keertje te bekijken. 'Hm. zou zo'n gewone kerel als ik nou niet in staat zijn waartoe een prins wèl in staat is.' mompelde hij. 'Zou ik dat lieve kind niet wak ker kunnen kussen Doch toen verstrakte plotseling zijn gezicht. 'Goeie grutjes!' mompelde hij. 'Ma maar dat is afschuwelijk! Wat is daar geb geb gebeurd!?' Tja. wat de smid daar zag. daar schrok hij werke lijk afschuwelijk van Kabeljauw met kaas en noten 750 gr. kabeljauwfilets 100 gr. gehakte noten 100 gr. geraspte kaas mosterdpoeder kopje melk citroensap peterselie.boter Neem gerust eens diepvrieskabeljauw wanneer u reen zin hebt om naar de viswinkel te lopen. Zout en peper de filets en leg ze in een beboterde, vuurvaste schaal. Meng de gehakte noten met de geraspte kaas, de melk en de mosterdpoeder. Giet dit over de filets en druppel er citroensap over. Doe er nog wat van de achtergehou den kaas over en leg hier en daar een klontje boter op. Zet de schotel onge veer een half uur in een voorver- wamrde matig hete oven. Strooi er voor het opdienen gehakte peterselie over. Menutip: kabeljauwfilets met kaas cn noten, gemengde sla, stokbrood ci troenvla. door P. J. Risseeuw —50— In plaats van Jonathan, de Tapoeyer naar wiens komst op de engenhos zo reikhalzend werd uitgezien, verscheen de schilder Frans Post. In korte woor den gaf hij het bericht door over de ziekte van Johan Maurits. Toen dok ter Piso vanuit het binnenland naar het ziekbed van de gouverneur werd ontboden, was hij er op gesteld Jona than naar Recief mee te nemen, want hij had bewondering opgevat voor de medische ervaring van de Braziliaan. 'Ik rijd nog vanavond naar Rnief terug om tc melden, dat Jonathans eigen meester hem nodig heeft.' 'Daa'mee zult u mij ten zeerste ver plichten.' 'O ja? U aan mij verplichten? Kunl u zich vu n stellen ot graag ik dai wit doen. jofter Saskia"' Onwillig sihudde S-^kia het hoofd 'Zeg toch Frans' vleide hij. Ook in or grij/e -gen van de schilder zag Saskia bewondf-nng. Eerliik ge- meenj- bewondering Maar bewonde ring die iets van haar wilde 'Frans zei ze. uie. zonder gi n urn- hei I 'Saskia. Kra'i-oom Wouter ernstig /.ie» Ik moet naar hem teiug.' 'Als oom Wouter beter is kom ik weer bij je. Mag ik° 'Heeft hij je niet altijd welkom gt he ten?' 'Maar jij? Zal ik ook Saskia welkom zijn?' 'Alle vrienden van oom Wouter zijn mij welkom.' 'Ik zou behalve oom Wouters vnend ook jouw vriend willen wezen.' 'Dat hen je immrrs. Ik heb veel vrienden in dit lam!' Ditmaal kon de onstuimige schilder zijn aandrift niet ir.eer bedwingen. Het meisje in zijn armen klemn.end fluisterde hij: Saskia, donja Saskia.' Zijn lippen zochten de hare. Fen ogenblik had /e het gevoel of het Diedeiik was. die haai tegen zich aan druk:e. Diederik Di.kszoon Volkerts die in naai onbekende verlangens had gewnirt zonder ze te bevredigen. 'Laat me los. Frans Post', zei ze or de oevelemJe toon. die het personeel van haar gewend was en hij gehoor/aam- de. 'Neem me niet kwalijk; ik vergat me/elf 'Ais ik donja Saskia ben. Hij begreep haar voordat ze was uit gesproken 'Omdat je donja Saskia bent. zal ik je als een prinses moeten behandelen. Ik wil niets liever. Wijs me niet af. Laat me een beetje hoop.' Toegevend aan de onbegrepen gevoe lens. die haar overmeesterden, sloeg ze haar armen om zijn hals en kuste hem. 'Ik heb geen hekel aan je. Frans. Maar dat wat je van me wilt kan ik niet. Laat me nu; ik moet naar oom Wouter.' 'Ik kom terug, donja Saskia.' 'Vóór ze in het huis verdween wuifde ze naar hem. Naast het bed van de zieke ge/eten dacht ze erover na of Diederik Vol kerts en Frans Post hetzelfde wilden. Of dezelfden waren. Misschien was Frans beter dan Di°derik. Misschien was hij even goed of even slecht. Misschien waren alle mannen eender. Misschien zou ze Diederik Dirkszoon Volkerts, haar geliefde in Holland, op den duur voor Frans of een ander vergeten. Het deed er allemaal niet zovee> toe. Wat ze moest onthouden was dit: ze was niet langer Saskia Vondelinge, maar Donja Saskia. Een vro-iW dn' in dit 'and onwaarde». haar was. Ken meisje dat de man, dit in De badkuip staat vanavond centraal in het nieuwe KRO-programma 'Citroentje met suiker'. Het bad, waarin Akkie (Lex Goudsmit) een rustplaats heeft ge- vonden van waaruit hij zijn theorieën verkondigt, levert heel wat problemen op voor hem en zijn familie. Amerika 1 2 3 A 5 6 7 8 9" 2 A s 6 7 8 9 Kruiswoord-puzzel zonder zwart Hor: 1. klucht-insektenetend zoogdier; 2. rivier in Azië-uitbraaksel van een vulkaan: 3. opstootje-meisjesnaam- v/iel; 4. zwaardvis-boosaardig; 5. land bouwer-vermoeid; 6. uitroep-water in Utrecht-vruchtenat; 7. schop-organisehe verbinding: 8. tijdrekening-vaarwel water in Friesland; 9. opbrengst. Verticaal: 1. Brussels bier-zuivelpro- dukt; 2. water in N. Br.-grondsoort muzieknoot; 3. cylindervormig voor- werp-steen-voorzetsel; 4. klein vertrek- vlaktemaat-smalle weg; 5. Myth, fi guur-honingdrank-lidwoord; 6. aan- loop-voorzetsel-snoer van een hengel; 7. reukhoutboom-boerderij; 8. schortje -meisjesnaam-telwoord; 9. drijftil-ple- zier. Oplossing vorig puzzel Hor: 1. har. 5. aard, 8. leiding, 10 emoe. 12. pias. 14. die, 15. lel, 17 oma. 18. porie. 20. malie, 21. terra, 22 ander. 24. eed. 26. sar. 27. enk. 29 slim. 31. anti. 32. verraad. 33. Rai. 34. pek. Vert: 2. aloë, 3. ree, 4. adder, 5 A.N.P., 6. agio, 7. ked. 9. Asa, 11. mirabel 13. amarant, 15. loens. 16 liter. 18. Pia, 19. eer. 23. darre, 24 Est. 25. diva, 27 ende. 28. kim. 30 Mei. 31. aap. Een groot deel van de VPRO-avond was gevuld met programma's die zicht geven op de Amerikaanse manier van leven. Na de nogal botte kolder in 'All in the Family' (met een kostelijk huil- nummer van Jack Weston), volgde een haast onbarmhartige doorlichting fan de familie Greenawalt. Dit indringend rapport van de CBS-verslaggever Charles Kuralt heeft bij mij uiteenlo pende reacties gewekt. Het is mis schien de moeite waard een paar situ aties op een rij te zetten. Jane, de vrouw van Sam Greenawalt succesvol onder-directeur van een bank verkeert als zovele Ameri kaanse vrouwen in een identiteitscri sis. Zij wedijvert nog wel (want dat is iedereen daar met de paplepel ingego ten), maar zij ziet het niet meer zitten, waarvoor zij het eigenlijk doet. En daarom holt zij van het ene vrouwen- comité naar het andere, waar zij zich vastklampt aan een vaag maar ge meenschappelijk beleefd onbehagen. Ondertussen beseft zij heel scherp, dat zij steeds meer van haar drie kinderen vervreemdt. Daarvoor heeft ze een handwassing bedacht. Jane heeft als gevolg van die vervreemding hoege naamd geen zeggenschap meer over haar kinderen (de oudste is pas 14), maar als zij zich gaan misdragen, is zij als moeder niet verantwoordelijk, zegt ze. Omdat het evenmin haar werk is, wan neer de kinderen goede prestaties le veren. Een dergelijke interpretatie van modern ouderschap, uitgesproken door een vrouw uit Amerika's bovenlaag, vond ik onthutsend. Ik kan niet be oordelen,, of Jane's instelling een al- Radio vandaag zijn koortsdromen om zijn moeder riep. als een dochter lief had. Pieter Volkerts had in Recief van de ziekte van zijn vader gehoord; hij arriveerde tegelijk met Jonathan. De Tapoeyer zocht allereerst stromend water op, om zich van het vuil van de reis te ontdoen; de weinige kleren, die hij sinds zijn contact met de blanken had leren dragen, verwisselde hij voor schone. Pieter begaf zich ogenblikkelijk naar het ziekenvertrek waar hij door zijn vader mat en moe werd begroet. Zijn bezorgdheid over Wouters veranderde uitzien wist hij voor zijn vader te verbergen, maar Saskia merkte die op. Met enige vol doening overigens; eigenlijk had ze zoveel kinderliefde niet bij de opper vlakkige en onverschillig-doende Pie ter gezocht. Ze maakte aanstalte vader en zoon alleen te laten, maar dat scheen aller minst Pieters bedoeling te wezen. De gewone angst van de man voor alles wat met ziekte te maken heeft, dacht Saskia, ondanks zichzelf vermaakt. Hij wilde vooral niet alleen bij de zieke zijn. wordt vervolgd). Jeugdherberg Centrale De Stich ting Nederlandse Jeugdherberg Cen trale krijgt op 4 november een nieu we voorzitter in de persoon van de heer G. M. Scholten (39), burgemees ter van Heusden. Op die dag nemen de huidige voorzitter, drs. A. Oostin- dië, en de oud-penningmeester, mr. F. G. E. Halbertsma, afscheid. Drs A. Oostindie is van 1962 tot 1967 secreta ris van de NJHC geweest en daarna tot heden haar voorzitter. Mr. F. G. E. Halbertsma was vanaf 1966 lid van het dagelijks bestuur van de NKHC en tot vorig jaar penningmeester. De nieuwe voorzitter. G. M. Scholten, is oud-voorzitter van de voormalige Ka tholieke Jeugdherbergen en Vakantie Centrale, die twee jaar geleden op ging in de NHKC. Ambassadeur De nieuwe Engelse ambassadeur E. J. W. Barnes, is in Nederland aangekomen. Hij volgt Sii Edward Tomldns op, die tot ambassa deur in Parijs is benoemd. Ambassa deur Barnes is een zoon van de bisschop van Birmingham. In de oor log diende hij bij de artillerie. Hij is sinds 1946 verbonden aan het ministe rie van buitenlandse zaken. Promotie: Leiden (RU): gepromo veerd tot doctor in de geneeskunde I. H. Go. HILVERSUM I AVRO. 7.00 Nws 7.11 Ochtendgymn 7.20 <S) Dag met een gaatje met 8.00 Nws: 8.1 Radiojournaal en 8 30 De groenteman. 9 00 <S> Pianorecital: mod. muz NOS: 9.20 Wal heeft dat kind?: pedagog. rubr. AVRO 9.35 Waters!. S 40 (S) Arbeidsliederen uit het verleden (III) causerie met gramm plaiun. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen. (11.00 Nws; 11.03 Radiojournaal). 1130 (S) Fluit, viool en klavecimbel: mnd. muz. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op dc wereld: inf. progr. Overheidsvoorl. 12.30 Uitz v.d. landb. NOS. 12.40 (S) Licht ork 12 50 Recht en slecht, praatje. 13 00 Nws VARA 13.11 Dingen v.d dag. NOS: 13 25 Toerismo: toerist. Int. uit binnen- en bui- tenl. 13.50 Van Ta-ta tot totale taal: rubr. over het leven ln de taal. 14.00 Muz. uit de ren. 15.00 <S> Zoeklicht op Nederl rep comm. uit alle delen v.h land en veel muz. <16.00-16 02 Nws). VPRO: 17.00 VPRO-VrlJ dag: rechtstreeks progr met politieke analy ses. rep achtergrundinf en telef. reak- ties. VPRO: lis.00 Nw.s; 18.20 P.P. Ultz. aan D.S.'70)KRO: 19 00 (si Springplank jacht op jong talent. 19 30 En toch kerk, serie gesprekken over kerk en kerk zijn in onze tijd 19.45 Zingende kerk muz. in de liturgie. 20.00 In antwoord op uw schrijven, verzoekpl.progr 22,00 Voetlicht op: icabarci, show en musical. 22 25 Overweging 22 .10 Nws. 22.40 (S) Goal sportprogi met veel muz. 23.55-24.0'i Nws HILVERSUM II KH 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badinerle: klass. muz. 7 30 Nws. 7 41 Echo. 7.50 (S) Badinerle- klass. muz. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.36 Gyn.n, v d. huisvr. 8 45 Moeders wil )s wet. 9.40 School radio. 10.00 (S) Aubade: klass. en mod. muz. 11.00 V.d. zieken. 11.55 Med. 12.0u S Van twaalf tot twee: gevar. progr. <12.22 Wij v.h. land- 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.: 12.30 Nws: 12.41-12.50 Echo: 13 (10- 13.05 Raden inaar 14.00 Schoolradio. 14.30 (S) Interlokaal op vrijdag: licht pla- tenprogr. met 15.30 Nws 17.00 Zonder gren- gemeen gangbare is. Zo ja, dah zit hm in de Amerikaanse samenleving mderj. daad goed fout. Sam Greenawalt beseft, dat geld ji karakter niet vormt. Toch blijft hijï1 zweren bij de competitie, waarop hele land nu eenmaal volgens hi drijft. Hij vestigt zich op het ui Zwarten gesloten Birmingham, om zijn vrouw zo graag de kinderen laten opgroeien in gelijksoortig lieu, maar om het geweten te sussi worden af en toe een paar negerkii ren uitgenodigd voor een hapje eti Omdat zij voelen dat zij in hun zei gekozen isolement ook hun kindere buiten de werkelijkheid sluiten. J houdt het niet voor mogelijk, dat on ivikkelde mensen zo met kopkleppe\ op kunnen leven. De Greenawalts zu len niet de enigen zijn wer droom i verscheurd en die toch maar verdi blijven dromen. Totdat zij horen, dl nu ook hun eigen kinderen in warei huizen stelen en aan drugs verslaaf om een beetje aandacht af te dwu gen. Ik weet niet of vele Amerikanen dn men over een president, die hen uit d geestelijke crisis zou kunnen slcpc. De ironische schets, die Emil de A\ tonio 'Millhouse, a White comed heeft genoemd, zal maar weinig Eui peanen het gevoel geven, dat Richa it Nixon die man zou kunnen zijn. fc De cineast zette hem daarvoor te ot u hullend in het politiek hemdWel het waar, dat je op die manier iedt R een kunt pakken, van wie een behocsi lijke hoeveelheid contrasterend dj chiefmateriaal bestaat. n TON HYDR zen: rubr over missie en zending. 17.10 t. MctroD. Ork 17.30 Nws. 17.32 Echo. KRO. 18.00 (S) Licht ork. en sollsU 18.30 Nws. 18.41 Echo 18 50 Verkennin nws. feiten en achtergronden op social '0 maatschappelijk terrein 18.58 Marktbi VPRO: 19.00 VPRO-Vrljdag: rechtstret progr. met sociaal-kulturele akt. en be*» (19.50 (NOS) Den Haag vandaag; 20.00 N\e 20.15 VPRO-Vrijdag-kons.) VARA; 21.00 IE Omroepork. cn solist: klass. muz In 1 f pauze. ca. 21 40-21 50 Voordracht. 22.35 lc De Staalkaart. 23.30 (S) Pianorecital mu l{ van deze eeuw 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III V EO: 7.00 Nws. 7.02 Gospelsound: muz. vo Jonge mensen. 8.00 Nws 8.02 Tussen thee' Cl koffie: gevar progr. (9.00 Nws.) 10.00 Nv 10.03 De muzikale fruitmand verzoekpl. vi I en voor zieken. NCRV: 11.00 Nws. 11. »i Popcorn. 12 00 Nws. 12.03 Bij Barend: B rend Barendse draalt op nederlandse toert t 13 Oo nws. 13.03 Hiep hiep hit hoer» Intern, hitparade. NOS: 14.00 Nws. 14 n Felix Meuders. met o.a Eur. Popparle( AVRO: 15 00 Nws. 15 03 Pop-Globe: werel toppers. (16.00 Nws 17.00 Nws. 17 03 Rad K Journaal. 17 06 Postbus 700 verzoekpl. NOS: 18.00 Nws. 18 02 Joost de Draaf Show 19 00 Nws. 19 02 Gevolmachtigd: zoekpl. 20 00 Nws. 20 02 Dr. Wiener's ral show. VPRO- 21.00 Nws. 21.02 VPRO-Vrljdl f avond-show: nieuwe platen. plaatbcspreU gen en rep. (22 00, 23 00 en 24.00 Nws: 22. IC Med..- 21.30. 22.30. 23.30 en 0.30 Akt.) 01 1; 1.00 Nws. 11 BELGIS 34 m. NED. cl cl elgie yen? m NED. 12.00 Nws. med en SOS-ber. 12.08 Intl li mezzo. 12.15 Kleinkunstkron. 12 50 Buitel.; persoverz, 13.00 Nws. en weerber. Daarn "l toneelagenda en med 13.20 Lichte nu nc med. 17.10 Evergreens." schaal BELGIE 324 m NED. 18.00 Nws. IR.05 Ultz v.d soldater Di 1» i TT vandaag ROSMALEN Gistermorgen ls in Rosmalen (NB) de 64-jarige mevrouw L. Voets uit Berlicum (NB) in het verkeer om het leven gekomen. Zij kwam met haar auto in botsing met een busje. NEDERLAND 1 NOS NOT 10.45-11.35 Schooltelevisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal KRO 19.05 Piste NOS 20.00 Journaal KRO 20.20 Citroentje met suiker (2) 21.10 Brandpunt 22.00 Messa de Requiem van Verdi, uitgevoerd door Radio Filh. Ork., Groot Omroepkoor en solisten NOS ""Ik Ci Cl progr. 20.00 Klass. muz. 21.20 Kamerméei 22.00 Nws en De Zeven Kunsten. 22 Harpmuz. 22.20 Science fiction stones. 0 ie De Boekenweek. 23 00 Nws. 23.10 Caslnoim 3.40-23.45 Nws. 23.30 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Flipper 19.30 Zorro NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 Op losse groeven: Nederlandse Top 5 21.25 De F.B.I. 22.15 Rita Reys zingt Michel Legrand NOS 22.40 Uit de kunst 22.50 Eigentijds L'Homme Arme, muziektheaterstuk 23.20 Journaal

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6