van het jaar nu met deuren of met deuren VOOR WEEKEND EN VAKANTIE Roos hoeft niet! sebbi; OMROEPER Gelderland Diversen Familieberichten directeur TROUW/KWARTET VRIJDAG 3 NOVEMBER 1972 Vlaardingen: Maassluis: Op Zijn tijd nam de Here, voor ons onverwacht, tot Zich onze beste broer, zwager en oom Arie Terlaak op de leeftijd van 71 jaar W. G. F. Terlaak A. Terlaak-de Winter D. Terlaak A. P. Terlaak-Lub L. Terlaak M. Terlaak-Lub Den Haag: J. F. Terlaak J. N. P. Terlaak-Barentsqn neven en nichten Vlaardingen, 1 november 1972. Voorstraat 40a. De overledene is opgebaard in het 'Marnixflat', Marnixlaan te Vlaardingen. Condoleancegelegenheid aldaar zaterdag a.s. van 56 uur n.m. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 6 novem ber op de Algemene Begraafplaats, Emaus te Vlaardingen, aankomst aldaar om 2.15 uur. n.m. Corr.-adres: Soendalaan 55, Vlaardingen. Na een kortstondig ziekbed nam de Here heden uit ons midden weg, onze zorgzame Vader, Groot-, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Willem van Prooijen weduwnaar van Johanna Weeda in de ouderdom van 86 jaar Rhoon: A. van Prooijen Barendrecht: C. J. de Koning-van Prooijen J. de Koning Rhoon: C. W. van Prooijen W. L. van Prooij en-van Noort Barendrecht: A. C. Vermaas-van Prooijen L. Vermaas South-Holland A. van Prooijen Hl. USA: M. van Prooij en- Groenenboom Zwijndrecht: J. Schaberg-van Prooijen W. G. Schaberg klein- en achterkleinkinderen Rhoon, 1 november 1972. Essendijk 68. Rouwbezoek: vrijdagavond na 19.00 uur. De be grafenis zal plaatsvinden zaterdag 4 november a.s. te Barendrecht plm. 13.30 uur. Vertrek van het woonhuis 13.15 uur. „Die in Mij gelooft, zal leven al ware hij ook gestorven." Heden nam de Heere, na een geduldig gedragen lijden, zacht en kalm tot Zich, mijn geliefde Vrouw, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Trijntje Cornelia Veldhoen-vanBochove in de ouderdom van 81 jaar Namens de familie: A. Veldhoen Barendrecht, 2 november 1972. Mr. Thorbeckestraat 36. Mijn vrouw is opgebaard in de aula van de be graafplaats te Barendrecht, Scheldestraat Rouw bezoek aldaar zaterdagavond van 19.3020.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 6 november te Barendrecht plm. 15.15 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula, welke aanvangt 14.30 uur. Met dankbaarheid zullen wij zijn grote plichts- overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega de heer J. A. M. Zeeuw v. d. Laan Met dankbaarheid zullen wij zijn grtoe plichts betrachting en collegialiteit blijven gedenken. Directie en personeel Vroom Dreesmann, Leiden-Alphen a. d. Rijn. Jieveel gerust uw wegen." De Here riep geheel onverwacht tot Zich, mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, Maarten van Dixhoorn op de leeftijd van 54 jaar G. van Dixhoorn-Vergeer Dinie Corrie 's-Gravenhage, 1 november 1972. Van der Capellenstraat 78. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 6 november om 12.00 uur in de Triumfatorkerk aan de Laan van Nieuw Oost Indië, hoek Juliana van Stolberglaan, waarna de begrafenis zal plaasvinden om 13.30 uur op 'Nieuw Eyk en Duinen', Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gra venhage. Vertrek vanaf de Triumfatorkerk om 12.45 uur. Hij kan en loïl en zal in nood zelfs bij het naderen van de dood volkomen uitkomst geven. Geheel onverwacht nam God tot Zich, 5 dagen na haar 87e verjaardag, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, onze geliefde zuster en tante Antje van der Neut sedert 1 maart 1945 weduwe van J. G. Taat D. Taat A. H. Taat-Harmsen J. W. Onstein-Taat P. Onstein Annette en Marius Stout-Taat Rob en Max Jan en Bernadette Taat Ben en Lucie Onstein Fam. Van der Neut Boskoop, 1 november 1972. (De Mendelhof) Mendelweg 35. Corr.-adres: D. Taat, Galerij 7, Boskoop. Moeder is opgebaard in het mortuarium van De Mendelhof. Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 4 novem ber a.s. des namiddags van 3-—5 uur (ingang via de brug aan de Mendelweg). De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 6 no vember te 11.30 uur op de oude algemene be graafplaats te Boskoop. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in ge bouw 'De Loods', achter de Geref. Kerk te Bos koop. Deze dienst wordt geleid door de weleerw. heer ds. C. van der Tas, aanvang dienst 10.45 uur. Na de begrafenis is hier tevens gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Na een kortstondige ziekte is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder WiLhelmina Bok-de Vos weduwe van prof. dr. S. T. Bok in de ouderdom van 80 jaar Dordrecht: J. Bok F. A. Bok-von Weiier Leiden: P. Bok A. Bok-Goudsmit Hilversum: S. T. Bok G. H. Bok-Assies Helmond: A. J. Valk-Bok L. E. M. Valk en kleinkinderen. Naarden, 1 november 1972. Bollelaan 5. Correspondentie-adres: Ceramstr. 35, Dordrecht. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uit vaartcentrum Huize 'Den Huil', Utrechtseweg 11 te Hilversum. Bezoek aldaar van 10-12 en van 16-20 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op zater dag 4 november om 11 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Valkeveenselaan te Naarden. Geen toespraken. Vertrek van Huize 'Den Huil', om 10 uur. Algemene kennisgeving. Heden behaagde het de Here na een langdurig doch ge duldig gedragen lijden, toch nog onverwacht, uit ons mid den weg te nemen mijn Ueve Vrouw en der kinderen zorg zame Moeder Maartje van der Plas geboren Van der Kwaak, op de leefUJd van 67 jaar. Jac. van der Plas A. van der Pias van der Plas J. van der Plas J. J. van der Plas Katwijk aan Zee. 1 november 1972, Secr. Varkevisserstraat 52. Gelegenheid tot condoleren des nam. van 35 en 79 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 4 november des nam. 1.15 uur ln de zaal van de Ichtuskerk aan de NachtegaaUaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.00 uur op de nieuwe begraaf plaats ..Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Voor de vele blijken van mede leven ons betoond na het over lijden van onze lieve Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Antje Schaddé van Doorn weduwe van Willem de Moolj, betuigen wij allen onze oprechte dank. In het bijzonder Ds. J. Vroeg- indeweij en Ds. A. Vink voor de geestelijke bijstand en Dr. A. P. Beljderwellen, doktoren en ver plegend personeel van het St. Elisabeth-zlekenhuls te Lelden •oor de medische verzorging en liefdevolle verpleging. Ook de begrafenisonderneming D. C. Vis en Zoon voor de goede verzor ging van de begrafenis. Katwijk aan Zee, november 1972, Cattenstraat 21. Heden ontsliep in de volle zekerheid des geloofs. mijn Innig geliefde Vrouw en zorg- same Moeder, Behuwdmoeder en Grootmoeder Grietje Rous geboren Haasnoot, In de ouderdom van 66 jaar. W. Rous A. Rous-Lindhout J. Kuyt-Rous W. Kuyt J. Rous C. H. Rous-Boesaard W. Rous C. Rous-de Jong E. Rous P. Rous-v. Rijn A. P. Rous J. M. Rous-de Lange H. Rous M. H. Rous-v. d. Werf D. v. Duijn-Verhoef L. v. Duijn en kleinkinderen 1 november 1972 Katwijk aan Zee. Adrianastraat 43 Rouwbezoek des nam. van 3-5 en van 7-9 uur. De begrafenis zal plaatsvin den zaterdag 4 november 1972. des nam. 1.45 uur op de Algemene begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk a.d. Rijn. Voorafgegaan door een rouw dienst welke gehouden zal worden zaterdag 4 november a.s. des namiddags 1 uur in zaal Triomfatorkerk, Zeeweg, Katwijk aan Zee. EfttCH MOLLfcH Handboek voor de dieetkeuken door W. E. L. i» Vteij book dat -ede* <*e met hot i van eo« dieet te maken hoeft volledig wegwijs maakt Door oost overvloed van goede lacapraw ts men in staat van dag tot dag smakelijke maaltijden op to dienen. Precies naar hot door do dokter voorgeschreven dieet Mot eelorioêntaboi on vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.60 ft do boekhand Het is ons een grote behoefte, onze dank en waardering te betuigen aan de directrice, aan het personeel en aan de bewoners van het Bejaardencentrum 'Rhijndael' te Kouderkerk a. d. Rijn, aan ds. v. d. Linden voor de gees telijke bijstand, aan dr. H. A. Blaauwendraad voor de medische hulp en voorts allen die op velerlei wijze blij ken van medeleven en belangstelling hebben getoond, tij dens de ziekte en na het overlijden van onze Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader Simon van Velde Fam. J. van Velde-Hoogeveen Fam. Joh. van Doesburg-van Velde. Tevens danken wij de begrafenisondernemer R. Ch. Schellingerhout voor de correcte uitvoering van de be grafenis. Leiden. November 1972. Mijn vrouw en ik danken allen die, in welke vorm dan ook, hun hartelijke belangstelling heb ben getoond bij ons afscheid als burgemeesters - paar van Delft. Hun medeleven, met name tot uitdrukking ge bracht in een indrukwekkend geschenk bevestigt onze blijvende gebondenheid aan de stad en haar inwoners. November 1972. MR. J. M. RAVESLOOT, oud-burgemeester van Delft ROTTERDAM: Hoogstraat, hoek Westewagenstraat Bij de Nederlandse Christelijke Radio Vereniging is een plaats vacant voor een Wij verwachten van deze nieuwe medewerker, dat hij een middelbare schoolopleiding heeft. Een goede uitspraak van de moderne talen alsmede enige kennis van hef Italiaans strekken tot aanbeveling. Gegadigden met een protestants christelijke levensovertuiging kunnen hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken, Schuftersweg 8, Hilversum. Desgewenst kunt u nader telefonisch worden geïnformeerd. Telefoonnummer 02150-13651. EDE. Familiehotel 'DE PAASBERG' Spceiaal Kerst-arrangement met diner-dansant van zaterdag voor diner tot woensdag na 't ontbijt, 235 Vraag vrijblijvend prospectus. Arnhemseweg 20. tel. 08380 - 12398 of 19021. ZWITSERLAND VAKANTIELAND Gemeub. Chalets en komfortabele woningen te huur door geheel Zwitserland. Voor zomer- en winterverblijf ..Chalet Service Suis se". Maliestraat 14. Utrecht. Tel. 030 - 312361 - 312792. V12 'N WINTER VAKANTIE IS NOOIT WEG HERHAALDE OPROEP Het bestuur van de Stichting Haagse Hervormde Bejaardenzorg vraagt wegens aanstelling van de huidige directeur in een andere leidende functie in Stichtingsverband een voor het verzorgings/verpleegtehuis "Oostduin" aan de Goetlijfstraat 5 te 's-Gravenhage. Het tehuis omvat een verzorgingshuis voor huisvesting en verzorging van 270 bejaarden als mede een verpleegafdeling voor de verpleging van 60 bejaarden. Bedoelde functionaris zal worden belast met de dagelijkse leiding van het tehuis "Oostduin" waaronder mede te verstaan de coördinatie van de werkzaamheden op de verpleegafdeling, de verzorgingsafdeling en de civiele dienst,- de bevordering van goede intermenselijke verhoudingen en van een prettige levenssfeer onder de bewoners en het personeel; de werving van het personeel. Een en ander onder de algemene verantwoordelijkheid van de bestuurscommissie voor het rusthuis Oostduin. Sollicitanten, niet ouder dan 55 jaar, moeten over een zodanige opleiding en ervaring be schikken, dat zij in staat zijn bovengenoemde taken deskundig te verrichten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting Haagse Hervormde Bejaardenzorg, Goetlijfstraat 5, 's-Gravenhage-2078. Comfortabel (royale ruimte voor 4 personen)sterk (47 DIN pk)veilig, handig, zuinig, fel (0-100 km/u in 20,5 sec.), snel (140 km/u top), ruim entree, allergemakkelijkst (3e deur), auto van het jaar! DE BLIJDE RIJDERS Imp. Leonard Lang B.V., Stadhouderskade 113, Amsterdam. Tel. 020 - 730867. alle prijzen Incl. BTW, af Born. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pfln kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkigs aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel; Sperti Preparation H zalf en zetpillen. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- heien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver- Sebbix medicinale shampoo heeft een dubbele werking: hooggezuiverde koolteerfracties maken een eind aan I roos en de ontsmettende bestanddelen gaan nieuwe roos- I vorming tegen. Wetenschappelijke Sebbix dringt diep I in de hoofdhuid en bestrijdt roos radicaal. Reeds na g korte tijd wassen merkt u het al: roos verdwijnt! En r roos komt ook niet terug als u voortaan elke week uw« haar wast met werkzame, geurig schuimende Sebbix. Voor door-en-door gezond, glanzend haar. Garantie op elke flacon. anti-roosshampoo! s u voortaan eixe weeK

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12