eoeo Donja Saskia en haar prins Satirische film over Nixons loopbaan DS'70 bereid tot tv-debat met Jac. de Jong Journalist bü nnpeluk in Paramaribo ompekomen Wij ontvingen Nederland geeft geld voor hulp aan uitnewezen Aziaten TROUW/KWARTET DONDERDAG 2 NOVEMBER 1072 BINNE.NL.AiND/R-A.DIO-TV T4/K6 MARY PERKINS V V HcroTiv's. 11 Viofti Nï MteMSTouXDÊ s/ru AVJK»?5^™aaorviAj6rjt>«fjw> wpA£4&[ r i R3 HILVERSUM 'Milhouse: a white comedy' h'eet de satirische tv-do- cumentaire over de politieke loopbaan van Richard Milhouse Nixon. IN DE GOUDE GAPER do.ir W. G. VAN DE HULST, plasties van w. G. VAN l)F. HULST Jr. Deze filmdocumentaire, die de VPRO vanavond uitzendt, heeft Emile de Antonio samengesteld aan de hand van historisch filmmateriaal, dat hij bij de Amerikaanse televisiemaat schappijen bij elkaar heeft gezocht. Een jaar lang zijn De Antonio en zijn assistenten bezig geweest met het na- Minister Engels: minder reclame voor omroepbladen DEN HAAG Minister Engels van CRM heeft de omroeporganisaties ver zocht zich beter te houden aan de afspraak tussen de omroepen niet meer dan vijf minuten per kwartaal en niet meer dan vijf uitzendingen per maand te besteden aan reclame voor de programmabladen via radio en televisie. De minister, die aan een gentlemen's agreement tussen de verschillende omroepen herinnert doet dit in ant woord op vragen van de Tweede Ka merleden Keja en mej. Kappeyne van de Copello (beiden VVD). De zendtijd die aan deze reclame wordt besteed is niet constant en neemt sterk toe, aldus de bewinds man. De zendtijd via de televisie, die aan deze reclame wordt besteed va rieert per omroeporganisatie van nul tot twee minuten per week. 273. Vreemde lui tnch die hoge he ren.'... Nou moet dat zilveren ket tinkje. met de kleine zilveren vis er onderaan, hangen gaan aan de gekke kop van 'n gaper! Nou!... Maar de soldaat rijdt. De soldaat gehoorzaamt. Wat deren hèm die dwaze kuren? En hij nadert de stad al. Als hij vlug is, kan hij vóór de nacht nog terug zijn, en zijn heer vertellen, hoe alles ge beurde. Morgen breekt het kamp op. trekt het leger verder, naar de hoofdstad terug. Hij is al even bij Tinus geweest, heeft hem. eerlijk, de helft willen brengen van 't geld, dat hij van de Maarschalk kreeg voor 't brengen van 't baardmannetje. Ti- nus wou niets hebben 'n Beste kerel toch, die oude scheefnek.Toen hij hem vertelde van 't zilveren kettinkje, heeft de oude baas alleen maar KARELTJES GROTE AVONTUUR 62. 'Viel ze morsdood neer?' vroeg smidje Verholen met een ongelovig gezicht. 'Natuurlijk niet!' ant woordde de werg. 'Dat lóék alleen maar zo! Dat kon U trouwens zelf wel weten, want in de loop van dj tijden zijn er tientallen boeken, kranteverha- len, radiohoorspelen en televisieto neelstukken over onze Sneeuwwitje geschreven en gespeeld! In Amerika is er zelfs een meneer geweest, die een hele tekenfilm aan Sneeuwwitje heeft gewijd! Ja, ja, meneer de prins. Als U van al dat soort dingen wat beter op de hoogte was, dan zou U weten, dat Sneeuwwitje alleen maar in schijn morsdood was. U moet haar dus maar gauw wakker gaan kussen, want zo wil het de onvermijdelijke loop van de geschiedenis. Die kant op. daar ligt ze 'Nou. zullen we er dan maar op afgaan', zuchtte de smid. die blijkbaar niet aan de kus- partij ontkomen kon. 'Graag, prins!' zei het dwergje blij. 'Nu komt er dan eindelijk tekening in de zaak! Ik ben echter een discreet dwergje en daarom laat ik U maar liever alleen bij die wakkerkusserij. Ik wens U veel succes, prins! Zet 'm op en doe uw best!' Nieuwsgierig ging smidje Verholen op pad in de aangewezen richting en weldra ontwaarde hij een mooi gebeeldhouwd voetstuk, waarop een kostbare kristallen kist was ge plaatst. Maar tegen een boom vlak in FERDNAND pluizen van dit filmmateriaal, maar ook van kranten, te beginnen met die van het jaar 1946. Haast vergeten materiaal is bij deze speurtocht te voorschijn gekomen. Zo belicht hij bijvoorbeeld de rol van Nixon in het proces tegen Alger Hiss met als getuige Whittaker Chambers. Ook zijn Amerikaanse televisie-opna men te zien waarin Nixon zich ver weert tegen de aantijging dat hij steekpenningen zou hebben aangeno men. Verder is ook het 'keukendebat' met Nikita Chroestjov in Moskou te zien. Nixon is een doordouwer, die in 1964 verloor en in 1968 won. Dit deel van de film wordt begeleid door twee Nixon-kenners die weten hoe Nixon door middel van de massamedia er toch kwam. Het zijn Joe McGuiness en Jules Witcover. Nadrukkelijk zegt Emile de Antonio dat de satirische documentaire niet objectief is en dat ook niet kan zijn, omdat hij vindt dat de filmmaker er nauw bij betrokken moet zijn. Hij noemt de documentaire zelfs zeer be vooroordeeld. Nixon vindt hij een symbool. 'De film is niet een persoon lijke aanval op Nixon, hij staat echter voor alles waar ik tegen ben: de oorlog, het Amerikaanse imperialisme, racisme in de Amerikaanse politiek enzovoorts. Ik maakte de film niet om de democraten te verkiezen, maar het verschrikkelijke komische theater van de Amerikaanse politieke wereld te onthullen'. 't hoofd geschud Wonderlijk! Won derlijk! Kijk! Nu, op de zonnige weg naar de stad, scharrelen twee dikke boeren voor hem uit, ieder een manc' aan de arm. Ze gaan zeker eieren verkopen in de stad. Maar als hij hen passeert.Kijk, ze schrik ken! En als hij goed ziet, schrikt hij ook even. Zijn dat niet die... die..dikken van vanmorgen? de buurt was een bordje gespijkerd, waarop geschilderd stond: Het is ten strengste verboden het deksel van de schrijn te nemen! 8 Belachelijk!' mompelde smidje Verholen. 'Het is hier toch geen museum! En hoe moet een prins dat arme kind nu wakker kussen, als het deksel niet van de kist mag!' Voorzichtig trad de smid toen een paar passen naderbij om een blik in de kristallen schrijn te wer pen. Het was werkelijk een beeld schoon meisje, dat daar lag. Een zach te blos kleurde haar wangen en haar lieve rode mond zag er zo aandoenlijk fris uit, dat je zou denken, dat ze alleen maar rustig sliep en elk ogen blik wakker kon worden DEN HAAG DS'70 heeft zich be reid verklaard een tv-debat te houden met de middenstander Jac. de Jong. De heer De Jong had hiertoe de heren Drees (DS'70) en Wiegel (VVD) uitgedaagd, maar de laatste heeft (nog) niet gereageerd. 'Van een partij die in de meeste kieskringen serieus aan de verkiezingen meedoet, kan je zo'n uitnodiging toch niet weigeren', aldus dr. Drees, die overi gens nog niet weet of hij persoonlijk de handschoen zal opnemen. DS'70 zal in ieder geval geen eigen tv- zendtijd voor de discussie ter beschik king stellen. Uitdager De Jong is daartoe wel bereid, hoewel' hij vindt dat een van de actualiteitenrubrieken het debat zou moeten verzorgen. De omroepen hebben nog niets laten ho ren op een desbetreffend verzoek. PARAMARIBO Bij een verkeerson geluk in Paramaribo is de 59-jarige journalist Werner Joseph om 't leven gekomen. De heer Joseph was mede werker van de NOS, 't AVRO-radio- journaal. Het Vrije Volk en De Nieu we Linie. Werner Joseph, die vroeger hoofdre dacteur van het weekblad 'Libelle' was, kwam in 1950 op verzoek van de toenmalige minister van onderwijs Lou Lichtveld (Albert Helman) naar Suriname, voor het opzetten van de afdeling voorlichting informatie en propaganda van het ministerie van onderwijs. In 1958 kreeg hij opdracht de Surinaamse RVD op te zetten. In 1964 kwam Werner Joseph weer naar Nederland waar hij in dienst trad van de NOS. Rita Reys zingt Michel Legrand. In een tv-programma van de Tros zingt de 'first lady of the jazz' vrijdagavond composities van de frans man Legrand. Vertekening Bananensoep 2 eetl. boter 4 bananen 1/3 lit. melk 1 eetl. custard zout, peper nootmuskaat 2 tomaten peterselie De ui. schoonmaken en fijnsnijden. Boter smelten en de stukjes ui goud geel fruiten. De bananen schillen en erbij doen. Net zolang koken tot de bananen zijn opgelost. Breng de melk aan de kook en voeg die bij het bananenmengsel. Laat de soep zo'n 5 minuten koken en blijf roeren. De custard met water aanmaken, bij de soep gieten en nogmaals aan de kook brengen. Op smaak brengen met zout. Peper, geraspte nootmuskaat en even tueel wat citroensap. De soep in kom men doen er stukjes gesneden tomaat en gehakte peterselie overstrooien. Menutip: Bananensoep, rijst met to- matensia. roomijs met perzikken. Radio vandaag Dr. P. A. Verhoeff, Maleachi Com mentaar op h( Oude Testament, on der redactie van prof. dr. W. H. Gispen en prof. dr. Nic. H. Ridderbos. Uitgave J. H. Kok B.V. Kampen 1972. 278 blz. Prijs geb. ƒ37.50. Wij vol staan met een aankondiging van deze uitvoerige commentaar. De inleiding beslaat bijna 70 pagina's. Voor de eigenlijke commentaar op dit korte (en laatste) boekje van het Oude Testament blijven dan altijd nog 200 pagina's over. Een bewijs van de respectabele hoeveelheid werk dat door de schrijver is verzet. A. A. van Ruler, Theologisch Werk V. Uitgeverij G. r. Callenbach n.v. Nij- kerk 1972. 213 blz. Prijs geb. ƒ24.50. Na de uitvoerige besprekingen bij het verschijnen van de vorige delen vol staan wij ditmaal met een aankondi ging van dit vijfde deel. door P. J. Risseeuw Toen haar gedachten, in plaats van naar de jonggestorven Paltsprins en diens laatste woorden, naar diens ou dere verwant uitgingen, hield Saskia ze niet tegen. Het ridder-ideaal van zijn voorvaderen, die kruisvaarders waren geweest, wilde Johan Maurits in zijn leven waar maken. Verbrei ding van het christendom. Verpleging van zieken. Verzorging van lijdenden. Toewijding aan alles wat toewijding nodig heeft. Hij was een ridder, een prins. En zij was niet meer een Amsterdamse von delinge. maar Donja Saskia; niet hoog genoeg geboren om de vrouw van een graaf te mogen worden, maar wel edel genoeg om haar leven te mogen toewijden aan een ridderlijk ideaal. Had ze als Donja Saskia zichzelf ge vonden? In ieder geval kon en wilde ze tevreden zijn met de eigen plaats en de eigen taak, die haar in het land overzee waren geboden. Haar krachtige koele hand legde zich op de koortsachtig rondtastende vin gers van de zieke. Sums spraken haar lippen de woorden 'Stil maar. Wou ter. mijn jongen, ik ben er toch.' Soms fluisterde haar mond 'Mijn va der.' Voor Saskia's gevoel was dat niet ongerijmd. Is voor de vrouw, die weet lief te hebben, de man niet kind en vader tegelijk? Jong en gezond als ze was kon Saskia de nachten grotendeels doorwaken terwijl haar dagen nog voller dan anders waren met beslommeringen. Nu Wouter Volkerts ziek was. ver wachtte het personeel van de engen- hos van haar de nodige bevelen. Nu Wouter Volkerts ziek was verwachtte senhor Pedro Valencie van haar reke ning en verantwoording over het in de laatste weken gevoerde beheer. Verwachtte hij misschien ook nog iets anders? In zijn koele bruine ogen zag ze onwillige bewondering. 'Wouter Volkerts is zwak en vroeg verouderd. Het klimaat hier is verra derlijk. al schijnt u er tegen te kun nen. Als hij. 'Wouter Volkerts is gezond ondanks zijn gebrek. Aan het klimaat hier is hij gewend. Wanneer hij weer beter is 'Zolang hij niet beter is schijnt u de plantage te kunnen drijven. Als hij maar weet hoeveel hij u verschuldigd isEen vrouw als u 'Ook ik ben aan Wouter Volkerts veel verschuldigd. De dank en de liefde van een dochter voor haar vader.' 'In welke familiebetrekking staat u eigenlijk tot hem?' 'Hij is mijn oom.' Strikt genomen waren deze woorden niet juist; toch had Saskia niet het gevoel dat ze onwaarheid sprak. 'In ons land worden ooms soms schoonvaders. Wouter Volkerts heeft een zoon. Een zoon die voor de plan tage nooit iets waard zal zijn, al ontwikkelt hij zich misschien tot een verdienstelijk krijgsman. Dat zou an ders worden wanneer hij u als vrouw krijgt.' Saskia maakte een gebaar, (lat h.i.ir onwil om over dit onderwerp verder te spreken duidelijk uitdrukte. 'Neemt u me niet kwalijk, maar u moet weten, dat een vrouw als u in dit land onwaardeerbaar is. Wanneer u meent zoveel dank en liefde aan Wouter Volkerts verschuldigd te zijn, dient u eveneens te beseffen op welke manier u hem uw dank en liefde kunt betonen. De toekomst van dit land Is afhankelijk van het werk, dat op de suikerplantages wordt verricht'. 'Dat weet ik', liet Saskia zich ontval len Weer ontmoetten haar ogen zijn be wonderende en schattende blik. 'De toekomst van dit land gaat mij boven alles. Ik ben de vriend van ieder die voor die toekomst werken wil.' 'Dat weet ik', antwoordde Saskia. Daarna was er in het afscheid tussen de Portugese senhor en de Hollandse vondelinge een toon van vriendschap. In zekere zin waren ze elkanders bondgenoten. i li ■4.1) Horizontaal: 1. scharnier, 5. bloeiwij- ze. 8. besturing. 10. drieteninge struis. 12. grappenmaker. 14. aanw. voor- naamw., 15. deel van het oor. 17. familielid, 18. kleine huidopening. 20. kolfhamer. 21. kleur, 22. niet dezelfde. 24. plechtige gelofte. 26. plaaggeest. 27. bouwland, 29. schrander, 31. tegen, 32. schennis van trouw, 33. bekend gebouw in Amsterdam, 34. zwarte kle verige stof. Verticaal: 2. sierplant. 3. buitenhaven. 4. gifslangetje, 5. persbureau, 6. op geld, 7. paardje, 9. bijb. figuur, 11. soort pruim, 13. purperen herfst bloem. 15. een weinig scheel. 16. in- noudsmaat, 18. meisjesnaam, 19. lof, 23. bij, 24. Europeaan, 25. beroemde zangeres, 27. einde, 28. horizon, 30. deel van het jaar, 31. vierhandig dier. Oplossing van gisteren: 1. doel, 2. urne, 3. ieme, 4. vaal, 5. egel, 6. lont, 7. snek, 8. nest, 9. aard, 10. adem, 11. ibis, 12. gaar, 13. aalt, 14. riet, 15. eden, 16. nier, duivelsnaaigaren. Van een verslaggever DEN HAAG De Nederlandse rege ring zal uit ontwikkelingsgelden een bijdrage van 500.000 gulden beschik baar stellen aan de hoge commissaris voor de vluchtelingen van de VN voor de hulp aan de uit Oeganda uitgewezen Aziaten. De Nederlandse regering heeft zich al eerder bereid getoond een aantal Aziatische gezinnen uit Oeganda op te nemen. Een beslis sing h prover wordt op korte termijn verwacht. HILVERSUM I AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgmn. .720 <S> Dag met een gaatje, met 8.00 Nws en 8.11 Radiojournaal. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterst. 9.40 School radio. 19.00 (S> V.d. kleuters. 10.10 Arbeids- Itamincn. (11.00 Nws; 11.03 Radiojvournaal.) 11.30 (S) Rondom twaalf: een uur allerlei voor iedereen. (11,55 Beursber.). 12.30 (S) Sportrevuc. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. progr. voor beweeglijke Md. AVRO: 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. PP: 18.20 Ultz. v.d. K.V.P. IKOR: 18.30 Kleur: Vragen rondom schrift en samenleving. NCRV: 19.00 BIJ do tijd: serie uitz. over het ouder worden (1). 19.20 De kerk vandaag: nws en comm. 19.55 Kunst- en vliegwerk: inf. over actuele tentoonstellingen. 20,00 (S) Veel gevraagde gewijde muz. 20.37 (S) De laar op de nek. seriehoorspel (5). 21.00 Regio-Rechtstreeks (II): gevar progr. 22.20 Avondoverdenk. 22.30 Nws. 22.40 Hier en Nu. 22.50 Wereldpanorama. 23.00 Radio VU- Magazino. 23.20 (S) Prom. Ork. met zangso listen: Studioconc. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 <S) Preludium: klass. muz. 7.30 Nws. 7.41 Hier en nu. 7.55 Aangestipt: progr.- overz. 8.00 Te Deum laudamus: gewijde muz. 8.24 Op de man af: evangelisch comm. bij de tijd. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. huisvr. 8.45 Tot uw dienst: klass. muz. op uw verzoek. 10.00 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (S) Podium v.d. vrouw: maatschappij-inf. 11.05 (S) V.d. zieken. 11.40 Vrouw en maatschappij: serie poëzieprogramma's (I). 11.55 Med. 12.00 Ons volkslied, waan en TV vandaag NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie 14.00-14.25 Schooltelvisie NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal EO 19.05 EO-Kinderkant 19.30 Progr. rond de zanger Peter Conlan NOS 20.00 Journaal EO 20.20 Van school gestuurd 21.20 En nu mijn verzoek: muzikaal verzoekprogramma 21.50 Nader Bekeken 22.10 Israel'72: gesprekken met grote leiders in het moderne Israel 22.40 Spel met het verleden NOS 23.15 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VPRO 19.05 Beertje Colargol 19.20 Zwijgen is goud: collages van stomme filmfragmenten 19.45 I'upeye Naarmate het televisiespel Papieren Rozen vorderde, werd de prikkel ster ker, er eens flink tegen aan te gaan. Omdat dit geknutsel van Dennis Pot ter (die vooral bekendheid kreeg door zijn geruchtmakende film over het le ven van Jezus) zo een domme verteke ning is van de journalistiek. Zou het nu nog een ironiserende of dramati sche uitioerking hebben gehad, dan zou je er vrede mee kunnen hebben. Het was echter niet meer dan een magere uitbeelding van een irreëel gegeven. Potter, gehaaid als hij is, poogde zijn critici de wind uit de zeilen te nemen door aan het slot de televisiemedewer ker zijn gal over het spel te laten uit spuwen. Ik kan er slechts aan toe voe gen dat dp povere tekst dusdanig was opgeklopt met banaliteiten en vloeken dat je je (hoeivel ze veelal niet wer den vertaaldging afvragen of je wel naar de AVRO zat te kijken. Sporen van sexuele frustratie waren niet alleen in Papieren Rozen merk baar, maar ook in Rode Wijn in een Groen Glas. Zweedse frustraties deze keer van een balletlerares, die een pas de deux maakte op een pianocon cert van Beethoven. De waardige Lud- wig zal het nimmer hebben gedroomd, dat zijn muziek ooit nog eens het rit me zou 'leveren voor Zweedse gym nastiek. De technische kwaliteiten van de uitvoerenden waren niet overrom pelend; dat waren wel de prestaties van de cameramensen, die fantastische effecten wisten te realiseeren. Beelden van een verscheurd rakend 1 C/iilt waren te zien in Televizier Supplement. Veel vraagtekens bleven nog bestaan, maar wel werd duidelijk dat onder de krachten die de massa in beroering brengen, zich gevaarlijke elementen bevinden, opererend onder het vaandel van de democratie, maar koersend naar dictatuur. Opnieuw werd de fout begaan twee informatieve programma's gelijktijdig uit te zenden. De coördinatie laat op dit punt regelmatig iets te wensen over. Een moderne begeleiding van zieke kinderen en hun ouders in een Londens hospitaal is een onderwerp dat velen zal interesseren Maar dat is stellig ook het geval met het probleem, dat in Leerhuis aan de orde werd ge steld, namelijk onze angst voor eigen verantwoordelijkheden. Ton Hydra weerheld, lezing. 12.00 Door het land van Orlmoa: kinderkoor, en Prom. ork. 12.26 Med. t.b.v. land en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Hier en nu. 12.50 Mlddagpauzedst. 13.10 <s> Lichte koorzang. 13.20 (S) Licht ensemble. 13.45 (SI Licht rok. 14.05 Schoolradio. 14 25 (S) In kleine bezetting: kamermuz. 15.15 De Bijbel maakt nieuwsgierig: gesprek over Schriftwoorden. 15.30 Nws. 15.33 Studio 6: middagmagazine met verstrooiing en inf. 16.30 Hier en nu. 16.32 Regio-rechtstreeks II): gevar. muzikaal, reio- en nationaal allerlei. 17.30 Nws. 17.32 Hier en nu. NCRV: 18.00 (S) Tijd vrij voor muz. in Vdlje tijd. 18.30 Nws. 18.41 (S) Leger dos Heilsmuz. 18.55 Zojuist verschenen: boekbe spreking. AVRO: 19.00 (S) O: Jongerenprogr. 19,30 Trefpunt: actueel progr. NOS: 19,50 Den Haag vandaag. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Radiojournaal. 20.10 (S) Radiophllh. Ork. met solist: klass. en mod, muz. 21.05 Kruis weg. hoorspel. Aansl.: lnterv. 21.41 (S) Sopraan en plano: klass. liederen. 22.05 (S) Muz. zonder podium: serie ultz. over elek tronische muz. 22.35 (S) Dat zit goed fout: korte ludieke-culturele happening. 22.55 Mu le zonder make-up: Intern, kleinkunst. 23.20 (S) Essay: progr. waarin over kunst wordt doorgepraat. 23.50 Radiojournaal. 2.355-24.00 Nws. HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 Hugo van Gelderen Show. (8.00 Nws.) KRO: 9.00 Nws. 9.03 KRO- op-Drie: dl'scjockeyshow. (10.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twee:: pauzeprogr. met 13.00 Nws en 13.03 Raden maar 14.00 Nws. 14.03 Disckjockeyshow. (15.00 Nws.) NOS: 16.00 Nws. 16.03 Dc dave rende dertig (17.00 Nws NOS: 18.00 Nws. 1S.Ó2 Joost de Draayer Show. TROS: 19.00 Nws. 19.02 Club Tropica-: na: Surln. muz. 19.30 Terug van weggeweest: Diamond Five en trio Dick Schallles. 20.00. Nws. 20.02 Poster. 21.00 Nws. 21.02 Apollo ?,Xi; vervolghoorspel. 21.30 Kabaretteketet. 22.00 Nws. 22.02 De Hugo van Gelderen Show, met o a. Nederlandstalige Top Tien. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.02 T...S...T...: Tros-Sport-TIJd. met sport en muz. 24.00 Nws. 0.02 Aktua. 0.12 Jazz-Slr. 055-100 Nws NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 Berichten uit de samenleving 20.35 Ail in the family 21.00 ZIP Code, documentaire 21.45 Millhouse, een witte comedie, satirische doc. over de politieke loopbaan van Nixon NOS 23.15 Den Haag vandaag 23.25 Journaal DUITSLAND I 10.00 Journaal. 10.05 Der Mörder Dlmltrl Karamasoff, Duitse speelfilm uit 1931. 11.35 Akt. 12.25 Kelne Zeit für Abenteuor. 12.50 Intern, persoverz. 13.00 Journaal. 16.15 Journaal. 18.20 Das Podium Depresslonen. 17.05 Klnderprogr. 17.55 Journaal. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Seeschlffahrt in den Wechseljahren. iilmrep. 18.30 Akt 18.43 Sandmann. 18.55 Nordschau-Magazln. 19.26 Das Kurheim. 19.59 Progr.overz. WDR: 18.00 Reg. nws. 18.10 Klnderprogr. 18.15 Portret van een dirigent. 18.40 Hier und Heute. 19.20 Dok. progr.) 20.00 Journaal en weerber. 0.15 Die Parteien zur Wahl. 20.20 Strohfeuer. film. 22.00 Pro und Contra. 22.50 Journaal, komm. en weerber. DUITSLAND II 9.30-9.55 Testprod. 17.05 Kinderprogr. 17.30 Journaal en weerber. 17.35 Achter do scher men v.d. tv. 18.05 Akt. en muz. 18.35 Mannerwirtschaft. 19.10 Vietnam entlasst seine Kinder. 19.45 Journaal, akt. en weerber. 20.15 Muzikaal amusem.progr. 21.55 Disc. 22.55 Journaal, komm. en weerber. 19.00 Disk. statt Diziplin. serie uitz. 19.39 Management für alle Fiihrungskraftc in Wlrtschaft und Vemaltung (6). serie uiU. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Glauben Sie nichts, film over kunst. 21.00-21.45 Das Leben und die Zeit von Lord Mountbatten. serio uitz.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22