ADVERTEREN DOET VERKOPE Familieberichten ECHTE PERZISCHE TAPIJTEN VAN KLARENB0SCH TROUW/KWARTET DINSDAG 31 OKTOBER 1972 Maarten Johannes J. M. zoon van de Bruljn D. D. de Bruljn-Mol Naarden, 27 oktober 1972 Cort van der Lindenlaan 33 Tijd. Dciaonessenhuls. Naarden 1912 -1972 Met dank aan God. Die hen zo lang voor elkaar spaarde, hopen onze lieve Ouders. Grootouders en Overgrootouders W. Valkenburg J. Valkenburg- Noorlander Deze heuglijke gebeurtenis zal om gezondheidsredenen uitslui tend in onze familiekring wor den gevierd. 's-Gravenhage. 31 oktober 1972 ..Landscheiding", Isabcllaland 1700. IN PLAATS VAN KAARTEN t Voorzien van het Sacrament der Zieken, is na een oprecht en werkzaam leven, waarin hij voor velen een steun en goede vriend was, na een kortstondig lijden van ons heengegaan, mijn in nig geliefde Man, onze lieve zeer zorgzame Vader, Behuwvader en Opa Theodorus Cornells Bakker op de leeftijd van 62 jaar. E. A. Bakker-van Leeuwen Gerard en Truus Ellen, José, Gerard Ria Theo en Margreet Leiden, 28 oktober 1972, Zoetenvoudse Singel 41 a. Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in de aula van de begrafenis-associatie „Ad Sanobos", Lange Mare 69 te Leiden. Gebedsdienst aldaar: maandag en dinsdag om 20.00 uur, waarna gelegenheid tot condoleren tot 20.30 uur. Wij vieren de Eucharistie voor zijn zielerust op woensdag 1 november om 14.00 uur in de kerk van de H. Lodewijk (Steenschuur), waarna de begrafenis plaatsvindt om circa 15.30 uur op de begraafplaats „Rhijnhof" r.k.-gedeelte. Op 26 oktober j.l. overleed, na een ernstige ziek te, mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jacomina Dolk geboren Los, oud 83 jaar. Dordrecht: Arnhem: Oss: Krimpen a/d IJssel; G. Dolk J. E. Dolk H. A. Dolk-van Timmeren P. Dolk M. Dolk-Commijs E. Pannevis-Dolk O. Pannvis W. Wapperom-Dolk T. H. Wapperom J. Dicke-Dolk J. Dicke G. de Meer-Dolk A. H. A. de Meer Kleinkinderen en achterkleinkind Dordrecht, 30 oktober 1972, Mauritsweg 47. De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgevon den op de Algemene Begraafplaats. Oranjestad, Aruba: Utrecht: Alphen a/d Rijn: Frankfort am Main: 's Gravenhage: Driebergen: Apeldoorn: Rotterdam: Auckland (Nw. Zealand): Voor ons geheel onverwacht nam de Here op Zijn tijd tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader cn Opa, mijn geliefde Schoonzoon Anne Bogaard echtgenoot van Johanna de Roos, eerder weduwnaar van Jansje Molenaar, op de leeftijd van 67 jaar. Alphen a/d Rijn: J. Bogaard-de Roos Kamcrik: M. M. van Bemmel-Bogaard H. van Bemmel Breda: J. Bogaard M. Bogaard-Hofland Alphen a/d Rijn: C. H. Bogaard G. Bogaard-Vos Teteringen: J. J. van de Weg-Bogaard L. H. van de Weg A. P. Bogaard J. A. Verwey-Kok J. Verwey A. Kok A. de Roos-Pasma en kleinkinderen Alphen a/d Rijn, 30 oktober 1972 Briljantstraat 486 Geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donder dag 2 november a s. in de Goede Herderkerk, Ton Ilarmsenstraat. Alphen a/d Rijn. Aanvang 1 uur nam. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats. Aan komst aula 2 uur. Alleen na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de be graafplaats. Met droefheid geven wij kennis, dat God tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader Teunis Stok weduwnaar van Cornelia Sparreboom, In de ouderdom van bijna 82 jaar. C. B. Stok J. Stok-van der Schee L. Stok L. Stok-Bouhuys N. van Egmond-Stok P. C. van Egmond M. J. Stok M. Stok-Barendregt Rotterdam: A. C. Teeuwen-Stok B. Teeuwen en kleinkinderen Rotterdam, Prins Aleanderpolder, 28 oktober 1972, Bejaardencentrum Rehoboth, Michelangelostraat 254. Geen bloemen Geen toespraken. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van Be jaardencentrum Rehoboth, Michelangelostraat te Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag en woensdag van 19.30 tot 20 uur. De begrafenis zal plaats hebben D.V. donderdag 2 november a.s. op de begraafplaats Oud Kra- lingen, Kralingseweg 334. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.30 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om pl.m. 14.45 uur. Zaterdagmorgen 28 oktober 1972 om 6.30 uur is op 72-jarige leeftijd overleden Gerrit Gerritse Dordrecht: S. Gerritse-Lugthart Papendrecht: G. Gerritse E. A. H. Gerritse-Tiben Son: G. Gerritse J. B. Gerritse-van Dijk Dordrecht: J. G. Gerritse M. Gerritse-Hovius Woerden: E. S. Vlug-Gerritse J. C. Vlug Dordrecht: M. I. Walraven-Gerritse G. Walraven en kleinkinderen Dordrecht, Campanula 32. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 1 no vember a.s. op de Algemene Begraafplaats, van uit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. I Zeer bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan heeft, delen wij u met groot verdriet mede dat heden geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn dierbare Man, onze zorgzame Vader en lieve Opa, onze Broeder, Zwager en Oom Hendricus Mathias Heere Ridder in de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 67 jaar. Mede namens de verdere familie: M. A. Heere-Hoes Kinderen en kleinkinderen Rotterdam-12, 29 oktober 1972, Duizendschoonstraat 25 a. Rozenkrans bidden dinsdagavond a.s. om 8.00 uur. De uitvaartmis ter zijner intentie zal worden opgedragen woensdag 1 november a.s. om 11.00 uur in de parochiekerk Christus Koning, Staten- plein 1 te Rotterdam-IIillegersberg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om circa 12.00 uur in het familiegraf op de R.K. Begraafplaats, Nieuwe Crooswijkseweg 123 te Rotterdam. Heden behaagde het de Heere plotseling tot Zich te nemen onze geliefde Tante Geertje Goverdina De Fijter op de leeftijd van ruim 78 jaar. Zalig zijn de doden die in de Heere sterven van nu aan. Openb. 14 13. Namens neven en nichten: Familie De Fijter Andel, 28 oktober 1972, Kammetweg 2. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. woensdags 1 november 's middags om 14.30 op de Algemene Begraafplaats te Andel. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Andel, welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren te 's-Gravendeel, verzorgingstehuis „Immanuël", dinsdag 31 ok tober van 19.30 tot 20.30 uur. Heden nam God tot Zich in Zijn Huis onze ge liefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Geertje Fraanje-Rijsdijk in de ouderdom van 80 jaar. ,,'k Zal aan 't stof der aard' ontvliên en dan eeuwig Jezus zien" Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ridderkerk, 30 oktober 1972 Schoutstraat 8 Geen bloemen - Geen bezoek aan huis De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 2 november a.s. 14.00 uur op de nieuwe begraaf plaats 'Vredehof' te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets es. 23 l Heden nam de Heer. voor ons nog onverwacht, tot Zich. mijn lieve Man. onze lieve Vader. Schoonvader cn Grootvader. Broer. Zwager en Oom Jan Visser op dc leeftijd van 65 Jaar. Uit aller naam: 's-Gravenhage, N. B. Visser-van Vuurcn 's-Gravenhage. 28 oktober 1972 Gerard Kellcrstraat 36 Corr.-adres: Prinses Annalaan 269 Lcidschcndam Geen bezoek aan huls Geen bloemen De overledene ls opgebaard in dc rouwkamer van het ziekenhuis St. Antoniushove, Oostcinde 62 te Voorburg. Bezoek van 2-4 en van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Laakkerk aan de Isingstraat te 's-Gra venhage. woensdag 1 novem ber urn 2 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 3 uur op de Al gemene Begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk Z.H. Heden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en Oma Dieuwertje de Boer echtgenote van G. Th. Jongsma. op de leeftijd van 73 jaar. G. Th. Jongsma Oost-Souburg: J. Groenleer-Jongsma M. Groenleer en kleinkinderen Dc teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 1 no vember 2 uur op de Ooster begraafplaats. Bezoek rouwkamer dinsdag avond van 7 tot 8 uur. Zand pad 3a. Stadhouderskade naast Vondelpark. Grietje Stubbe-Eerkes weduwe van Ir. Jan Theodoor Adam Stubbc óp de leeftijd van bijna 80 jaar. M. C. Stubbe C. J. Stubbe Amsterdam. 30 oktober 1972 Reijnier Vinkcleskade 21 huls De overledene is opgebaard in één der rouwkamers van de Coöp. Vereniging U.A ..Uitvaart verzorgingP. C. Hooftstraat 1S1-1S3. Amster- dam-Z. Bezoek van 14.30- 16.00 en 18.00.20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donderdag 2 november a.s. tegen 11.00 uur op de begraafplaats ..Zorgvlicd" aan de Amstcl- dijk. Vertrek vanaf de rouwkamer te 10.30 uur. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn Man, onze Va der. Schoonvader en Broer Herman Renema op de leeftijd van 57 Jaar. Uit naam van alle familieleden: A. Renema-de Ruiter Scharwoude, 27 oktober 1972. De rouwdienst zal gehouden worden 1 november 1972 om 14.00 uur in de Geref. Kerk te Hoorn, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op het kerkhof te Scharwou de. Aankomst 14.45 uur. Voor de bewijzen van medeleven ons betoond na het heengaan van onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Willem Johan Berkhuizen betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam: W. J. Berkhuizen Jr. Voorschoten, oktober 1972 Voor de vele hartelijke bewijzen van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn innig ge liefde Man Gerardus Adrianus Olff betuig ik mijn welgemeende dank. C. H. Olff-Stoet Rijswijk Z.H., 31 oktober 1972 Bilderdijklaan 123 Geborgen in de liefde van Christus ls overleden onze Vader en Grootvader Douwe Klazes Wielenga V.D.M. oud 76 jaar. Amstelveen: J. R. Kraan-Wielenga R. G. K. Kraan Annelies, Trudi, Hanneke en Gerien Seattle (U.S.A.): G. Wielenga C. A. Wielenga-Abcouwer Douwe en Erika Wassenaar: A. M. Scheeres-Wielenga W. G. Scheeres Willem en Gertjan Wassenaar, 27 oktober 1972, Lange Kerkdam 50. De begrafenis heeft plaatsgevonden in de kring van de naaste familie. Meggen (Lu.): Wassenaar: Enschede: 27 oktober 1972. G. Ph. Wielenga A. G. Wielenga-Schoep E. C. Wielenga J. D. Wielenga J. P. Wielenga-Jongbloed In Jezus ontslapen D. K. Wielenga sinds 1971 weduwnaar van A. B. van Enk. Uit aller naam: D. van Enk Veenendaal, 27 oktober 1972, Stationssingel 14. Na een leven in dienst van zijn Zender is op geroepen onze zeer geliefde Broer en Zwager Douwe Klazes Wielenga Gzn geboren te Katwijk aan den Rijn op 13 augustus 1896, emeritus-predikant van de Gereformeerde Kerk van Bandung, weduwnaar van A. B. van Enk. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Sliedrecht deelt mede, dat op 28 oktober 1972 uit zijn midden is weggenomen diaken H. K. Nederlof Door zijn werk als kerkeraadslid, penningmees ter van de diakonie en als lid van de zendings commissie is hij velen onzer ten voorbeeld ge weest. Namens de Kerkeraad: D. Bakker, wijkpredikant J. E. Baars, secretaris Voorafgaand aan de begrafenis op 31 oktober wordt om 10.25 uur in ons kerkgebouw een dienst gehouden. Heden is in Christus ontslapen onze lieve Man, Vader en Grootvader Jan Krommendijk op de leeftijd van 64 jaar „Waar liefde woont, gebiedt de Heer Zijn zegen: daar woont Hij zelf, daar wordt Zijn heil verkregen én "t leven tot in eeuwigheid." Nijverdal: D. Krommendijk-Zwiers Dordrecht: G. M. Schoolenberg- Krommendijk T. J. Sdïoolenberg Barbara Culemborg: H. Bannink-Krommendijk D. Bannink De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 3 november des namiddags om 13.00 uur in het Mortuarium. Prins Mauritsstraat te Nijverdal. Aankomst algemene begraafplaats te Hellendoorn omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.30 tot 20.00 uur in het Mortuarium. Liever geen bezoek aan huis, geen bloemen en toespraken. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer J. Krommendijk in leven Directeur van het Overlaadstation van onze Vennootschap te Nijverdal. Wij verliezen in hem een zeer toegewijd mede werker, welke ruim 44 jaren onze belangen op uitmuntende wijze heeft behartigd. Bcrgum, 30 oktober 1972. Directie en Commissarissen B.V. Ned. Thermo-Chemische Fabrieken Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden de heer J. Krommendijk in leven Directeur van het Overlaadstation van de Vennootschap te Nijverdal. In de jarenlange contacten heeft de heer Krom mendijk zich altijd een prettig collega en vrien delijk medemens getoond. Bergum, 30 oktober 1972 Stafmedewerkers B.V. Ned. Thermo-Chemische Fabrieken Importeur voor NederIand:Holfmann-La Roche N.V.-M jdrecht Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze Directeur, de heer J. Krommendijk op de leeftijd van 64 jaar. Wegens zijn humane persoonlijkheid zal hij te allen tijde in onze herinnering blijven. Gezamenlijk personeel B.V. Ned. Thermo-Chemische Fabrieken Nijverdal, 31 oktober 1972. Na een langdurig doch geduldig lijden is toch nog onverwachts van ons heengegaan de heer H. II. Verlind oud-directeur van ons bedrijf. Zijn bezielende leiding, menselijk karakter en oprechtheid zullen nog lang in onze herinnering blijven. Amsterdam, 29 oktober 1972 Directie en personeel Drukkerij Jacob van Campen N.V. Zéér beslist perzen specialist Woninginrichting HAARLEMMERSTRAAT 51-53 LEIDEN TELEFOON 24958. De School voor de Journalistic vraagt voor zo spoedig mogelijk: stafdocent recht De voorkeur gaat uit naar een jurist di inzicht kan verschaffen in het juridisc instrumentarium voor het oplossen van maa schappelijke problemen, alsmede inzicht in maatschappelijke effecten van juridische lx slissingen. Hij/zij moet bereid en in staat zijn de jur dische benaderingswijze te integreren met di van andere maatschappijvakken. Journalistieke ervaring strekt tot aanbevelini stafdocent journalistieke vaardigheid voor het geven van onderwijs in de praktiscl journalistiek. De voorkeur gaat uit naar ee journalist die tevens in staat is informatie geven over de structuur en organisatie van de medi: de beroepsorganisaties; de wijze waarop de maatschappelijk structuur inwerkt op de taakopvatting n de gangbare journalistiek. uurdocent filosofie voor 6 uren per week. Gedacht wordt aan een filosoof met een gi richte belangstelling en deskundigheid op hf gebied van de grondbegrippen van de komrai nikatie. Enige ervaring op het terrein van de mass komunikatie strekt tot aanbeveling. uurdocent planologie/milieubeheer voor een nader overeen te komen aantal urei Gedacht wordt aan een sociaal of fysisch w graaf met ervaring of belangstelling in d journalistiek, die bereid is om in samenwe king met andere docenten op het gebied vt de maatschappijvakken en van de journali tieke vaardigheid in het onderwijs te functii neren. uurdocent radiojournalistie voor een nader overeen te komen aantal ura Van sollicitanten wordt verwacht dat zij vei kennis hebben van en ervaring hebben met hf verzorgen van informatieve radioprogramma' Van alle gegadigden wordt verwacht dat zij kui nen functioneren,,op een gedemocratiseerde schm en dat zij bereid zijn om o.m. door middel vi trainingen in werken met leergroepen zich te b kwamen voor hun onderwijstaak. De School voor de Journalistiek ls een volled door het rijk gesubsidieerde instelling voor hogi beroepsonderwijs. Salaris volgens rijksregeling. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning va deze advertentie te richten aan de directie vi de School voor de Journalistiek, Palmstraat 21 Utrecht. Telefoon 030 - 71 53 91.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14