Politiek forum zat elkaar flink dwars ASWH uit beker na fors duel: 0-1 Wantij bad, desnoods in kleinere vorm, in stand houden Meer dan 500 leerlingen op zilveren reünie Zuiderpark-mulo Concert dat klonk als een klok Partij vuurwerk in beslaggenomen Pony doodgebloed Hervormingsdienst Gehandicapte kinderen bestolen Herenweg krijgt nieuw licht FAMILIEBERICHTEN GESPREKKEN OVER DE EREDIENST LITURGISCHE ORIËNTATIE f 11.50 Hoe krijg ik een baan? Op kantoor zeggen TROUW/KWARTET MAANDAG 30 OKTOBER 1972 DB DEN HAAG Politie heeft bij de 67-jarige Chinees L. K. W., aan de Gedempte Gracht 200 kilo vuurwerk in beslag genomen. De man had een vergunning voor slechts vijf kilo. Hij kreeg een proces-verbaal voor overtre ding van het reglement gevaarlijke stoffen en de hinderwet 's-GRAVENZANDE Een aantal pony's, dat in een weiland bij het Staelduinse bos graasde, is uit dit stuk land aan de wandel geraakt en vertrapte bij een tuinder in de omge ving platglas. Een der dieren heeft zich daarbij zodanig verwond, dat hij aan de verwondingen is bezweken. SCHEVENINGEN Op dinsdag 31 oktober wordt er in de Oude Kerk aan de Keizerstraat een hervormings dienst gehouden, waarin zullen voor gaan: ds. A. J. Timmer, Ned. Herv. predikant te Woudenberg en ds. Jac. de Vries, Ned. Herv. predikant te Scheveningen. Medewerking wordt verleend door het Christelijk Scheven- ings Mannenkoor o.l.v. Henk Herzog. Aanvang 8 uur. DEN HAAG Zeker vér over de 500 oud-leerlingen, uitgezwermd over heel Nederland, gaven blijk van hun be langstelling bij de zilveren reünie van de Zuiderpark-mulo-Mavo aan de Boe renstraat, een reünie inderdaad van oud-leraren en oud-leerlingen, die niet alleen in het teken stond van vrolijkheid en het ophalen van oude herinneringen, maar bovendien in het teken van dankbaarheid en gedenken. Nadat alle aanwezigen waren welkom geheten door de heer J. C. Meijroos, namens het comité van oud-leerlin gen, sprak de heer F. de Klerk, voorzitter van het schoolbestuur. Hij releveerde dat het leerlingental van 60 a 80 leerlingen was opgelopen tot 300, maar dat door het wegtrekken van de gezinnen naar jongere wijken, het leerlingen-aantal iets is teruggelo pen. De bedoeling is echter een Chr. mavo-school in deze omgeving te be houden. De heer F. Tangerman, oud directeur merkte o.m. op dat zijn vrouw en hij vaak met dankbaarheid terugdenken aan de mooie tijd die zij hier gehad hebben. 'Onze school ken merkte zich altijd door een geest van eerlijkheid en oprechtheid'. De heer D. Blok, oud-leraar, releveerde dat het toenmalig bestuur bij de oprich ting een bazar wenste te houden voor de aanschaf van leermateriaal. Vol trots vertelde hij dat de mavoschool één der eersten was, die een geluid sprojector in gebruik mocht nemen. De heer H. J. van Harmeien (tekenle raar vanaf 1947, terugdenkende aan de vormen van onderwijs van toen en de vormgeving vrijheid van expressie van nu, was dankbaar aan de concreti sering hiervan te hebben mogen mee werken. Nadat de heer Kamphuis (oud bestuurslid) nog enkele woorden had gezegd, werd het slotwoor d ge sproken door de heer C. Don, de huidige directeur, die er zijn grote vreugde over uit sprak al die 'werkers van het eerste uur' te hebben mogen ontmoeten. Hij dankte het Comité van oud-leerlingen, dat aan de voorbe reiding van deze dag zo'n groot aan deel heeft geleverd. Bij een volgend gedenken zal de ontvangst royaler zijn, aldus de heer Don, want we zijn bezig met de grote planning voor een nieuw gebouw. In de middaguren werd in één der lokalen een talen practicum gegeven door de heer Van Zijl en scheikundeles door de heer Don. Bovendien werden 15 oude films vertoond van de jaarlijkse schoolreis jes vanaf 1949 en de kampweken. Hoogtepunt voor de jongelui was ui teraard de bar waar allerlei heerlijke drankjes genuttigd konden worden. Onder de oud-leerlingen wordt een financiële actie geëntameerd voor de aanschaf van afspeelapparatuur. School in Leiderdorp voor 4-12 jaar LEIDERDORP De Protestantse Christelijke Schoolvereniging te Lei derdorp heeft voor haar school in 'Binnenhof' een naam vastgesteld: Chr. Onderwijsgemeenschap Samen Onderweg. Onderwijsgemeenschap, omdat 'Samen onderweg' een school is voor kleuter- en basisonderwijs. Zodra het eigen gebouw klaar is, of van gemeentewege voldoende lokaal- ruimte beschikbaar is gesteld, zal voor het eerst in Leiderdorp sprake zijn van een school voor 4-12 jarigen. In het leerplan zijn elementen terug te vinden, die stoelen op de gedach ten van o.a. Montessori en Petersen (Jenaplan). De Chr. Onderwijsgemeenschap Sa men Onderweg is inmiddels in de Chr. School 'In de Houtkamp' gestart met de eerste vier leerjaren van de afdeling basisonderwijs. Dolle boel in Delfts lyceum DEN HAAG Uit een ontspannings centrum voor gehandicapte kinderen in het Zuiderpark is een aantal casset tes gestolen waarop programma's staan, die de kinderen zelf hebben gemaakt. Ook werd voor 2000 aan goederen gestolen, waaronder een bandrecorder. SCHEVENINGEN Waar kan beter een gouden jubileum van een muziek vereniging gevierd worden dan in de Kurzaal! Het Mannenkoor 'De Veree- nigde Zangers' gaf ter gelegenheid van zijn 50-jarig bestaan, onder lei ding van dirigent John Verheyen, een concert in deze feestelijke zaal. Mede werking werd verleend door het Resi dentie Kerkkoor (aan wiens jubileum concert het mannenkoor op zijn beurt ook mee heeft gewerkt) en de solisten Henny May, sopraan, Marco Bakker, bariton en Jan van Weeden, Magie organ. Het Gewestelijk orkest voor Zuid Holland zorgde voor een be trouwbare, redelijk geïnspireerde be geleiding. Het mannenkoor dat de laatste jaren aan verschillende grote manifestaties medewerkte, zoals bijv. de eerste uit voering van de 'Symphonia Sacra' van Marius Monnikkendam in Den Bosch, geniet ook bekendheid door zijn me dewerking aan een grammofoonplaat met Vera Lynn. Op dit goed bezochte jubileumconcert werden werken uitgevoerd van o.a. Gounod, Verdi, Mascagni, Schubert, Dostal, Abraham en Stolz. Het werd een concert dat klonk als een klok. Er was sprake van een uitv.^ering waar met plezier gemusi- «ee-?. veru, op een basis die getuigde ■ttjj gedegen voorbereiding. HaL kcjt heeft een goed afgewogen totaalklaw^, die vooral door de goed vertegenwoordigde bovenstemmen een overwegend sonoor karakter heeft. Ook aan de veelal stiefmoederlijk be deelde dictie was veel zorg besteed. Beide zangsolisten voldeden goed, zo lang zij zonder microfoon zongen. De sopraan Henny May maakte in acteur talent en temperament ruimschoots goed wat Marco Bakker daarin tekort schoot. Afgezien hiei -'ui droegen zij beiden in belangrijk a mate bij aan het welslagen van dit concert. Ditzelfde geldt ook wor de met veel élan zingende dames (en heren) van het Residentie Kerkkoor en zeker niet in de laatste plaats voor muziektoven- aar van Woelden achter zijn magisch orgel. Aan John Verheyen was de met verve en succes volvoerde taak om alle touwtjes in handen te houden. De jubilaris is met dit concert van harte te feliciteren, die zich wel zeer gelukkig mag prijzen nog net de laat ste dagen van het Kurhaus te mogen meemaken. E. J. B. DELFT 'Nu moet het een dolle boel worden', riep gespreksleider Pierre van Enk, parlementair redac teur van Trouw, vanachter de tafel op het podium uit En inderdaad werd het zo nu en dan een dolle boel, waarbij de leden van het politiek forum, bijeengebracht door de school leiding van het Christelijk Lyceum voor Delft en Rijswijk, elkaar flink dwars zaten. De politieke avond had ten doel de jonge kiezers van de scholengemeenschap de gelegenheid te geven, zich te oriënteren binnen de veelheid van partijen en daarbij beho rende meningen. Negen politieke par tijen, te weten de confessionele drie, de progressieve drie, alsmede C.P.N., P.S.P. en V.V.D. hadden een vertegen woordiger gestuurd. Nadat die in het kort de belangrijkste punten van hun politieke program hadden opgesomd, konden de scholieren beginnen met het stellen van vragen. De eerste, die werd aangevallen was V.V.D.-kamerlid De Beer. Of de zojuist door hem gepropageerde vrijheid van geldver- dienen te rijmen was met zijn latere uitspraak, dat vrijheid eindigt, waar de onvrijheid van anderen begint. Onze welvaart gaat immers ten koste van de ontwikkelingslanden. De Beer antwoordde, dat die laatste opmerking niet zo juist was. Prompt ontspon zich een discussie tussen het Delftse P.P.R.-raadslid De Munck en P.S.P.- vertegenwoordiger Kohier enerzijds en de heer De Beer anderzijds. Het onderwerp werd uitgebreid tot het nut van ontwikkelingshulp in het al gemeen en weldra stortten zich ook het P.v.d.A.-kamerlid Nel Barendregt en de heer Kraayenbrink van de A.R.P. zich in de strijd. Enige tijd later begaf een leraar Frans zich naar een der interruptie-microfoons en vroeg aan mej. Barendregt, waarom de P.v.d.A. niet samenwerkt met C.P.N. en P.S.P. Mej. Barendregt: 'Er zijn teveel diepgaande verschillen tus sen ons en de C.P.N. waarvan ik de opvatting over democratie als belan grijkste noem. Wat de P.S.P. betreft, die hebben zelf gezegd, dat ze niet meer met ons wilden samenwerken. omdat ze o.a. heel anders denken over de buitenlandse politiek en het door ons voorgestane districtenstelsel'. Waarop C.P.N.-vertegenwoordiger Out uitriep: 'Is de democratie bij ons ver te zoeken? Kom nou, vrienden'. Na de pauze kwam er een vraag uit de zaal, waarom confessionelen en progressieven in de Kamer tegen een motie hebben gestemd, die ten doel had, misbruik van de sociale verzeke ringen strafbaar te stellen. Mej. Ba rendregt: 'Natuurlijk zijn wij tegen het misbruik van die wetten, maar we moeten eerst de oorzaken van dat misbruik onderzoeken. Het ten on rechte gebruik maken van de Bij standswet is vaak een gevolg van veel voorkomende slechte werksituaties. Bovendien valt dat misbruik over het algemeen erg mee'. De heer De Beer ging hier fel tegenin. (De V.V.D. had namelijk vóór de motie gestemd). Hij zei, met cijfers te kunnen bewijzen, dat misbruik van de Bijstandswet gro te vormen had aangenomen. Het be wijs zakte later echter als een pud ding in elkaar, toen bleek, dat hij de cijfers verkeerd had begrepen. De Munck (P.P.R.): 'Je krijgt trouwens niet zomaar bijstand. Het hemd wordt van je lijf gevraagd. Bovendien is er een strenge controle. Maar deze maat schappij is er helaas nog steeds op uit. slechts de kleine diefjes te van gen inplaats van de grote'. Aan het slot van de avond kreeg mevrouw drs. Eysink-de Vink van de K.V.P. de gelegenheid om uit te leggen, waarom baar partij de samenwerking met de P.v.d.A. vrijwel onmogelijk heeft ge maakt. De K.V.P.-vertegenwoordigster verweet de P.v.d.A., dat ze de K.V.P. op een gegeven moment voor een absolute keus had gesteld. 'Ja-zeggen 60U dan ontrouw zijn geweest aan een ren van atoomwapens uit Nederland groot aantal leden van onze partij', werd de door velen zeer geslaagd debat over het al dan niet verwijde aldus mevrouw Eysink. Na een fel genoemde avond besloten. RIJSWIJK Het nieuwe clubgebouw van de Katholieke Rijswijkse Sport vereniging 'Vredenburch' wordt zater dag om vier uur geopend door ere voorzitter E. A. van Benschop. Het nieuwe clubgebouw is gevestigd aan de Van Vredenburchweg. GJS-ASWH 1-0. De Ambachtse 2de klasser ASWH is in de eerste beker ronde gesneuveld tegen de Gorkumse 4de klasser GJS. Dat gebeurde in een vrij forse, hoewel toch wel sportieve wedstrijd onder goede leiding van arbiter Lievaart. Overigens dient voorop te worden gesteld dat ASWH niet minder dan 25 minuten met tien man heeft moeten spelen, aangezien drie spelers geblesseerd raakten en er slechts twee reglementair mochten worden vervangen. GJS, dat enorm hard werkte om tegen het hoger ge- klasseerde ASWH succes te bereiken, kreeg al snel een morele steun in de Tug toen Bas de Jong uit een corner van Van Willigen na 5 minuten reeds de bal achter keeper Vermeulen kop te: 1-0. ASWH kreeg geen kans om zich los te maken van de thuisclub, terwijl bovendien nogmaals moest worden vastgesteld dat de schutterij van de Ambachters niet in vorm is. In de tweede helft leek ASWH aan vankelijk kansen te krijgen om de situatie te veranderen. Maar toen men een derde speler geblesseerd van het veld zag komen en niet mocht vervan gen, gaf men zich gewonnen. Bij GJS speelden Grootendorst en Muilenburg sterk, terwijl bij ASWH aanvoerder Van 't Hof en Den Braber de betere spelers bleken te zijn. DORDRECHT De vrijwel unanie me mening van de bewoners van Staart en Vogelbuurt is dat het Wan- tijbad moet blijven. Gezien de finan ciële konsekwenties van het opknap pen en exploiteren van het bad in zijn huidige vorm willen -e best ge noegen nemen met een kleinr bad. Aan andere oplossingen van gemeen- twege, zoals de zwemaccommodatie vervangen door een midgetgolf baan met toebehoren, een waterspeelplaats voor dc jeugd of het terrein betrek ken bij het Wantijpark en er een piasvijver en een botenverhuurderij in onderbrengen, wijzen ze echter als onbruikbaar van de hand. Dat bleek overtuigend op een in het gebouw van het Wijkopbouworgaan 'De Staart' gehouden hoorzitting. De discussie werd geleid door wethouder mevrouw m D. M. Henny-Van Rand wijk, geassisteerd door de heren M. Munning, W. A. Oude Avenhuis en J. van Vliet als vertegenwoordigers van de ambtelijke werkgroep, die tot taak heeft een bestemming voor het Wan- tijbad te zoeken. De groep kwam met leuke suggesties, vastgelegd op kleuri ge schetsen, maar slechts één daarvan kon genade vinden in de ogen van de wijkbewoners. Die ene betreft het samenvoegen van de twee kinderbad jes tot een instructiebad met de mo gelijkheid tot vrij zwemmen en het dempen van de diepe baden. Een plan van de bewoners zelf voorzet in de aanleg van één diep bad. Op basis van die twee mogelijkheden gaan zes ver tegenwoordigers van De Staart, Vogel wijk en andere Dordtse wijken met de werkgroep praten. Men hoopt op die manier het Wantijbad in verklein de uitgave tp kunnen handhaven. RUNSATERWOUDE De raad vo teerde 4000 voor onderhoud van de woning Herenweg 187. Voor parkeer gelegenheid op een terrein aan de westzijde van de Van Wassenacrlaan werd 7000 beschikbaar gesteld. Ook de toegang naar het terrein achter het gemeentehuis wordt verbeterd. In verband met de reconstructie van de Herenweg ging de raad akkoord met het kopen van het laatste stukje grond voor 4197. Op een verzoek schrift van de heer G. Mokkenstorm om in erfpacht een gedeelte terrein achter het gemeentehuis te verkrijgen werd afwijzend beschikt. Gelijktijdig met de reconstructie van de Heren weg wordt de verlichting verbeterd. Er werd 91.200 hiervoor beschik baar gesteld. Heel dankbaar en blij berichten wij u de geboorte van ons doch tertje en zusje Cornelia Jeanette (Corette) B. Wierenga T. Wierenga-Posthumus Anieke Rhenen, 23 okl. '72, Dahllastraat 1. Nijmegen, St. Radboudziekenhuis. VERLOOFD: Cobie Faber Harry Poel Groningen, 28 oktober 1972, Friesestraatweg 253, Herman Collenlusstraat 9a. Op zaterdag 4 nov. a.s. hopen onze geliefde Ouders J. H. Groothof M. Groothof-Groen Gelegenheid tot feliciteren 's middags van 4.30-5.30 u. in Hotel Dik. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Delfzijl, Kon. Julianalaan 30. 1 NOVEMBER 1922 1 NOVEMBER 1972 Hierbij delen wij u mede, dat de heer H. P. van Wely zijn 50-jarig jubileum hoopt te vieren bij Houthandel Dekker. Mej. zr. Van Wely G. van Wely E. V. van Wely-Beekes Ben, Leo, Peter Mej. M. Boone E. Boone-Kloppers Andries Boone P. J. T. de Graaff P. de Graaf-Boone Peter, Henk A. Boone H. Boone-Keyzer Mac, Australië gelegenheid om hem te feliciteren op woensdag 1 no vember van 16.30 tot 18 uur in de kantine van Hout handel Dekker, Werf 15, Den Haag. \Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheid'. Dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, be richten wij U dat God tot Zich genomen heeft onze lieve Vader, Schoonvader, Groot- en Over grootvader Lammert de Vries sinds 5 maanden weduwnaar van Cornelia van Bemmel in de ouderdom van 88 jaar. Amsterdam: F. M. Rechtuyt-de Vries A. Rechtuyt Amsterdam: A. de Vries A. de Vries-Klapwijk Amstelveen: W. de Vries J. de Vries-van der Lichte Uithoorn: L. de Vries J. de Vries-Kort Amstelveen: J. Plomp-de Vries G. F. A. Plomp Goderich (Canada): C. de Vries J. de Vries-van Berkel Zwanenburg: T. van Wijngaarden-de Vries D. W. van Wijngaarden Amsterdam: L. Klaassen-de Vries Joh. Klaassen Oberursel C. Kiltz-de Vries (Duitsland: G. P. Kiltz klein- en achterkleinkinderen. Amsterdam, 29 oktober 1972. 'de Schutse', Hemsterhuisstraat 123. Correspondentieadres: A. Rechtuyt. Nieuwelaan 175 Amsterdam-Osdorp. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 1 no vember om 11 uur op 'Zorgvlied', Amsteldijk, na een rouwdienst in 'de Schutse', om 9.45 uur. Na afloop van de begrafenis zal gelegenheid zijn tot condoleren. „Mijn genade is u genoeg". Ingegaan in de glorie van Zijn Heer Willem Burggraaff gehuwd geweest met Hendrika Windhorst in de ouderdom van 83 jaar. Amstelveen: Gert en Jopie. Burggraaf! 's Gravenhage: Cor Burggraaf" Grouw: Henk en Wijnie Burggraaf Naarden: Hans en Henny Burggraaf Rotterdam: Nel en Leo de Jonge Nijkerk: Trix en Dick Bakker Leidschendam: Wim en Greet Burggraaff kleinkinderen en achterkleinzoon Wim. Bussum, 27 oktober 1972. H. A. Lorentzweg 97. De rouwdienst geleid door de Weleerwaarde heer Ds. W. H. Melles, zal worden gehouden op woensdag 1 november a.s. 's middags om 2 uur in de Aula van de Alg. Begraafplaats aan de Nw. Hilversumseweg te Bussum, waarna de be grafenis aldaar zal plaatshebben. Thuis geen bezoek Geen «bloemen. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in de Aula van bovengenoemde Begraafplaats. Heden nam de Heere plotseling van mij weg mijn geliefde Broer Cornelis van Delft in de ouderdom van 77 jaar. J. A. van Delft Rijnsburg, 29 oktober 1972. Graaf Florislaan la. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 1 november a.s. des namiddags om 2.45 uur op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk te Rijns burg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk welke aanvangt om 2.00 uur. Heden ls van ons heengegaan onze geliefde Moeder, Be- nuwd-, Groot- en Overgroot moeder en Zuster Christina Blonk weduwe van Harm Voorma in de ouderdom van 98 Jaar. Uit aller naam: T. F. Voorma De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag l november a.s. om 2 uur n.m. op dc Algemene Begraaf plaats aan de Hoogmadese- weg te Leiderdorp. „Mijn genade is u genoeg". 2 Corr. 12 vers 9 Na een langdurig lijden nam de Here tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Aaltje Mackloet op de leeftijd van 78 jaar Uit aller naam: H. Mackloet Rotterdam, 28 oktober 1972. Berkelselaan 80 b. Liever geen bezoek en geen bloemen De bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden woens dag l november a.s. op de Algemene Begraafplaats „Crooswijk". Aankomst aan de begraaf plaats circa 14.50 uur. Heden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw en onze lieve Moeder en Oma Dieuwertje de Boer echtgenote van G. Th. Jongsma op de leeftijd van 73 Jaar. G. Th. Jongsma Oost-Souburg: J. Groenleer-Jongsma en kleinkinderen Maria Hillebrand P. v. d. Henst Leiden, 26 oktober 1972. ..Ik hef mijne ogen op naar de bergen, vanwaar mijne Hulp komen zal." Heden nam God tot Zich in Zijn eeuwigen heerlijkheid, mijn lieve Man, onze zorg zame Vader. Groot- en Over grootvader, Broer cn Zwager Jan Havenaar echtgenoot van Jeroentje Bouman, in de leeftijd van ruim 83 jaar. Mede namens mijn kinderen cn kleinkinderen J. Havenaar-Bouman Sassenhelm, 29 oktober 1972 Van Heemstrastraat 18 De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 2 no vember a.s. in de Gerefor meerde kerk te Sassenheim, aanvang 1.00 uur n.m., waar na de begrafenis zal plaats hebben op de Hervormde Be graafplaats, aankomst 2.00 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond a.s. van 7.30- 9.00 uur. OS. J. VAN DEN BLINK DAGBOEK VOOR PERSOONLIJKE MEDITATIE Schriftwoorden, overden kingen en gebeden; een kostelijk boek voor het eigen geloofsleven. Varkrij'gbaar In da boekbandtl f 14.50 ZOMER a KEUNINS WAGENINGEN mof. DR. H, JONKER Dit boek geeft een prachtig In zicht In de belangrijkste litur gische vragen. Professor Jonker voert een weloverwogen pleidooi vooi vernieuwing en verlevendlglnf van de protestantse eredienst Verkrijgbaar In dt boekhande 1 I XZUNI NO - WA0ENIH8U HERBERT POTHORN AAP EN MENS IN DE EVOLUTIE Wie waren c**e voorouders? De vorderingen van het on derzoek en de strijd der meningen sinds Darwin. Een populair-wetenschappelijke orlöntatle. 10 Qn Gebonden It.yU Verkrijgbaar In da boekhandel Zomer A Keunlng Wagenlngeo solliciteren en alles wa' u daar van watan moet door F.M.F. Fels xc Cfl 2e druk TO.OU Verkrijgbaar In de boekhandel KLUWER Algemene Uitgavan Wagemngen Ja, dat is ccn heel ver schil met een paar weki geleden na die gemetn griepaanval.Toen ware? de mooiste japon en het aardigste kapsel aan mij verspild. Cn de besh secretaresse van Nederland was ik in die tijd - ondanks mijn lange ervaring - beslist ook al niet! Ik had wel over Sanatogen horen prate (dat het zo goed was en, zo),maar zulke ding vergeet je weer. Todat ik iets las over Sanatot „Met natuurlijke eiwitt. en vitaminen" stond cr Ik ben het gaan prober en laat het nu precies zijn wat ik nodig bad! Ik voel me weer uits kend en zie er prima uit. Bovendien gaat het werk ook weer van een leien dakje. Maar Sanatogen is ti heus niet alleen voor vrouwen die buitensta werken. Ik denk dat <y> heel wat huisvrouwen i cn dan zo'n énergie-kir ondergaan. En gelijk hebben a SAK4- Ï0GE Ds. G. NI. van Dieren hoopt D.V. woensdagafil a.s. half acht te spreken! de Adventkerk, N.W. 8 tensingel 20, ingang Zasf hofstraat. HERDENKINC HERVORMING! DAG in de Oud. Gcref. Gemeente WcstduiWKjj hoopt a.s. dinsdagavo» om halfacht voor te gf* Ds. DORSMAN van Staphorst. NAAMLOZE VENNOOTSCHAP DUINRUST gevestigd te 's-Gravenha£ Bij besluit van de AlgenjjJ Vergadering van Aana» houders d.d. 30 juni 19"' de N.V. per gelijke dl» ontbonden. Het plan van uitkering. dende de grondslagen verdeling van de ontboo» N.V. ls ter kennisneSiJ voor een leder neergelegd» kantore van het HandeU" gister te 's-Gravenhage, «J mede ten kantore van ono^ getekende. De vereffenaar: Exploitatie MaatschappU „E.M.S.-Continental" N.V.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12