tot vertrek Palestijn Van Agt zou persoonlijk opdracht hebben gegeven Vervoersbonden stellen eisen NCRV test publiek bij opname van spel Taxichauffeur krijgt vergoeding van politiebond Trouw Kwartet Achteruitrijdende auto doodt kind Rotterdam pakt clandestiene lozingen aan Nederlandse vlag niet meer in trek Kekkonen vertrok vanaf Ypenburg Meer orders voor industrie Naar de maan op 6 december Interlas verwacht flink lagere winst Ontwikkeling VIB in sneller tempo naarengeland via hoek van holland ^-harwich Sigma Coatings ontslaat ca. 40 personeelsleden Tekort handelsbalans VS opnieuw hoger FAMILIEBERICHTEN L10 lOUW/KWARTET ZATERDAG 28 OKTOBER 1972 BINNENLAND /KUNST Kil olgens Israëlische krant: (an een verslaggever rEL AVIV/AMSTERDAM Minister Van Agt van justitie heeft persoonlijk opdracht gegeven tot het rijlaten van de Arabier in wiens bagage op Schiphol wapens en explosieven waren gevonden. Dit meldt iet in Tel Aviv verschijnende dagblad Yediot Aharonot. De correspondent van het blad in Amsterdam laat welingelichte kringen verklaren, dat de minister zo op'rad om sabotage tegen Nederlandse lijn- pliegtuigen te voorkomen en omdat er niet genoeg bewijsmateriaal voorhan- len was om de man voor de rechter te brengen. In de ministerraad heeft premier liesheuvel gisteren gezegd, dat het aten gaan van de Palestijn op Schip- ïol niet zozeer te maken had met iiens diplomatieke status, als wel met iet feit, dat er geen ernstig vermoe ten van misdrijf bestond. Dit vermoe den moet strafrechtelijk aanwezig zijn roor de aanhouding. De premier com- ilimenteerde de Nederlandse douane met de vondst van de wapens en de txplosieven. Hij wilde niets zeggen over het feit, dat er een dag verlopen was tussen de aanhouding en het bekend maken daarvan. Vasthouden Het Israëlische dagblad Haaxetz schreef gisteren: 'Zelfs de minst erva ren douaneambtenaar zou de bewe ring van de man, dat hij niets wist van wapens iin zijn barage niet aan vaard hebben'. De man had moeten worden vastgehouden tot was vastge steld dat het diplomatieke paspoort dat hij liet zien, echt was', aldus de krant. Het blad schrijft verder: 'De indruk wordt steeds sterker dat de Neder landse autoriteiten hebben gepro- leerd het incident zo snel mogelijk af te doen, hoewel een onderzoek naar de antecedenten van de man belan grijk bewijsmateriaal voor de interna- zanten, die tegen arrestatie worden beschermd door hun diplomatieke on schendbaarheid, de guerrillastrijders wapens leveren voor aanvallen tegen Israëli's en vooraanstaande joden in het buitenland. tionale strijd tegen terreur had kun nen opleveren'. Functionarissen in Tel Aviv hebben verklaard, dat Israël van plan is om er bij de Europese en Zuidamerikaan- se regeringen op aan te dringen de toevoer van wapens aan de Palestijnse guerrillastrijders via diplomatieke ka- Aangehouden naien stop te zetten. De Israëlische ambassadeurs zullen de regeringen in de landen waar zij geaccrediteerd zijn, verzoeken Arabi sche diplomaten die via hun gebied reizen nauwlettender in de gaten te houden. Israël zegt dat Arabische ge- Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De Haagse taxichauf feur Jaap Bodaan (27) wiens wagen tijdens de politiedemonstatie van maandag werd beschadigd zal de kos ten bijna zeker vergoed krijgen van de Algemene Politie Bond. De chauf feur kwam met zijn auto in de de monstratieve optocht terecht, waarna hij in paniek raakte. Er wordt nu een onderzoek ingesteld naar de vraag of zijn voertuig opzettelijk beschadigd is door enkele demonstranten. De poli tiebond voelt zich moreel verplicht een regeling met de gedupeerde taxi- chauffuer te treffen. Het incident had na afloop van de eigenlijke demon stratie plaats. HILVERSUM Driehonderd mensen hebben de verschillende opna men bijgewoond van het spel 'De man die Willem Duys schreef', dat de NCRV enige maanden geleden heeft opgenomen. Zondagavond ivordt dit spel uitgezonden. )e bedoeling van de aanwezigheid van het publiek was om een indruk te ikrijgen hoe een niet alledaags en niet ippervlakkig spel bij de mensen over- :omt. •ij deze mensen waren NCRV-leden, laar ook een groot aantal leden van indere omroepen. Van de NCRV-le- len beoordeelde 95 procent dit stuk net goed tot zeer boeiend. Van de iverige was dit 80 procent. /an de ondervraagden hadden 39 per- onen, onder wie 6 leden van de VCRV bezwaren tegen de inhoud of nderdelen daarvan. Uit de toelich- ing bleek, dat 'het stuk als zodanig trg goed is, maar men ziet al zoveel De Rotterdammer Nieuwe Haagse Courant Nieuwe Leidse Courant Dordts Dagblad Uitgaven van N.V. De Christelijke Pers Dagelijks bestuur: B. Bol, Den Haag; dr. E. Bleumink, Paters- wolde; mr. G. C. van Dam, Nootdorp; W. A. Fibbe, Rot terdam; J. Lanser, Utrecht; drs. J. W. de Pous, Den Haag, J. Smallenbroek, Wassenaar. Overige leden van het alge meen bestuur: K. Abma, Am sterdam; H. A.de Boer, IJmui- den; Th. Brouwer, Assen; mr. dr. J. Donner, Den Haag; J. van Eibergen, Schaarsbergen; mr. K. van Houten, Wagenin- gen; ds. C. I. Hylkema, Bilt- hoven; Jac. Huijsen, Delft; mevrouw M. C. E. Klooster- man-Fortgens, Voorschoten; mevrouw J. G. Kraayeveld- Wouters, Heerhugowaard; prof. dr. G. N. Lammens, Naarden; ds. F. H. Lands man, Den Haag; H. de Mooij, Rijnsburg; H. Ottevanger, Bui tenpost; mr. dr. J. Ozinga, Lunteren; dr. A. Veerman, Rijswijk (Z.H.); H. H. Wem- mers, Den Haag; drs. R. Zijl stra, Oosterland (Zld.). Directie: Ing. O. Postma, F. Diemer Hoofdredactie: J. de Berg (waarnemend) Hoofdkantoor N.V. De Christelijke Pers: N.Z. Voorburgwal 276 - 280, Amsterdam. Postbus 859. Telefoon 020 - 22 03 83. Postgiro: 26 92 74. Bank: Ned. Midd. Bank (rek.nr. 69.73.60.768)Gem.giro X 500. ellend en narigheid op tv., waarom niet vaker een goed blijspel'. De zes NCRV-leden maakten bezwaren dat deze jongeman het gaat over de speler in het stuk geen houvast aan god toonde. 'Overigens waren de reacties volkomen duidelijk'. 'De man die Willem Duys schreef' is vertaald uit het Engels waar het 'The man who almost knew Eammon An drews' heette. Het werd geschreven door John Heilpera. In Nederland is het reeds uitgevoerd onder de titel 'beste Berend Boudewijn'. Speler was toen Hugo Heinen. Speler in het NCRV-stuk is Gees Linnebak. Over de inhoud is kort te zeggen, dat het over een jonge man gaat, die van zijn dokter hoort, dat hij ongeneeslijk ziek is. De man raakt in verwarring spreekt met zichzelf, maar ook met publiek. Samen met hen tracht hij die mededeling te verwerken. In zijn ra deloosheid. schrijft hij brieven waaronder een aan Willem Duys. Van een verslaggever ROERMOND De driejarige Pascale Pubben uit Heijthuijsen is onder de wielen van een achteruitrijdende vrachtwagen gelopen en op slag ge dood. Het kind moet plotseling van achter een muur een binnenplaats opgelopen zijn, waar de chauffeur van de vrachtwagen een frituurzaak moest bevoorraden. Personalia Burgemeesters - Aan de burgemeester van Valkenisse, de heer H. Koevoets, is per 31 oktober op zijn verzoek eervol ontslag verleend. Aan mr. M. Tydeman, burgemeester van Blaricum, is op zijn' verzoek per 1 ïovember eervol ontslag verleend met dank voor de als burgemeester bewezen diensten. Houtzaagmolen - De zilveren hout zaagmolen is op de jaarlijkse houtdag van het hout^oorlichtingsinstituut in de Doelen te Rotterdam uitgereikt aan architect A. van Haaren uit Den Haag voor 'zijn waardevolle en des kundige bijdragen, gedurende vele ja ren geleverd in talloze commissies en werkgroepen in het belang van ver antwoord gebruik van hout'. Promoties: Wageningen(LH): gepro moveerd tot doctor in de landbouw wetenschappen A. G. J. Voragen; En schede (TH): gepromoveerd tot doctor in de technische wetenschappen J. F. Frankena; Amsterdam (VU): gepro moveerd tot doctor in de sociale we tenschappen G Snel; gepromoveerd tot doctor in de rechtsgeleerdheid J. E. Doek. Europese Commissie: Drs. J. R. Ey- sink Smeets en ir. F. L. A. de Vrieze gaan de Europese Commissie voorlo pig een jaar, helpen bij het met de nodige spoed verwezenlijken van een Europees landbouwstructuurbeleid. De heer Eysink Smeets is adjunct directeur van de agrarische handel en nijverheid bij het Nederlandse minis terie van landbouw- en visserij. De heer Vrieze is verbonden aan het bureau van de hoofdingenieur-direc teur voor de landinrichting in de provincie Noord-Holland. De Israëlische politie in Tel Aviv hield gisteren een 22-jarige joods toe rist uit de VS aan op verdenking van het afgeven van bombrieven op een Israëlisch postkantoor bestemd voor president Nixon en de ministers Ro gers en Larid. De aangehouden toe rist, Denis Feinstein, ontkent dat hij de afzender van de brieven is. In Beiroet is gisteren een briefbom onschadelijk gemaakt, die was gea dresseerd aan de redactie van een tijdschrift van een Palestijnse verzets groep. De bom was vanuit Belgrado verzonden. Van een onzer verslaggevers ROTTERDAM De klandestiene lo zingen van chemische afvalprodukten door de chemische industrie Rijn mond in een sloot van een nog braak liggend terrein in het Botlekgebied hebben B. en W. van Rotterdam van morgen doen besluiten tot twee maat regelen. In een brief aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland zal het college er op aandringen, dat in het kader van de wet op de luchtverontreiniging wordt opgetreden tegen de chemische indus trie Rijnmond, die voor de lozingen verantwoordelijk is. Zo'n optreden is in het raam van de bestaande regelin gen voorbehouden aan GS. B. en W. zullen voorts aan de ge meenteraad voorstellen het huurcon tract voor het door de chemische industrie Rijnmond verkeerd gebruik te stuk grond op te zeggen. De bepa lingen in het contract laten die moge lijkheid open. AMSTERDAM De Nederlandse re derijen hebben de eerste 9 maanden van 1972 17 schepen met een geza menlijk tonnage van 90.000 brt. in Nederland geregistreert en 35 schepen met een gezamenlijk tonnage van 700.000 brt. onder buitenlandse regi stratie gebracht. Het aantal schepen van Nederlandse reders dat onder vreemde vlag vaart ls hiermee gestegen tot 105 (totaal tonnage van 2y2 miljoen brt.) oftwel ruim 40% van de totale vloot. De Koninklijke Nederlandse Redersve reniging (KNRV) wijt deze toename aan het uitblijven van passende fisca le maatregelen. Het feit dat met in gang van 15 juli van dit jaar de vervroegde afschrijving opnieuw werd ingevoerd en de investeringsaftrek tot 25% werd verhoogd, heeft volgens de KNRV geen remmende invloed gehad. De Vaste Commissie voor Financiën van de Tweede Kamer heeft de rege ring dan ook gevraagd waarom niet is gekozen voor de door de reders be pleite investeringsaftrek van 8 x 5%. De KNRV heeft begin '72 voorspeld dat, zonder de door haar noodzakelij ke geachte fiscale maatregelen, binnen 10 jaar geen sprake meer zal zijn van 'n Nederlandse vloot. Het onverwacht grote aantal registraties onder buiten landse vlag van dit jaar, doet vermoe den dat deze voorspelling aan de optimistische kant is geweest. AMSTERDAM President Urho Kekkonen van Finland is gistermor gen met een DC-9 van Finnair om even over elf vanaf het vliegveld Ypenburg uit Nederland vertrokken. Tevoren had de president in de offi ciersmess afscheid genomen van de voorzitters van de Eerste en Tweede Kamer en van premier Biesheuvel en minister Schraelzer. De president heeft op het platform tezamen met koningin Juliana de ere wacht van de koninklijke luchtmacht geïnspecteerd. Na het spelen van het Finse volkslied hebben de koningin en president Kekkonen bijzonder har telijk afscheid genomen. De avond tevoren had Kekkonen koningin Julia na op een tegenbezoek uitgenodigd. DEN HAAG In september zijn de binnenlandse orders en de exportop drachten voor de Nederlandse indus trie toegenomen, zo blijkt uit de maandelijkse conjunctuurtest van het CBS. Bij de beoordeling van de voor raden gereed produkt trad, vergeleken met augustus, een verschuiving op van het oordeel te groot naar het oordeel normaal. Het indexcijfer van de orderpositie, uitgedrukt in aantal maanden werk (basis januari 1972 100), daalde in september van 97 naar 96. Eind sep tember 1971 bedroeg dit cijfer 102. De gemiddelde dagproduktie is bij de in het onderzoek betrokken ondernemin gen toegenomen De bemanning van de Apollo-17, die als alles goed gaat op 6 december naar de maan vertrekt. V.l.n.r. Harrison Schmitt, piloot maanlander, Ron Evans, piloot moederschip en Gene Cernan, commandant van de missie. Het drietal hier met de z.g. maanauto. Actie voor basisloon van 250 gulden Van onze sociaal-economische redactie UTRECHT De drie vervoersbonden van NW, NKV en CNV heb ben via een manifest laten weten dat zij in het kader van de nieuwe CAO-onderhandelingen een basisloon wensen van minstens 250 gul den per week. Bovendien eisen de bonden, die de belangen behartigen van 40.000 werknemers bij 12.000 bedrijven, een reeks veranderin gen in de vervoerswetgeving. De bonden willen de 250 gulden basis loon als een eerste stap op weg naar het gemiddelde basisloon van de Ne derlandse vakman. Onder het motto: 'U zorgt voor vijf procent van het nationaal inkomen' hebben de bonden hun leden opgeroepen daadwerkelijk medewerking te verlenen aan de on dersteuning van een actieplan, dat 'een menswaardiger bestaan met bete re arbeidsvoorwaarden in een gezonde bedrijfstak' beoogt. Het actieplan voor het beroepsgoede- renvervoer over de weg dient volgens de vervoersbonden te worden uitge voerd door werknemers, werkgevers en overheid. Het basisloon willen de bonden bereiken via verwerking van de waarderingspremies van acht pro cent in het loon, compensatie van de prijsstijgingen '72 en 'n verhoging in guldens voor reële verbetering. De bonden verlangen ook een compensa tie voor de prijsstijgingen in '73. Ver der noemen zij als belangrijke voor waarden voor een nieuwe CAO: uit breiding van de sociale zekerheid, ver korting van de (veel te lange) ar beidstijden, verhoging van overwerkbe- taling, verbetering van de jeugdlonen, invoering van een dienstjarenbelo- ning. uitbreiding van de vakantie rechten. In samenhang met dit loon- en ar beidsvoorwaardenpakket moet de overheid ervoor zorgen dat de be staande wettelijke regelingen worden aangetrokken en dat. een sluitende controle daarop wordt verscherpt. De bonden pleiten daarom voor een wijzi ging van de vervoerswetgeving. Zij noemen onder andere zwaardere toela tingseisen voor ondernemers, een een voudiger, leesbaarder en controleer baar rijtijdenbesluit en een verkor ting van de maximaal toegestane dienst- en rusttijd. SOESTERBERG Aan de hand van de thans bekende cijfers en feiten spreekt Interlas de verwachting uit, dat de nettowinst over 1972 aanzien lijk lager zal zijn dan in 1971, het geen ongetwijfeld invloed zal uitoefe nen op de dividendpolitiek. In 1971 keerde het bedrijf uit een nettowinst van 720.000 een dividend van 20 pet. uit. In Nederland steeg de omzet 11 pet. De brutomarge was echter aanzienlijk lager, terwijl de kosten door de autonome stijging van met name de loonkosten en door de grote re inspanning die nodig was om de noodzakelijke omzetstijging te berei ken, sterk stegen. In Engeland daalde de omzetongeveer 11 pet. In Duits land is de ontwikkeling bevredigend te noemen, maar Interlas gmbh be vindt zich nog in het aanloopstadium. Een voorspelling over de ontwikke ling in de laatste zes perioden is thans moeilijk te geven. De investe ringen in de voor de maatschappij belangrijke gebieden in Nederland, metaal en chemie, blijven zich door de conjuncturele situatie op een laag peil bewegen. Hetzelfde geldt voor Engeland. De marges blijven daarom onder druk staan. UTRECHT De ontwikkeling van vastgoedbeleggingsfonds voor institu tionele beleggers VIB heeft zich gedu rende het lopende boekjaar in ver sneld tempo voortgezet. Per 30 sep tember 1972 was voor ruim 118 min. aan vastgoedfracties geplaatst, ver deeld over 142 deelnemende fondsen en instellingen. Sinds 1 januari 1972 nam het aantal deelnemers met 17 en het bedrag aan geplaatste vastgoed- fracties met ruim 26 min toe (groei voor geheel 1971: 18 deelnemers en ƒ22,5 min.). De uitkering over 1971 bedroeg per volledig delende vastgoedfractie 3.552. Het rendement liet zich bij de toen geldende fractieprijs van 53.000 op 6,7 pet berekenen. Met betrekking tot het verwachte rendement over 1972 moet worden opgemerkt, dat het niet uitgesloten moet worden geacht dat dit iets lager zal liggen dan dat over 1971. (ADVERTENTIE) voor zaken en genoegen per auto of trein elke morgen/elke avond brochures/boekingen bij uw reisbureau V en elk n.s. station UITHOORN Door de fusie van de verf producenten Pieter Schoen, Varo- sieau en Vettewinkel, waaruit Sigma Coatings is ontstaan, zijn op verschil lende afdelingen verdere reorganisa ties nodig. Deze zullen leiden tot ontslag van ongeveer 40 personeelsle den, aldus Sigma Coatings. Deze ont slagen zijn nodig door het ontstaan van dubbelfuncties en dergelijke. Sig ma Coatings zegt de maatregel bespro ken te hebben met de vakorganisaties en de ondernemingsraden. WASHINGTON Het tekort op de Amerikaanse handelsbalans is in sep tember opgelopen tot 513,2 miljoen tegen 426,6 min in augustus. De importen zijn vorige maand 0,1 pet (tot 4,67 mrd) gestegen, terwijl de export met 1,1 pet (tot S 4,16 mrd) daalde. De laatste keer dat de Ame rikaanse handelsbalans met een rosi- tief saldo sloot was in september 1971, toen de exporten met 267,8 min de importen overtroffen. In de eerste negen maanden van dit jaar bedroeg de invoer 40,7 mrd. terwijl voor 35.87 mrd werd uitge voerd. Het totale tekort dit jaar be liep dus 4,9 mrd tegen 625,2 mlD in dezelfde periode van 1971. Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Psalm 116 4 Heden nam God tot Zich Zijn dapper, moegestre den kind, mijn geliefde Man, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Willem Roos echtgenoot van Johanna Sophiia Verbaan, op de leeftijd van 61 jaar. J. Sj Roos-Verbaan en verdere familie Scheven!rvgen, 27 oktober 1972 Westduinweg 1615 Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Antropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek al daar zaterdag en zondag van 1 tot 2 uur, maan dagmiddag van 4 tot 5 uur. Op dinsdag 31 oktober zal om 11 uur door de weleerwaarde heer ds. H. Sweepe de rouwdienst worden gehouden in de Immanuelkerk, Kranen- burgweg 93, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 12.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de KerMioflaan. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn." Na een blijmoedig leven is in Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Tante en Vriendin Elisabeth Wouters Zij mocht 76 jaar worden. F. C. Wouters J. C. Wouters J. Wouters-Couprie Leiden: P. Wouters M. A. Wouters-van Ingen Schenau *6 Gravenhage: E. Noltee en verdere familie 's Gravenhage, 27 oktober 1972 Huize „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 Correspondentie-adres: De Heemstraat 162 Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 31 oktober van 19.00-20.00 uur in Huize „Uitzicht". De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 1 november om 14.15 uur in Huize „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaats hebben om 15.00 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a te 's Gravenhage. Plotseling werd van ons weggenomen onze ge- liefde Zwager en Oom Cornelis Zuidhoek op de leeftijd van 72 jaar, weduwnaar van Grietje van Rossum. Rijnsburg: W. van Rossum W. van Rossum-Star A. van Rossum-Geiteman C. Kaptein-van Rossum Valkenburg (Z.H.): A. Imthorn-van Rossum Joh. Imthorn Rijnsburg: C. van Rossum G. van Rossum-van Duin J. van Rossum P. van Rossum-v. d. Plas neven en nichten Rijnsburg, 26 oktober 1972 'In stilheid en vertrouwen zal mijn sterkte zijn'. (naar Jesaja 30:15) Na een zeer geduldig gedragen lijden nam de Here heden tot Zich in Zijn Heerlijkheid mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Groot vader Carl Ludwig Ferdinand Bredemeijer op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam: C. C. Bredemeijer-de Bruin. Rotterdam, 26 oktober 1972. Cipreslaan 24. Liever geen bezoek aan huis geen toespraken. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden dinsdag 31 oktober a.s. op de alg. begraafplaats 'Crooswijk' na aankomst in de kapel te 12.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis te 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula op de begraafplaats. Heden ontsliep geheel onverwacht onze lieve zus ter, behuwdzuster en tante Suzanna Nieboer weduwe van G. Veenendaal in de ouderdom van 72 jaar Leiden: A. van der Hoogt-Nieboer C. van der Hoogt Amsterdam: M. den Hertog-Nieboer Leiden: W. Nieboer P. P. Nieboer en verdere familie Leiden, 26 oktober 1972. Vivaldistraat 71. Corresp.-adres: Lammcnschansweg 23. (Thuis geen bezoek) De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud', Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer zaterdagavond a.s. van 8.00 tot 8.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 30 ok tober a.s. te 14.30 uur op de algemene begraaf plaats 'Rhijnhof. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer v?n de begraafplaats. Vertrek vanaf de rouwkamer te plm. 14.00 uur. De Heere riep op uit dit aardse leven naar He melse Heerlijkheid, onze zeer geliefde Broer en Zwager Carl Ludwig Ferdinand Bredemeijer 'Omdat hij mij zeer bemint zal Ik hem bevrijden'. (Ps. 9114a) Den Haag: J. H. W. Bredemeijer C. Bredemeijer-Troost Rotterdam: A. P, Bredemeijer A. J. Bredemeijer A. K. Bredemeijer J. Bredemeijer-Witte Rotterdam, 26 oktober 1972. Voor uw belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en na het heengaan van onze zorgzame moeder en lieve oma Anna Maria Colijn-Zuilhoff danken wij u hartelijk. P. van Benthem-Colijn H. van Benthem J. C. Colijn L. Colijn-Koopmans en kleinkinderen. Bodegraven-Zwijndrecht, oktober 1972. Dankbaar houden wij in herinnering uw blijken van me deleven en deelneming bij het verlies van onze lieve vader en opa Cornelis van der Hout C. van der Wei-van der Hout C. van der Wel N. S. Solleveld-van der Hout A. Solleveld en kleinkinderen 's-Gravenzande, oktober 1972.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11