Weelderige wintermode 119 95 99.95 BETHEL ZIEKENHUIS DELFT FAMILIEBERICHTEN eerste verpleegkundige waarnemend eerste verpleegkundige verpleegkundigen instructiezuster waarnemend avondhoofd Trouw/Kwartet OPMAAKREDACTEUR TROUW/KWARTET DIN?D\C 24 OKTOBER 197 In plaats van kaarten Op woensdag 25 oktober a.s. ho pen onze lieve Moeder. Vader. Oma en Opa J. Spier J. Spier-van Frank Oegstgeest: J. v. Zuiden C. v. Zuiden-Spier Loek - Henriet Jacqueline - Jolanda Enige kennisgeving Op de dag des Heeren ver loste God uit haar lijden, on- :e lieve Zuster. Behuwdzuster cn Tante Johanna Jacoba Maria Marks in de ouderdom van 72 jaar. De begrafenis zal plaatsvin donderdag 26 oktober a.s. te 11.00 uur op de algemene be graafplaats „Rhijnhof". Heden heeft de Heere van Leven cn Dood na een langdurig lijden van ons weggenomen onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, behuwd zuster en tante Maria Pieternella Verheij geb. Kraal weduwe van J. C. Verheij in de leeftijd van 86 jaar. Hardinxveld-Glessendam G. Bos-Verhelj A. Bos Papendrecht: P. van Dijk-Verheij A. van Dijk Papendrecht: M. P. van Wijngaarden- Verheij Jac. van Wijngaarden kleinkinderen en achterkleinkinderen Papendrecht. 22 oktober 1972. Badhuisstraat 2. De overledene is opge baard in de aula bij de algemene begraafplaats aan de Adm. de Ruyter- weg. alwaar gelegenheid tot condoleren dinsdag avond van 7.00 tot 8.00 uur en na de begrafenis. De teraardebestelling is be paald op a.s. donderdag n.m. 1.30 uur op de alge mene begraafplaats. Aan vang der rouwdienst te 1.00 uur in de aula der begraaf plaats. Op de dag des Heren is zacht en kalm, in Jezus ontslapen, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Zwager en Oom Johannes Karei Rietdijk weduwnaar sinds 1936 van Geertrui Montenij, in de ouderdom van 94 jaar. Namens de familie: Arnhem: J. K. Rietdijk jr. Rotterdam, 22 oktober 1972, Heer Kerstantstraat 98b. Geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek: dinsdag en woensdag van 19.30—20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 25 ok tober a.s. op de begraafplaats Crooswijk. Vertrek vanaf het sterfhuis om 2.15 uur. Aankomst in de kapel op de begraafplaats om 2.30 uur. In Jezus ontslapen onze geliefde schoonzuster en tante Cornelia Wilkelmina Barto op de leeftijd van 77 jaar 'k Zal eeuwig zingen van Göds goedertierenhêen. Psalm 89 vers 1. Uit aller naam: J. S. 't Hart Oud-Beijerland, 20 oktober 1972. Rusthuis 'Sabina'. Corr.-adres: J. S. 't Hart, Tienhoven 45, St Anna- land. De begrafenis zal plaatshebben, dinsdag 24 ok tober a.s. De rouwdienst zal aanvangen om 13.30 uur in de Thomaskerk, Margrietstraat 2 te Oud- Beijerland, waarna de begrafenis ca. 14.00 uur zal plaatshebben vanaf de Thomaskerk op de Alge mene Begraafplaats te Oud-Beijerland. Heden nam na een smartelijk lijden de Heere tot Zich, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en over grootmoeder. zuster en tante, mevrouw Klazina van Randwijk weduwe van Gijsbert de Klerk in de ouderdom van 86 jaar Ps. 23 onberijmd. Namens de familie: Oosterbeek: N. J. G. de Klerk J. M. de Klerk-Schoff Woerden: A. Th. van der Velden- de Klerk J. van der Velden Dordrecht: Th. K. de Klerk klein- en achterkleinkinderen Dordrecht, 21 oktober 1972. Rozenhof 28 Geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 26 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaats vanuit de aula. Vertrek vanaf het sterfhuis te 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de aula. Met droefheid en verslagenheid delen wij u mee dat door een ongeval is gestorven Rob van "t Hoff oudste zoon van onze onderwijzer en leerling van de 2e klas. Dat hij nu juicht voor Gods troon is voor zijn ouders en ons een grote troost. Bestuur, Oudercommissie, Personeel en leerlingen van de Johannes Calvijnschool te Schiedam. „O, blij vooruitzicht, dat mij streelt" God nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve Vader en Opa Pieter van der Sar sinds 10 september 1952 weduwnaar van Frederika van Staalduinen op de leeftijd van 88 jaar. 's-Gravenzande: K. E. van der Sar J. C. van Andel-van der Sar M. van Andel G. A. van der Sar E. L. van der Sar-van Dop Frida, Adri 's-Gravenzande. 22 oktober 1972 Graaf Florisplein 22. Vader is opgebaard: Langostraat 116. Gelegenheid tot condoleantie aldaar dinsdag van 3-5 en van 7-9 uur en woensdag van 7-9 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 26 oktober a.s. des namiddags om 2.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats te 's-Graven zande. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Heden nam God tot Zich na een kortstondige ziekte onze lieve Moeder, Behuwd- en Groot moeder Elisabeth Anna Geertruida de Vries weduwe van L. L. J. Streeder in de ouderdom van 76 jaar. P. L. Streeder J. C. Streeder-Lucas Leiderdorp: H. E. Verrips-Streeder A. Verrips Voorschoten: E. A. Gruwel-Streeder Th. Gruwel L. W. Streeder M. C. Streeder-Hoogendijk V. E. Breedijk-Streeder A. Breedijk en kleinkinderen Voorschoten, 23 oktober 1972 Oranjekade 59 Aan huis geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 26 ok tober a.s. te 14.00 uur op de algemene begraaf plaats „Rosenburgh". Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. God nam tot Zich in Zijn Heerlijkheid mijn ge liefde Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder en Grootmoeder Aaltje Zijlstra geb. Metz, op de leeftijd van 70 jaar. Sneek, 22 oktober 1972, Grootzand 76. Th. Zijlstra R. Zijlstra D. Zijlstra-Olij Johanna Maria Thijs Aaltje Rinske R. Zijlstra B. Zijlstra De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 25 oktober a.s. om 14.30 uur in de Gerefor meerde Zuiderkerk, Rienck Bockemakade te Sneek, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats. Gelegen heid tot condoleren vóór de rouwdienst van 14.00 tot 14.30 uur in de kerk. Thuis liever geen bezoek. Heden overleed plotseling onze Oud-Directeur, de heer Jac. A. Flacli op de leeftijd van 80 jaar. De dynamische wijze, waarop hij gedurende een lange reeks van jaren het bedrijf leidde, zal hij ons in dankbare herinnering blijven. Commissarissen, directie en personeel Offsetdrukkerij Flach N.V. Sneek. 20 oktober 1972. Wat vlied' of bezwijk', getrouw is mijn God, Hij blijft aan mijn zij in 't wisselend lot; moog 't hart soms ook sidd'ren in 't heetst van den strijd, zijn liefd' en ontferming vertroosten m'altijd. Gezang 202 1 Heden overleed in haar Heer en Heiland mijn lieve Zuster Geertrui van Hoeken in de leeftijd van 82 jaar. Mede namens neven en nichten: L. Jongenburger-van Hoeken Katwijk aan Zee, 22 oktober 1972 Ziekenhuis „Overduin" Correspondentie-adres: Marnixstraat 41, Alphen aan den Rijn. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek dinsdagavond van 7-7.30 uur. Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op donderdag 26 ok tober a.s. om 11.30 uur in de Aula van de be graafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. De Here riep op uit dit aardse leven, naar hemelse heerlijkheid, voor ons zeer onverwacht, mijn zeer geliefde en zorgzame Man, onze gelief de Vader en Opa Bastiaan Johannes Groen in de leeftijd van 59 jaar. „De Here is mijn licht en mijn heil; mijn hart vreest niet". (Psalm 27 :1a, 3 b) Halfweg: C. Groen-de Vos Zwanenburg: C. Dhont-Groen J. C. J. Dhont Sonja Schagen: M. H. van Sluis-Groen G. van Sluis Halfweg: Bas Groen Halfweg, 22 oktober 1972, Kanaalweg 8. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 26 oktober te 15 uur in de aula van de Ned. Herv. Begraafplaats, Kerkhoflaan te Zwanenburg, waarna de begrafenis. Liever geen bloemen. „Vaste rots van mijn behoud" Gezang 83. Na veel strijd en lijden is heden in zijn Here en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze beste Broer, Zwager en Oom Adam Pieter Martens op de leeftijd van 63 jaar. Uit aller naam: S. MartensPiersma Haarlem, 21 oktober 1972, P. C. Boutensstraat 128 hs. Liever geen bezoek aan huis. Mijn man ligt opgebaard in de rouwkamer Park laan 36 te Haarlem. Bezoekuur aldaar uitsluitend woensdag 25 oktober, 's avonds van 7.308 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donderdag 26 oktober a.s. op de begraafplaats „Westerveld" te Velsen, na aankomst van trein 13.56 uur, halte Westerveld. Vertrek van P.C. Boutensstraat 128 hs. ca. 13.30 uur. Een heel elegante mantel uit zuiver wollen flannel. Kleuren o.a.: mos groen, marine, donkerbruin cn lever. Maten: 40 t/m 50 Drie stijlvolle mantels, speciaal voor u geselecteerd. Echt eens gauw naar komen kijken. Vlot en toch chique is ieze tweed mantel. Natuurlijk zuiver scheerwol. Kleur: bruin-beige. Maten: 38 t/m 48 Een klassemantcl in tweed met koninklijke bontkraag van Toscaans lam of was beer. Kleuren o.a.: paars, leiden, Haarlemmerstraat 163a (donderdagavond-koopavond) Amersfoort, Breda, Dordrecht, Eindhoven, Den Haag, Haarlem, Leiden, Rotterdam, Tilburg, Utrecht. Het nieuwe Bethelziekenhuis is met haar capaciteit van 350 bedden een middelgroot ziekenhuis. Onze 6e etage hebben wij nog niet tn gebruik genomj. Hier bevindt zich o.a. de afdeling neurologie/dermatologie Met de volgende verpleegkundigen zoeken wij kontakt teneinde deze afdeling in gebruik te kunnen nemen. met bet diploma A en B ter assistentie van bet afdelingshoofd met bet diploma A en B met bet diploma A of B Wij kennen in ons ziekenhuis aaneengesloten diensten d.w.z. 7.30 tot 17.00 uur, 8.30 tot 18.00 uur, 13.30 tot 22.30 uur, 22.30 tot 7.30 uur (nacbraienst). Voor de begeleiding van onze leerlingverpleegkundigen op de afdeling neurologie/dermatologie. ter assistentie van het avondhoofd die de zorg beeft over het gehele beddenhuis van 17.30 tot 23.00 uur. (tien late diensten, zeven avonden vrij). Aan het ziekenhuis is een modern zusterhuis gebouwd, waar verpleegkundigen, die nog naar huisvesting in Delft uitkijken, zolang een gerieflijk onderdak kunnen vinden. Het ziekenhuis bemiddelt bij het zoeken van een passende woonruimte. Zy die geïnteresseerd zijn in één van bovengenoemde functies kunnen hun sollicitatie richten aan de directie, t.a.v. Mej. J. J. Vingerhoets, hoofd Personeelszaken, Reynier de Graefweg 3, Delft. Telefoon (015) 569340, toestel 3184. Wat vindt u van de kerkdienst? Nieuwe geHJKSen ove» de kerk- iwisr zoals die en zou «unnen zijn TwaaH auteurs uit /erschillende kerken Dr G Dekkei Or. C. Graafland Os A. J. Hoorn Prot. Dr H. Jonker O van Katwijk. Proi Or G. N Lammens Os J Overduin Os R. J. van Pagée. Êimert Pruim Prot Dr. P. Smits Herman Ver- baak en Os H A. Visser. ervaringen inz'chten idealen suggesties uturgie. preek, sacramentsbe diening. huisdienst ieugddienr ai ot met exDerimenree> en aitematiei alles komi aan d« arde m dit interessante boek dr veie perspectieven opent paperback f 9.90 fvknjgöooi n ae oookhonoe ZOMER ft KEUNING WAGENINGEN Op de REDACTIE v komt op korte termijn een vacature voor een Hij zal veertien dagen avond-nachtdienst moeten doen en vervolgens twee weken verslaggeverij in de dagdienst. Wij denken aan een beginnende derdeklasser, die reeds zetterij-ervaring heeft opgedaan. Sollicitaties aan de Hoofdredactie TROUW/KWARTET, Nieuwe Zijds Voorburgwal 276-280, Amsterdam. ALLE HENS AAN DEK Vernieuwing van de maatschappij is geen loze kreet. Er wordt hard r.an gewerkt zowel nationaal als Internationaal. We zijn op weg, al gaat het lang -niet snel genoeg. De christelijke vakbeweging roept daarom alle hens aan dek. Geen man en geen vrouw kan worden gemist ajs het erom gaat rree te bouwen aan een nieuwe maatschappij die meer aan de normen van het evangelie voldoet. De koers Is: billijke verdeling van een welvaart over alle mensen: rechtvaardige verhoudingen in de maatschappij; inrichting var, de samenleving op basis van nJasten- lie'de en gerechtvaardigheid. Ooet u ook mee? Moldt u dan aan bij: POSTBUS 2475-UTRECHT ROTTERDAM: Hoogstraat, hoek Westewagenstraat.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10