-StaVast- Adverteert in dit Blad met dubbele steun. Financieel een beetje piano~aan 49. 49.50 Peek&Cloppenburg Hoofd kraamkliniek O DTA KONESSENHUIS GRONINGEN architectenbureau bv leo de dorst lubeek de bruijn de groot en partners jonge BOUWKUNDIG OPZICHTER half-time medewerkster RAYONLEIDER/ MANAGER TROUW/KWARTET VRIJDAG 20 OKTOBER 1972 T18/ Broekenbal. Bij Ml Fluwelen Promode Katoenen corduroy Klassieke broek van Katoenen velveteen Katoenen tinneroy Polyester/wollen Flannel of kamgaren Polyester/wollen Klassieke polyester broek met uitlopende broek met brede zuiver scheerwol met jeansbroek met grote broek. In div. kleuren. Promode broek. broek met brede pijp. broek in'n perfekte wollen broek met pijpen (voetbreedte ribbels, voor het ruige verstelbare tailleband. lussen voor brede riem. (Zelfde broek in Let op de riem, de In grijs flannel of in Engelse Donegal vleugelzakken en 64 cm). Kleuren: bruin buitenleven Achterzakken met Uitlopende pijpen. velveteen. Groen, zakken, de brede bruin, zwart en marine tweed. Vleugelzakken. kapnaad. Groen, grijs, en zwart EFOSO bijvoorbeeld. Beige en ritssluiting. Bruin. Bruin, zwart, grijs. beige, bruin. Oók 20.-) omslag. In tweed kamgaren. g In beige/grijs en bruin, beige. M g" W' brun454. 89.50 36.50 visgraat en Donegal. TlO»™ groengrijs. 59.50 *».- 89.50 36.50 Katoenen tinneroy Polyester/wollen broek. In div. kleuren. Promode broek. (Zelfde broek in Let op de riem, de velveteen. Groen, zakken, de brede beige, bruin. Oók 20.-) omslag. In tweed visgraat en Donegal. Polyester/wollen Klassieke polyester broek in 'n perfekte wollen broek met Engelse Donegal vleugelzakken en tweed. Vleugelzakken. kapnaad. Groen, grijs, In beige/grijs en bruin, beige, y groengrijs. 59.50 1. Een speciaal ontwikkelde zachte boven- en harde ondersteun korrigeert een zwakke kindervoet. 3. Stavast schoen- 2. Er Is ruimte voor tjes hebben een de zich ontwik- onverslijtbare zool. kelende voorvoet. 24-26 f 24,75 27-30 f 26,75 31-35 f28,75 Kindervoetjes veranderen met de dag. Ontwikkelen zich snel. Daarom is het belangrijk die voetjes tijdens de groei te beschermen en te ondersteunen. Van Haren onderzoek. Een jaar lang werkten van Harens schoentechnici tezamen met orthopedisten aan een perfekte kinderschoen. Dat schoentje is er. Alle verbeteringen zijn er in verwerkt. 24-26 f 32,75 27-30 f 35,75 31-35 f 37,75 De kraamkliniek "huize Tavenier" is gesitueerd in het centrum van de stad maar is organisatorisch een deel van het zieken huis. De kliniek biedt plaats aan 32 patiënten. Per 1 januari 1973 komt de funktie vakant van hoofd kraamkliniek. De gedachten gaan uit naar «en terzake bevoegde en ervaren verpleegkundige, eventueel in het bezit van het diploma ver- verloskundige, die haar werkzaamheden zelfstandigheid kan verrichten. Voorts wordt van haar verwacht dat zij belangstelling heeft voor het opleiden en begeleiden van leerlingen en gediplomeerden. Rang en salaris in nader overleg vast te stellen. De Besturende Zuster, Mej. Zr. J. A. Sauer is gaarne bereid telefonisch nadere informaties te verstrekken. (050-258654). Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken. O De Stichting Nationaal Lucht- en Ruimtevaart laboratorium vraagt: een secretaresse voor het bestuursbureau te Delft Geboden wordt een afwisselende werkkring met gunstige arbeidsvoor waarden op een klein kantoor. Het bureau is gevestigd in het gebouw van de Onderafdeling der Vliegtuig- bouwkunde van de Technische Hoge school, Kluyverweg 1, Delft. Gevraagd: ruime algemene ontwikke ling op middelbaar niveau, vooral t.a.v. Engels en de andere moderne talen, kantoorervaring en typevaardigheid. Brieven met inlichtingen omtrent leeftijd, op leiding en ervaring te richten aan de secretaris- penningmeester van de Stichting N.L.R., Post bus 126, Delft. Dat kan. U kunt kiezen uit: Kontant kopen - huurkoop - huren met recht van koop. Wat u het beste uitkomt. Een kleine Kemble baby-piano of een Bechstein concertvleugel. En over de Van den Burg-service kunnen we kort zijn: die is al 85 jaar goed. Hoe krijg ik een baan? solliciteren en alles wat u daar van weten moet door F.IVJ.F. Fels »e cn 2e druk iD.OU Verkrijgbaar in de boakhanda KLUWER Algemene Uitgaven Wageningen Rotterdam Gebouw Weena 110 tel. 010-132795. Voor een binnenkort in uitvoering te nemen com plex woningen in opdracht van de Vereniging 'Volkshuisvesting' te Schiedam vragèn wij een be kwaam Onze gedachten gaan uit naar een opzichter, die ervaring heeft met toezicht op woningbouwpro- jekten. Zij die belangstelling hebben worden verzocht zich schriftelijk of telefonisch in verbinding te stellen met ons bureau. Bij de Archiefdienst van de Nederlandse Hervormde Ker is plaats voor een voor uiteenlopende werkzaamhedt Vereist zijn: middelbare school opleiding en diploma typen. Bezoldiging vindt plaats overe komstig de salarisregeling voor kerkelijke medewerkers. Belangstellenden worden uitgenodigd zich in binding te stellen met de archivaris, Javastr 100, Den Haag. Door de snelle groei zoeken wij ter opleid tot personen die beschikken over: le werklust 2e eigen auto 3e enig eiken kapitaal (geen borgsom vereist 4e middelbaar niveau (duitse spraakkunst beheersend). Bij gebleken geschiktheid zijn er mogelijkheij tot aanstelling als OFFICE MANAGER/ RAYONLEIDER. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Interrent, IMontessorilaan 23, Zeist. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12