BETHEL ZIEKENHUIS DELFT reinigt uw toilet tot-en-met GYMNASTIEK administratieve kracht chef boekhouding Leiding van de TVC TROUW/KWARTET DONDERDAG 19 OKTOBER 1972 Familieberichten Zo de Here wil hopen wij op zondag 22 oktober 1972 te ge denken dat onze Ouders R. Bos J. Bos-Koop Gelegenheid tot feliciteren op vrijdagavond 27 oktober 1972 vanaf half acht tot negen uur ln "DE REEHORST" te Ede. Hun dankbare kinderen Ede. oktober 1972. Burgemeester Prinslaan 3. Heden overleed zacht en kalm nog overwacht mijn lie ve Vader "Wouter de Munnik ln de ouderdom van 79 Jaar. C. de Munnik De teraardebestelling zal plaats hebben zaterdag 21 oktober a.s. te 10.30 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan. mchting Voorburg, Fontey- lenburghlaan 5 te 10.00 uur. Bezoekuren aldaar van 10.30- 12 uur en van 14.30-16 uur. Voor ons geheel onverwacht nam God heden uit ons mid den weg onze licvo Moeder en Grootmoeder, Gelske Jousma weduwe van Popke Smit, op de leeftijd van bijna 69 jaar. Mede namens verdere familie: J. Smit 's-Gravenhage, 13 oktober 1972, Hulshorststraat 73. Geen bezoek i i huls. De overledene ls opgebaard in 'Het rouwcentrum'. Van Diemenstraat 167. Bezoek uren van 5-7 uur, zaterdag en zondag 1-2 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 23 oktober te 1 uur op de Al- Jemene Begraafplaats 'West- uln', Ockenburgstraat, Loos duinen. Vertrek van Huls horststraat 73 te 12.30 uur. Algemene kennisgeving Psalm 39 vers 10 (onber.). Heden behaagde het de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Trijntje Zwanenburg geboren Van Duljvenbode. In do ouderdom van ruim 69 Jaar. Katwijk: C. Zwanenburg P. v. d. Pias-Zwanenburg J. v. d. Plas N. Zwanenburg T. v, Duijn-Zwanenburg A. v. Duljn S. de Jong-Zwanenburg G. de Jong J. Zwanenburg G. Zwanenburg-Schaart Cuyk: A. P. Zwanenburg A. Zwanenburg-v. Dijk Valkenburg: C. Zwanenburg E. Zwanenburg-Otto Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 17 oktober 1972. Vuurbaakplcln 7. Rouwbezoek, des nam. van 3-5 en 7-8 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 21 okt. 1972, des nam. 1.15 uur ln het Herv. Kerkelijk Centrum. Voorstraat 74. waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.00 uur op do Nieuwe Begraafplaats „Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Tot mijn grote droefheid ls op 15 oktober van mij weg genomen mijn lieve Zuster Maria Sybesma op de leeftijd van 86 Jaar. 'Maar 't blij vooruitzicht dat mij streelt.' Zeist: M. Sybesma Zeist. 18 oktober 1972. WUhelmina parkflat 14. De begrafenis heeft heden in stilte te Zeist plaats gehad. Op 2 november 1972 D.V. hopen onze Ouders W. C. van Dalen en A. M. van Dalen-Versendaal de dag te herdeqken dat zij 50 jaar geleden in het huwe lijk traden. Hun kinderen: Cor en Ma Ger en Lieneke Maja en Wim Ruud en Nel Hans en Nel Ton en Nel en kleinkinderen. Dordrecht, j Tweelingenstraat 179. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 28 oktober a.s. van 19.00 tot 20.30 uur in het Diensten Centrum, Kepler- weg 29, Dordrecht (Sterrenburg). DANKBETUIGING Hierbij willen wij allen hartelijk dank zeggen dde ons zilveren huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag heb ben gemaakt Ook voor alle bloemen, post en andere cadeaus zijn we zeer erkentelijk. Mede namens onze kinderen: J. J. van Dam A. van Dam-van Beusichem Maasdijk, Korte Kruisweg 74. Oktober 1972. DANKBETUIGING Allen die op enigerlei wijze hebben bijgedragen om de viering van mijn 25-jarig jubileum bij de Raiffeasenbank tot een onvergetelijke dag te maken, wil ik mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank zeggen. J. G. Verhagen. 's-Gravenmoer, oktober 1972. Leidschendam: God meende op 51-jarige leeftijd het leven te moeten afsnijden van Addy van Egmond-de Vries Zij was een geweldige vrouw, moeder en oma. J. van Egmond P. M. van Egmond C. E. van Egmond-de Ligny Hansje C. J. V. van Egmond J. H. Reins T. H. Reins-de Klerk Hansje Anandie Jeroen Leiden, 18 oktober 1972. Melch. Treublaan 46. Geen bloemen en liever geen bezoek De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 21 oktober a.s. te 11.00 uur in de aula van de alge mene begraafplaats 'Rhijnhof' waarna de begrafe nis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ons bedrijf 't Bonthuis, J. van Egmond, Nieuwe Rijn 53-54 zal deze dag gesloten zijn. "Christus is overwinnaar" Damkbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, nam de Heere heden tot Zich, mijn geliefde man, onze zorgzame Vader en Grootvader Frederik Willem George Bolderheij op de leeftijd van 63 jaar. Uit aller naam: L. E. Bolderheij-Meerman Delft, 18 oktober 1972. Justus van Schoonhovenstraat 28. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Westerkerk, Hugo de Grootstraat te Delft, zater dag 21 oktober a.s. om 12 uur. Waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats, ten oosten van Rijksweg 13 te Delft om circa 1 uur. Gelegenheid tot condoleren aan huds donderdag en vrijdagavond van 79 uur. Geen bloemen 'In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen (Joh. 14:2a) In Christus ontslapen en in Zijn eeuwige Heer lijkheid ingegaan mijn innig geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmoeder Maria Grootveld-Prouk op de leeftijd van 72 jaar Wij zijn niet bedroefd als degenen, die geen hoop hebben. Alb. Grootveld Fam. G. Merbeek-Grootveld Fam. G. D. Grootveld-Mulder en verdere familie Scheveningen, 16 oktober 1972. Kolenwagenslag 40. Teraardebestelling: donderdag 19 oktober om 1 uur op de Algemene Begraafplaats, Kerkhoflaan. DANKBETUIGING Door de zeer vele blijken van belangstelling en harte lijk medeleven, bij het overlijden van onze Vader, Groot- en Overgrootvader Cornelis Vreugdenliill is het ons niet mogelijk een ieder hiervoor persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg een ieder hiervoor onze oprechte en welgemeende dank. Uit aller naam: J. B. Vreugdenhill. Honselersdijk, oktober 1972. Leiderdorp: Leiden: Heden nam de Here tot Zich nog geheel onver wacht mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader, Zwager en Oom Jacobus Pels in de ouderdom van 73 jaar J. I. Pels-van Leeuwen Pels J. F. Pels-de Moed A. A. Gaykem a-Pels J. N. Gaykema J. S. A. Pels J. Pels-van Heyningen J. I. Smit-Pels D. Smit kleinkinderen en verdere familie Leiden, 18 oktober 1972. Gerrit van der Laanstraat 14. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Eenvoud', Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Thuis en aan de rouwkamer geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden maandag 23 okto ber a.s. te 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Rhijnhof'. Na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Chr. Scholengemeenschap Groen van Prinsterer. Vlaardingen, vraagt wegens ziekte van de huidige docente een vervanger voor Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan de rector, L. F. Jansen, Rotterdamseweg 55, Vlaar dingen. Tel. 010-343666. Het Bethelziekenhuis is met haar capaciteit van 350 bedden een middelgroot ziekenhuis. Wij zoeken op korte termijn een welke na gebleken geschiktheid de funktie van zal krijgen. Deze functionaris zal o.a. als taak krijgen grootboek, deb.- cred.-facturering en ledenadministratie. Van bovengenoemde candidaat wordt verwacht begeleiding te kunnen geven aan een aantal medewerkers. Leeftijd ca. 27 jaar. MBA-diploma is vereist. Studie voor SPD strekt tot aanbeveling. Alléén schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie, t.a.v. Mej. J. J. Vingerhoets, Hoofd personeelszaken, Reynier de Graefweg 3, Delft. Eind dit jaar zal voor verschillende afdelingen van ons bedrijf een tekstverwerkingscentrale (WC) worden ingesteld. In deze WC zal de correspondentie van deze afdelingen centraal worden verzorgd. Omdat veel teksten kunnen worden gestandaardiseerd, zal in da WC worden gewerkt met magneetband- en magneetkaartschrijfmachines. De tekstverwerkingscentrale zal ook worden ingeschakeld voor het uitwerken van door middel van dictaarapparaten opgegeven enneepten. In verband hiermede zoeken wij een medewerkster die de op zich wil nemen. FUNKTIE-INHOUD: Léiding en begeleiding van de medewerksters van de WC in samenwerking met de afdeling administratieve organisatie: blijvend oriënteren betreffende de ontwikkelingen op het gebied van mechanische tekstverwerking. - meewerken aan een verdere uitbouw van de centrale tekstverwerking. Kwalitatieve en kwantitatieve contröle op de produktie van de WC. Actueel houden van de standaardteksten. Contact onderhouden met de afdelingen die de input voor de WC leveren. FUNKTIE-EISEN: Leeftijd 25 jaar. Opleiding op middelbaar niveau. Beheersing van de Nederlandse. Engelse en eventueel Duitse taal. Goede contactuele eigenschappen. Feeling voor organisatie en leidinggeven. Sollicitaties te richten aan afd. personeelszaken. Nadere inlichtingen kunnen worden gegeven via tel. 010 - 14 81 22, toestel 189 van D. Hudig 8i Co Wijnhaven 61 Rotterdam PLAATS EEN KOERIERTJ

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14