Doorlopendgeld achter de hand, zonder dat het ueen cent kost. Nu kan dat. Met een ABN Plan-Krediet. Ideaal vrijetijdsboek voor kinderen Wit kinderhanden kronen maken FAMILIEBERICHTEN Algemene Bank Nederland Kindertjes groeien in mamma's buik TROUW/KWARTET WOENSDAG 18 OKTOBER 1972 raffaele tumolo en yvonne marijke lanser hopen d.v. op 26 oktober a.s. te gaan trouwen, het huwelijk zal om 14.30 uur in het gemeentehuis van sliedrecht worden voltrokken. kerkelijke bevestiging 15.15 uur in de gereformeerde kerk te sliedrecht (oranjestraat 15) door de weleer waarde heer ds. c. m. van der loo. sliedrecht, september 1972 kievitlaan 55 adr. volkersingel 19. receptie van 18.30 uur tot 20.00 uur in motel gorinchem te gorinchem, (hogendorpweg 8-10). ons toekomstig adres zal zijn: papendrecht, rembrandt- laan 33. Zo de Here wil en wij leven, hopen we de 29stc oktober ons 25-Jarlg huwelijk te gedenken. Wij zijn dankbaar dat we deze dag mogen beleven. G. v. Iperen L van Iperen-Voorsluijs Gelegenheid tot feliciteren op 4 november "s avonds na half acht ln het Hotel Het Zwijnshoofd. In volle vrede ontsliep onze zeer geliefde Schoonzuster er Tante Jannetje Frangoise van den Akker Delft: J. Maaskant-Siderlus G. Maaskant Katwijk: A. Minnee-Sidcrlus J. Minnee Neven en nichten. De begrafenis zal plaats vin den donderdag 19 oktober op de Algemene Begraafplaats te Baarn. Hierbij willen wij allen hartelijk dank zeggen die ons gouden huwelijksfeest tot een onverge telijk feest hebben gemaakt. Jasper van Winkel Margretlia van Winkel- Borreman Hillegom. 16 oktober 1972. Heden werd uit ons midden weggenomen, na een kort stondige ziekte, tot onze diepe droefheid, mijn innig geliefde Vrouw, onze zorg zame Moeder. Groot- en Overgrootmoeder. Mevrouw Hendrika Antonia van Dijk H. van Dijk C. van Dijk A. van Dijk-Coesijns A. E Foeken-van Dijk J. Foeken Kleinkinderen en achterkleinkind. Dordrecht. 15 oktober 1972. Toloysenstraat 20. Moeder ligt opgebaard in de rouwkapel van het Gemeen teziekenhuis. Bankastraat 57. Gelegenheid tot bezoek al daar donderdagavond van 6.30 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsheb ben vrijdag 20 oktober a.s. op de Algemene Begraaf plaats. vanuit de aula. Ver trek vanaf het C.J.M.V.-ge- bouw, Burg. de Raedtsingel 25, te 12.45 uur. Heden ging van ons heen onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Willielmina van Dam geboren Van Krimpen in de ouderdom van 81 jaar Uit aller naam: J. C. van Dam 's-Gravenhage, 15 oktober 1972. Huize Sonnevanck. Jozef Israëlslaan 4951. Corr.-adres: Wapenveldstraat 9. Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 18 okto ber om 14.00 uur op de algemene begraafplaats Westduin aan de Ockenburghstraat te Loosduinen. Vertrek vanaf ziekenhuis Bethlehem, Vrederust laan 180 om 13.30 uur. He<t heeft onze Hemelse Vader, de God van leven en dood, goed gedacht in Zijn Heerlijkheid op te nemen mijn lieve Vrouw, onze goede Moeder en Grootmoeder Trijntje Lindeman op de leeftijd van 83 jaar. Spijk (Gn.), 15 oktober 1972. Parklaan 2. G. Medema Spijk: T. G. Medema M. H. Medema-van der Hoek Redlands Californië): M. J. Veldman-Medema H. Veldman G. F. Medema H. J. Medema-Tober en Kleinkinderen Psalm 116 1, berijmd. De overledene is vanaf woensdagmiddag opge baard in "Pro Rege" te Spijk, vanwaar de begra fenis zal plaats hebben op donderdag 19 oktober, 's middags om 2.00 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 1.30 uur aanwezig te zijn. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Bestuur, direktorium en docenten van het Chris telijk Lyceum te Almelo geven hierbij met ver slagenheid kennis van het onverwacht overlijden van hun oud-docent en oud-collega drs. Jan Jacob Voogl oud 67 jaar. Hij was voor ons een voorbeeld van plichtsge trouwheid en mede door zijn zachte humor een goed medewerker en collega. Namens bestuur, directorium en docenten: G. Bramer, voorzitter. Ir. A. Zweistra, rector. Almelo. 15 oktober 1972. God heeft tot Zich genomen mijn lieve Man, onze lieve Vader, Opa, Broer, Zwager en Oom Henclrikus Aaldert Nijdeken op de leeftijd van 71 jaar. Dieren: E. Ni j deken-Buunk Zoetermeer: A. G. Nijdeken A. Nijdeken-van Velzen Riete en Hans Doetinchem: C. J. A. I. Tiecken-Nijdeken D. Tiecken Arnhem: W. A. Nijdeken-van der Loo Neven en nichten. Dieren, 17 oktober 1972. Zutphensestraatweg 5 h. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de Aula van de "Oude Plataan", Zutphensestraatweg 5 te Dieren. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar don derdag a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. Vrijdag 20 oktober a.s. wordt om 14.30 uur de rouwdienst gehouden in de 'Opstandingskerk' aan de Zutphensestraatweg te Dieren, waarna om 15.30 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de bijzondere begraafplaats te Ellecom. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de zaal achter de 'Opstandingskerk'. De Algemene Bank Nederland introduceert de ideale kredietvorm doorlopende beschikbaarheid van een overeengekomen geldbedrag dat u pas opneemt wanneer u er echt behoefte aan hebt. U kunt Plan-Krediet gebruiken voor allerlei uitgaven. U mag zelf weten hoe en wanneer u het Plan-Krediet wilt besteden. U kunt er een kleuren TV, een caravan of dat leuke vis-bootje voor kopen. U kunt het gebruiken voor die onverwachte garage- of tandartsrekening, voor het opknappen van uw huis, voor een vakantie. U kunt profiteren van die voor delige aanbieding, want wachten op het einde van de maand of op uw tantième hoeft niet meer. Rente betaalt u alleen als u geld heeft opgenomen. U betaait alleen rente over het bedrag dat u heeft opgenomen - niet over het overeengekomen maximum krediet- bedrag! En die rente bedraagt 1% per maand, precies berekend over het aantal dagen per maand dat u krediet heeft opgenomen. Zolang u niets opneemt, betaalt u dus ook niets, maar hebt u wel een bedrag van een paar duizend gulden kosteloos tot uw beschikking. Financiële armslag die u niets kost. Dat is het wezen van ABN Plan- Krediet: een financiële reserve die u kunt aanspreken wanneer u daar behoefte aan hebt. De mogelijkheid om zonder moeilijkheden onverwachte uitgaven te doen of zo maar iets te kopen. En dat zo vaak u wilt, zonder steeds opnieuw een kontrakt te hoeven afsluiten. Zolang u van dit krediet geen gebruik maakt, betaalt u bovendien niets voor zo'n extra portemonnee. De ABN doet de boekhouding - eenvoudig en overzichtelijk. Elke maand ontvangt u een overzicht van uw krediet waar alle gegevens duidelijk op gerang schikt staan: hoeveel u die maand opnam en terugbetaalde, hoeveel rente is berekend, en hoeveel krediet u nog kunt opnemen. Zelf hoeft u dus niets bij te houden. Toch blijft u nauwkeurig op de hoogte van de stand van uw krediet. F, betaalt u terug in maandelijkse ter mijnen die in overleg met u worden vastgesteld. U mag echter ook versneld aflossen,bijvoorbeeld wanneer ueen tantième, een assurantie-uitkering of iets dergelijks hebt binnengekregen. Dit is een belangrijk voordeel, want u betaalt alleen rente over het bedrag dat uitstaat. Als u het maar voor korte tijd nodig hebt is een hoog bedrag aan krediet nu goedkoop te verkrijgen. n Terugbetalen per maand - zoveel en zo snel als het u schikt. Als u een bedrag hebt opge nomen van uw Plan-Krediet Graag ontvang ik van u nadere informatie en een aanvraagformulier voor een ABN Plan-Krediet. Woonplaats L' In ongefrankeerde envelop opzenden aan: Algemene Bank Nederland, Antwoordnummer 3502, Amsterdam. jq "Al waren uw zonden als scharlaken, zij zullen wit worden als sneeuw" In vol vertrouwen op zijn Heiland overleed he den, rustig en vredig, 82 jaar oud, onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Cornelis Fran^us van Dijke eerder gehuwd met Catharina Boudewijna Krijger Ridder in de Orde van Oranje Nassau Ereburger van de gemeente Lopik. Utrecht: T. van Dijke-Breure Gouda: Mr. P. van Dijke E. A. J. van Dijke-de Bruijn Karin, Hans, Josje en Kees Axel: M. K. van Dijke C. van Dijke-van Dijk Rianca Utrecht: L. van Dijke Amersfoort: J. J. Knoop-van Dijke D. P. Knoop Titia, Katinka, Rinco Utrecht, 16 oktober 1972. Johan Wagenaarkade 88-1. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 20 ok tober a.s. op de Algemene begraafplaats "Tol steeg", ingang Opaalweg te Utrecht, om 12.00 uur. Hieraan voorafgaand vindt een rouwdienst plaats, beginnende om 11.00 uur in de Pniëlkerk, Les- singlaan te Utrecht, die geleid zal worden door ds. H. J. van Duinen, gereformeerd predikant te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren tussen 13.00 en 14.00 uur in de Bovenzaal van de Pniëlkerk. U allen, die op enigerlei wijze tijdens de ziekte en het overlijden van onze Moeder en Grootmoeder Frouktje de Jong-Cremer (vml. adres: "Haersmahiem", Buitenpost) uw medeleven en deelneming hebt getoond, willen wij zeer hartelijk danken. Het medeleven van zo velen heeft ons bijzonder goed gedaan. Namens de familie: Rigt Wouda-de Jong. Goed nieuws voop mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien Is er maar één middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen. Ambtenaren bewijzen bare diensten aan de samen leving. Juist zij ervaren vaak in hun dagelijks werk hoeveel on recht er nog bestaat. Juist zij ontmoeten telkens weer toe standen en verhoudingen die mensonwaardig zijn en niet stro ken met de bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtig heid. Juist zij kunnen belangrijk bijdragen aan de verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook in hun vrija tijd. Door lid te worden van de christelijke vakbeweging en zich aan te sluiten bij een vertelling van HANS GROTHE Ovei Jeroen die eiies precies wilde weten. Waai de bebv s en. Wat moedei worden bete kent. En wet vaders nu eigen lijk met kinderties te maken hebben. Jeroen vraagt en vraagt Onvermoeibaar. Zijn ouders vertellen hem bij stukies en beetles het hele verhaat en dan hii gelukkig en tevreden. tonge kinderen kunnen dn boek 'eb eren He' ook ree- ge schikt om doo oud es voo- te-eren te wo/den. «S3? Een Ouders van Nu boek met tekeningen f7.90 Verkrllgbae' *t de hoekhande- ..■„ui f11^. voor het maken van allerlei leuke dingen vani met 24G afbeeldingen waarvan vele in kleur f 12.50 Michael Brtse Handenarbeid vüor kinderen van atla leeftijden. Met dit boek la hole beleeft verrassing op verrassing. Kinderhanden leren creatief werken met Met, was, gip raffia, elsal, henneptouw, gekleurd papier, zijdevloel, houtresten, weggoohrerpri* kingen, lapjes en tal van andere materialen. Fraaie afbeeldingen 4n kleur en zwart/** laten direct zien hoe de dingen In verschillende atadla tot stand komen. Oofcvid tips voor handenarbeid In de vakantie, voor zelfgemaakte cadeautjee en foeatvef# ringen. Een boek voor gezellige ouders en vrolijke kinderen. Vathljgbaar tn da bcütMdt EEN BOEK VAN ZOMER KEUNIMG-WAGENINGEK

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18