becel-goed voor hart en bloedvaten hij zit z'n eigen gezondheid in de weg a. EEN VAKBEKWAAM TECHNISCH VERTEGENWOORDIGER b. EEN AANKOMEND TECHNISCH VERTEGENWOORDIGER Familieberichten KW IK FORM behoort tot het Internationale Kwikform-concern, dat zich specialiseert in arbeidsbesparende steiger- en be kistingssystemen voor de bouwnijverheid. Sedert 1970 werd in Nederland een klantenkring opge bouwd, die nog snel groeit. Voor uitbreiding van de verkoopstaf vragen wij: In het rayon Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel en Gelderland (gedeelt.) VEREISTEN: In het rayon Groot Rotterdam. Leeftijd: A. 25 tot 30 jaar; B. 22 tot 25 jaar. Woonplaats: bij voorkeur in het hart van het rayon. Opleiding: middelbaar onderwijs, teohn. kennis van de bouw, beheersen Engelse taal. Ervaring: A. als zelfstandig vertegenwoordiger in tech nische produkten voor de bouw; B. als verkoper van technisch bouwmateriaal. Beiden dienen pioniersgeest te bezitten en opgewassen te zijn tegen lang durige, moeilijke onderhandelingen. Zij moeten bereid zijn een inten sieve opleiding in Engeland te volgen. Uiteraard staan de beloning en bijkomende voorzieningen in verhouding tot de hoge eisen. Sollicitaties aan de Direktie van Kwikform N.V., Baron van Nagellstraat 172, Barneveld' Tel. 03420 - 4981. Met groot leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan de Vries Hij heeft tijdens zijn voorzitterschap van de S.R.V.U. belangrijke bijdrage geleverd aan de opbouw van onze vereniging. Bestuur van de Studentenraad V.Ü. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Heden nam God tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Jacobus de Groot weduwnaar van W. Griffioen Hij mocht bijna 85 jaar worden. Bennekom: N. C. de Groot J. A. Kok-de Groot A. de Groot J. E. E. de Groot- Hogendoora Escondido (Calif.): C. C. Brouwer-de Groot J. Brouwer San Marcos (Calif.): E. Wilgenburg-de Groot Visalia (Calif.): J. de Groot E. de Groot-Leenstra San Diego (Calif.): H. de Groot L. de Groot-Johnson Hanford (Calif.): A. W. M. de Groot E. de Groot-Bothof Klein- en achterkleinkinderen. Bennekom, 7 oktober 1972 Hullenberglaan 11 Liever geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 12 oktober a.s. om 14.15 uur in het gebouw ,,'t Kerkheem" achter de Oude Kerk te Benne kom, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 15.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats te Bennekom. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in ,,'t Kerkheem". In vertrouwen op haar Heer en Heiland ontsliep onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Arendje Helena Eijkenaar op de leeftijd van 76 jaar. „Die in Mij gelooft, zal leven, al icare hij gestorven". Joh. 11:25. S. A. Eijkenaar-Krijgsman P. Eijkenaar R. Eijkenaar- van der Graaf S. Eijkenaar L. Eijkenaar-Put J. J. P. Eijkenaar J. Eijkenaar- van der Giessen A. A. Ross-Eijkenaar D. C. H. Ross Neven en nichten Ridderkerk, 7 oktober 1972, Hortensiastraat 88. Correspondentie-adres Prinsenstraat 12, Slikkerveer, Telefoon 01804 - 15261. Geen bloemen Geen bezoek De begrafenis zal D.V. plaatsvinden, woensdag 11 oktober a.s. 16.00 uur op de Nieuwe Begraaf plaats „Vredehof" te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. TROUW/KWARTET DINSDAG 10 OKTOBER 1972 D.V. hopen onze geliefde Broer en Zuster, Oom en Tante P. Barnlioorn G. A. Barnhoorn-Kralt 23 oktober de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare broers, zusters, neven en nichten. Receptie: 23 oktober van 16.30 tot 18.30 uur in het Centrum, Kerkstraat 7, Rijnsburg. Valkenburg, In Jezus ontslapen, mijn geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader en Grootvader Hendrik van Pelt op de leeftijd van 73 Jaar. Psalm 40 vers 2 onberijmd: Vurig verwachtte ik don Here; toen neigde Hij Zich tot mij en hoorde mijn hulpgeroep. J van Pelt-Van Hou welingen A. van Pelt A. van Pelt-Heijstek C. van Pelt G. van Pelt-Van der Steenhoven H. J. van Pelt T. W van Pelt-Kajim E. Broekhuijsen-Van Pelt R. E. Broekhuijsen en kleinkinderen. Dordrecht, 6 oktober 1972. Poluxhof 36 (Sterrenburg I). Gelegenheid tot bezoek maandag van 19 tot 20 u. Geen bloemen Geen toespraken. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 10 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaats, om 13 uur. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in de Maranathakerk, Gravcnsingel 19, Dordrecht- Dubbeldam; aanvang 11.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de aula. Heden nam God tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Trijntje van den Bos in de ouderdom van 82 jaar Uit aller naam: J. A. van den Bos. 's-Gravenhage, 8 oktober 1972. Haags Hervormd Rusthuis 'Oostduin'. Goetlijfstraat 5. Correspondentie-adres: Loosduinseweg 817. De overledene is opgebaard in de aula van het rusthuis. Condoleancebezoek aldaar woensdag van 15.00—16.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 13 okto ber om 11.00 uur op 'Nieuw Eykenduynen', Kam perfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf het rusthuis om 10.30 uur. Heden overleed volkomen onverwacht onze Moe der en Oma Margaretha Cornelia van der Hoeven-Lanting op de leeftijd van 63 Jaar. "Zalig die hongeren en dorsten naar de ge rechtigheid, want zij zullen verzadigd worden". Haar diepbedroefde kinderen en kleinkinderen. Hilversum: Truus en Wim Jansen Roelf Peter. Merel Nijmegen: Hans en Anneke van der Hoeven Tycho, Rutger Amsterdam: Joke Georg Stadt Anamara Amsterdam: Willy en Jim Wiggers Nikaj Hilversum. 7 oktober 1972. Schuttersweg 18. De begrafenis vindt plaats op woensdag 11 okto ber a.s. om 14.30 uur op de begraafplaats "Zui derhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum. Gelegenheid voor condoleren dinsdag 10 oktober na 19.30 uur op de Schuttersweg 18 te Hilversum en woensdag 11 oktober na de begrafenis. Met leedwezen geven wij kennis van het plotse linge overlijden van onze gewaardeerde mede werkster mevrouw M. C. van der Hoeven-Lanting die vele jaren de administratie van ons bedrijf met grote zorg en toewijding heeft verricht. Haar innemende persoonlijkheid zullen wij in goede herinnering bewaren. Directie en medewerkers Lutter Lotgering B.V., Prinseneiland 111-113, Amsterdam. Het bestuur van het Advies- en Begeleidings- Centrum voor het Onderwijs in Amsterdam (A.B.C.) I.O. geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van zijn vice-voorzitter drs. A. van Iersel o.s.a. Hij is ons centrum zeer van dienst geweest door zijn belangwekkende bijdrage op bestuurlijk- en organisatorisch niveau. Amsterdam, 8 oktober 1972. R. van der Velde, voorzitter. G. J. van Kamp, secretaris. Op 2 oktober nam God tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Andries Dragt em.-predikant De begrafenis heeft op 6 oktober te Amersfoort plaatsgehad. Canada: C. A. Koens-Dragt A. D. Koens C. J. Dragt H. C. Dragt-Allport Rotterdam: A. C. Berger-Dragt J. Berger Luxemburg; G. H. Lexmond-Dragt neven en nichten. Na een geduldig gedragen lijden overleed op 2 oktober te Amersfoort onze geliefde zwager en Andries Dragt em.-predikant Hij werd 72 jaar. Vlaardingen: C. Berger M. Berger-den Besten A. Berger-Muiderman J. F. Berger-Noorduyn J. Berger A. C. Berger-Dragt N. Vromans-Berger H. Elffers M. Elffers-Berger Voorburg: A. v. d. Ree-Berger neven en nichten. Dordrecht: Rotterdam: Zandvoort: Heemstede: Psalm 68 2 (berijmd) Heden nam de Heere, voor ons onverwacht, tot Zich, onze Moedér, Behuwd- en Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Teuntje Cornelia van der Laan weduwe van Abraham van Aalst in de ouderdom van 73 jaar. A. van Aalst J. M. van Aalst-Schippers Ronald Ab Marco Monique en verdere familie. Rotterdam, 7 oktober 1972. Immanuël Kantstraat 70. Correspondentie-adres: A. van Aalst, Henriëtte Roland Holststraat 2, Maassluis. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag a.s. in de zaal van de Nebo-Kerk, Smeetlandse- dijk 280 (hoek Ogiersingel) om 12.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats „Duinhof", Spekkelaan te Lisse. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.20 uur. Psalm 68 vers 2 oude ber. Heden nam de Heere, voor ons onverwacht tot Zich, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Teuntje Cornelia van der Laan weduwe van Abraham van Aalst in de ouderdom van 73 jaar. Rotterdam: A. van der Laan Kalamazoo: P. van der Laan Mich. U.S.A.: F. van der Laan-Williams Rotterdam: J. M. van der Laan Kalamazoo: F. van der Laan Mich. U.S.A.: A. C. van der Laan-Teekens nichtjes en neven. Rotterdam, 7 oktober 1972. Frankendaal 121. Met diep leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van de oprichter van onze bedrijven, de heer J. J. Fraanje in de ouderdom van 87 jaar. Zijn nagedachtenis zal door ons in hoge ere wor den gehouden. Het gezamenlijk personeel Bouwbedrijf Fraanje B.V. Fraanje Zonen B.V. Ridderkerk, oktober 1972. Heden nam de Heere tot Zich, na een noodlottig ongeval, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Tannetje Zwiep oud-kraamverpleegster in de ouderdom van 77 jaar. Onze troost is: Matth. 25 34 - 36. U.SA.: M. Zwiep Rotterdam: D. Zwiep Rotterdam, 7 oktober 1972. Huize "De Koningshof", Immanuël Kantstraat 90. Correspondentieadres M. Zwiep, Jerieholaan 38a, Rotterdam-16. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize "De Koningshof". Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar: dinsdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de Nebo- kerk aan de Smeetlandsedijk 280, donderdag 12 oktober a.s. om 13.30 uur. waarna de teraardebe stelling vanuit de kerk omstreeks 15.00 uur zal plaatsvinden, op de Ned. Ilerv. begraafplaats "Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren. Op 8 oktober 1972 nam de Here geheel onver wacht tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Harm Rijksen echtgenoot van Jannic van Dijk op de leeftijd van 61 jaar. Hij stelde zijn leven in dienst van Christus en de naaste, verwachtte de wederopstanding van het vlees en het eeuwige leven Zwolle: H. J. Rijksen D. Rijksen-Scheffer Calgary-Canada: N. v. Brumraelen-Rijksen H. W. van Brummelen Rotterdam: A. Prud'homme v. Reine- Rijksen D. Prud'homme van Reine Utrecht: H. S. Rigtering-Rijksen J. Rigtering Rotterdam: A. Rijksen A Rijksen-Venhoek Driebergen: W. Rijksen N. Rijksen-Veldhuizen Loenen a. d. Vecht: G. Giethoorn-Rijksen J. H. Giethoorn Zaandam: H. Rijksen T. Rijksen-Brouwet Heden overleed onverwacht, onze diepe droefheid, onze beste Vader, Schoonva der en lieve Grootvader Jacobus Pieter Vermeer Architect B.N.A. weduwnaar van C. J. Beeuwkes in de ouderdom van 80 Jaar. Uit aller naam: J. P. Vermeer. Voorburg, 6 oktober 1972. Rodelaan 2. Corr.-adres: Johan v. Oldenbameveltl. 60, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in het Diakonessenhuls Voor burg, Fonteijnenburghlaan 5 te Voorburg. Bezoek van 11-12 uur en v. 14.30-16 uur. bijzetting in het familie graf op de Oosterbegraaf plaats aan de Rodelaan te Voorburg is bepaald op dins dag 10 oktober om 15.30 uur. Vertrek van Rodelaan 2 om 15.15 uur. Met vreugde ga ik de hemel in. MIJ is de toegang vrij. Mijn lieve, onvergetelijke Man Jau den Hartog is zijn reis begonnen naar het Zomerland, waar een plaats hem is bereid. Mijn Man mocht *75 Jaar worden. Mede namens de familie: G. den Hartog-Assman. 's-Gravenhage, 8 oktober '72. Stuyvesantstraat 67. De gedachtenisdienst is be paald op donderdag 12 ok tober a.s. om 2.30 uur in de Aula van de begraafplaats "Westduin", Ockenburghstr., 's-Gravenhage-Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Laat Hem besturen, waken, L 't Is wijsheid wat Hij doet, E Zo zal Hij alles maken q Dat g'u verwond'ren moet. D De genezing waar zo vurig voor gebeden is, B heeft God op Zijn wijze gebracht. In haar Heer en Heiland ontsliep onze lieve Moe-1 der, Dochter, Behuwddochter, Zuster, Behuwd- V zuster en Tante Catliarina Broek weduwe van Klaas van den Berg L op de leeftijd van 51 jaar. Arjen 1 Nel en Frans Ria K Aart Familie Broek Familie van den Berg. 's-Gravenzande, 8 oktober 1972. E Eikenlaan 73. r Gelegenheid tot condoleren dinsdag 10 oktober Ij van 1517 uur en van 19.3021.00 uur aan huis Ij en na afloop van de begrafenis in het Gerefor-lj mcerd Jeugdcentrum 'De Kiem', Kon. Wilhel- E minastraal hoek Kon. Julianaweg, 's-Gra\ enzande. L De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 11 Ij oktober a.s. om 14.30 uur in de Gereformeerde E Zuiderkerk. Naaldwijkseweg 123, 's-Gravenzande, E waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats-E vinden. E U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen. Ij De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te I 's-Gravenzande geeft met groot leedwezen kennis I van het vrij onverwacht overlijden van zijn geacht 1 medekerkeraadslid, mevrouw C. van den Berg-Broek op de leeftijd van 51 jaar Haar trouwe plichtsbetrachting in het diakonalel werk zal in hoge ere blijven voortleven. Sterke God de kinderen en verdere familie. Namens de Kerkeraad van de Gereformeerde Kerkl te 's-Gravenzande: Ds. A. Segger, praeses, O. Boot, scriba. 's-Gravenzande, 8 oktober 1972. De gezondheid van hart en bloedvaten komt steeds meer in het gedrang door de manier waarop wij in deze tijd leven. Te weinig be weging, teveel roken, te ge spannen werken en vooral- verkeerd eten. Allemaal slecht voor de gezondheid van hart en bloedvaten. Waarom zouden we daar niet wat aan doen? Beginnen met verstandig eten! Dat betekent dat we het ge bruik van verzadigd vet in de voeding moeten verminderen. En dit vet zoveel mogelijk moeten ver vangen door meervoudig onver zadigde vetzuren van het type (cis-cis) linolzuur. Die verlagen de hoeveelheid cholesterol (een vetachtige stof) in het bloed. Daar gaat het om. Want een lager cholesterol-gehalte is goed voor de conditie van hart en bloedvaten. Becel margarine bevat maar liefst 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren. Dat is veel. Voldoende om hart en bloedvaten te helpen in g<wde conditie te blijven. Becel is dus een bijzondere mar garine. En niet alleen wat gezond heid betreft. Want Becel heeft een voortreffelijke smaak en is verrassend goed smeerbaar. Begin er jong mee! Het is van belang op jeugdige leeftijd al met Becel te beginnen. Dan zijn uw bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze langer zo te houden. Vraag de Becel folder. Postbus 37, Rotterdam. ALGEMÉNE KENNISGEVING 't Is goed voor mij ver drukt te zijn geweest opdat tk dus Uw Godd'lijk recht zou leren Psalm 119 vers 36 zekerheid des geloofs onze zekerheids des geloofs onze innig geliefde en zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Cornells Ouwehand wfeduwnaar van Jannetje van Duijn In de gezegende ouderdom van 81 jaar. A. v. Leeuwen-Ouwehand H. J. v. Leeuwen G. Ouwehand M. Ouwehand-Meyvogel H. Ouwehand J. H.. Ouwehand-v.d. Bent C. Ouwehand KI. Ouwehand-Pceman G. Oijwehand M. OuWehand-Korpershoek A. Guyt-Ouwehand J Guyt kleinkinderen en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee. 8 oktober 1Ö72. Duinstraat 18. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 12 okto ber 1972. des nam. 1.45 uur in de Ned. Herv. Kerkelijk Centrum. Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2,30 uur op de Algmene Be graafplaats aan de Zuid- straat te Katwijk aan Zee.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12