welzijns- en vormingswerk „Stichting- Maatschappelijke Dienstverlening" het samenwerkingsorgaan van de vier levensbeschouwelijke instellingen in Zuid Drenthe vraagt sollicitanten voor de functie van Maatschappelijk werker(ster) clie belast zal worden met het maatschappelijk werk ten behoeve van patiënten en hun gezinnen in het Ziekenhuis Bethesda en het Verpleegtehuis Weidestein te Hoogeveen. Uw sollicitatie wordt gaarne ingewacht bij de heer J. D. Scheffers, De Kievit 10, Hoogeveen. Het Bejaardentehuis „Santvoorde" te Baarn vraagt wegens vertrek van de huidige functionaris een hoofd van de huishouding Bij voorkeur in het bezit van het diploma huishoudkundige voor inrichtingen. Gegadigden moeten in staat zijn samen te werken met de staf en leiding te geven aan de huishoudelijke dienst. Salariëring geschiedt ingevolge de salarisregelingen voor personeel werkzaam in bejaardentehuizen, een uitgave van de L.S.B. Voor inwonend personeel staan moderne personeelskamers ter beschikking. Schiftelijke sollicitaties met vermelding van referentie-adressen worden omgaand ingewacht hij de directrice, Mej. C. E. Dun, Troelstralaan 1 te Baarn. De Nederlandse Christelijke Plattelands Jongeren Bond sekretaresse- vormingsleidster Stichting Bejaardentehuis Beilen een adjunkt-direktrice Stichting Protestants Bejaardencentrum te Doetinchem Omstreeks april 1973 hopen wij ons tehuis „Het Weerdje" in gebruik te stellen. Dit verzorgingstehuis gaat plaats bieden aan ca. 115 bewoners en heeft een ziekenafdeling met 13 bedden. Tevens behoren 20 bejaardenwoningen tot het centrum. Het bestuur wil per 1 januari 1973, uiterlijk 1 februari 1973, overgaan tot aanstelling van een a. adjunct-directrice b. hoofd van de huishouding Stichting Hervormd Bejaarden centrum Zeist te Zeist roept voor haar bejaardencentrum de „Mirtehof" sollicitanten op voor de navolgende funkties - assistente eetzaal personeel - huishoudelijke hulpen - assistente voor de linnenkamer bejaardenhelpsters, of zij die hiervoor opgeleid wensen te worden. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen Stichting Landelijke Samenwerking Bejaardentehuizen- organisaties. Desgewenst is voor ieder van hen een modern ingerichte kamer in het huis beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktrice, Molenweg 50 te Zeist. TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 OKTOBER 1972 1 T31/K26 1.0. Beide nieuwe tehuizen zijn gerealiseerd in de nieuw op te zetten wijk „De Weide" te Hoogeveen. De funktionaris zal als eerste kracht, belast met boven omschreven speciale taak nauw samenwerken in een team van acht maatschappelijk werksters werkzaam in het algemeen maatschappelijk werk. Alleen diegene die in het bezit zjjn van het Diploma Opleiding Sociale Academie „H.S.A." komen in aanmerking voor deze funktie, zjj die ervaring in het maatschappelijk werk hebben genieten de voorkeur. Geboden wordt salaris afhankelijk van opleiding en ervaring e.e.a. overeen komstig B.B.R.A. en werkbegeleiding in nauw overleg met de medische disciplines. Voor het vinden van woonruimte wordt medewerking verleend. Inlichtingen omtrent deze funktie kunt U verkrijgen bij een der toekomstige collega's, telefoon (tussen 9 en 10 uur) 05280 - 64025. vraagt voor zo spoedig mogelijk een Deze funktie omvat o.m. de volgende werk zaamheden: organisatie van diverse aktiviteilen redaktie kaderblad en begeleiding werk groep vormingswerk organiseren van stages en uitwisselingen begeleiding plaatselijke afdelingen sekretariaatswerkzaamheden. Vereisten: hogere beroepsopleiding, b.v. sociale akademie ervaring met/belangstelling voor het jeugdwerk redaktionele vaardigheid niet ouder dan 25 jaar. De organisatie zoekt iemand die de vraagstukken in de jongerenwereld in duidelijke relatie met het evangelie aan de orde wil stellen. Salariëring volgens rijksregeling. Standplaats: Ede. Inlichtingen en sollicitaties vóór 14 oktober a.s.: Ned. C.P.J., Stationsweg 65, Ede, telefoon 08380-11485/15904. In ons Bejaarentehuis „De Wester Es" te Beilen (67 bedden), gelegen in een bosrijke omgeving van het Recreatiegebied Midden-Drenthe kan worden geplaatst: van Pos. Chr. Levensopvatting, die in de gelegenheid wordt gesteld om de huidige direktrice wegens het bereiken der pensioengerechtigde leeftijd met 2 jaar op te volgen. Kandidaten dienen te beschikken over goede kontakteigenschappen, organisatorisch inzicht en een behoorlijke algemene ontwikkeling. Het diploma Ziekenverpleging A en/of B is vereist, terwijl ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Salariëring overeenkomstig de salarisregeling voor bejaardentehuizen. Een aantrekkelijke kamer met aparte slaap kamer en douche is beschikbaar, terwijl bij voorkeur van een externe status medewerking zal worden verleend tot het verkrijgen van een geriefelijke middenstandswoning. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen en referenties te richten aan het bestuur Stichting Bejaardentehuis Beilen t.a.v. de sekretaris-penningmeester H. II. Sijtsma, Ericalaan 2. Beilen (Dr.), tel. 05930-2651. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de huidige direktrice, mevr. Zr. K. Scholtmeijer-Hunze, Hofstraat 20, Beilen (Dr.) tel. 05930-2241. in het bezit van het diploma ziekenverpleging A en eventueel B ervaring in het bejaarden- werk is gewenst, doch niet noodzakelijk zij zal leiding geven aan verzorging, verpleging en huishouding het diploma huishoudkun dige voor inrichtingen of het INAS-diploma strekt tot aanbeveling, evenals ervaring in een bejaardentehuis zjj dient in staat te zijn de huishoudelijke dienst te regelen met de onder haar ressorterende personeelsleden Voor deze functionarissen zjjn 2-kamerflats in het gebouw beschikbaar. Salarisregeling en arbeids voorwaarden volgens regeling L.S.B. Sollicitaties, o.a. vermeldende levensloop, levensbeschouwing, opleiding en referenties, binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de secretaris van het bestuur: de heer F. Radstaat, Kuijperlaan 3 te Doetinchem. a:n td.'TC ed.'6S NG'69 NC69 'ct IG'71 Jordts einel lelnek N8M .«„Ne

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 26