Maak die boeiende wereldreis mee! leko-druk' transfertechniek 5 verhees bv. - nijmegen Familieberichten stickers voor reklame en H E I N O 50-jarig bestaan TROUW/KWARTET ZATERDAG 7 OKTORER 1972 -JtOl fe Jan Hoffman Lies Rietveld Caen van Necklaan 87 te Leidschendam, zijn vrijdag 20 oktober 12&jaar getrouwd. Zij vieren dat feit die dag in de familiekring. Namens broers, zusters, ooms, tantes, neven en nichten: hun wederzijdse ouders. A. W. van Sprang en S. A. van Sprang-Maris delen u met vreugde mee dat hun Ouders en Grootouders D.V. 10 oktober 1972 zestig Jaar ge trouwd zijn. Allen die hun met dit voorrecht willen gelukwensen ontvangen zij graag op die dag in gebouw „Irene Grlmhoek 1 te Wil lemstad van 15 tot 17 uur. Raadhuisstraat 18. RECTIFICATIE De receptie van het bruids paar L. K. v. d. Ven-Plaisier op 11 oktober is van 17.00 tot 18.30 uur. Hierbij willen wij allen hartelijk dank zeggen die ons zilveren huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. G. E. Dijkema H. Dijkeraa-Vlijm Noordwijk, september 1972. Onze hartelijke dank voor het medeleven van familie, vrienden en kennissen, bij ons 50-jarig huwelijk onder vonden, ook voor de vele bloemen en cadeaus welke wij mochten ontvangen. Bovenal gaat onze dank uit aan God, die ons dit heuglijk feit heeft doen beleven. Mede namens onze kinderen: G. v. d. Hoeven P. L. v. d. Hoeven-Winkelman Russischestraat 4a, Rotterdam. (In plaats van kaarten). God heeft op maandag 2 oktober 1972 tot Zich genomen Andries Drugt geboren 1 juli 1900 emeritus predikant Hij was voor ons een uiterst zorgzame en liefde volle Man en Vader. Wij hebben hem in alle stilte ter ruste gelegd op de Algemene begraafplaats 'Rusthof' te Amers foort. Uit aller naam: A. Dragt-Berger Amersfoort. 2 oktober 1972. Verdistraat 291. Op 2 oktober nam God tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Andries Dragt em.-predikanl De begrafenis heeft op 6 oktober te Amersfoort plaatsgehad. Canada: C. A. Koens-Dragt A. Koens C. J. Dragt H. C. Dragt-Allport Rotterdam: A. C. Berger-Dragt J. Berger Luxemburg: G. H. Lexmond-Dragt neven en nichten Na een geduldig gedragen lijden overleed op 2 oktober te Amersfoort onze geliefde zwager en oom Andries Dragt em.-predikant Hij werd 72 Jaar. Vlaardingen: C. Berger M. Berger-den Besten A. Berger-Muiderman J. F. Berger-Noorduyn J. Berger A C. Berger-Dragt N. Vromans-Berger H. Elffers M. Elffers-Berger Voorburg: A. v. d. Ree-Berger neven en nichten Dordrecht: Rotterdam: Zandvoort: Heemstede: Dankbaar om wat we in haar ontvingen, bedroefd over wat we nu missen, geeft de wijkkerkeraad van de Funenkerkgemeente (Amsterdam-cen trum) kennis van het overlijden van zijn Diaken mevrouw T. Scheffel-Streefkerk Haar leven was een getuigenis van de Diaken Jezus Christus. Op woensdag 11 oktober te 13.45 uur wordt in de Funenkerk, Zeeburgerstraat 14 een dienst van Woord en Gebed gehouden voorafgaande aan haar teraardebestelling. Voor de wijkraad: J. H. Alderse Baas, praeses J. Rijninks, scriba Amsterdam, 6 oktober 1972 In haar woonplaats Gouda ging onverwacht van ons heen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Becker op de leeftijd van 65 jaar Gedurende haar gehele leven gaf zij zich als dia cones in dienst van haar Heiland. Haarlem: H. Becker J. Becker-Nieboer Oostzaan: J. H. Becker L. Becker-Zemel Haarlem: T. Becker W. Becker S. W. Becker-Gruteke neven en nichten Gouda, 4 oktober 1972. Correspondentie-adres: Gierstraat 50. Haarlem. Geen bezoek aan huis Onze zuster ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diaconessenhuis. Hazepaterslaan 24 te Haar lem. alwaar gelegenheid tot bezoek 's middags van De rouwdienst zal D.V. worden gehouden maan dag 9 oktober a s. om 11 uur in de Kerkzaal van het Diaconessenhuis aan de Hazepaterslaan 24 te Haarlem, waarna de begrafenis zal plaatshebben omstreeks 12 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kleverlaan. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula op de begraafplaats. Het bestuur van de ..Mor genlandzending" deelt met droefheid mee dat zijn oud- voorzitter ds. H. Pol plotseling overleden is. Vele Jaren heeft hij in grote getrouwheid en met veel liefde het voorzitterschap bekleed. Utrecht. 5 oktober 1972 Gezang 83 :1 Dankbaar voor het goede, dat wij van haar mochten ondervinden, maar diepbe droefd om haar heengaan, heeft God tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze zorg zame Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Metta van Delft echtgenote van Daniël Willem Noteboom, *p de leeftijd van 76 jaar. Hijnsburg: D. W. Noteboom W. D. Noteboom H. Noteboom-Colijn A. L. Haasnoot- Noteboom E. Haasnoot L. G. Noteboom A. Noteboom- v. d. Eijkel W. G. de Leeuw- Noteboom H. de Leeuw Oegstgeest: G. Noteboom J. M. Noteboom- Kaptein Rijnsburg: M. v. d. Kwaak- Noteboom P. v. d. Kwaak D. W. Noteboom K. J. Noteboom- v. d. Werf N. Souverljn-Noteboom M. Souverljn G. Noteboom M. Noteboom-Jungerius W. E. de Moolj- Noteboom S. de Mooi] Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis Is bepaald op a.s. maandag 9 oktober des namiddags 3.00 uur op de begraafplaats van de Ge reformeerde kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg, voor afgegaan door een rouw dienst in de aulo op de be graafplaats welke aanvangt om 2.30 uur. Vertrek van het sterfhuis om 2.00 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 tot 9.30 uur. In plaats van kaarten. Met grote droefheid wij kennis van het overlij den van onze lieve Zoon. Broer. Zwager en Oom Gerrit Jan de Bruin H. J. de Bruin H. de Bruin-de Jong J. de Bruin G. A. do Bruin-Horsman Jac. de Bruin W. de Bruin-Guijt C. de Bruin KI. de Bruin-van Beelen W. van der Plas-de Bruin C. van der Plas H. .1. de Bruin A. H. de Bruin M. de Bruin neven en nichten 6 oktober 1972 Katwijk aan Zee, Joost Bankertstraat 1 De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 10 oktober des nam. 1.45 uur in de zaal der Ichtuskerk, Nach tegaallaan te Katwijk, waar na de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Hiermede geven wij u ken nis dat. na een dienend le ven in volle vrede is ontsla pen onze lieve Nicht en ve ler Vriendin Elisabeth Plonia van der Poel in de ouderdom van 90 jaar. Leiderdorp, 6 oktober 1972 Bejaardencentrum „De Dillenburg" Mauritssingel 29 Correspondentie-adres: Mevr. H. Solleveld Elviraland 110. Den Haag De rouwdienst in de aula van „De Dillenburg" is be paald op dinsdag 10 oktober om 2 uur n.m., waarna de teraardebestelling om ca. 2.45 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraarde bestelling in de ontvangka mer van de begraafplaats. Psalm 73 vers 12 (oude berijming) In heerlijkheid opgenomen onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Metta van Delft echtgenote van Daniël Willem Noteboom Katwijk a/d Rijn: Rijnsburg: Katwijk aan Zee: W. v. d. Ven M. van Delft J. van Delft-den Haan J. van Delft-Ravensbergen J. van Delft C. van Delft-Prins G. v. d. Mey-van Delft S. v. d. Mey neven en nichten Rijnsburg, 5 oktober 1972 „Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen." Psalm 73 24 (onberijmd) In Jezus ontslapen op de leeftijd van 86 jaar mijn innig geliefde Man Arie Reijers oud-notaris A. H. Reijers-Lindner Rotterdam. 6 oktober 1972 Heemraadsingel 154 Geen bloemen Geen toespraken Liever geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 10 oktober op de algemene begraafplaats „Croos- wijk". na aankomst in de kapel om 12 uur. Vertrek vanaf het woonhuis circa 11.30 uur Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven van het overlijden van de ambtsvoor ganger van eerst ondergetekende, de heer A. Reijers oud-notaris te Rotterdam Zijn hoogstaande ambtsvervulling en sympathieke persoonlijkheid zullen bij ons in dankbare her innering blijven. Mede namens de medewerkers(sters), met de da mes M. van Dijk en G. W. van Bergen van Wal raven: P. G. Hoek en M. de Vos notarissen Rotterdam, 6 oktober 1972 Heemraadsingel 131. Onverwacht is van ons heengegaan de heer A. Reijers oud-vice-voorzitter en erelid van het bestuur van onze stichting. Zijn bijzondere persoonlijkheid en zijn liefde voor het werk van barmhartigheid, waarvan hij in „De Rustenburg" mede gestalte heeft gegeven en waardoor deze arbeid tot grote bloei kwam, zullen wij in blijvende herinnering houden. God trooste zijn weduwe. Rotterdam. 6 oktober 1972 Namens het bestuur en de direktie van de Stichting Rotterdamse Verpleeghuizen „De Rustenburg": Ds. J. Vrolijk - voorzitter J. S. Heutink - secretaris Na een korte, ernstige ziekte is in overgave aan Gods liefde en genade van ons heengegaan onze broer G. A. W. Rutgers hoogleraar te Utrecht. Zaltbommel: G. Rutgers Utrecht: M. Rutgers „Gij zu lt mij leiden door Uw raad en daaitna mij opnemen in heerlijkheid" Psalm 13 24 Heden overleed ii i zijn slaap C.orVielis de Koning weduwnaar van Jannekoba de Rooij ridder in t'le Orde van Oranje Nassau oud-hoofd van de „Hogewegschool" te rWatergraafsmeer in de leeftijd van.80 jaar. Wij zullen ons zijn zorgende liefde dankbaar herinneren. RijswijkJz.H.:J. de Koning N. de Koning-van Mourik Amstelv een: H. de Koning C. J. de Koning-Hogervorst Aerdenl iout: J. W. de Koning M. J. de Koning-van Vljet en kleinkinderen Amsterdam, 5 ok tober 1972 Huize „De Kimm'fc" Correspondentie «dres: H. de Koning, Ft >kkerlaan 26, Amstelveen. De begrafenis za 1 plaatsvinden dinsdag 10 oktober om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan. Na een moedig 'in geduldig gedragen ziekte heeft God thuisgehaa. ld Zijn kind. mijn geliefde Man. onze lieve Vadei; en Opa Frans Pot op de leeftijd vart 64 jaar. 2 Cor. 5 1 Stadskar laai: Vities: Bellingwo Ide: Stadska) taal: H. J. B. Pot-Borg R. A. Pot J. S. Pot-Theisens J. M. Pot K. B. Pot-Bakker T. Zwart R. Zwart-Pot M. E. Pot J. H. Pot-Timmerman en kleinkinderen Stadskanaal, 6 ol itober 1972 Bantingstraat 4. De overledene is opgebaard in een rouwkamer van de Aula, Vlaanderenlaan 1, Stadskanaal. Rouwbezoek en 'gelegenheid tot condoleren dins dag a.s. tussen 19 en 20 uur aldaar. Een rouw dienst zal worde.n gehouden in de Gereformeerde kerk. Poststraat ,30. Stadskanaal. Op woensdag a.s. aanvang 13.30 i |ur. Na de rouwdienst wordt de overledene in fa miliekring begraven te 2e Exloër- Geen bezo ik aan huis Geen bloemen In Jezus ontslapen onze ge liefde Zuster en Schoon zuster Trijntje Scheffel-Streefkerk D. Streefkerk J. Streefkerk-Schouten m A. L. Brenning C. Brenning-Streefkerk T J. Streefkerk M. J. Streefkerk van der Neut J. F. Wijsma M. H. Wijsma- Streefkerk Voor de vele bewijzen van me deleven die wij mochten ont vangen tijdens de ziekte en na hel overlijden van onze lieve zorgzame Vader Bastiaan de Jeu welgemeende In het bijzonder danken wij ds. J. P. Honnef voor de geeste lijke verzorging. Dr. P. van 't Woud, doktoren en verplegend personeel van het Academisch Ziekenhuis en het verpleegte huis „Leythenrode" voor de mo- dische verzorging, en liefdevol le verpleging, de familie, vrien den en bekenden en begrafenis onderneming J. H. Snoek voor de correcte uitvoering van do begrafenis. Namens de kinderen en kleinkinderen C. de Groot-de Jeu Zoeterwoude. 7 oktober 1972 techniek produkten van: reklame- en indikatie stickers in zetjj klevend papier of kunststof (voor iec; doel speciale materialen!) transparant transfers en droogdru systeem voor efficiënt en ekonomis: tekenen van repeterende details (na ontwerp en/of tekening van de ve bruiker) vraag vrijblijvend inlichtingen. van goorstraat 5 - postbus 236 - tel. 080-23102 KENNISGEVING Burgemeester en Wethouders van Utrecht brengen ter alge mene kennis dat gedurende drie maanden voor een ieder ter ge meentesecretarie (kamer 6) ter Inzage is gelegd het besluit van de raad dier gemeente van 13 Januari 1972 tot vaststelling van een wijziging van de Verorde ning reinigingsrechten. Voor uw deelneming betoond na het heengaan van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Withelmina Buis-den Duik betuigen wij u onze hartelijke dank. Gaarne hadden wij u persoonlijk willen bedanken maar door de vele reacties is ons dit niet mogelijk. Mede namens verdere familie: N. Buis Scheveningen, oktober 1972. Gaffelstraat 88 foor de vele blijken van medeleven ons betoond, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man. onze vader, behuwd- en grootvader Adrianus de Mooy zeggen wij u allen hartelijk dank. In het bijzonder de weleerwaarde heren predikanten van de Gereformeerde Kerk te Rijnsburg, H.H. doktoren en verplegend personeel voor de geestelijke en lichamelijke verzorging. De heer J. Zwaan en begrafenisonderneming 'De Laatste Eer' voor de keurige en correcte uitvoering der begrafenis. Uit aller naam: Fam. de Mooy Rijnsburg, 7 oktober 1972. ""M jnsburg^rweg 69. De Vereniging voor Christelijk Schoolondenvi te Heino, hoopt op zaterdag 21 oktober a.s. van de basisschool te vieren. Om 14.00 uur wordt een herdenkingsbijeenko® gehouden in de N. H. kerk te Heino. Het bestuur recipieert van 15.3017.00 uur gebouw 'Vrede', De Haarstraat 5 te Heino. Oud-leerkrachten en oud-leerlingen worden vrie delijk uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn Het bestui Corr.-adres: Grote Bisschop 5, Heino. Voor de talrijke hartelijke be wijzen van medeleven die wij van u ontvingen tijdens de ziek te en het heengaan van onze lieve Man en Vader. Groot- en Overgrootvader Wilhelmus Philipbertus Leenman zeggen wij u hartelijk dank. Bijzonder zijn wij gestert Uw voorbeden en vele W van hartelijk medeleven de korte, ernstige ziekte het overlijden van mijo Man. onze lieve, zeer zot Vader Lambertus Verst' WIJ zijn u daarvoor zeer baar en zullen dit nooit ten. A. D. Versteeg-lleystek Netty. Aart en Hans Bilthoven. oktober 1972 I'alzerweg 76

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10