GO I 'n Zuiver scheerwollen tentmantel, leuke japonnetjes van acryl jersey en'n sportieve mantel van ruige tweed iedere type vrouw vindt haar mode bij Vroom&Dreesmann SMANN VROOM Dekomplete modewereld in uw warenhuis Tweed mantel. Sportief model van bruingrijze tweed met een 2-rij sluiting, kloeke revers en een rugceintuur. Voor de maten 38 - 48.195.- Tweemaal acryl jersey: allereerst een japon met iets uitgestelde rökTzoals de couturiers dit model zo treffend noemen. De basiskleur is zwart, rood of geel. met een garnering in pepita ruitjes. Maten: 38-44. 79.- Erbij: een laktas^*"» met beugclsluiting. Apart ritsbinnenvak. Uitgevoerd in donkerbruin of zwart lak en in zwart. 33.95 Vervolgens een tweekleurige uni japon met opgestikt vestje in pepita'ruitjes, die u ook terugvindt in de garnering van de mouwen. Kleuren: geel, zwart of rood. Maten: 38 - 44.89.- Zuiver scheerwollen tentmantel. Sportief model met vlotte stiksels en wijde rugplooi. Het wolmerk - garandeert u de perfekte kwaliteit. In zwart, bruin of marine, voor de maten: 38 - 44 160.- Erbij: een gehaakte wollen baret. Hebben we in heel veel kleuren, zoals wit, groen, bruin, rood, camel en grijs. 6.95 i Wollen velours mantel. Met opgestikte zakken, rugceintuur en geheel afgewerkt met sierstiksels. In de blijvende modekleuren bordeaux, bruin en groen Maten: 40 - 46.180.- Erbij: 'n melucine baret, o.m. in bordeaux; bruin, zwart of camel. 39.95 En 'n schoudertas met een royale overslag Lipsluiting. Indeling: 2 ruime binnenvakken, 1 ritsvak en een korrespondentievakje. Ook kort te dragen, In zwart, zwart lak of donkerbruin. 44.95 Niet te vergeten: dameslammies. De originele, met heerlijk warme lamsvacht van binnen. Vallen ruim over de pols. In zwart en 3 tinten bruin. Maten 61/2 - 8. 24.95 tef Erbij: een soepele wtej •J&'T schoudertas, niet van leer IKV-Sv/ te onderscheiden. Royale inhoud: 3 vakken plus een ritsvakje. De riem is verstelbaar. In zwart, donkerbruin of marine. V 34.95 Vooral om het hoofd geknoopt doet deze twill acetate sjaal met zijden finish het erg leuk. In de kleurenkombinaties bruin/beige, zwart/bleu, Iwi'jf" roval en lila/zwart. Formaat: 8(1 80 r.m. 8.95

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18