C&Aen zuiver scheerwol zijn niet na te maken Vreugde van het wildspoor Geef een Artia panoramaboek i KIND IN GEZIN EN GROEP ÜV TROUW/KWARTET DOXDF.RDDAC OKTOBER 1972 T16/K16 F^niij.i^berichten Mvne waarde Huisvrouw Joke van Duijn verloste Zondag van eene welgeschapen Dochter Wilhelmina Hadewij Jan Peter Verhave H. Noordijk K. ISoordijk-Boeraard de dag te herdenken, dat zij 25 Jaar geleden In het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen: Dick en Rla Elly en Co Jan en Pauline Heden overleed, nog geheel onverwacht, mijn dierbare Vrouw en mijn lieve lloeder Jansje Verhoeff-Draisma In de ouderdom van 65 Jaar. J. C. Verhoeff Astrid De overledene ls opgebaard in één der rouwkamers van de Coöp. Vereniging U.A. ..Uitvaart-Verzorging". P.C. Ilooftstraat 181-183. Amster- dam-Z. Bezoek donderdag van 14.30- 16.00 en 18.00-20.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 0 ok tober a s. tegen 14 30 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf- plaats aan de Kruislaan Vertrek vanaf de rouwkamer te 13.45 uur. Zondag 15 oktober a s. hopen mijn Ouders G. van tier Wiel D. van der Wiel-Ycrdoes de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het hu welijk zijn getreden. Hun zoon Gijsbert Noordwijk aan Zee. oktober 1972 Dobbelmandu'in 3 U kunt hen feliciteren op 11 oktober van 17.0018.00 uur in hotel „De Zeeleeuw", Kon. Wilh. Boulevard te Noordwijk aan Zee. Heden is in Vrede van ons heengegaan onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Adriana Maria Hartman-Staleman weduwe van H. Hartman, op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: C. Hartman Viaardingcn. 4 oktober 1972 Lepelaarsingel 408 Corresp.-adres: Oranjelaan 33 Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van het Holyziekenhuis vrijdagavond van 7 tot 7.30 uur. De crematie zal plaatshebben zaterdag 7 oktober om 10.30 uur in het crematorium te Rotterdam- Zuid, Maeterlinckweg 101. Vertrek vanaf het ziekenhuis om 9.45 uur. In de vrede Gods ontslapen onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Dirk Xicolaa? van Leeuwen weduwnaar van Antoinette Susanna Volcklandt, in de ouderdom van 90 jaar. Amsterdam: J. E. Veltkamp- van Leeuwen M. J. Veltkamp Wijk bij Duurstede: J. G. E-. van Leeuwen G. O. van Leeuwen- Lagerwe-ij Amstelveen: C'. I. van Leeuwen J. H. H. van Leeuwen- Nijholt Amstelveen: C. H. Snellink- van Leeuwen J. H. SneUinJc Amstelveen: S. J. M. de Jong- van Leeuwen F. de Jong en kleinkinderen Amstelveen. 3 oktober 1972, Huize „Vredeveld", Amsterdamseweg 1. Correspondenties-adres: I. van Leeuwen, Wilhelminaplein 5, Amstelveen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 89 uur in Huize „Vrede\-eld". De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 6 oktober om 11 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Vooraf zal om 10 uur in Huize.„Vredeveld" een rouwdienst gehouden worden. Op 2 oktober is overleden onze zeer gewaar deerde Medewerker, de heer J. 11. Bui tink op de leeftijd van 64 jaar. Hij heeft ons ziekenhuis trouw gediend. Bestuur, direktie en medewerkers van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit. Amsterdam, 4 oktober 1972. l|cden werd, tot onze diepe droefheid, onverwachts uit ons nndden weggenomen, onze lieve, zorgzame Man en Vader. Zoon. Behuwdzoon. Broeder Behuwdbroeder en Oom. de heer Bastiaan de Wit op de leeftijd van 52 Jaren. A. P. de Wit-Brand Geen bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 7 oktober as. op de Algemene Be graafplaats te Dubbeldam. Vertrek vanaf het sterfhuis te 11.15 uur. Heden nam de Heere op Zijn tijd van ons weg onze ge liefde Broer. Zwager en Oom Johannes Hendrik van der Pol op de leeftijd van 52 Jaar. Putten M. van der Pol A van det Pol- Caspers Dronten: p. A. van der Pol T. P. van der Pol- Droogers Woerden: I. van Reede- van der Pol D. J. van Reede Zeist: C. W. van der Pol A. van der Pol-Hoek Amstelveen: A van der Pol A. van der Pol- Jansen Zeist: B. van der Pol N. van der Pol van de Lee Alphen a/d Rijn: E. van der Pol D. C. van der Pol- Muller en neven en nichten. 3 oktober 1972. God nam tot Zich onze ge liefde Zuster. Schoonzuster en Tante Geertje Boerema geb. Duisterwinkel. op de leeftijd van 60 jaar. echtgenote van H. Boerema. Warfum: J. Boerema A. Boerema- Brouwer Delfzijl: F van Dljk- Duisterwinkel M. van Dijk Zuldlaren: A. Kranenborg- Duisterwinkel E. Kranenborg Luttelgeest: G. Duisterwinkel K. Duisterwinkel- Koop Modesto iCalif A. de Winkle J. de Winkle- van der Gaasl Westcremden: M. Duisterwinkel D. Duisterwinkel- Feitsma Ntjeveen: M. Duisterwinkel C. Duisterwinkel- van Hiltcn Neven en nichten Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man. onze zorg zame Vader. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader. Broeder. Behuwdbroeder en Oom Ghristiaan Imthorn in de leeftijd van 76 jaar. Valkenburg (Z.H.): M. J. Imthorn- Zuurmond Katwijk aan den Rijn: L. Koelewijn-lmthorn II. Koelewijn Woerden: A. Nieuwpoort-lmthorn G. Nicuwpoort Valkenburg (Z.H.): J. Imthorn J. Imthorn- Rhijnsburger P. Rhijnsburgcr- Slootweg P Rhijnsburger Delft II de Bree-Slootwcg Mde Bree Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie. Valkenburg (Z.H.), 3 oktober 1972. Hoofdstraat 120, Gelegenheid tot rouwbezoek "s avonds van S9 uur. Geen bloemen De begrafenis is bepaald op zaterdag 7 oktober a.s. om 2 uur op de Algemene Be graafplaats te Valkenburg Zuiver Jbheerwol omdat het nu eenmaal eennatuurproduktis. Dat natuurlijke effekt die natuurlijke warmte, die echteldeuren, heus, 't is niet na te maken. 1 EnC&Adan waar u altijd voordeliger uit bent. Zowel in prijs als kwaliteit i "Dat doet toch ook niemand na! Een groot-formaat boek vol unieke waarnemingen van n;t dierenleven in bos en veld. Foto's en tekst: Jaroslav Holecek U kunt méér genietan van het levenl Laat dit boek u meenemen op boeiende zwerftochten in de vrije natuur. Kijk. kijkl Het edelhert burlt in de ochtendschemering. De auerhaan voert zijn fascinerende baltsdans uit. Remtje de vos is op jacht en volgt de bewegingen van de oehoe. Vogels bouwen nesten en vliegen af en aan. U ziet de dieren in hun eigen leefmilieu, meestal var van het rumoer van de mensenwereld: reeën, wolven beren, zwijnen, gemzen, bunzingen, marters, dassen uilen, aalscholvers, adelsars, fazanten, buidelmezen goudvinken enz. - heel de fauna van een van de rijkste natuurgebieden van Midden-Europa. Totaal 234 actiefoto s. Het resultaat van onvoorstelbaar geduld liefdevolle aandacht an groot vakmanschap. VREUGDE VAN HET WILDSPOOR 234 foto'» «1H< f24.90 Mat interessante tekst. Verkrijgbaar in de boekhandel EEN BOEK VAN ZOMER Et KEUNING - WAGENINGEN alt verrassing voor da klaint|M Sprookjeabook, prentenboek en .kljk- dooa' - allee in één Talkena alt u een bied omtlast. ontvouwt zich een boeiend aprookjeatoneel in mooie kleuren. Drie-dimensionaal, dus net els bij een kijkdoos. Zie de afbeelding. Sommige gedeelten zijn nog beweegbaar ookl In elk boek ataan zas van dia kostelijke panorama taferelen met de vertelling erbij. Er zijn 5 Artia panoramaboeken' Goudkopie en de drie beren 9 Drie kleine biggetjes Kleinduimpje Jaap en de boneataak Sesam open u Groot tormaat per boek f4,90 Verkrijgbaar m de boekhandel L. J. VEEN - WAGENINGEN Dr. Urie Bronfenbrenner in de Verenigde Staten en de Sovj'et-Unie opvoedingssystemen en hun resultaten. Dit laat de beklemmende kanten zien van de Ivistische opvoeding in Rusland. Maar het iert ook de stuurloosheid en verontmaat- telijking van het Amerikaanse kind, dat meer door leeftijdgenoten wordt 'opgevoed', nclusiee van dr. G. A. Kohnstamm voor het indse kind in gezin en groep, ek voor ieder die nadenkt over de heden- kinderopvoeding. K- Verschenen In de Oudere van Nu bibliotheek De Sovjetopvoeding tot lid van het collectief wordt in dit boek afgewogen tegen de opvoeding in Amerika. Bronfenbrenner gèeft de resultaten weer van een uitgebreid sociaal-psychologisch onderzoek. Zijn gevolgtrekkingen zijn uitermate belangrijk. PAPERBACK f 18.00 Met foto's en tekeningen Verkrijgbaar In de boekhandel Een uitgave van Li. VEEN WAGENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16