aan ieder die het AZL ter harte gaat u" Vijf-drie-acht opvollekracht! 'n Koekepannetje dat niet aankoekt 'n Bakpannetje dat niet aanbakt. Spaar het bij elkaar Dij Leeuwezegel. ADVERTEREN DOET VERKOPEN Hee... da's een soedidee vanPeli! Vertrouwde Peli lemon Peli was nu I ||j|'M meubelwas in spuitbus, f^öfÉl beschermt dus extra uwmeubelen handig, nog beter. Nieuwenoord is klaar bekijk Nieuweroord nu ook eens van verhinderd? universitair medisch centrum leiden Kindertjes groeien in mamma s buik TROUW/KWARTET WOENSDAG 4 OKTOBER 1972 HL8 Die 16 zegeltjes van Leeuwe zegel hebt u binnen een maand bij elkaar. En dan kost dit unieke keuken hulpje u nog maar f 2.65. Da's niet veel voor dat eitjes-uitjes-flensjes bak pannetje. Van binnen en van buiten is het beschermd door een speciale bakt-niet-aan laag, een heel gemak! Vergeet dus niet om een spaarkaart te vragen als u straks een paar pakjes Leeuwezegel margarine koopt. beter verpakt! langer vers! """"'iiffliiiHHnmiiHi'"" Leeuwezegel maakt het lekkerder. Veel Leidenaars en anderen uit de omgeving zullen zich wellicht reeds geruime tijd hebben afgevraagd wat de nieuwbouw aan de Rijnsburgerweg nu eigenlijk te betekenen heeft Welnuhet is de nieuwste aanwinst van het Academisch Ziekenhuis, bestemd als woon- en opleidingscentrum voor jonge mensen, die een opleiding krijgen.voor een verpleegkundige of paramedische functie. Een dag na de officiële opening, fius op zaterdag 7 oktober, nodigen wij alle belangstellenden uit om met Nieuweroord te komen kennis maken. Er is een tentoonstelling te bezichtigen, er worden (medische) films gedraaid, er wordt kabeltelevisie gebruikt en men kan allerlei demonstraties bijwonen. We zorgen dat de koffie klaar is. (Of thee ais u dat liever drinkt) Tot zaterdag dus, zo tussen tien en vier uur in Nieuweroord, Rijnsburgerweg 124 Leiden. Geen probleem. Even een briefje naar het Bureau Voorlichting van het Universitair Medisch Centrum, Rijnsburgerweg 10. Leiden en wij sturen u een brochure over alle opleidingen van het Academisch Ziekenhuis. een vertelling van HANS GROTHE Ovw Jeroen die alias precies wilde wetea Waar de baby's vandaan komen. Hoe ze groei en. Wal 'moeder worden' bete kent. En wat vaders nu eigen lijk met kindertjes te maken hebben. Jeroen vraagt en vraagt Onvermoeibaar. Zijn oudera vertellen hem bij stuktea en beetles het hele verhaal en dan <s hij gelukkig en tevreden. jonge kinderen kunnen dit boek tett lezen. Het u ook zoet ge schikt om doo' ouden voor- qo'ozon te worden. E«n Ouders van Nu boek met tekeningen f7.90 Verkriigbif vt de noekhende Dik van Z. te E. (16) 'Mijn vader en moeder wilden zo graag een antieke broodkast hebben. Met m'n broer en zus samen hebben we toen een rubriek advertentie in de krant gezet. Dat was een mooi feest toen ze 25 jaar getrouwd waren, m'n vader en moeder. Met als troostprijs een gave oude broodkast: Het dagblad Is ook_ al een antiek kontaktadres. LJ Veronica Draai die radioknop maar eens de andere kant op. Van 192 meter naar 538 meter. Juist. Daar zit VERONICA. Zonder storing. Met een geweldig, vol geluid. Voor héél Nederland. En met nieuwe, nog betere programma's. Voor u en voor iedereen. Vol afwisseling, van uur tot uur 't Is even een weet. Gewoon de andere kant van uw radioschaal. Op 538 meter. Voor glanzend stof afnemen is er Peli Hoogglansspray; voor gelakt, gevernist of gepolitoerd hout, en voor alle harde gladde oppervlakken zoals formica, glas, emaille, tegels, plastic enz. De veredelde citroenolie zorgt voor een prettige en frisse geur. Haal meteen zo'n handige spuitbus voor juist en vlug onderhoud van al uw houten meubelen. Nieuwe Peli lemon meubelwas geeft uw meubelen niet alleen een volle glans, maar. voedt het hout - dankzij de echte was - en laat het zijn rijke en levendige karakter behouden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8