Halve liter Halvamel tijdelijk vanl09 voor halvamel Wit naar smaaktoevoegen. Maison deBonneterie voorde lijn inuwkoffie algemeen directeur BLINDENTEHUIS S0NNEHEERDT ERMEL0 (Veluwe) hoofdassistente HAZERSWOUDE een onderwijzeres J ligplaats voor weekend-ark <£H5> districtsbestuurder TROUW/KWARTET WOENSDAG 4 OKTOBER 1972 T12/K14 104* Een FriescheVlag produkt rh Het bestuur van het centrum voor geestelijk aehcindicapten "Eemeroord" te Baarn vraagt een Naast en in teamverband met de geneesheer-directeur en de economisch adjunct-directeur zal hij vooral belast worden met de personeelsbegeleiding bij het functie-gerichte werken van ver schillende groepen van medewerk (st)ers voor en met patiënten. Hij zal het personeelsbeleid en de personeelszorg dienen te coördineren en richting hebben te geven. De functie van voor zitter van de binnenkort tot stand komende ondernemingsraad wordt hem toegedacht. "Eemeroord" is een centrum voor thans nog ca. 350 zwakzinnigen, voor wie ca. 300 perso neelsleden werkzaam zijn. Dit centrum zal in de nabije toekomst uitgroeien tot een centrum voor ca. 550 zwakzinnigen. Voorwaarden: Academische of gelijkwaardige vorming en ervaring op agogisch terrein via eigen opleiding of bekendheid met de werkinhoud via coaching van personen en groepen in het samenwerken. Bekendheid met het ziekenhuis- of inrichtingswezen i.e. de verpleeg kundige sector strekt tot aanbeveling. Voor deze functie als directielid is organisatorisch inzicht en het metho disch leiding geven aan groepen van belang. Leeftijd 3550 jaar; bij voorkeur prot.-chr. levensovertuiging. Brieven met pasfoto gaarne binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het bestuur van de Stichting Ned. Herv. Inrichtingen voor Geestelijk Hulpbehoevenden, Amers- foortsestraat 12A te Soesterberg. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Het vraagt een voor zijn 'Henriëtte-Paviljoen' waar 42 blinde bejaarden (ieder in eigen zit/slaapkamer met kitchenet en toilet) worden verzorgd door een staf van 20 o.l.v. het paviljoenshoofd (een gedipl. verpleegster). Van de hoofdassistente wordt verwacht dat zij het uitvoerend werk van bejaardenverzorgster zal uitvoeren, maar bij afwezigheid van het hoofd deze tevens zal vervangen. In- of extern. P.G. Niveau van bejaarden- of ziekenverzorgster gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur. Telefonische in lichtingen bij het pariljoenshoofd, onder no. (03417) 27 41. Aan de Chr. Basisschool "DE RHYNENBURGH" wordt gevraagd per 1 november a.s. voor de tweede klas. Hospiteerschool van de P.A. te Oegstgeest. Diploma Chr. Onderwijs wordt vergoed. Goede verbindingen met Alphen a. d. Rijn en Leiden. Inl. bij en soli, z.s.m. aan het h.d.s. Z. J. Treep, Rijndijk 149, tel. 01714-2317. afm. 4 x 12 m in Nrd. Holland met enkele meters grond, aansluiting lichtnet en water voorziening. Vergunning overheid moet verzekerd zijn. Brieven onder nr. 1861 Trouw A'dam. STICHTING PROTESTANTS CHRISTELIJK STREEKZIEKENHUIS GEVESTIGD TE EDE UITGIFTE nominaal f. 12.000.000- VA pCt. obligaties 1972 per 1978/2002 In stukken van nom. 1.000,aan toonder De aflossing geschiedt a pari in 25 gelijke jaarlijkse termijnen, telkens op 1 november waar van de eerste vervalt op 1 november 1978. Vervroegde gehele of gedeeltelijke aflossing is uitsluitend toegestaan op 1 november van elk jaar, voor de eerste maal op 1 november 1982. Extra aflossingen in de jaren 1982 tot en met 1986 zullen slechts geschieden tot de koers van 101% en daarna 100%. Ondergetekenden berichten, dat zij de inschrijving op de bovengenoemde uitgifte openstellen op woensdag 11 oktober 1972 van des voormiddags 9 uur tot des namiddags 3 uur bij hun kantoren te Amsterdam. 'a-Gravenhage en Rotterdam, op de voorwaarden van het prospectus dd. 3 oktober 1972. De koers van uitgifte zal op maandag 9 oktober 1972 worden bekend gem&ikt en in de Officiële Prijscourant van die dag worden gepubliceerd. Prospectussen, inschrijvingsbiljetten alsmede, in beperkte mate, exemplaren van het jaarver slag over 1971 en van de statuten van de Stichting Protestants Christelijk Streekziekenhuis en van de statuten van de Stichting Protestants Christelijk Centrum voor Reactivering van Lang durig Lichamelijk Zieken "De Halderhof" zijn bij bovenstaande inschrijvingskantoren ver krijgbaar. PIERSON, HELDRING PIERSON Amsterdam, 3 oktober 1972. AMSTERDAM-ROTTERDAM BANK N.V. Het bestuur van het Christelijk Nationaal Vak verbond zal graag in kennis komen met sollioi- tanten naar de functie van voor de stad Utrecht cn het district Midden- Nederland. Zulk een functionaris moet beschikken over: een goede algemene ontwikkeling inzicht in sociale vraagstukken kennis van de christelijke vakbeweging. Tot de taak van de aan te stellen districts bestuurder behoort onder meer: de verzorging van het secretariaat van de Christelijke Besturenbond Utrecht, het ontplooien van initiatieven voor een goed doen functioneren van de plaatselijke C.N.V.- centralen (besturenbond) in midden-Neder land, het begeleiden van deze besturenbonden bij de uitvoering van hun werkzaamheden, het adviseren van besturenbonden en C.N.V.- bestuur over plaatselijke en vooral ook regio nale problemen, de vertegenwoordiging van het C.N.V. in plaatselijke en regionele organen. Als u voor deze interessante en afwisselende werkkring belangstelling hebt, richt dan een sol licitatie tot het bestuur van het C.N.V., Ravel- laan 1 te Utrecht. De mode wordt meer ingetogen. Vandaar dat u steeds meer zwart zult zien. Romantisch zwart, feestelijk zwart, ingetogen zwait, zelfs uitbundig zwart en sportief zwart. Bij al dat zwart hoort natuurlijk wit. Wit als accent, wit als accessoire. Hoeveel? Dat mag u zelf uitmaken. Naar eigen smaak. A. Sportief zwart is dit broekpak van fluweel. Nou ja, dan wel sportief met romantische trekjes. Wat u hier niet ziet, maar waar u hij Maisón de Bonneterie wel naar moet kijken is de sublieme afwerking. De prijs van dit broekpak: 675, Wit brengt u aan door de blouse die u onder dit broekpak draagt. Die witte blouse mag op baar beurt weer een zwart accent hebben. Zoals bet afgebeelde model met jabot en zwart strikje. B. Romantisch zwart is de cape van fluweel. De cape kan vele modieuze stemmingen omhullen. Bijvoorbeeld sportief boven bet broekpak of romantisch over feestelijke uitgaanskleding. Prijs575, C. Stemmig zwart is dit geklede namiddagjurkje van wollen crêpe. Speels zijn de plissé-randen aan de mouwen en langs de zoom van de rok, die rijk uitwaaieren. Prijs: 450, D. Jeugdig zwart is dit model van Courrèges. De signatuur van deze ontwerper is duidelijk aanwezig: strakke lijnen, forse rits, markante garnering van lakvinyl, modieuze plooien in de rok. Prijs: 498, E. Zwart bij zwart. Tassen van lakleer. Dit schowdertasje past bijvoorbeeld subliem bij „gekleed". Opgesmukt met zilver- en goudmetaaï. Prijs: 195, F. Passend zwart zijn de fluwelen enveloptasjes van Gucci. Zwarte envelop tasjes ook in leer en zijde. Vanaf: 89, G.Wit naar smaak wit van zilver. Byoux op zwart dienen van zilver te zijn. Wit boort op zwart. Georg Jensen uit Denemarken maakte zilveren sieraden die opvallen door een simpele, strakke vormgeving, die nu al klassiek te noemen is. Amsterdam, Kalverstraat/Rokin. Den Haag. Gravenstraat/Buitenhof!

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14