CJ -m Nu bungalows tegen winterprijzen fT VROOM DREESMANN rcm/Mtvoorddiger 8 oaao ffipir [HJSirlM damespullover van ribgebreid acryl in fantasie steek met sportieve rolkraag. In o.a. zwart, d.bruin, rose, naturel, geel. Maten 38 t/m 44. Nu als prijstip slechts dames heupslip van 100% katoen in een erg mooie fijne ribkwaliteit Perfekte pasvorm. Kleur: vit. Maten 38 t/m 4G. Nu als prijstip voor 'n ongelooflijk laag prijsje: interlock-pyama's meisjespyama in modern dessin 100% katoen, in diverse kleuren. Maat 98 t/m 164. Maat 164^-j 11.50, maat daraespyama in 2 uitvoeringen met ronde hals of met col en V-hals.. In de fijnste tricot-kwaliteit. Kleuren o.a. oranje aqua, turquoise en rose. Maten S„ M en L en XL. Maat S (kleine stijging per maat). nJ^ Deze prijzen gelden t/m 7 oktober. damesnachthemd van 100% katoen, met kraag, korte mouw en voorsluiting. In diverse kleuren en dessjns. Maten M, L en XL. Nu als prijstip CVi»rHu*Ur» Jic W AgittM ft»** WB"" Schumann Arzberg serviesgoed van prachtig wit porselein met randdekor, serie Madame. Dit beroemde dekor kent u al van onze pannen en blikvaren- kollektie. Nu dit serviesgoed als prijstip biezonder voordelig vO\ WUHHS 1MÏËKS2 Engelse stereo l.p.'s Sensationele partij 30 cm l.p.'s met beroemde klassieke werken o.a. de Messiah van Handel, de Bolero van Ravel, maar ook ruime keus in het populaire genre, zoals engelse en amerikaanse hits, franse chansons, soul, Robertino, Francoise Hardy, Zorba's dance enz., voor weggeef- prijsjes normaal 8.90 per stuk. Nu als prijstip. vlotte schoudertas met verstelbare riem van uitstekend soepel materiaal. In zwart lak, zwart of donkerbruin. Als prijstip: kindermaillots van acryl, in kabelsteek gebreid met doorlopend patroon in broekje. In beige, marine, vit, rood, grijs en groen. Maten 92 t/m 140. Maat 140 7.95 maat 92 slechts Op de kollektie bun galowtenten geeft uw warenhuis een winter- korting van 21-delig hardglas tafelservies van opaal wit hardglas met fris groentendekor. Ovenvast! Bestaat uit 6 platte, 6 diepe en 6 dessert borden, 2 schalen en een sauskom. Normaal 65.35, nu als prijstip slechts herentricotpyama in uni, getrokken naald, met contrastboord. Van 100% katoen, makkelijk vasbaar. In bleu, brick, groen, goud en marine. Maten 8, M, L en XL. Nu slechts Italiaanse heren booties van suède, vier-rings, met ijzersterke zool. Kleur: bruin. Maten 39/45. Als prijstip nu herenpullover van 100% acrjd, ribgebreid, fully fashioned. In 14 kleuren. lumber-jacket van suède, met tricot boord en manchetten 2 opgestikte zakken en binnenzak. Kleur: antilope. Nu polyester;katoenen shirt met lange mouw en borstzak. In wit, bleu, reseda en beige. Maten 36 t/m 43. Nu slechts Polyester/katoenen shirt met lange mouw borstzak en borstlat. Slim fit. In slank of normaal model. Kleuren: o.'a. aubergine, mauve, blauw, bruin, brick. Maten 36 t/m 43. Nu slechts Nylon shirt, makkelijk te wassen niet strijken. In lichte en donkere uni tinten en strepen op fond. Maten 36 t/m 42. Nu slechts zalig donsdekbed gevuld met prima eenden-halfdons valt lekker luchtig om u heen en is toch heerlijk warm. Vraagt u maar naar het Karostep donsdekbed nu als introduktieaanbieding. 2-persoons (200/200) 149.-, 1-persoons (135/200) Italiaanse dames booties met ritssluiting, warme teddy voering en sneeuwrandzool. Kleur: bruin. Maten 36/41. Nu als prijstip damesslip van zeèr fijne kwaliteit badstof. Met prima pasvorm. In wit, rood, geel, turquoise, marine en oranje. Maten S, M en L. Nu slechts Alleen verkrijgbaar in de vestigingen van

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8