EO is nog niet klaar: programma's uitgesteld 1 Donja Saskia en haar prins Nog geen familiespel en voorlopig niets voor tieners Amerikaan met 35 kilo hasjiesj gearresteerd 'Bartje bidt niet voor bruine bonen' Wij ontvingen VU-magazine ook voor radio Serie over Hendrik VII Verstarring TROUW/KWARTET DINSDAG 3 OKTOBER 1972BINNENLAND/RADIO -TV T4/K6 MARY PERKINS ■HETSnhTT >JAUWSLI3KS r V00RfcTÉLl£N, MTWEAL AWJ HÉT VJESK BIJAIJ lKA3?ay... veswtwi&Eue MÉ SM MÉT LOWIETJE Van onze radio- en tv-rdactie HILVERSUM De Evangelische Omroep heeft enkele onderdelen uit het programmapakket moeten uitstellen, omdat tijd en personeel ontbraken om per 1 oktober klaar te zijn. Daarom kan men nog niet op alle fronten realiseren wat men in de toekomst wil. r,ifTYTT| 1 IN DE GOUDE GAPER dour W. G. VAN DE HULST, plaatjes van «V. G. VAN DE HULST Jr. 247. Daar stonden ze al, de enkele spichtige, grijze plantjes, met hun lange, roodgepunte blaadjes en hier- en daar een heel kleine bruine bes. In het bos nog meer. Al dieper was hij 't struikgewas binnengedrongen. Jammer, veel besjes vond hij niet en déérom toch was 't hem juist te doen. De aardige dingen hadden van binnen vper hokjes en elk hokje, zonder mankeren, borg precies vijf en twin tig miniem-kleine zaadjes.'t Was zo uiterst zeldzaam, dat honderd-zaden- kruid. je vond het bijna nooit, maar 't zanderige zaad was een prachtig middel om oude, stramme en stijve mensen weer wat sterker en vlugger en vrolijker te maken: hen te verlos sen van hun pijn. Hij had gezocht en gespeurd en de hele prinses en de dikke maarschalk en zijn ezel verge ten. Tot hij opeens gegrom van stemmen had gehoord in de laan. Nu sjokte hij, vooraan, naast Hans. zwij gend verder. Die twee dikken achter hem kwamen wel. Hij was in stilte zo blij met z'n vondst, had de zaadjes zorgzaam geborgen in een zakje van zijn wambuis. Zuinig zijn er op vist! En later nóg eens gaan snuffelen op die plek. Wét? Hoorde hij goed? Hoorde hij achter zich die twee vreemde sinjeurs fluisterend praten over de prinses? Vreemd was dat! Tersluiks keek hij om. KARELTJES GROTE AVONTUUR 36. 'Ik heb U misschien niet zo goed begrepen, meneer', stamelde smidje Verholen. 'Maar eh.vroeg U of ik de reuzen had gezien?' 'Zo is het Egbert', antwoordde het ventje. 'Je weet toch wel wat reuzen zijn? Dat zijn van die grote lummels, die altijd zeggen, dat ze mensenvlees ruiken. Ik heb ze nodig, zie je'. 'O, ja. juist', antwoordde smidje Verholen. 'En eh.als ik zo die rol stof onder uw arm zie. En die ellemaat en die schaar..ja ja.U bent dan zeker kleermaker van uw vak. hè? Gaat U bij geval een nieuw pak voor ze maken?' 'Een pak maken!' lachte het ventje uitbundig. 'Nee maar, die is goed, Pieter! Een pak maken! Ha- hahaha! Een pak kunnen ze krijgen, ja! Maar mag het dan een pak op hun dinges zijn! Jonge, jonge, Gerrit! Jij lijkt me een grappemaker, zegt!' 'W..wat.stamelde de smid. 'Wilt U mij werkelijk vertellen, dat U van plan bent die reuzen een pak ransel te gaan verkopen! Wie bent U dan wel!' Het ventje knoopte toen errstig zijn buisje open en wees op de geborduurde gordel, die hij om zijn middel droeg. 'Lees dat', zei hij sreng. 'ZEVEN IN EEN SLAG...' las de smid. 'Goed zo. Frits', prees het manneke. 'Jij leest niet slecht op je ouwe dag. En nou begrijp je het zeker wel, hè? Ik ben het dappere kleermakerije. Het is een beetje slap in de textielbusiness de laatste tijd en daarom houd ik me maar bezig met het verslaan van reuzen, het opsluiten van wilde zwijnen in oude kapelletjes, het uitschakelen van eenhoorns en ander woest gespuis en, weet je wat het leukste van alles is? Aan het eind van al dat werk wacht er een mooie prinses om mee te gaan trouwen!' Het kereltje kleurde van opwinding en vervolgde: 'Je zult het misschien niet willen geloven, Karei! Maar als ik al die reuzen en zo verslagen heb, dan trouw ik met de prinses en krijg ik het halve koninkrijk. Haar vader, de koning, heeft het me zelf beloofd!' Het familiespel, dat deze maand van start zou gaan wordt uitgesteld tot december. Het spel tussen twee ge zinnen bleek te weinig tempo te heb ben, zodat een nieuwe formule moet worden uitgedokterd. Voor de rubriek kerk en theologie is nog geen presentator gevonden. 'Er zijn wel enige gegadigden, maar zon der omzichtigheid zal het niet gaan. Het moet iemand zijn, die helemaal achter de ideeën van de EO staat en in een pastoraal gesprek wordt dat ge peild'. aldus perschef Meindert Leer- ilng, die tevens eindredacteur is van de actualiteitenrubriek voor t.v. en radio. Donderdag over twee weken is de eerste uitzending. Gastpresentator is dan prof. dr. G. A. Lindeboom over het onderwerp homofilie. Met het tienerprogramma kan ook niet direct worden begonnen omdat de juiste man er nog niet was. Deze heeft men nu gevonden in Hans Cor- nelder, die afkomstig is van Youth for Christ en nu in vaste dienst bij de EO is. BELGIë Omdat de EO ook in België luisteraars heeft zoekt men in dat land iemand, die de rubriek 'u schrijft ons' kan presenteren. Ook in de personeelsbezetting van de actualiteitenrubrieken voor radio en tv zijn nog al wat hiaten. Eindredac teur van de tv-actualiteitenrubriek 'Nader bekeken', waarin het dagelijks gebeuren in bijbels perspectief wordt geplaatst, is Leerling. Maar hij staat op het ogenblik ook aan het hoofd van 'klankbord', de actualiteitenru briek voor radio. Daarin wordt hij op het ogenblik bijgestaan door free-lan cers, werkzaam in de dagbladjourna listiek. PERSONEEL Toch is men bij de EO optimistisch over het personeelsbestand, waarmee met ingang van 1 november het nieu we gebouw aan de Oude Amersfoort- seweg betrokken wordt en dat dan wel geen Ludgerus-college meer zal heten. De adminsitratie telt tien man, vier zijn er bij gekomen. De radio-afdeling beschikt over twaalf man, de televisie over 38. Daarnaast werken verschillen de free-lancers mee. Hoofd van de afdeling radio is de heer A. A. Baanstra geworden, die in deze functie Arie Pronk opvolgt, die nu officieel algemeen hoofd muziek heet. De heer Baanstra was tot voor kort majoor in het leger, maar uit ideële overwegingen heeft hij zijn baan opgegeven en werkt zich thans in omroepzaken in. Over het programma in zijn geheel zegt Leerling: 'We zitten in een over gangsstadium. We improviseren nu nog en daarom kunnen we geen volle dige tekst en uitleg geven'. Een tip van de sluier wordt opgelicht in het programma 'En wat nu?' waarin Meindert en andere programmama kers donderdagavond over de toe komstplannen van de EO vertellen. Wel bekend zijn, dat er een vrouwen rubriek komt onder leiding van hoor spelactrice Nel Snel, dat Wessel Dek ker, voormalig dirigent van Vrij en Blij, een programma op Hilversum 3 gaat verzorgen en dat er zes program ma's komen met opnamen van alle werken van organist Jan Zwart. Voor de televisie komt er een serie streek-programma's onder regie van Franz Arnold. Voor de rubriek klas sieke muziek is de pianist Daniel Wayenberg gevraagd een pianoconcert te spelen. In metterdaad wordt de weg gewezen hoe de helpende hand te bieden. Van een verslaggever SCHIPHOL De douane heeft een 28-jarige Amerikaanse vertegenwoordi ger gearresteerd die in het bezit was van 35 kilo hasjiesj. Hij was op weg van Karachi naar Zllrich en moest op Schiphol overstappen. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Morgen, woensdag, spreekt ds. H. A. Visser in de middag pauzediensten van de Alle-Dag-Kerk op het Begijnhof (12.40 en 13.10 uur) over het onderwerp: Bartje bidt niet voor bruine bonen. NCRV-radio-uit- zending van deze dienst op donderdag 5 oktober, 12.50 - 13.10 uur. Dwarslagen in de christenheid door Liebje Hoekendijk: 3e, aangevulde druk uitg. Ten Have, Baarn, 124 pag., prijs 8,50. Tot de aanvullingen behoort een aantal overwegingen over de polarisatie en ook is een beschrijving van de vrij zinnigheid, als mogelijke vijfde dwars- laag toegevoegd. De hemel door prof. dr. G. C. van Nif- trik. Ondertitel: over de ruimtelijkheid van God. Uitg. Callenbach, Nijkerk, 175 pag., prijs 14,90. De grote aandacht die deze studie van de bekende Am sterdamse dogmaticus ontving, maakte deze tweede druk nodig. Door de wereld. Dagboek, uitg. Kok, Kampen voor de commissie Kerk Over zee van de Ned. Zendingsraad, 394 pag., prijs 17,50. Uit het voorwoord van dr. P. L. Schram: 'Het enige waar de Bij bel om vraagt is verklaard te worden en geloofd. Dat nu is het enige waar aan wij met dit dagboek enigszins ho pen bij te dragen.' Aan dit dagboek hebben ongeveer veertig scribenten meegewerkt; een kleine twintig van hen is predikant. Bommen voor brood, bundel opstellen over 't verband tussen bewapenings wedloop. armoede en milieubederf (n.a.v. 't rapport-Mansholt). Uitg. Het Wereldvenster, Baarn, 48 pag., pr. 3.90. Tot de medewerkers behoren J. Ver- kuyl, H. Linneman, Dolf Coppes en Bas de Gaay Fortman (titels worden ach tergehouden. Heeft de regen een vader? door Weija Bergman. Uitg. Zomer Keuning, Wa- geningen, 256 pag., prijs ƒ8,90. Goed vertelde familieroman, die de abonnees van de Spiegelserie maar 4,45 kost. En de kermis gaat door door Sybrand Prakken. Uitg. Callenbach, Njjkerk. 188 pag., prijs 9,90. Gemakkelijk toe gankelijke streekroman, die voor een deel in de tweede wereldoorlog speelt. Wanneer ik bid. Gedichten van ds. Geert Boogaard, Uitg. Callenbach, Nij kerk, 45 pag., prijs 6,90. Preludium, ondertitel: Geastlike lieten. Bundel Friese gedichten door Gerben Brouwer. Uitg. Bosch 4: Keuning, Baarn. 72 pag., prijs ƒ7,50. FERDNAND Rode kool met wijn 600 gr. rode kool 2 appelen, zout suiker, rode wijn kruidnagelpoeder 30 gr. boter aardappelmeel Koop gesneden kool, deze wassen en met weinig water opzetten en toevoe gen: wat zout, de kleingesneden appe len, wat suiker, kruidnagelpoeder, ro de wijn en de boter. Laat de kool ongeveer drie kwartier zachtjes ko ken. Het kookvocht daarna binden met aardappelmeel. Menutip: hachee, rode kool met wijn, aardappelen, yoghurt met vruchten. —23— Was het wonder, dat Saskia na een dergelijke belevenis moeilijk de slaap kon vatten? Met open ogen in het duister starend werd ze gewaar hoe in de bovenkrib Marguérite zich behoed zaam omkeerde. Sliep ook de Franse niet? Een aandrift volgend stak Sas kia haar hand omhoog. De zachte vingers van de Franse streken er liefkozend overheen. De beide meisjes begrepen elkaar zonder woorden. De geliefde die in het vaderland moest worden achtergelaten was misschien nauwelijks zo ver verwijderd als de prins, die meereisde op het zelfde schip. In haar vrije ogenblikken hielden de meisjes zich het liefst aan de voor plecht op, turend naar de westerkim. Zo vaak het kon sloegen zij daar de zonsondergang gade. De gouden streep, door de naar de kim neigende vuren bal over de golven getrokken, boeide en fascineerde haar beiden telkens weer. De weemoed-gevoelens. die dit schouwspel wekte, wisten ze niet in de taal van de ander uit te drukken en toch begrepen ze elkaar. Of de graaf die gevoelens deelde toen hij op een van de mooiste avonden van de overtocht zwijgend bij de twee meisjes kwam staan? 'Eigenlijk varen wij in de verkeerde richting', hoorden Marguérite en Sas kia hem zeggen. Vragend keken zij naar hem op. 'Voor we gingen slapen vertelde mijn moeder ons verhalen over onze voor- ouders.Sommigen zijn kruisridders ge weest. Zij trokken naar het oosten. Dat wil zeggen dat zij de zon zagen opgaan in het land dat voor hen lag. het morgenland. Het land van hun aardse en hemelse toekomst Wij va ren in de andere richting, uit het avondland weg, maar naar het wes ten.' 'De zon kwam die oude kruisridders, uw voorvaderen, dus tegemoet.' Moei lijk, één voor één vond Marguérite deze woorden. 'Inderdaad', antwoordde Johan Mau- rits. 'Dat hebt u goed begrepen. En mooi in het Hollands gezegd.' 'Ons gaat de zon vóór', constateerde Saskia. Haar jonge gezichtje had zo'n trimofantelijke uitdrukking, dat de andere twee lachen moesten. 'Ook dat is mooi gezegd, Joffer Saskia. Ik wil het onthouden. Ons gaat de zon vóór. Als wij voortdurend de zon zouden blijven volgen gesteld dat dit mogelijk was zouden wij uitko men op de plaats waar zij, de kruis vaarders. In het heilige land een hei lige toekomst zochten.' Aan het gesprek over de kruistochten en de kruisvaarders, dat zich ontwik kelde. kon Saskia nauwelijks deelne men, want over geschiedenis had zij in het weeshuis weinig geleerd. Van Wouter Volkerts en Karei Tolner, die allebei veel hadden gereisd en veel hadden gelezen, zou ze later meer te weten komen over de historie van haar volk en van het christendom, maar heel haar leven zou zijn onthou den dat zij uit de mond van Johan Maurits van Nassau voor het eerst van het ridderideaal had gehoord. De kruisvaarders waren uitgetrokken om Jeruzalem te bevrijden, vertelde hij, maar toen zij eenmaal in Jeruza lem waren wijdden sommige kruisrid ders zich aan een ander ideaal. Zij verenigden zich in een orde van strij ders voor het christendom, die beloof den zich als ware ridders toe te wijden aan de verpleging van zieken en de verzorging van lijdenden. Die orde was de eeuwen door blijven bestaan onder de naam Johannieteror de. Zij was over Europa verdeeld in grootprioraten, balijen enzovoorts. De balije Brandenburg was na de Refor matie protestants geworden. Voor Sas kia was het merkwaardig dat er oeu- 'Achtergronden van de wen na de kruistochten nog altijd een Duitse orde van protestantse kruisrid ders bestond. 'Bent u lid van die Johannieterorde Hoogheid?' waagde ze te vragen. u;ju-i 'Tot dusver niet. De orde doet haar Q6 DIJD6I in TlimS6ri6 werk voornamelijk in Duitsland waar ze ook belangrijke bezittingen heeft, en ik heb bijna mijn hele leven in de Nederlanden gewoond.' 'En gewerkt', vulde Margurlte aan. 'En gewerkt Op mijn manier. Overi gens hoefde men niet bepaald lid van de Johannieterorde te zijn om. HILVERSUM Radio VU-magazine heet het nieuwe programma, dat de NCRV met ingang van donderdag gaat uitzenden en dat de communica tie tussen de Vrije Universiteit en de buitenwereld moet vergroten. De inhoud van dit programma zal voor een belangrijk deel parallel lo pen met de inhoud van het VU- magazine, het maandblad van de vere niging voor wetenschappelijk onder wijs op gereformeerde grondslag. Het blad zal maandelijks ongeveer op de zelfde tijd verschijnen als de uitzen ding. In verstaanbaar Nederlands komt in radio-VU-magazine aan de orde wat er op de VU gebeurt. Op deze wijze kan de samenleving meer betrokken worden bij het uni- versitair gebeuren En dat is iets RctdlO V9n039^ waaraan juist degenen, die met weten schap bezig zijn steeds meer behoefte hebben. In de eerste uitzending wordt aan dacht besteed aan het besluit van de senaat van de VU een doctoraat hono ris causa in de theologie te verlenen aan ds. C. F. Beyers Naudé, directeur van het Christelijk Instituut van Zuid-Afrika. Wanneer deze erepromo tie zal zijn is nog niet bekend. Ook zal aandacht besteed worden aan het proefschrift van drs. J. P. Feddema. getiteld 'Transvaal-BaTswans kiezen voor de moderne wereld.' De uitzendingen van Radio VU-maga zine zijn steeds op de eerste donder dag van de maand van 23.00 tot 23.20 uur en staan onder redactie van Ben van Kaam en Cees Los, redacteuren van VU-magazine, en Daan Buddingh van de afdeling gesproken woord van de NCRV-radio. 'De schaduw van de Tower' heeft de BBC-filmserie in kleur over Hendrik VII, koning van Engeland van 1485 tot 1509, waarvan dl NCRV vanavond liet eerste deel uitzendt en waarop nog twaalf delen zullen volgen. Best mogelijk, clat veel liefhebbers van popmuziek er anders over den ken, maar voor mij begint AVRO's Toppop te verstarren. Het lijkt me een nogal eenzijdige informatie als resultaat van een zich uitsluitend richten op die jonge kijkers die dwe pen met commerciële nummertjes. Wanneer de programmamakers ook ou dere leeftijdsgroepen meer voor deze rubriek zouden kunnen interesseren, komen wellicht andere facetten van de popwereld aan bod. Inplaats van 'Het zevende kruis' zond de KRO 'De vader van de bruid uit', een Spencer Tracy-film die al eerder op de televisie was te zien. Alweer was de kwaliteit van de ge draaide copie niet geweldigOm streeks 9 uur ben ik daarom maar even uitgeweken naar Duitsland 1. Daar was een tafrelenspel te zien van Dimitri Frenkel Frank. Hij regisseer de zelf de zogenaamd uit het leven gegrepen voorvalletjes, net als bij RADIO NEDERLAND HILVERSUM I AVRO. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje, met 8.00 Nws en 8 11 Radiojournaal. 8.50 Morgenwijding. 9 00 <S) Nieuwe gramm.platen, met comm. (9.35- 9.40 Waterst.) 10.00 <S> V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws. 11.03-11.05 Ra diojournaal.) 11.30 (S) Rondom twaalf: ge- var. progr.. met 11.55 Beursber. Overhelds- voorl.12.30 Ultz. v.d. landb. AVRO: 12 40 (S) Knipperlicht: wekelijks radloverkeersma- gazine. 13.00 Nwa. 13.11 Radiojournaal. 13.21 (S) Kerkorgelconc. EO: 14.00 Openingswoord v.d. Voorzitter. 14.05 Het woord der waar heid: Theol. naar de Heilige Schrift. 14.15 Klass. muz. 14.25 V.d. vrouw. 14.45 V.h. voetlicht: rep. 15.05 Licht en uitzicht: progr. voor zieken en bejaarden. 16.00 Nws. 16.03 Act. 16.10 Voor kleuters en kinderen. 16.30 Jeugdtoer, Jongerenprogr. AVRO: 17.00 (S) Mobiel: beweeglijk progr. voor beweeglijke mensen. (17.55 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.21 (S) Van Eur. strijdperk tot Eur. tijdperk; klank beeld. 18.45 (S) Prom. Ork.: operettemuz. 19.30 Vanavond, gevar. progr. 22.30 Nws. 22.40 Radiojournaal. 22.50 (S) Vanavond laat: actueel progr. 23 55-24 00 Nws. HILVERSUM II KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord 7.07 (S) Badinerle: klass. muz. 7.30 Nws. 7.41 Echo. 7.50 (S) Badinerle: klass. muz. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.36 Gymn. v.d. 'Om christenridder te wezen', zei Mar guérite. 'Om te strijden voor de verbreiding van het christendom, om zieken te verplegen, lijdenden te verzorgen, herhaalde Saskia wat ze gehoofd had. Alle drie staarden ze nadenkend voor vijT jaar zich uit. Een gouden lijn trok een verbinding tussen het kleine schip, middenop de oceaan, en de verre kim. waarachter het land van de toekomst wachtte. 'God heeft de aarde rond geschapen', zei tenslotte Johan Maurits. 'Daarom komen we. als we ons door zijn zon laten voorgaan, altijd op de plaats waar we Hem kunnen dienen.' HILVERSUM 'Achtergronden van de bijbel' heet de serie, die in Israël is gemaakt in samenwerking tussen Xw YSDflSAtf NCRV en KRO en verscheidene on- derwijsorganisaties. Vanavond zendt de NCRV het eerste deel uit. Deze omroep brengt de eerste zes programma's op het scherm op 3, 10, 17, 24 en 31 oktober en 7 november. De KRO vervolgt de reeks op 13, 20 27 november cn 4, 11 en 18 december. De uitzendingen zijn steeds om half acht NEDERLAND I NOS-NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie 14.00-14.50 Schooltelevisie 'Van twaalf tot twee' (Wordt vervolgd) HILVERSUM Vandaag is het pre cies vijf jaar geleden dat het KRO- radioprogramma 'Van twaalf tot twee', dat bij de luisteraars een grote populariteit geniet, voor de eerste maal de ether in ging. Het vijfjarig bestaan zal op bescheiden wijze wor den gevierd. NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal VARA 19.05 De Stratemakersop- zeeshow, spektakelprogr. 19.25 Daar komen de schut ters, TV-serie 20.00 Journaal 20.20 De Onedin lijn, kron. van een zee vaarder, TV-serie 21.10 Koning Klant 21.40 2 voor 12, quiz 22.20 Dingen die verbor gen blijven, doc. film 22.45 Journaal Iiadimassa, waaraan het Duitse pro gramma vaak deed denken. De luchti ge kost werd vakkundig opgediend. Theo Uittenbogaard en Kees Boom- kens hebben een eigen stijl voor het maken van een documentaire. Zij ver staan de kunst de informatie omtrent het beeld van hun onderwerp door de betrokkenen zelf over te laten bren gen inplaats van voortdurend eigen commentaar aan te dragen. Het resul taat is dat hun documentaires direc ter inwerken op de kijker. Dat was nu ook weer het geval met 'En verder geen bijzonderheden', een film over het korps mariniers. Filmisch en jour nalistiek, maar ook in de psychologi sche benadering een werkstuk dat een streepje aan de balk verdient. Ton Hydra huisvr. 8.45 Moeders wil is wet. 10.0# Schoolradio. 10.10 (S) Aubade: klass. muz. (10.30-10.32 Nws.) 11.00 V.d. zieken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 WIJ land: 12.26 Med. t b.v. land- en tuinb.: 12.30 Nws: 12.41 Echo. 13.00-13.05 Raden maar 14.00 Schoolradio. 14.30 (S) Inter lokaal op dinsdag: licht muz.progr. <15.30- 15.32 Nws.) 17.00 Overheidsvoorl.: het toeris me op Aruba. Link van Bruggen in gesprek met de heer Arends v.h. Bureau ter Bevor dering v.h. Toerisme op Aruba. 17.10 V.d. kleuters. 17.30 Nws. 17.32 Echo. 18.00 (S) Licht ork. met zangsollsten. 18.19 L'itz. v d. A.R.P. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18 50 Voorbeschouwing over de KRO-programma's. 19.00 (S) Muz.plezierklass. muz. 19.50 Den Haag vandaag 20.00 Nws. 20.05 <S> Miss» solemnls. Beethoven, uitgev. door The New Phllh. Chorus en The New Phllh. Orch. met zangsolisten. 21.30 Babel: veertiendaags (kul- tureel) radiogram. 22.30 (S) Klass. ork.mux. 22.50 Overweging. 23.00 Echo. 23.30 (S) Binnenkijken, gesprek. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III VARA: 7.00 Nws. 7.02 Dag dinsdag. 8.00 Nws. 8.02 Onderweg. 9.00 Nws. 9.03 Plaatjes v.d. pep. (10.00 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 Een opvallend vrolijke gevar. visite. (12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 De Eddv Becker Show. (14.00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Drie-draal. 16.00 Nws. 16.03 Mix. (17.00 Nws.) 18.00 Nws. 18.02 De Joost de Draaljer Show. VARA: 19.00 Nws. 19.03 Popsmuk. 20.00 Nws. 20.02 Poprekonstruktie. 21.00 Nw«, 21.02 Jazz en blues. 22.00 Nws. 22.02 Eddij Becker. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.02 Wachten op middernacht. 24.00 Nws. 0.02 Tom Blom. 0.55-1.00 Nws. NOS-NOT 22.50 Voorlichtingsprogr. Water en Lucht NEDERLAND II NOS 18.45 Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal NCRV 19.05 Dieren Vriend 19.30 Achtergronden van de Bijbel,TV-serie 20.00 Journaal 20.20 Het meisje met de blauwe hoed, muzikale komedie (2) 21.10 Hendrik VII - De scha duw van de Tower, drama tische kroniek 22.00 Hier en Nu 22.40 Dagsluiting 22.*5 Den Haag vandaag 22.55 Journaal 23.00 Samenvatting voet balwedstrijd Europa- Amerika te Bazel

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6