Neemhetóók! 't Is niakkelijken...gratis de postgiro Bn 00 Familieberichten da&makkeüjk! TROUW/KWARTET DINSDAG 3 OKTOBER 1972 Tot onze grote vreugde mogen wij u meedelen dat onze Ouders N. van Egmond W. van Egniond-van Vliet D.V. 15 oktober a s. de dag hopen te gedenken dat zij 25 jaar geleden getrouwd zijn. Hun kinderen: Wim Rita en Chris Mar ja en Jan Margreet Nico Hans Brielle, oktober 1972, Voorstraat 104. Gelegenheid tot feliciteren maandagavond 16 oktober van 7.309.00 uur in het Hotel-Restaurant „Carillon", Voorstraat te Brielle. Onze ouders en grootouders S. H. A. Verbrugge N. Verbrugge-Leij dekker hopen D.V. op woensdag 11 oktober 1972 de dag te her denken dat zij 50 jaar geleden getrouwd zijn. B. Verbrugge A. P. A. Verbrugge-v. Ettinger G. Verbrugge B. Verbrugge-Harten S. H. A. Verbrugge K. Verbrugge-v. Rooden en kleinkinderen Rotterdam, 30 september 1972. Teldersweg 3. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 14 oktober van 3 tot 5 uur in de Jeugdzaal van de Vredevorstkerk, Wil- genplaslaan 200. 11 oktober afwezig. God heeft op Zijn tijd, maar voor ons geheel onverwacht tot Zich genomen. Zijn geliefde kind, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom Cornelis Baatenburg de Jong echtgenoot van N. Baatenburg de Jong-Molendijk op de leeftijd van 65 jaar. Job 19 25 en 26 Maassluis: N. Baatenburg de Jong- Molendijk Jan en Corrie Annie Cees en Nel Niko en Hilde Marja Kethel: Nelleke en Piet en kleinkinderen Maassluis, 1 oktober 1972. Jan Vethlaan 6. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden Jan Veth- te 13.30 uur, waarna de begrafenis zal laan plaatsvinden op donderdag 5 oktober op "de Algemene Begraafplaats te Maassluis. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Het heeft onze Hemelse Vader, de God van leven en dood, goed geacht plotseling tot Zich te nemen, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader de heer Johannes Catharinus Lindeboom Oud-burgemeester van de gemeente Bedum (Gr.) Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 66 jaar Haren (Gr.), 30 september 1972 Rijksstraatweg 98c. J. H. Lindeboom-Wiersma Rotterdam: C. E. Vos-Lindeboom W. Vos Johanna Dominica Bilthoven: L. Lindeboom C. Lindeboom-van Noort Lucas Rhoderick Haren (Gr.): Ch. F. Wiersma (huisgenote) Liever geen bezoek aan huis Liever geen toespraken Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de 'Goede Herder kerk' te Bedum, alwaar gelegenheid is tot condo leren op woensdagavond 4 oktober 1972 van 19.30 21.30 uur, Schultingastraat 1. De rouwdienst vangt aan donderdagmiddag 5 ok tober 1972 om 14.00 uur aldaar, waarna de ter aardebestelling plaats zal vinden op de Algemene Begraafplaats te Bedum. Heden nam de Here zeer onverwacht uit ons midden weg onze geliefde broer, zwager en oom, de heer Johannes Catharinus Lindeboom Oud-burgemeester van de gemeente Bedum (Groningen) Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 66 jaar. Zeist: E. van den Berg-Lindeboom Zwijndrecht: W. F. M. Lindeboom A. Lindeboom-van der Brugge Amsterdam: G. A. Lindeboom C. S. Lindeboom-Kruysveldt H. C. W. de Bruyne-Lindeboom A. M. Lindeboom A. G. Lindeboom-Bakker F. T. Diemer-Lindeboom E. Diemer W. F. M. van der Linden- Lindeboom Js. van der Linden L. A. van Alphen-Lindeboom H. J. van Alphen L. G. A. Brommer-Lindeboom R. H. Bremmer Neven en nichten Utrecht: Hooghalen: Rotterdam: Hulzen (N.H.): Dordrecht: Enschedé: 30 september 1972. Met diep leedwezen geven wij kennis dat na een langdurig en moedig gedragen lijden op 30 sep tember 1972 is overleden ons zeer gewaardeerd korpslid Bernardus Devilee op de nog jonge leeftijd van 39 jaar. Hij zal altijd als een goede en trouwe collega in onze gedachten blijven bestaan. De Commandant en het personeel van de Brandweer Leiden Leiden, 2 oktober 1972. Met droefheid geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve Vader Govert Stolk weduwnaar van Petronella Knegtmans, in de ouderdom van 80 jaar. Katwijk aan Zee 30 september 1072 Nieuwe Duinweg 17 Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvin den woensdag 4 oktober des morgens om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats ..Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na de teraardebestelling zal er gelegenheid zijn tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Nog meer voordelen: In plaats van met contant geld overal betalen met gegaran deerde girobetaalkaarten. U kunt contant geld opnemen op alle ruim 2400 postkantoren. Makkelijk 4% rente maken op een renterekening. In veel Europese landen zonder kosten vreemd geld opnemen (grenzeloos handig op vakantie!). Geen mensen met kwitanties aan de deur, geen incasso- of atortlngskosten meer. U ontvangt duidelijke over zichten van uw betalingen en ontvangsten. Half Nederland heeft al postgiro: de helft van alle gezinnen en vrijwel alle bedrijven. Makkelijk, vooral als u uw salaris per postgiro laat binnenkomen, zoals miljoenen Nederlanders doen. Zo is uw geld altijd op tijd, •n de service is gratis! Het is makkelijk. En het kost u geen cent. Naar uw inkomen wordt niet gevraagd, over wat u met uw geld doet wordt niet gepraat. U hoeft niets te storten. U krijgt zelfs van alles: girokaarten, enveloppen, gratis verzenden. En nog rente toe! Half Nederland heeft intussen postgiro. Steeds meer bedrijven betalen salaris alleen uit per giro. Steeds meer instanties willen alleen per giro betaald worden. Dusdoe het óók, neem postgiro! Hoe krijgt u postgiro? Heel eenvoudig. Alles wat u moet doen is u opgeven bij een postkantoor, onverschillig waar. Wilt u eerst alles precies weten, vraag dan de gratis postgiro-folder. U kunt deze ook telefonisch bestellen. Bel 0017 (gratis nummer), het Girokantoor Arnhem (085-45 77 n) of het Giro kantoor Den Haag (070-81 48 11). f POSTCHEQUE-EN-GIRODIENST P&> {opa K-MWIAARC D Af7VUWCU(ST»loH WWTErtKM) j At J5 Romeinen 148 „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". In volle overgave des geloofs behaagt het de Here na een geduldig gedragen lijden tot onze diepe droefheid tot Zich te nemen, mijn innig geliefde Man en der kinderen zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Cornelis Hendrik van Starkenburg echtgenoot van Cornelia Schoneveld op de leeftijd van 77 jaar. Rijnsburg: C. van Starkenburg-Schoneveld G. van Starkenburg Rijsoord: B. Nugteren-van Starkenburg H. Nugteren Rijnsburg: D. van Starkenburg C. van Starkenburg en kleinkinderen Rijnsburg. 29 september 1972. Vliet-N.Z. 49. De begrafenis is bepaald op a.s. woensdag 4 oktober des namiddags 3 uur op de begraaf plaats van de Geref. Kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. voorafgegaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats welke aanvangt om 2.30 uur. Vertrek van het sterfhuis om 2 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30 9 uur. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze lieve Zuster en Tante Jeairne Blonk arts op de leeftijd van 46 jaar. En gij zult weten dat ik de Heere ben, dat zij niet beschaamd zullen worden die Mij verwachten. Zoetermeer: Vijfhuizen: Zoetermeer: J. Blonk E. Blonk-Moerman C. Kooijman-Blonk W. L. Kooij man T. Blonk H. M. Janse-Blonk K. P. Janse A. V. Straalen-Blonk G. v. Straalen Rhoon: A. Bos-Blonk P. Bos Zoetermeer: M. II. v. Dijk-Blonk A. B. v. Dijk nichten en neven Zoetermeer, 1 oktober 1972 Correspondentie adres: G. v. Straalen, Zegwaartseweg 29 De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 5 oktober om 14.00 uur in de Morgenster- kerk te Zoetermeer, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Binnenweg. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de benedenzaal van de Morgensterkerk. Geen bloemen - Geen toespraken Ruwe stormen mogen woeden alles om mij heen zij nacht, God, mijn God, zal mij behoeden. God houdt voor mijn heil de wacht. Gezang 105 Heden heeft God tot Zich genomen onze lieve vrouw, moeder en oma Neeltje Zweers-de Vries in de leeftijd v^n 76 jaren. Haar einde, dat zij vol overgave tegemoet zag, was zacht en kalm. Wij zijn erg dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden. Alphen aan den Rijn: A. Zweers (tijdelijk: Paulus van Loolaan 21, Hilversum) Bergen (N.H.): 's-Gravenhage: G. H. Zweers C. M. Zweers-de Vries T. Zweers A. Zweers-de Ronde J. F. Ligtvoet en kleinkinderen 2 oktober 1972. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 6 oktober a.s. te 11.30 in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21 a te Hilversum, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben te gen 12.30 uur op de Noorderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Romeinen 8 vers 18 Want ik ben er zeker van, dat het lijden van den tegenwoordigen tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Met droefheid geven wij U kennis dat na een langdurig moedig gedragen lijden op de dag des Heren in haar Heer en Heiland is ontslapen, mijn lieve zorgzame vrouw, onze zuster, behuwd zuster en tante Teuntje V/illemina Geertruiila Zaaijer-van Strien in de ouderdom van 61 jaar. Rotterdam, 1 oktober 1972. Noorderhavenkade 68-c. Uit aller naam: Joh. Zaaij er De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Mathenesserlaan 470. Gelegenheid tot rouwbezoek: dinsdag- en woensdagavond van 7 tot 7.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 5 oktober in de Statensingelkerk (Statensingel hoek Dresselhuysstraat) om 1.45. uur door de weleerwaarde Heer Ds. A. Reen, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden circa 3 uur op de algemene begraafplaats Crooswijk. U allen, die op enigerlei wijze tijdens de ziekte en/of het overlijden van mijn lieve Vrouw Brandina Morf geboren Middeldorp uw medeleven en deelneming hebt getoond, wil ik daar- j voor, mede namens de verdere familie, zeer hartelijk I danken. Het medeleven van zo velen heeft ons bijzonder goed ge- daan. J. R. Morf I Tijdelijk: Prinses Irenelaan 6, Leersum.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14