binnenstad wel bereikbaar naar niet doorrij dbaar Hulshoff 'f" CAVA SEUL meubelolie Merenwijk-beleid valt bij Ben W niet te bespeuren halve prijs slechts 2 dagen 'ais utorally uit Leiden Zwemmen voor '65-plussers' Academische examens De post op 3 oktober Winkels in Leiden dicht Visserij nieuws VERLOVINGS RINGEN Vaste pleats invaliden 3-oktnherontocht Medische diensten in Leiden en omgeving T2 JUW/KWARTET VRIJDAG 29 SEPTEMBER 1972 REGIO L3 eiclse werkgroep streeft naar b etere regeling van het verkeer fADVERTENTIE1 la >P q iten daa te d kei let :t vei it h als ind, n lcai di m ke en? pan. y land en ïlpv gen erlo aat oep ng en. is Be ibui wai kei ADVERTENTIE met dit symbool voor huiselijkheid herkent U Hulshof! interieurbouwers in één oogopslag Huiselijkheid en Hulshoff zijn onverbrekelijk aan elkaar verbonden. Huiselijkheid die door Hulshoff op een niet mis te verstane wijze wordt gepresenteerd. Nieuwe woonvormen, nieuwe materiaal-toepassingen, kortom een nieuwe dimensie in verantwoord wonen. De kombinatie van 'n geslyleerd slalckehuis en de naam Hulshoff wijst de weg naar de meest originele woninginrichter van Nederland. Interieurbouwers Den Haag - Rijswijk - Leiden - Rotterdam - Leidschendam - Voorschoten 1IDEN De start van de jaarlijkse torall y Scheveningen-Luxemburg- heveningen heeft dit jaar plaats in Groenoordhal in Leiden. De start- ig voor de eerste wagen valt vrij da- vond om zes uur en dat zal gedaan irden door burgemeester mr. Vis. N.V. Minnesota heeft deze rally, voor de twintigste maal wordt louden, naar Leiden gehaald. In de oenoordhal zullen tijdens de start, tot acht uur half negen zal duren g enkele attracties zijn. Rob Slote- ker komt slipdemonstraties geven i het Dutch National Racingteam zal kele formule-1 wagens ter bezichti- Ing in de hal opstellen. Pa op (ADVERTENTIE) Sportieve trenchcoat, uitgevoerd in wollen flausch, met capiton en plaid- M voering. In diverse modieuze kleuren, donkerbruin, cognac, marine en LEIDEN Met ingang van 11 okto ber is er voor 65-plussers uit Leiden gelegenheid iedere woensdag van 9.30- 10.30 uur, te zwemmen in het over dekte zwembad te Leiderdorp, Hoog- madeseweg. Er is een instructeur aan wezig die bejaardengymnastiek in het water geeft. De kosten bedragen 0,75 per keer en er zal altijd iemand van het Dien stencentrum aanwezig zijn. Men moet toestemming van de dokter hebben. Nadere informaties bij de Stichting Dienstencentrum Leiden, tel. 40483. tussem 9 en 10 uur 's morgens. LEIDEN 27 september: geslaagd kand. ex. Psychologie de dames M. L. Jansen Noordwijkerhout, L. M. Bo- gers Amsterdam, V. J. Dekker Den Haag, Y. Kroonenburg Scheveningen, de heren T. A. M. Louwe Leiden en A. J. Slot Leiden; doet. ex. psycholo gie de dames M. V. Parabirsing Lei den, G. M. Wulffers-Eman Leiden, I. C. M. Schulte Rotterdam en R. van Naamen Leiderdorp; kand. ex. pedago giek de dames J. A. van Heijnsbergen Beverwijk, A. W. J. Knuttel Apel doorn, J. van Ruitenberg Rotterdam, C .van Vliet Rotterdam, de heren A. Ramp Leiden, R. Oudkerk Pool Am sterdam en M. Kant Leiden; doet. ex. pedagogiek de heer J. W. P. Kempkes Rijswijk de dames C. M. J. v. d. Sluijs Leiden, J. J. C. Kwakkel-Scheffer c.l. Woerden; kand. ex. pedagogiek mej. E. Leenders Den Haag; doet. ex. Chi nese taal- en letterkunde de heer F. LEIDEN Op 3 oktober zullen de postdiensten in Leiden worden be perkt. De postkantoren Gerestraat, Be vrijdingsplein en Lammermarkt zijn tot 12 uur geopend. De agentschappen zijn gesloten. De buslichting van 19 uur wordt vervroegd tot 16 uur; de laatste lich ting aan het kantoor Gerestraat is om 20 uur. Er zal deze dag één postbe stelling worden uitgevoerd. LEIDEN Het Leids City Centrum heeft de leden geadviseerd dinsdag 3 oktober om 13 uur de zaken te slui ten. SCHEVF-MNGEN. 2S september Vtsscrijbe- richten. Besommingen trawlers GO 3. S220. Besommingen kustvissers GO 1. 9770. GO 2. 10380, GO 8 14270 GO 17. 3660 GO 20. 15590. GO 23. 7715, GO 27, 7590. SL 11. 7280, SE 42. 4710. SL 49. 12900. TH 21. 4355. TH 36. 2400. Noteringen per kg tong g 901-928. tong gin 801-890. tong km fef-84S. tong I. 902-941. Tong II. 867-890 tarbot I. 960-975. tarbot 11. 640-680. larbot III. 470-505, tarbot IV. 410- 440, griet I, 435-455, griet II. 340-370. per 40 kg schol gin 52-65. schol m 44-52. schol kl 29- 40. wijting ge.str. 73-76. rode poon I, S8-9S. rode poon II. 40-70. schar 17-29. bot 10-15. kabeljauw m 80-100. kabeljauw I. 73-83. kabeljauw II. 67-74. kabeljauw III. 73-80. per 100 kg. kabeljauw gr 190-240. Aanvoer 6900 lig tong en tarbot 275 kisten kabeljauw. 660 kisten schol, 45 kisten wijting 181) kiston schar 55 kisten poon. Verwachte aanvoer voor morgen: v.d. kust circa 25 kustvissers. LEIDEN Dc werkgroep voor de Binnenstad heeft het gemeentebestuur een aantal mogelijkheden aan de hand gedaan tot een regeling van het ver keer in de binnenstad op een zodani ge wijze, dat met minimale kosten maximale resultaten worden bereikt, waardoor de beste kansen ontstaan voor het behoud van de binnenstad als stedebouwkundige eenheid. De werkgroep is het eens met de bezwaren van de werkgroep Leefbaar heid en Stadsverfraaiing van de Ad viesraad tegen afsluiting van de Brcestraat, zolang niet duidelijk vast staat hoe het gemeentebestuur de daardoor te veroorzaken verkeersdruk op de Pieterswijk en het Rapenburg denkt te voorkomen. Naar haar mening verdient een ver schuiving van prioriteiten serieuze overweging: eerst dient een aantal woon- en leefgebieden rond de lioofd- winkelstraten geheel of gedeeltelijk bevrijd le worden van de last van het autoverkeer, waarbij en waarna men cot een geleidelijke vermindering van de verkeersdruk op de straten van de binnenstad kan komen, inclusief de Breestraat. De werkgroep acht dit mogelijk door consequent te streven naar afwikke ling van niet voor de binnenstad bestemd autoverkeer via de zgn. 'mid- denring'. BINNENRING De werkgroep Structuurplan stelt in een rapport voor om af te zien van de door de gemeente geplande 'binnen ring' als hoofdroute voor het binr.en- stadsverkeer, o.a. omdat de in die gemeentelijke conceptie te zwaar be laste Hooigracht de binnenstad in tweeën splitst. De maximale verkeers belasting werkt als barrière. De nog steeds na-gestreefde en ruim opgezette 'binnenring' van het Wegenplan 1961 Korevaarstraat en omgeving Hooi gracht, Langegracht, Lammermarkt, Molenwerf, Schuttersveld, Stations plein, Morssingel, Galgewaterbrug, Trekvliet. Witte Singel, Jan van Houtkade dreigt bovendien toene mende auto-verkeersstmmen naar de binnenstad te trekken. De druk op de radiale verbindingswegen met de bui- tenstad en op aangrenzende straten en buurten zal door de capaciteit van de binnenring zo groot worden, dat op tal van plaatsen afbraak en verbredin gen nodi" zullen blijken, waardoor woonfunctie en woongenot verder zul len dalen en de negatieve effecten zullen toenemen: luchtverontreini ging, lawaai, gevaar en verkeersprosie via sluipwegen. De gedachte van de werkgroep Struc tuurplan om grote, reeds aanwezige, delen van de binnenring mede als parkeerruimte te gebruiken, lijkt de snelste én goedkoopste methode om het parkeervraagstuk in de binnen stad dichter bij een oplossing te bren gen, waarbij geen autoverkeer wordt aangetrokken, dat niet in de binnen stad behoeft te zijn. Het inrichten van de Langegracht en de gedempte Trekvliet als parkeerstra- ten, met handhaving van twee rijstro ken in hoofdzaak voor de aan- en afvoer, maakt het mogelijk een groot aantal parkeerplaatsen in de binnen stad vrij te maken ten behoeve van voetgangers, wielrijders en openbaar vervoer. Een mogelijke Variant, waarbij Bree straat en Langebrug voorlopig toegan kelijk blijven voor het autoverkeer, terwijl de marktenroute en beide zij den van het Rapenburg gedeeltelijk voor particuliere auto's worden afge sloten, is uitgewerkt in een bijlage. Uit de tekening blijkt dat op deze wijze twee zeer aantrekkelijke wandel gebieden in fraaie delen van de bin nenstad ontstaan, die verbonden zijn door een aantal korte looproutes, ter wijl op korte loopafstand een groot aantal kortparkeerplaatsen aanwezig is. Dit aantal is uit te breiden door de grens van de zone voor kort-parkeren te verschuiven naar de buitenzijde van de stad. Ook de Langegracht kan b.v. gedeelte lijk in die zone worden opgenomen. Op het overige deel van Langegracht en gedempte Trekvliet kunnen dan de lang-parkeerders, met name uit het woon-werkverkeer worden geconcen treerd, die in en buiten de huidige blauwe zone nu nog een groot pro bleem vormen. In 1973 zou reeds een brede wandel en fietscorridor ontstaan in de Pie terswijk, waarbij het Rapenburg afge sloten is voor gemotoriseerd verkeer tussen Doelenbrug en Nonnenbrug. en eveneens de omgeving van Gerecht en Pieterskerkstraat. In 1974 zouden de aansluitende delen van het Rapen burg en de omgeving van Kaiserstraat en Kloksteeg kunnen volgen. In het andere gebied zouden I-Iooglandsc tADVERTENTIE Blijvende service. De ruimste keuze. De beste merken. Gratis graveren, desgewenst handgravure. De KONING der VERLOVINGSRINGEN Uw juwelier V. d. WATER Haarlemmerstraat 181 - Leiden LEIDEN Op 3 oktober zullen rle invaliden vanaf de gebruikelijke plaats aan de Breestraat. v ,nr het stadhuis, de 3-oktoberoptocht kunnen volgen. Kerkgracht, Nieuwe Rijn, Vismarkt, Aalmarkt, Stille Rijn, Lange Mare vanaf Vrouwenkerkkoorstraat en Ou de Vest tot en met Jan Vossensteeg eveneens in 1973 kunnen worden afge sloten voor particulier gemotoriseerd verkeer, in 1974 gevolgd door de Bo termarkt, de rest van de Lange Mare. de traverse door de Camp en de rest van de Marewijk. De aanwezigheid van een aantal ge concentreerde lang-parkeerplaatsen ten zuid-oosten van de twee wandelge bieden kan wenselijk blijken als aan vulling van Langegracht en Trekvliet. Deze lang-parkeerplaatsen kunnen worden gevonden door het Levendaal eveneens als parkeerstraat in te rich ten, naar behoefte gedeeltelijk voor lang- en voor kort-parkeren (Consu- markt!). De omgeving van Hogewoerd, oostelij ke Nieuwe Rijn en Korevaarstraat zouden dan eveneens geheel van lang- parkeerders kunnen worden bevrijd, ten voordele van bewoners en voet gangers. De Hogewoerd zou geheel wandel- en fietsstraat kunnen worden, als 'aanlooproute' voor het centrum. In tegenstelling tot het gemeentebe stuur meent de werkgroep Binnenstad dat een voorlopige brug i.p.v. een dam over de Korte Mare tussen Lam mermarkt en Langegracht gewenst is, terwijl een tweede Valkbrug haar voorshands niet noodzakelijk lijkt. De omgeving van de Valk met zijn bomenrijen leent zich uitstekend voor de aanleg van een bescheiden stad spark in dit groenarme deel van de binnenstad, omdat op Lammermarkt en Langegracht voldoende parkeer ruimte gevonden kan worden. Ook zal twee-richtingverkeer met een bredere Valkbrug bij niet-binnenstads- bezoekers de neiging bevorderen, om komende van het Schuttersveld recht door te rijden langs de molen De Valk en vervolgens via Langegracht en Hooigracht of Beestenmarkt en Breestraat een weg door de binnen stad te zoeken. Die binnenstad moet echter wél be reikbaar, maar a.h.w. niet doorrijd- baar zijn; passerend verkeer moet via W. de ZwIJgerlaan of desnoods noortl- delijke singelroute om de binnenstad heen. Om te voorkomen, dat automo bilisten, die uit het oosten en zuiden de binnenstad naderen, via Jan van Houtkade en Witte Singel de Trek vliet trachten te bereiken, mag in geen geval een autoverbinding wor den geschapen tussen Trekvliet en Witte Singel via Groenhovenstraat of Oud-Horlusziclit! Lang-parkeerders zullen 'buitenom' via Telderskade of Haagweg naar de Trekvliet moeten rijden. WINKELFUNCTIE Een betoog voor handhaving en ver sterking van de winkelfunctie van de binnenstad zal in Leiden weinig kri tiek ondervinden, aldus de werkgroep. Maar de stichting van nieuwe winkel centra buiten Leiden, georiënteerd op autogebruik, kan voor Leiden zeer nadelig zijn, wanneer de gespeciali seerde winkelfunctie in Leiden als streekcentrum daarbij wordt afge roomd. Bovendien kunnen omzetprog- noses later te hoog blijken, b.v. bij teruglopende conjunctuur. Nu Leidsenhage blijkens zijn regiona le omvang en reclame-campagnes zich duidelijk mede op kopers uit Leiden en omgeving richt, is het van groot belang, nieuwe doublures te voorko men. Wanneer de toekomstige 'Win kelhof' in Leiderdorp in de huidige planning-fase een méér dan locale functie krijgt, zullen straks nog meer kopers uit Leiden worden weggetrok ken. ten nadele van de stad en van de toch reeds zwaar belaste oostwest ver bindingen door de Leidse buitenwij ken. liet Leidse gemeentebestuur zou op twee maniereu zijn invloed kunnen aanwenden, in overeenstemming met het Beleidsadvies van de vereniging van Nederlandse Gemeenten: ten eerste bij de betrokken instanties aandringen op een regionale stede- bouwkundige planning, gericht op versterking van de Leidse winkelfunc tie; en op een dienovereenkomstig vestigingsbeleid; ten tweede het actief bevorderen van de ontwikkeling van het openbaar vervoer door: a. doelgerichte verkeersmaatregelen op korte termijn (parkeerregulatie, voetgangersgebieden, aparte busstro ken); b. een doelgerichte vervoersplanning op langere termijn (sneltraninet). VOETGANGERSGEBIEDEN Mogelijke fasering bij vorming van voetgangersgebieden in de binnenstad. 1973 a. Plaatsing geleidingsborden naar 'middenringweg' langs diverse interlokale en radiale wegen; aanpas sing van wegindeling op diverse kruispunten en van fasering verkeers lichten, indien aanwezig, aan gewijzig de verkeersstromen. Aanschaffing en plaatsing parkeerme- ters in zone voor kort-parkeren rond om geplande voetgarugsgebieden b. Aanleg van parkeerstraat voor lang-parkeren op Trekvliet tussen Haagweg en Oud-Hortuszicht en plaat sing richtingborden naar deze par keergelegenheid. Vaststelling nieuwe zonegrens voor kort-parkeren rond Pieterswijk, met parkeerregeling voor bewoners (o.a. op Pieterskerkgracht). r. Afsluiting kern Pieterswijk, incl. beide zijden van het Rapenburg, voor particuliere auto's (zie arcering op kaart). Invoering tweerichtingverkeer en parkeerverbod op Langebrug tus sen Papengracht en Pieterskerkgracht, aanpassing fasering verkeerslichten in binnenstad. d. Aanbrengen van Baileybrug tussen Lammermarkt en Langegracht. Aan passing fasering verkeerslichten Utrechtsebrug, herindeling Levendaal met parkeerstroken. routebepaling voor bestaande busroutes via Leven daal, bepaling grens kort-parkeerzone rond Levendaal. Plaatsing richtingbor den naar parkeergelegenheid. e. Afsluiting Hogewoerd voor particu liere auto's. f Herindeling Lammermarkt en Lan gegracht tussen Korte Mare en Vol molengracht als parkeerstraat. Vast stelling zonegrens voor kortparkeren rond centrumgebied, g. Afsluiting centrumgebied (gear ceerde deel) voor particuliere auto's; fasering verkeerslichten herzien. Aan leg parkeerstroken aan weerszijden op de oostelijke rijbaan v.d. St. Joris- steeg (met handhaving van één rij strook richting Hooigracht en twee rijstroken richting Levendaal), aanleg parkeerstroken aan weerszijden van de Oranjeboomstraat (met handhaving van één rijstrook). 1974 h. Uitbreiding (indien noodzake lijk) van parkeerstraten Trekvliet en Langegracht met overige delen. i. Werkwijze als boven bij uitbreiding voetgangersgebieden Pieterswijk en Centrum (gestippeld op kaart). Herziening omvang kort-parkeerzone. Afsluiting Eerste Binnenvestgiachl e.o. en gebied rond Jacobsgraeht en Garenmarkt (2e deel). Teak Oil van Qa-Va Seul verwijdert kringen en krassen.Geeft natuurglansen beschermt het hout tegen vochtvlekken. Droogt snel. Eenvoudig in het gebruik en onmisbaar in de huishouding. "CA-VA SEUL EU"OP£S£ WAATSCHAPPu VOO" OHOE"»«OuOS»"00<J"TEH Handelsonderneming Gerard Roovers Breda/Postbus 12 Leidse gemeenteraad LEIDEN De Leidse gemeente raad kan zich vooralsnog niet ver enigen met de plannen, die B en W hebben met de ontwikkeling van de Merenwijk en de daaraan gekoppelde bezuinigingen, die een bedrag van 10 miljoen zou den moeten uitsparen. In een voortzetting van de vergadering van maandagavond j.l. werd hier over gistermiddag uitvoerig van gedachten gewisseld, zo uitvoerig zelfs dat de raadsleden zich moes ten haasten om de wedstrijd AjaxIndependiente nog te kun nen zien. Om deze reden werden, naarmate de uren zoals gewoonlijk verstreken, de talrijke discussies afgekapt en kwam er tenslotte een motie van het PAK uit te voorschijn waarmee het meren deel van de raadsleden zich kon vere nigen. Deze motie spreekt klare taal. Het college van B. en W. wordt verantwoordelijk geacht voor d uit voering en uitwerking van het vlek- kenplan Merenwijk. Voorts wordt er in gesteld dat de coördinatie van de stedebouwkundige, huisvestings- en fi nanciële aspecten danig uit de hand gelopen is. Momenteel, zo wordt ver volgd zijn er geen goed gefundeerde gegevens voorhanden om welke beslis sing dan ook te nemen. Afkeuring Een ander onderdeel, dat vooral bij het college nogal wat wrevel wekte, spreekt afkeuring uit over het sinds 1970 ontbreken van een door het college te voeren beleid ten aanzien van de Merenwijk. In het bijzonder door de wethouders van stadsontwik keling, openbare werken en financiën. Door het aannemen van de motie verlangt de raad nu van het college binnen een maand: 1Een uitgewerkte stedebouwkundige en financiële opzet van het plan Me renwijk met verschillende alternatie ven voor verschillende bezuinigingen, waarin in ieder geval voorkomen: op gave van het totale grondgebied met een specificatie voor de verschillende bestemmingen; 2) Opgave van de woningbouw met een specificatie naart soort en kavel- sprijs per soort: 3) Een volledig overzicht van alle financiële consequenties ervan. Tens lotte wordt overleg met wijkbewoners en betrokken organisaties ten aanzien van punt 1 verlangt. De motie werd met 23 stemmen voor en 13 stemmen tegen aanvaard, Voor stemmers waren de VVD-fractie, het PAK. de PSP de CPN en de heer Leeuwenberg van de protestants-chris telijke fractie. DOKTERSDIENSTEN AARLANDERVEEN: dokter Gill Zwammer- dam. tel. 01726-2527. ALKEMADE: dokter v. d. Werf Koppoellaan Rijpwetering. tel. 01712-202 en dokter Van HaseJen Kerkstraat 91 Oude Wetering, tel. 1713-2217. ALPHEN: Zaterdag dokter Van Benteni. tel. oi 7JU-75075. Zondag dokter Bos. Stations straat 5 tel. 2472 BENTHUIZEN: dokter De Goeje Dorpsstraat 20. tel. 01790-3636. HAZERSWOUDE: dokter Bosch Dorpsstraat 74. tel. 9281. HILLEG01I: dokter Le Cocq Stxlaan 7. tel 15613. KATWIJK AAN DEN RIJN: doktor Hagen Koningin Julianalaan 4. tel. 13222. KATWIJK AAN ZEE: dokter Schonenberg Zeeweg 131. tel. 12336. KOUDEKERK: zie Hazerswoude. LANOERAAR: dokter Nooter Woubrugge. tel. 01729-104. LEIDEN: tot zaterdag 10 uur eigen huisarts raadplegen, daarna tot zondag 24.00 uur tel. 22222. LEIDERDORP: dokier Kenime Gansstraat 2. tel 44898. Op dinsdag 3 oktober dokter Van l Woud Hoofdstraat 40. tel. 4489S. vanaf 18.30 uur dokter Kcmme. tel. 30070. LE1MUIDEN: zie Alkemade. LISSEdokter Haase. Heerewcg 337. tel. 36S5. NIEUWKOOP: dokter Bremer, tel. 01725-2199. NIEUWVEEN: zie Langeraar. NIEUWVENXEP: géén opgave. NOORDEN: zie Nieuwkoop. NOORDWTJK: dokter Dc Beer Wantveld 9, tel. 01719-4643. NOORDWIJKERHOUT: dokter Van der Lugt Hoogduinweg 20. Dc Zilk tel. 02520-15707. OEGSTGEEST: dokter Roelants Frans Hals- laan 10. tel. 53747. RIJNSBURG: zie Katwijk a d. Rijn SASSENHEIMdokter De Graaff Teyhnger- laan 17. tel. 12479. VALKENBURG: zie Katwijk a.d. Rijn. VOORHOUT: vanaf vrijdag 18.00 tot za. 10.00 dokter Lempers Churcliilllaan 13. tel. 10140. Zaterdag 10 tot ma S.00 uur dokter Walen kamp te Warmond Dorpsstraat 45. tel. 01711- 2220. VOORSCHOTEN: dokter Tromp Baron van Ghcntlaan 5, tel. 01710-44697. WARMOND: dokter Walenkamp, Dorpsstraat 45. tel. 01711-2220. WOUBRUGGE: zie Langeraar. ZOETERMEER: dokter Vaessen Ambachtshe- renlaan 105. tel. 3346. ZOETERWOUDE: zie Hazerswoude. ZWAMmf.rdam/.ie Aarlandervecn. APOTHEKEN ALPIIEN: apotheek Allarl Raadhuisstraat 20- b. BOLLENSTREEK apotheek Sasscnheim. óók voor Lisse en Hillegom. KATWIJK: apotheek Rijnsoever Hoornesplein. LF.IDEN: zie weekagenda. LEIDERDORP: zie agenda Leiden. OEGSTGEEST: zie agenda Leiden. VOORSCHOTEN: apotheek Voorschoten. Leid- seweg 66. tel. 2525 WIJKVERPLEGING AARLANDERVEEN Zr. Bruuwer Nieuwveen. tel 01723-8364: b.g.g. 8264. ALPIIEN: zuster Batelaan Antaresstraat 28. HILLEGOM: zr. Snellenberg Heemskerklaan 109. tel. 02520-16316. KATWIJK: zr. Moerkerken Tulpstraat 10. tel 14010 b.g.g. 12702: zr. Van Dorp Kortevaart o Rljnsburg Tel 12269: Zr. V.d. Kruit Colijnstraat 152. tel. 72299. b.g.g. 12282. LEIDEN: zr. Rigters, Witte Singel 58, tel 31055 on zr. de Vries Schubertlaan 166 (Z.- Wesll iel. 42606 LEIDERDORP: zr. Prins Wilddreef 250. tel. 24909 NIEUW-VEN NEP tel 02968-3418. NOORD WIJK: zr. Van Rcclen Van Panhuvs- straat 8. tel. 01719-2907 NOORDWIJKERHOUT: zr de Guchteneire, Dr. Kuijperlaan 3 Voorhout tel. 02522-12122. OEG'TGEEST: zr. Bollemever-Drooge Wiéle- waallaan 14 tel 44202 te Leiderdorp, b.g.g 54500. SASSENHEIM: zr. Van Tlcl Groenestege Krte- zenhurrt 27. te! 02522-11643. TER AAR: zie Aarlandervecn. VOORHOUT: zie Noordwijkerhout. VOORSCHOTEN: zr. Parmontler Curielaan 27. tel. 4046. WARMOND zie Sasscnheim. WOUBRUGGE: zie Aarlanderveen. ZEVENHOVEN: zie Aarlanderveen. ZOETERMEEIt: zr. Van den Boogaard Kenne- mcrland 1. lel. 4107. TANDARTSEN ALPIIEN: tandarts Jonker Wilheltmnalaan 64 tel. 73700 BOLLENSTREEK tandarts Van Hilvoorde, Dr Kuijperlaan 5 Voorhout KATWIJK Tandarts Mast Boulevard 136. tel 12537 VOORSCHOTEN: landarts Spee Jan Evt laan 199. tel 6855.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 3